#19547 Порадьте 14 вересня 2018 о 14:43

Порадьте яке побачення дівчині можна організувати, якесь не стандартне. Кришу багато поверхівки, романтична вечеря і так далі не пропонувати. Дійсно якесь круте і романтичне одночасно.
Дякую

#19546 Порадьте 14 вересня 2018 о 13:18

Як знайти роботу, якщо ти тупа і нічого не вмієш? ВО є але толку, якщо вчився по принципу: "здав і забув"?

#19545 Дістало 14 вересня 2018 о 10:48

Шановні Дівчата! Не задавайте дурних запитань,якщо не хочете почути відповідей,які вам не сподобаються. У кожного є минуле. Мені не цікаво скільки в дівчини було хлопців передімною,скільки стосунків(серйозних,чи не серйозних).Всі ми люди,ми помиляємось,і рухаємось далі. Навіщо питати ?Скільки було дівчат у хлопця? Так було багато,за 26р. Вже давно не рахую кількість. Чи користувався послугами дівчат за гроші? Так і нераз. Навіть було багато разів,що брали одну на 2-4хлопців в сауну,чи баню,чи на відпочинок. Чи зраджував? Ні ніколи,так як жив без стосунків,вільний,то просто тра****я. Чому не заведеш стосунки? Віддаю перевагу випадковому сексу,і без обовязків,не вірю,в любов і почуття. Ну ти ж хороший? Я (Дівчина),хотілаб з тобою зустрічатись. Стосунки не цікавлять мене,можу дати тільки секс.Підходить-добре,не підходить-двері на право. Накипіло. Хлопець 26р.

#19543 Порадьте 14 вересня 2018 о 0:01

Нароооод, можливо хтось із вас користується електронними книгами ? Розкажіть, чому ви обрали саме тут модель, а не іншу ?
Невже в електронці так легко розбити екран, як про це говорять ? Скільки пам'яті з виділеної ви використовуєте ? Чи справді безлімітна хмара від Амазон така корисна штука ? Можливо хтось користувався гнучкою книгою від Векслер ? Підсвітка в Кіндл справді виправдовує очікування ?
У кого з виробників книга має 6мм товщини, як у Соні ? І чому ПокетБук такі дорогі ???
Буду радий, якщо будуть відгуки, дякую.

#19538 Зізнаюсь 12 вересня 2018 о 23:13

Чим вам запамятався 2016 рік?

#19536 Зізнаюсь 12 вересня 2018 о 20:27

Не потрібно спекулювати на темі "У". Дуже гірко і прискорбно читати то все, що пишуть, і як з неповагою проводять через тролінг різні паралелі, тим самим дискредитуючи тему "У". Зробили з серйозної філософії того, що можна жити іншим життям, де немає місця для похоті, теми для різного роду приколів і жартів.

#19535 Дістало 12 вересня 2018 о 15:32

Хто і для чого вигадав лікувати пенсіонерів? От зайдеш до поліклініки на медогляд, а там пенсіонери, пенсінери! Не краще би їм сидіти дома і доживати своє, як це було колись? А то ходять, отримують рецепти, купляють ліки від хвороб і забирають природні ресурси у молоді. Як раніше було? Став немічним - помирай. А зараз катаються на маршрутках на халяву так щей місце їм вступай.

#19534 Порадьте 12 вересня 2018 о 14:27

Який сенс 4-6 років здобувати вищу освіту, якщо у нас в місті потрібні лише касири та водії.

#19533 Зізнаюсь 12 вересня 2018 о 8:02

Це саме я авторка посту про хлопця якого не можу розлюбити вже 2 роки. почитала поради які мені тут писали. що треба забути, що треба підвищити самооцінку. самооцінка в мене на високих позиціях, і як самооцінка може впливати на мою любов до нього. зразу видно що поради пишуть люди які ніколи не любили когось.коханий хлопець не забувається. й розійшлися ми через мою вину також

#19532 Інше 12 вересня 2018 о 7:25

Йду собі вчора, дивлюся лежить 50 копійок. Я полінувався піднімати. Хіба то зараз гроші?

#19531 Дістало 12 вересня 2018 о 1:53

Являюсь фермером, ну майже початківець ( 5 років займаюсь). Прочитав про шкоду праці , дії сонця і всіх цих думок. Так люди зроблені в селі а все тому що привикли робити все вручну, або і дійсно немає великої кількості різопланової техніки, та і коштів на утримання і купівлю також. Але потрібно грамотно розподіляти роботу і шанувати себе. В спеку можна чимось і іншим зайнятися а не в полі як телепень на сонці жаритися. Все треба з розумом робити. А якщо почати перелічувати всі фактори які вкорочують нам життя то будемо жити як овочі в парниках, кисень також нас вбиває хоть і дуже дуже повільно то що нам не дихати?

#19530 Зізнаюсь 11 вересня 2018 о 22:15

Корова це круто і прикольно. Але в умовах інтенсивного тваринництва. А не у сільській родині у 21 столітті. На корову злітаються паразити-кровососи з всієї околиці і кусають не тільки її. Накопичення гною, який смердить і який треба кожен день виносити. Як результат вся сімя таких тваринників являються носіями аскаридів, глистів та іншої нечисті.

Плюс тваринники старшого покоління вважають приймання душу частіше разу в тиждень чимось диковинним. Тому уявляєте як це молодим дівчатам та хлопцям закликати молодих друзів у гості.

Заготівля корму для корови відбувається у полі, де на жаркому сонці треба косити та сушити сіно. А це меланома і смерть. Перегрів на сонці теж майже завжди смерть, бо швидка допомога так швидко не доїде. Тяжка праця - проблеми зі спиною суглобами і тд. Переїдання картоплею - ожиріння, діабет - смерть у муках. Люди в селі довго не жиють

#19529 Інше 11 вересня 2018 о 9:09

Я утримуюсь і шукаю утриманку. Гроші на утримання утриманки є. Кому цікаво, ставте плюс і я напишу.

#19528 Порадьте 11 вересня 2018 о 6:49

Продовжу челендж, а заодно можливо отримаю цікаву інформацію. Питання до незаміжніх дівчат, яким так і не вдалось вийти заміж. Що робити, щоб не приваблювати хлопця, залишити собі свою свободу і жити в своє задоволення? Як це вам вдається? Діліться секретами.

#19526 Шукаю 10 вересня 2018 о 23:04

Де в Івано-Франківську, є школа армреслінгу, чи якийсь гурток, підкажіть будь ласка.

#19524 Порадьте 10 вересня 2018 о 20:33

Хтось чув про львівську фірму Logos akademy? Вони проводять курси програмування. Хочу до них піти весною на комплексний он-лайн курс Java. ціни в них не малі, тому цікавить думка тих хто з ними стикався.

#19523 Інше 10 вересня 2018 о 19:10

Я так гналась за этой свободой, хотела окончательно оторваться от родителей и других родственников, и я её всё-таки получила. Но свобода ли это? То, к чему я стремилась, рухнуло, а что делать дальше, понятия не имею... Я никогда не знала каково это быть любимой, у меня сейчас нет друзей, нет никакой защиты. Мне страшно. Я до жути боюсь, потому что из-за своей глупости и наивности вмудряюсь вляпаться в крупные неприятности... Разве это жизнь, когда ты в постоянном страхе? Когда тебе мерещится предмет твоих кошмаров, и ты попросту не знаешь, что случится завтра?... Когда ты в полной мере осознаешь, что такое одиночество, когда понимаешь, что никто не подаст руки?... Честно, только сейчас мне по-настоящему больно. Потому что я сама во всем виновата. Но я так хотела, я так верила, что найдется человек, который защитит.. Который вытянет меня из этой бездны, поддержит и не оставит. Где просить помощи? Кто сможет укрыть меня от бури? Боже, мне так страшно. Я не знаю, куда мне бежать и что мне делать. Как мне справиться с этим?
А раньше я думала, что так бывает только в фильмах. Это просто абсурд. А сейчас.. Так бывает. Бывает и в жизни, и я никогда бы не подумала, что со мной может случиться подобное. Я превратилась в перепуганного зайчишку и самое прискорбное то, что я один на один со своими кошмарами.

#19522 Шукаю 10 вересня 2018 о 16:17

Не проти знайти малишку з того самого нічного клубу, це дійство відбувалось з 8на 9 вер.
Всьо дуже сложно тому шо я з нею танцював точно мідляк і потім ще кілька годин.
Точніше танців але воно здавалось наче годин.
І навіть пробував шось промовляти крізь п'яні уста своі, але ніц не помню , як іі звати теж, памятаю шо вона точно була симпатична худорлява і невисока, навіть при моій нетверезості! і була в жовтих чи помаранчевих окулярах

#19521 Інше 10 вересня 2018 о 10:52

Місяць водив дівчину по кафе бо думав що щось з того вийде. А нічого з того не вийшло. Я сів і порахував що потрапив на це 3921 гривню. Дівчата, чого ви такі жадні до грошей?

#19520 Порадьте 10 вересня 2018 о 10:45

Як освоїти високе мистецтво утримання? Що для цього потрібно робити? Можливо десь є якісь відеоуроки? Я розпочав з замочування в холодній воді з оцтом, але скажу вам що це допомагає ненадовго. Ще прикладав льод. Не допомагає.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?