Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Хочеш гарантованої анонімності? Тобі до нас!


Дівчата, а якщо серйозно, то який розмір пісюна у хлопця для вас мінімально допустимий?

18 березня 2018 о 17:54
0
0
1825
8

Ви кажете, що для вас усе зрозуміле: і небо, і земля, і люде... Усе матеріяльне, усе існує за законами природи. Можливо, для вас і нема нічого таємного, нерозгаданого. Ну, а для мене усе загорнене в тайну. І в першу чергу сама людина. Вона довго ще буде загадкою. Колись наука визнавала тільки п'ять органів чуття, а от я назову й шостий -- інтуїція. Правда, це передчуття не всім дане, але розвинене в багатьох чулих осіб. Індійські маги можуть по своїй волі керувати серцевою роботою, нервовим укладом, можуть збільшити або зменшити приплив крови до якогось органу. От маєте вже й сьоме чуття -- регуляцію. Минуть ще тисячоліття, і з сирової маси сучасної людини утвориться істота, що буде, як Бог, могутня й вічна. Пророки, ґенії, ясновидці, навіть медіуми... Усе ж це й досі тайна для нас.

Признатися, я теж ношу в собі тайну, про яку досі мовчав. Вона виявилася ще в дитинстві. Якось прокидаюся серед ночі і почуваю, що біля мене в ліжку лежить хтось. Мацаю -- хтось волохатий... Страх опанував мене. З переляку кричу:

-- Мамо! Засвітіть огонь!

Воно лежить спокійно, не ворушиться, таке тепле.

-- Мамо! Світіть огонь! Зо мною хтось лежить.

Мати прокидається, засвічує. Разом із світлом той хтось зникає, мов і не було його. Мати встає до мене, хрестить, заспокоює. Я засинаю й сплю спокійно до ранку. Удень про все забув, а вночі -- те ж саме. Так щоночі. Згодом я так звик до свого нічного гостя, що вже не боявся. Прокидаюся серед тьми -- він уже зо мною. Мацаю -- увесь в шерсті, волохатий, волос такий м'який, як шовковий. Лежить спокійно, мовчить, нічого мені не робить, а так ніби обіймає мене, неначе охоплює все моє тіло... Гладжу його по пухкій шерсті, намацую ніби руки, ноги. Мені в пітьмі здається, що це ведмедик... Так лежимо вдвох у ліжку. Мені приємно гладити його по м'якій шерсті, а коли цікавість проходить і хочеться вже спати, тоді тихенько озиваюся до матері. Ведмедик лежить і слухає наші розмови в пітьмі, і тільки тоді зникає безслідно, коли з'явиться світло.

Так тяглося, мабуть, з півроку, а потім ведмедик одразу зник. Минуло по тому більше двадцяти літ. Я зовсім забув про свого нічного гостя, а як коли й згадував, то як дитячий сон. Гадав, що в дитячій уяві своє ковдерко брав за волохатого ведмедика.

Скінчивши військову академію, поїхав на літо відпочити на село.

Якось із своїм товаришем йшов до нього на хутір. Небо затягнуло хмарами. Збиралося на дощ. До хутора було вже недалеко. Ми поспішали. Раптом схопилася страшна буря. Курява заховала від нас цілий світ. Далі почав дути такий супротивний вітер, що відкидав нас назад, і ми, зігнувшись, ледве посувалися вперед, ледве здолали розсікати повітря, напираючи на нього грудьми, як на воду в річці.

Налетіла така громовиця, що блискавки падали раз у раз. Посипали краплі важкі, як кулі. Вдалині стояв вітряк. Ми побігли до нього сховатися від зливи, що шуміла навкруги, як ліс у бурю. Я біжу й міркую: при такій громовиці бігти небезпечно, бо коли людина біжить, то розряджає за собою повітря і тоді може вбити блискавка. Проте біжу за своїм товаришем... І от раптом став, як укопаний: дорогу перепинив волохатий ведмедик. Він почав танцювати передо мною на задніх лапах, заступаючи дорогу й дивлячись мені в очі.

Я стояв і вже не почував зливи, а тільки дивився на ведмедика. Невеликий, такий, як хлопець літ на вісім, товстенький, рудої масті. Танцює без перерви -- вправо і вліво, весело дивиться мені в очі, ніби сміється... Раптом зникає.

Коли я опам'ятався і весь мокрий рушив до млина, де вже стояв мій товариш, зненацька вдарив такий страшний грім разом із блискавкою, що аж приглушило мене. І в той же момент я бачу, як вітрякові крила розсипаються на дрібні трісочки, а товариш падає на землю. Коли я підбіг до нього, він був мертвий...

Мене ж спасла мара -- ведмедик, що перепинив дорогу.

18 березня 2018 о 15:06
0
0
1707
2

А я наприклад вірю, що любов буває лише раз в житті. Маю приклад своїх родичів, у моїй родині, що по маминій що по татковій лінії не було розлучень. І в мене хлопець з яким ми 5 років разом, рік з яких у шлюбі. Опублікуйте будь ласка

18 березня 2018 о 14:56
0
0
1709
2

Коли мені був 1 рочок, я спав у обнімку з любимим ведмедиком. Зараз мені 26 і я сплю у обнімку з любимим смартфоном

18 березня 2018 о 14:34
0
0
1701
0

У Калуші описано та накладено арешт на житловий будинок боржника, який допустив утворення заборгованості по сплаті аліментів.

Кошти, виручені від реалізації арештованого майна боржника, будуть спрямовані на погашення боргу.Також на Верховинщині боржнику роз’яснено наслідки невиконання рішення суду, доведено до відома новації в законодавстві, що стосуються посилення відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів.

Крім того, управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області створено спеціальні групи для вжиття додаткових заходів спрямованих на боротьбу зі злісними неплатниками аліментів. Вказані групи діють на території усієї області і продовжують роботу.

18 березня 2018 о 12:07
0
0
1804
2

Якщо говорять що секс з 16 річними це не педофілія, то чому людям з 16 років не дають право голосу і не продають алкоголь. Адже і фізично і психологічно вони вже сформовані особистості. Це не карго-культ якийсь часом. Пережитки минулого? Євреї вже в 14 женяться. Може тому вони світом правлять?

18 березня 2018 об 11:15
0
0
1592
1

Чи правда що якщо з сильного бодуна не похмелитись то можна померти від серцевої недостатності. І мами або жінки які пиляють сина(чоловіка) з бодуна і не дають пива або сто грам, просто його вбивають

18 березня 2018 об 11:11
0
0
1521
4

Давайте поговоримо про вірність. Що для вас означає вірність? Чи зраджували вам у стосунках, чи кидали вас ваші другі половинки, чи відверталися друзі, і як ви пережили це все, який досвід отримали?

18 березня 2018 о 10:38
0
0
1109
1

Хочеться сексу з худою страшною рижою дівахою

18 березня 2018 о 10:24
0
0
873
4

Куди на вашу думку варто вкласти 20 к євро. Якщо просто тримати їх, будуть знецінюватись, у житло не хочу вкладати, бо потім морока з пошуком клієнтів і продажем, банк не дуже надійно. Треба щось таке, щоб в любий момент можна
було отримати гроші назад. Довгий час вже ламаю над цим голову, можливо, хтось зможе підкинути хорошу ідею.

18 березня 2018 о 9:58
0
0
781
8

Чи поможе поляна квасова при сильній алкоінтоксикації. Вже пів півторачки випив і якісь неясні відчуття

18 березня 2018 о 9:51
0
0
630
4

Знаєте, що я подумав, є такий метод ідентифікації особистості який називається Фенотипологія. Не плутати з фізіогномікою, бо фенотипологія має патент і научне обгрунтування. Завдяки цьому методу лише по одних вухах можна зараховувати студентів в університет на ту чи іншу спеціальність. Тобто бачити до чого більш схильна людина, до фізики чи до філософії, що краще вибрати, технічний напрямок чи гуманітарний. Наприклад за цим методом одне лице може розказати про людину практично все. Дивишся на її ніс(довгий чи короткий на його форму, шию(довга чи коротка), підбородок(масивний чи зрізаний, овальний чи квадратний, виперає підбородок чи ні), вуха( розмір вуха, товщина, чи сильно відігнуті від голови чи прижаті до голови), лоб, губи та на інші частини лиця, можна дуже багато по кожній частині лиця описувати, це ще дуже коротко, і дивлячись на то все бачиш що за фрукт перед тобою і як з ним потрібно вести дискусію і чи взагалі потрібно. Метод запатентований. Вчора було декілька постів про груди. І я собі подумав, а чому якщо між формою лиця і характером людини, її схильністю до тих чи інших дій є прямий і точний звязок, то чому сюди за аналонією не можна приплести і груди? Ну хоча б теоретично приплести. І допустити що величина і розмір грудей, чи їх відсутність, може мати такий же прямий звязок із характером. Не будемо зараз говорити про еститичну та інтимну сторону грудей, а просто про груди, як про одне із дзеркал внутрішнього світу жінки і про можливий прямий звязок між формою і розміром грудей та характером, рівнем стервозності окремої взятої жінки та інших параметрів які характеризують особистість. Звичайно автор трохи перегнув палку, але в його спостереженні може прослідковуватися певна логіка. Може і справді між розміром і формою грудей, характером і поведінкою жінки є якийсь звязок який можна прорахувати і прослідкувати, як і у випадку методу фенотипології, який дозволяє сказати про людину практично все дивлячись лише на її лице.

18 березня 2018 о 9:21
0
0
612
2

Постійно пишуть у новинах. Жінка ножем у серце вбила свого чоловіка. Як це їм вдається. Щоб забити ніж у серце треба пробити пару кісток. І це кухонним ножем без гард. Жінки погані істоти

18 березня 2018 о 5:12
0
0
737
1

Особисто я хочу, щоб президентом став Ренат Ахметов.

17 березня 2018 о 23:32
0
0
1023
4

Звертаюсь до худеньких дівчат які займались сексом із здоровими хлопцями. Вас не травмує секс з ними. Не треба бігти в травмпункт на ребра ставити гіпс

17 березня 2018 о 22:38
1
0
983
6

Усім привіт. Шукаю хлопця. Я самостійна, працюю на роботі. Брюнетка. Ріст середній, люблю читати, слухати музику, активно відпочивати. Мішки жиру у мене 3 розміру. Хлопця шукаю розумного, з почуттям гумору, щоб не був лалкою, працьовитого і чесного. Ставте плюсики в коментарі.

17 березня 2018 о 21:20
0
0
1070
3

Тільки но сніг випав як якась члено залежна дівка на тому снігу члена намалювала https://pp.userapi.com/c845521/v845521695/7cbf/bKLeuaHxkpA.jpg

17 березня 2018 о 21:06
0
0
973
0

Питання до хлопців. Який ваш улюблений розмір дівочих мішків жиру? А форма?

17 березня 2018 о 21:02
0
0
773
3

Як комусь можуть подобатись жіночі груди? Це ж якісь мішки жиру.

17 березня 2018 о 20:52
0
0
793
7

Хлопці з малими пісюнами, або і без них насправді більш підліші, підступніші, корисливішв і зрадливі. Коли такі хлопці перебувають в стосунках, з радістю приймають увагу від інших дівчат, мотивуючи в своє виправдання це тим, що а я ще не жонатий, а дівчина це просто дівчина. Це моє спостереження, субєктивне спостереження, але яке дозволяє робити певні висновки, тому що мені попадалися достатньо хлопців з малими членами або без них. А якщо точніше то було таких три. І навіть коли доходило до інтиму, то не знімали труси. Я серйозно, я ніколи навіть не мацала такі голі пісюни. Боялися чи комплексували, я не знаю яке слово більш підходяще. Але чому комплексувати, якщо і так все зрозуміло і від того, що в нього там труси з пуш апом, картина і сприйняття його члена не поміняється. Але я ніколи б собі не дозволила обізвати такого піпеткою. Коротче казусів трохи мала з такими. А взагалі то хлопець повинен бути з великим членом, щоб ви не говорили. Це поперше естетика, мужність, витвір мистецтва, на яке здатна природа, навіть так можна сказати, інтимна зона від дотику до якої твоя менша товаришка просипається. А ну і з мозгами звичайно хлопець повинен бути.

17 березня 2018 о 20:30
0
0
724
5