Нове

#19577 Зізнаюсь 1 годину тому

Образив свою дівчину і вийшло це ненароком.Вона сказала що любить мене, зустрічаємося 5 місяців.Мені було приємно це чути. І щось заставило мене запитати скільком хлопцям ти до мене це говорила? вона сказала що я зачіпаю її минуле яке мене не стосується.Образилася і не бере телефон коли дзвоню вже від пятниці.Дзвонив від того часу три рази.Є смисл ще дзвонити і зустрічатися дальше?

#19575 Порадьте сьогодні о 1:11

Для чого створювати сім'ю?
- Заради народження і виховання дітей? Але Земля перенаселена і потрібно припиняти бути егоїстами і народжувати лише з тією ціллю, щоб було кому в старості склянку води подати.
- Для того, щоб було з ким провести вільний час? Але книжки ми читаємо на самоті, а вдвох читати одну книжку всеж таки не зручно (це можна було виявити ще в 1 класі, коли вчителька змушувала читати одночасно). Про обговорення прочитаного мову навіть не підніматиму - ти можеш любити той жанр, який твій партнер терпіти не буде.
- Піти на річку пити пиво? ІМХО, треба зав'язувати зі шкідливим проведенням дозвілля і викреслити зі свого життя людей, які тебе тягнуть до старого.
- Щоб коли приходиш додому тебе хтось чекав? Ага, чекав з криками і мордобоєм: "де ти шлялась, чого вечеря не готова?!"
Тож для чого виходити заміж? Чоловікам то зрозуміло - щоб було кому його мити і за ним мити, щоб було кому прасувати його сорочки і готувати їсти, і приносити їжу на роботу. А дівчатам нашо того "щастя"? Якщо кулінарія і прибирання не твоє хобі, то не краще лишитися вільною і займатися тим, що тобі подобається?

#19572 Зізнаюсь вчора о 21:29

От вчора писала пост про самотність у шлюбі. Почалися в коментах звинувачення, що вийшла заміж просто-так, аби вийти. Реальність інакша. До одруження все красиво, любов, романтика ітд. А після весілля починається буденність. Чоловік вже зрозумів, що йому не цікаво, свого добився, на жінку можна забити, вона і так нікуди не дінеться. Так і з'являється самотність в шлюбі.

#19571 Інше вчора о 18:25

Цікаво, скільки підписників знайшли свою половинку в тз. Відпишіться в коментах.

#19570 Інше вчора о 17:37

Анонімно будь ласка. Привіт усім. Читав пост про хлопця, котрого б'є дічина. Задався питанням: а що, якщо бити буде не власна дівчина? А, скажімо, декілька чоловік на вулиці. Або один "інтелігент" Григорій з сусіднього під'їзду? Що тоді робити таким "джентельменам" І відповідно, вирішив поділитись скромним досвідом "врегулювання конфліктів". Думка суто моя, якщо десь помилюсь, виправте, не соромтесь.
1. Це нормально НЕ вміти битись. Ніхто не зобов'язаний проводити дні в залі, очікуючи, що можуть напасти на вулиці. Але, якщо вже напали, а давати здачу не вмієш — ти сам винен.
2. Якщо ситуація сталась і назрів конфлікт робити не можна двох речей: Підпускати суперника близько до себе і відштовхувати його в груди. Поштовх в груди сприйметься, як початок атаки, тож готуйся до можливого удару. Тобто, ходи колами, підніми руки перед собою долонями до нього (лише не складай в кулаки), і заспокоюй. Говори культурно, але впевнено — страх провокує напад більше ніж образи. Вирішити конфлікт до бійки легше, ніж під час обміну ударами. Треба буде — вибачайся. Треба — викликай співчуття. Але дистанцію скорочувати все одно НЕ можна, як і стояти каменем. Ще одне: опущені вниз руки прямо пропорційні пропущеним від нього (них) ударам. Активно жестикулюй, чухай підборіддя, начебто (НАЧЕБТО) схрести їх на грудях. Якщо їх декілька не давай заходити собі за спину. Бо заб'ють, і нічого не зробиш. Ходи колами, не давай взяти себе в кільце.
Комусь може бути не цікаво, але якщо знайдуться люди, котрим це допоможе, значить не дарма писав. Кому цікаво, відписуйте в коменти — закину продовження. Усім добра.

#19569 Зізнаюсь вчора о 15:45

Салют. Анонімно. Нещодавно надибав спільноту "Шукаю тебе". Типу теж тз, але... та кому я розповідаю, всі знають, лише я в танку. Кароч, зайшов, прогортав пости, подивився коменти, подивився, хто лайкає пости. Мати в коментах, неграмотні коментатори, пости, як в порноспільнотах. Натовпи плюсів, як книжці з математики. Знаєте, спільнота тз подідилась на тих хто сидить в "Шукаю тебе" і адекватних людей. Мені аж соромно стало, що я сварився з кимось з вас в коментах. Вважав декого тупими. Винен, вибачте. І більше не буду закидати адмінам: для чого це сюди писати. Серйозно, будь-що краще, ніж пости тієї під-спільноти. Всім вдалих робочих буднів і менше тексту, що змушує розчаровуватись в людській адекватності.

#19568 Зізнаюсь вчора о 13:15

Що значить коли дівчина при зустрічі з тобою починає на людях збирати з тебе пилинки. Це якесь відхилення у розвитку?

#19567 Зізнаюсь вчора о 12:05

Чем умнее и взрослее мужик, тем меньше у него претензий к женщинам. Он отсеивает всяких истеричных дур и меркантильных баб, выбирает женщину по себе и работает на ети отношения. Развивается сам и помогает развиваться своей женщине. За то те у кого мозг з птичью какашку - годами горланят о том, что телки скоты и шлюхи, и нужны им только деньги. Каждый получаєт женщину по собственному уму. И если тебя используют и кидают, не давая ничего взамен - только требуют, значит выбрать нормальний вариант у тебя просто не хватает мозгов. И винить малыш нужно в первою очередь только себя, ибо сам вибирал свою судьбу и спутницу жизни. Научись-ка извлекать уроки из любых ситуаций, которые у тебя были, научись думать головой. Выбирать девушку - это умственный процесс. Научись думать головой, и только тогда ты найдёшь своё счастье и ту девушку, которая сделает тебя самым счастливым и не бросит.
Девушка 25 лет...посыл для местных парней .....спасибо за внимание.

#19566 Зізнаюсь вчора о 10:06

Тут багато колись писали що дівчата френдзонять хлопців і як хлопці від цього страждали. А я от відфрендзонив двох дівчат які мене любили. І про це не шкодую

#19564 Зізнаюсь вчора о 0:01

Дівчата які вже в стосунках, або лише недавно знайшли собі хлопця, як і де ви познайомилися? Це було випадково, спонтанно, чи може навіть з вашої ініціативи?

#19561 Зізнаюсь 16 вересня 2018 о 15:14

Жахливий брак спілкування. На роботі - не той колектив, аби норм поговорити. Друзі - роз'їхалися по інших містах. Родичі всі зайняті своїми справами, їм не до мене. Чоловік мене взагалі сприймає, як предмет інтер'єру. От, ніби і не сама, але моя самотність безмежна, як всесвіт. Навіть поговорити нема з ким.

#19559 Шукаю 15 вересня 2018 о 20:55

Привіт,
Бажання познайомитися якимось нетиповим способом завше в мені жевріло дивними іскорками. Тож напишу бодай чудернацьке оголошення.
Я дівчина, працюю в сфері економіки , мені 24 роки. Хочу познайомитись з чоловіком для переписки( в перспективі це може перерости у щось більше, та не все ж отак зразу), і в мене лиш єдиний але обов'язковий критерій: дата народження повинна бути не інакше як 26.12.1989. Якщо ти це читаєш і цей критерій співпадає, то запрошую ставити лайк, я обов'язково напишу, (самій страшенно цікаво). Застарілі жартики про податкову і воєнкомат пліз мимо:)))

#19558 Порадьте 15 вересня 2018 о 18:42

На кого в наш час потрібно вчитися, щоб мати зп хоча би 7 тис? І чи взагалі реально у Франківську знайти таку роботу?

#19556 Інше 15 вересня 2018 о 16:28

Чи часто у вас бувало що читаєте хорошу книжку, а потім фільм здається не цікавим пісня неї?

#19555 Порадьте 15 вересня 2018 о 13:59

привіт! як би ви відреагували якщо ваш хлопець пішов у дружби?

#19554 Дістало 15 вересня 2018 о 7:28

Мій кіт розумніший і красивіший за мого хлопця. І їсть м'яса це вже точно що менше. Да, дещо він не може зробити з того, що може зробити хлопець для мене, але чи довго я буду терпіти коло себе ту тупу, неохайну і самозакохану тварюку?

#19551 Дістало 14 вересня 2018 о 21:52

Так не люблю мити ту посуду, прибирати не люблю! Як це все надоїло!

#19550 Зізнаюсь 14 вересня 2018 о 21:39

Один раз я був дружбою на весіллі і напився троха раніше ніж можна було. Потім взяв і обматюкав ксьондза. Він спитав чи я годен прочитати Отче Наш і Діву Марію. Я розказав і далі було всьо нормально.

#19549 Інше 14 вересня 2018 о 20:24

Головне - це не те, скільки було партнерів до тебе, а щоб нікого не було після тебе.

#19548 Інше 14 вересня 2018 о 18:38

Ви вірите що пара може зійтися після більше як 2 роки розставання? І я не вірила. Моя подружка помирилася з колишнім і їдуть завтра в Буковель це відмітити. Як думаєте вона правильно зробила бо я не хочу піднімати цю тему з нею, але за подружку переживаю бо ми дуже давно дружимо.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?