Нове

#18911 Порадьте сьогодні о 1:31

Шановна громадо знаю що питання так би мовити не зовсім вписується в тематику групи але все ж. Справа в тім що я давно не живу у франківстку а в скорім часі планую приїхати погостювати. Але я людина досить примхлива що стосується їжі. Тому питання наступне де у Франківську можна придбати:
Манго
Мигдальне молоко
Хумус
Gluten free продукцію
Наперед спасибі всім хто відгукнеться!

#18904 Порадьте вчора о 17:59

Порадьте що робити. Я в ступорі. Приблизно тиждень назад я з своїми друзями гуляла по заброшках, і мені сподобався один хлопчик(да, були захмелівші). Ми йшли, тримались за руки(ми тільки познайомились) і говорили про різне.. Тоді ми ще в бутилочку грали, декілька раз попадало на нього. Був поцілунок, ледве розпрощалися. Якщо можна дайте пораду, між нами може щось бути? (Він мені реально подобається)

#18901 Інше вчора о 12:27

Сьогодні фінал чемпіонату світу, грають дві досить потужні команди за яку з них ви вболіваєте, або просто зробили ставку. Я вагаюсь поставити хоча і знаю що Франція виграє, тай букмекери надають перевагу Франції.

#18899 Інше вчора об 11:02

Переконаний, що красивим дівчатам сидіти в ТЗ хлопці б не дали, розібрали би їх як то кажуть. А решта всі тут, на місці.

#18898 Зізнаюсь вчора о 8:55

Що ви знаєте про алкоголізм. Сьогодні проснувся і бачущо в мене в інстаграмі купа лайків і коментів. Виявляється я вчора сфоткав свою піпірку і закинув туди.

#18897 Зізнаюсь вчора о 8:48

Це нормально коли старі баби заглядають за молодими хлопцями? Це якийсь маразм чи вид педофілії. А то у мене така бабка і в неї на мене слюнька тече(

#18896 Зізнаюсь вчора о 8:46

Люблю таку дощову літню погоду, як зараз. Особливо коли це вихідний і ти вчора багато пив. Зранку ходиш, похмеляєшся і все виглядає так класно

#18895 Інше вчора о 2:14

Привіт.
Знаю, це звучатиме як мінімум дивно, але мені байдуже, як на це відреагують наші красномовні коментатори. Нехай причина і таке рішення залишаться зі мною. Сподіваюсь, знайдеться хлопець, який нормально це сприйме і можливо його зацікавить така пропозиція.
Хочу позбутись цнотливості з милим, красивим хлопцем. Вік не дуже важливий, головне, шоб старший за мене.
Мені 18, я доволі няшна дівчинка, невисока, нормальної тілобудови, волосся темно-русяве, є шрам на правій нозі і на животі. Про шрами кажу, щоб потім це не виявилось сюрпризом і не відлякало.
Прошу "петросянів" проходити мимо. А хоча, пишіть, що хочете, на вас не зважаю))
Чекаю серйозно обдуманого рішення)))

#18894 Дістало вчора о 1:30

От мене цікавить відповідь на це питання. Чому дівчата так люблять викладати так багато фотографій свого сральника у вк, а потім нити, що хлопцям від них потрібен лише секс? І давайте, придеріться хтось до моєї граматики, тп-шки, яких це зачепило.

#18890 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 23:24

Знаю тут ця тема непопулярна. Та все ж, чому місцеві люди проти освоєння космосу. Якщо б ми як каже Сорос, відкинули свої релігійні, мовні та інші перектнання, то ми б зайнялись корисним ділом, освоєнням космосу.

#18889 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 22:44

Мій хлопець заставляє мене займатись з ним анальним сексом,мені 16,а хлопцю 20р. Мені це не подобається,і дуже болить,але він каже як не буду давати йому в попу,то він мене кине і знайде іншу.яка буде йому давати в попу. Підкажіть щось,бо я люблю його.

#18888 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 22:36

Мене от заїбало вже не по детски. А тепер школьніца яка одівається як доросла тьотя, або доросла дівчина яка одівається як школьніца. Харить ця тупа мода і косметика. Вчора підійшов до 4-х дівчат познайомитись. Значить - 22,25,21,20. І перед тим як підійти реально парився чи не виглядаю з боку як педофіл мать вашу,бо тако дивишся і бачиш жести,походка,сумочка,повадки все спіла дівчина,але зі зролою жіночою сумкою разом шкільний стиль. А того шо одіті були реально як школьніци,плюс худенькі, ну хрупкі такі. Такий у мене смак,не люблю пишних,не повних а іменно і пишних, люблю середнього зросту хрупких дівчаток 17-25 років,але через це і срану моду реально набігти на 15-ню дуру,тим більше шо багато школьніц тепер одівається за останніми тенденціями і ніякий то вже не дитячий стиль. Плюс багато іменно 17-25 літніх дівчат тепер носять портфелі на плечах,сумочки такі. Плюс реально красиві дівчата, от реально природньо красиві в них вік після 15 йде як би дуже повільно,міняються дуже незначно. Візьміть всіх там актріс того говносеріалу школа,їм коло 20,але надінь шкільну форму і льогко грають 10-ти класниць. Єдине по чому плюс мінус колись можна оприділити то стиль одягу,а зараз навіть це розмито. Дорослі жінки стягують стиль школьніци на себе бо,вони самі добренько знають)) Тільки реально як відрізнити тих 17-20 річних худеньких няшок 1-3 курсу від 14-16 річних няшних школьніц? Поясню ще одну річ - форми,пісочний годинник сильно активовується в 16. Ок,він мені не подобається,а це головна ознака зрілості. А я люблю іменно досок,інфантильних,назвіть це як хочте,в них сильно не розвинуті ні сіськи ні сраки,або не стільки виражені,і у них цей перехід зрілості не так виражений. Комусь подобаються мініатюрні як от мені,і єдине по чому я суджу це стиль одягу і повадки або шо дівчина виходить з універу чи вже працює на роботі. Але так одінь на них форму і можна відсилати в школу. Скажіть яка реальна ознака,на шо звертати увагу шоб не підходити до тупих малолеток???

#18885 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 19:14

Всім привіт. Я до вас за допомогою. Історія моя сумна: закохався я. Мені 15, так, це дуже мало скажете ви і лиш посмієтесь. Але насправді всі друзі і взагалі в такому віці дуже багато хто зумтрічається і навіть потім одружуються. Але в мене це, на жаль, не взаємно. Це так обідно чекати на неї, пропонувати прогулятись і от здається вже все, вона погодилась, але киданула, не прийшла. Це розчавлює. Що порадите? Як заполучити її серце? Їй 14. І нагірше, що їй походу подобається оди хл, якому 19 і ясно, що йому від неї лиш сексу треба, він вже зустрічавсч з однією з школи, вони перспали і він кинув її, а вони далі ведуться(

#18884 Інше 14 липня 2018 о 18:37

Сиджу на лавочці, повз мене проходить мужичок із собакою. Собака така низенька, що мало не оре землю своїм прутнем )))

#18883 Дістало 14 липня 2018 о 17:52

Адміни, опублікуйте, будь ласка, бо жепа палає. І так, шановне панство ТЗ, хочу зізнатись - Я НЕНАВИДЖУ ДІВЧАТ, ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ КОСМЕТИКОЮ. Всіх, котрі до 30 років. Бо дальше вони мають серйозні аргументи на їх використання, щоб товар не здешевів. Я бажаю всім мальованим шл**ками здохнути в муках! Ніяка адекватна розумна самодостатня психічно здорова дівчина не буде користуватись шпаклівкою! Була в мене колись кохана, яка ту гидоту в руки ніколи не брала. Жили разом 4 роки, все було ідеально. Одного дня побачив, що з її віями щось не те. Виявилось, то була туш. Я дав їй сильного ляпаса, що та аж розревілась, зібрав всі речі і показав пальцем на двері! Коли вона в плачах виходила, то ще допоміг їй ногою в сраку, що та впала на коліна. А все тому, що не варто мене злити бісовою косметикою. Ненавиджу вас. Так буде з кожною, кукли ви фарбовані!

#18875 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 0:49

Я провчилась 8 років в музичній школі, клас гри на фортепіано. Викладачка класна була, але до сих пір фортепіано ненавиджу, люблю лише слухати.

#18871 Зізнаюсь 14 липня 2018 о 0:04

Ви реально пишете про те, що для всиновлення дитини потрібна жінка? Тоді потрібно задуматись про переїзд. Бо дитину хочу, але пов"язувати своє життя з жінками - ніяк не хочу. Хотілося б самому виховати дитину, а не з стереотипами і подвійними стандартами, якими живуть жінки.

#18868 Дістало 13 липня 2018 о 22:06

ААААА!!! Інстаграм не працює(((((( Моє золотце(((( Що робитиму без нього?(( Я без нього ніщо.... Аж незвично. Пішла в туалет, а показати це нікому. Повечеряла і із привички хотіла закинути історію, що їла( Як тепер жити? Всі повинні знати, як я провела день!! Це ж важливо!

#18867 Зізнаюсь 13 липня 2018 о 21:26

Історія це погана наука. Вона приносить мені тільки страждання. Справа в тому що я вивчив її занадто сильно. І коли читаю якісь новини в інтернеті, або слухаю якісь суперечки людей, то залишається тільки посміхатись як дурачок, бо точно знаю що люди говорять нісенітницю, а переконати їх не вийде

#18866 Зізнаюсь 13 липня 2018 о 21:22

За останній фріланс нарахували мені 300 к наших фантіків. Порадьте як їх просадити, щоб запамяталось

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?