#20439 Інше 11 січня 2019 о 23:09

Привіт народ!
Час від часу читаю пости та й в реалі розмови людей є про невзаємне кохання, зраду, моральні цінності і самоповагу.
І ось що, як дівчата так і хлопці в більшості хочуть щирого, вірного, взаємного кохання і любові, так хочеться нам всім в більшості, але мало хто задумується, чи насправді все взаємно.
От любиш ти, кохаєш, з усіх сторін догоджаєш, і при чому реально щиро, все б так, але на жаль так мало хто це цінує, знову ж таки як дівчата так і хлопці. При чому твоє кохання цього не бачить, а вже сторонні і тим більше близькі тобі люди це помічають, реально задуматись, стає обідно, а чому ж таке ставлення, чому ж немає повної взаємності. А тому що просто в пафосі на словах вимагають, з однієї сторони страждають ті, хто щиро любить і з усіх сторін догоджає, а з іншої є і ситуації, це ті люди, які люблять тебе, а ти того не бачиш, або не розумієш, чи сприймаєш це в стандарті і чекаєш ще чогось більшого по відношенню до тебе.
Любов є реально, але так мало хто підтримує її щоб вона не погасла і не переросла у привичку, аж сумно в реалі.
Тому любіть один одного і майте на думці чи ви по-справжньому любите своїх коханих, чи кохані вас по-справжньому люблять вас у взаємності і по відношенню один до одного.

#20438 Зізнаюсь 11 січня 2019 о 13:32

Переписувався з дівчиною і вчора пішли гуляти. Нормально посиділи в одному закладі я навіть заплатив за неї. Я відчув шо вона мені не байдужа. Потім я запропонував їй стосунки а вона відмовилась. Я сказав шо вона лиш пара ціцьок такіх як вона повно і послав її.

#20437 Інше 11 січня 2019 о 13:09

Сьогодні, 11 січня, набув чинності закон, який посилює відповідальність за злочини на сексуальному ґрунті та домашнє насильство. Документом вводиться кримінальна відповідальність за домашнє насилля та примусовий шлюб. У Кримінальному кодексі законом встановлюється, що вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних із вагінальним, анальним або оральним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій або будь-якого іншого предмета, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування) карається позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

При цьому, у відповідній статті Кримінального кодексу міститься примітка: згода вважається добровільною, якщо вона є результатом вільного волевиявлення особи, з урахуванням супутніх обставин.

Також встановлюється, що домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо теперішнього чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи, караються громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 2 років.

Примушування особи до вступу в шлюб або до продовження примусово укладеного шлюбу, або до вступу у співжиття без укладання шлюбу, або до продовження такого співжиття, або спонукання з цією метою особи до переміщення на територію іншої держави, ніж та, в якій вона проживає, караються арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

#20436 Зізнаюсь 11 січня 2019 о 9:44

От багато людей зараз скаржаться що наркоманія кругом, що діти там, школярі всяке вживають. Так зараз мода на ці всі стимулятори. Але в 90-ті роки хоч трохи менше цього було, але і більше людей сиділо на ширці, тобто кололись, і багато з них вже повмирали якщо не більшість. Зараз навіть не курять так траву вже, просто засилля стимуляторів які портять тільки психіку і провокують тромби в судинах

#20434 Зізнаюсь 10 січня 2019 о 23:03

Свій пост адресую своєму чоловікові – колишньому… Від усієї душі дякую тобі! Ти навіть не уявляєш, яка я щаслива!!! Моя безмежна вдячність тобі за свободу, за те, що тепер із радістю зустрічаю кожен новий день, милуюся зоряним небом, а найголовніше – живу по-справжньому! Тепер маю багато вільного часу. Нарешті, як справжня жінка, можу зайнятися собою – змінити зачіску, купити гарну сукню, спати досхочу… Раніше навіть про це й не думала. Коли ми були разом, найбільший шматок м’яса чи торта віддавала тобі – завжди дбала в першу чергу про тебе.

Тепер у мене є власний ноутбук, шуба. Не ті, що ти, начебто, мені дарував, а мої речі, які належать тільки мені. Як добре, що тепер не потрібно просити, принижуватися, ридати. Я живу для себе. Ні, знаєш, правильніше сказати: я живу! Дякую тобі за чоловічу гідність. Справді! Буває так, що чоловік та дружина, коли розлучаються, ділять меблі чи побутову техніку, а ми з тобою ділили… мою сукню і помаду. За вірність і турботу ти віддячував мені лише словами «аферистка, злодійка, волоцюга», та ще й додавав нецензурних «компліментів». Я вдячна тобі за їжу та воду (пила з твого крану). Але ж я теж працювала і зарплату не ховала від тебе, бо ми ж сім’я. Коли пішла з роботи – тебе доглядала, бо ти ж хворієш… А може, погано доглядала? Так, звісно! Іншої думки навіть бути не може! Коли вирішила поїхати в гості до батьків, ти вчинив страшенний скандал! Як же я посміла, як же могла забути твої слова: «Коли виходять заміж, про родичів забувають, думають лише про чоловіка!» Так ти мені говорив? Ти перетворився на деспота, тирана, який контролював кожен мій крок і вважав, що в усіх бідах світу винна лише я. Мені, невдячній, ти зробив послугу – погодився поїхати до моєї мами, щоб налагодити з нею стосунки (більше грошей надсилатиме). Дякую, що напився і вів себе, як… Ти насміхався, навигадував усяких нісенітниць, бо хотів пересварити нашу рідню. Моя сім’я вступилася за мене, а я отримала шанс на життя. Господь урятував мене, привів до рідної хати, і це найбільше щастя! Мені не потрібно ковтати пігулки і терти очі від постійного недосипання. Більше не треба щоранку вгадувати твій настрій і боятися, що скажеш, бо кава підігріта не до належної температури, постійно доводити свою відданість, вдячність. Мені все це ні до чого!!! Я перелічила всі твої чесноти і ще раз говорю від щирого серця: «Дякую!» Ти більше ніколи не побачиш сльози на моїх очах, бо я вже не плачу! Ти програв, ти не вартий, аби за тобою плакати! Я молитимусь за твоє здоров’я і щастя. За сім років подружнього життя я засвоїла цей життєвий урок на «відмінно».

#20433 Інше 10 січня 2019 о 22:36

Показуйте свої тату які маєте чи хочете зробити

#20432 Дістало 10 січня 2019 о 21:50

Така ситуація. Коли п’яний довго не можу закінчити це діло. Вроді і класно, всі дівчата кажуть чим довше тим краще. Але тільки 1 з усіх витримала до кінця. І секс не скучний, бо фантазую. Але чесно вже дістало

#20431 Інше 10 січня 2019 о 20:58

Дівчата, вам більше подобаються хлопці які бриють груди і спину чи волосаті?

#20430 Шукаю 10 січня 2019 о 18:12

Де знайти хорошу дівчину? Яка буде любити і буде щирою зі мною. Кругом обман, зверхність і дешеві понти. Невже нема порядних, хороших дівчат?

#20429 Інше 10 січня 2019 о 18:07

На вашу думку чим закінчуються стосунки на стороні?

#20428 Зізнаюсь 10 січня 2019 о 17:39

Знаю що скажете що я погана. Є у мене колишній однокласник, який був ботаном та задротом у школі, живе з батьками і у якого ніколи не було дівчини і сексу. І от у нас було 15 років після закінчення 9 класу і ми влітку робили зустріч однокласників. І коли дзвонили цьому хлопцю щоб прийшов, він щось таке странне говорив, що не піде бо його кличуть бо немають з кого понасміхатись за столом. І він не пішов, але всеодно став об'єктом для насмішок однокласників та нашої класної керівнички.

#20425 Інше 10 січня 2019 о 14:23

Чи є любов на відстані?

#20424 Інше 10 січня 2019 о 13:47

Чому на фейсбук зараз така концентрація ідіотів. Особливо це видно по коментах на всіляких місцевих пабліках. І що характерно ті ідіоти як правило ще й агресивні. Таке враження що після блокування вк та однокласників ідіоти перекочували в фейсбук, а більш адекватні в інсту та телеграм

#20423 Інше 10 січня 2019 о 12:29

Дівчата, а вам подобаються бородаті чоловіки?)

#20422 Зізнаюсь 09 січня 2019 о 21:54

Мене чомусь лякають бородаті чоловіки. Говорю як хлопець. Зайшов сьогодні в атобус і ці всі барбершопні красавчики після тижня свят схожі на запухших бомжів

#20419 Шукаю 09 січня 2019 о 14:59

Високу, худу як штакет а то і худше, світлу або руду...обов"язково з вираженими задатками інтелекту...сволочность і язвенність відносно соціального стада - вітаються...бажано соціопатія але не обов"язково. Вміння підтримати розмову обов"язкове. Козероги, діви і скорпіони в пріоритеті. Пишіть по критеріях,точка зору решти - не цікавить)
Телеграм: @babaJJka

#20417 Зізнаюсь 09 січня 2019 о 14:31

А чи знаэте ви як пити коньяк? Його треба пити із завуженого бокала. І не так як горілку. Не отрібно ніякої закуски і води. Коньяк наливають на дно бокала і не ковтають а затримують у роті щоб ротова порожнина його увібрала. Таким чином ви одразу будете відчувати спяніння, в першу чергу очі почнуть розширюватись

#20416 Зізнаюсь 08 січня 2019 о 22:04

Я своєму хлопцю все прощаю. Він коли нагуляється то завжди повертається до мене. Красивих хлопців мало, а дівчат багато, тому я вважаю що нормально коли у красивого хлопця чи чоловіка є ще хтось на стороні

#20415 Інше 08 січня 2019 о 21:44

У мене є така традиція: залишати у старому році тих люде, які якось розчарували, не виправдали сподівань, погано повелися зі мною, одним словом, проявили себе не з кращої сторони. Чи є у вас такі люди, яких ви залишаєте в минулому?

#20402 Інше 07 січня 2019 о 22:02

Хто бачив святкову фуру кока-коли, ділимося фоточками

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!