Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Хочеш гарантованої анонімності? Тобі до нас!


З цим жіночим інстинктом продовження роду є багато історій. Один знайомий раз сказав що буде економити на презервативах. І буде як у порнофільмах вчасно витягувати. Та коли у нього дійшло до сексу з його дівчиною то виявилося що це у фільмах тільки так, а коли дійшло до кульмінації, то дівчина не давала йому витягти а всіляко спонукала кінчити всередину. Зараз він тікає від аліментів. Права у нього забрали, візу не відкривають

17 березня 2018 о 19:35
0
0
690
7

Великий бугурт спричинив пост про жінку за рулем і те які жінки як правило тупі. Не сперечаюсь, є 1% жінок з клепкою у голові. Але решту, решту. Наприклад є якесь дослідження, що великий відсоток дівчат навіть не знають як їх затяг у ліжко той чи інший альфач, мачо і тд. Типу тут вони говорять, а там він вже хропе на ліжку, а вона шукає свою білизну. Просто якщо дівчата відчули можливість сексу, то у них просинається інстинкт продовження роду, набагато сильніший як у чоловічої статі. І вони вже як під кайфом чи як сильно напились, вони не розуміють що відбувається, вони просто не памятають як зайнялись сексом.

17 березня 2018 о 19:25
0
0
609
1

Останнім часом моя компанія перейшла на дешеву розливуху на якісь точці, від якоїм можливо і осліпнути можна. А як все круто починалось коли нам було по 19-23 роки. Постійні двіжухи та алкогулянки по дискотеках і просто на природі, у кафешках, покатушки на радянському автохламі. Тоді ще і дівчата з нами тусувались. А зараз одиниці одружились а деякі вже і розвелись і все скотилось до щоденного бухалова, коли щось здадуть метал або інша халтура і все бухають. Мало кому з них 30, 35 нікому ще нема. А вже всі схожі на 40-річних синіх алкашів.

17 березня 2018 о 19:05
0
0
595
0

Люблю таких дівчат, які навіть коли вдіті у светрі, то у них там все випирає і видно чудові форми

17 березня 2018 о 18:56
0
0
603
9

Тільки що мало не переїхав якихось дітваків на дорозі. Бог дав шанс. Більше за рулем не бухаю

17 березня 2018 о 18:53
0
0
541
0

Хл 24р. Невротик, антисеміт, терпіти не можу алкоголь і п'яних людей, при їх виді виходжу з самоконтролю, страждаю манією чистоти і нарцисизмом. Причому, з роками це все глибше розкривається в мені. А ви кажете що вам важко живеться?)

17 березня 2018 о 18:53
0
0
521
0

Недавно переглянув всі три сезони серіалу Фарго. Серіал хоча і рейтинговий і сюжет чудовий. Та чомусь він загнав мене у ще більшу депресію і породив ненависть у душі на всіх

17 березня 2018 о 18:03
0
0
523
0

Хто сказав що книжки не рекламують. Навіть є одна робота у місті, ходиш по лікарнях та інших закладах і впарюєш книжки якоїсь там фірми. Ціла млм піраміда

17 березня 2018 о 17:41
0
0
452
0

Шукаю хлопця мені 15

17 березня 2018 о 16:20
0
0
433
0

Потрібна порада дівчат. Розійшовся з дівчиною місяць назад, від тоді не спілкувався. Зустрічалися більше року. Вона каже що не хоче зімною стосунків. Що я не та людина і всяке в цьому дусі. Що порадите, є смисл йти на контакт з нею? дівчину люблю і великих протиріч у відносинах не було.

17 березня 2018 о 15:24
0
0
496
2

Маю хороший позашляховик. Але коли були сильні морози і сніг то їздив на роботу маршрутками. І взагалі стараюся їздити на роботу на маршрутках. Економлю на паливі, і є можливість подрімати. І дуже бісить коли мені розказують, що для чого ти їздиш на маршрутках якщо маєш машину. А яка вам різниця, думаю собі будеш мати машину, зрозумієш мене. В Європі міністри і директора їздять на маршрутках. Машину я використовую для поїздок за місто, в гори, подорожую я на ній. А що в місті? На Лепкого вічно в пробці застрягаю, на Дністровській також. Лишні нерви, щеплення швидше зношується, дизеля йде багато бо 3 кубовий двигун. Тому краще вже 4 грн і проїхатися на маршрутці спокійно придрімуючи і слухаючи музику в навушниках, а ще краще пішачком пройтися. Взагалі рекомендую більше ходити пішки.

17 березня 2018 о 15:06
0
0
509
6

У вас таке буває, що ви присідаєте какати і хтось до вас дзвонить на мобільний чи в домофон? У мене так постійно. Навіть коли йду в туалет в 11 вечора, уже рефлекторно готуюся до того, що хтось подзвонить і треба бігом то все робити

17 березня 2018 о 14:38
0
0
493
0

Є такі люди, які твердять, що любов буває лише один раз, лише до одної конкретно взятої людини і живе вона вічно. Все решту то почуття, закоханість, привязаність які проходять. Правда що про вічну любов ви не раз чули від інших, у художній літературі її описують, у фільмах на ній акцентують увагу? Наприклад коли вам ваша кохана половинка розказує про вічну любов до вас і про #вместенавсегда, то можете відразу задуматися, що поруч з вами не та людина, не ваша, яка вам бреше і скоріше всього розводить для якоїсь вигоди. Розумна людина, людина яка тверезо і реально дивиться на цей світ і яка чесна перед собою та іншими ніколи таких дурниць не скаже, що любов живе вічно і один раз до конкретно взятої однієї людини. У нашому житті немає нічого вічного. Треба завжди памятати, що все тимчасове і любов також. Наприклад ви таке сказали своїй дівчині, а вона на другий день померла. І що далі? Ви все життя будете її любити, вже помершу і ніколи ні з ким не почнете відносин?чи будете жити з людиною на одних почуттях, які проходять за вашою логікою. Правильно, ви шукаєте іншу, але як ви зможете іншу полюбити, якщо любов буває лише один раз в житті і до лише одної конкретної людини, яка вже померла. Будете монахом? Тому для чого розказувати казочки. Любов це явище тимчасове, коли вам вигідно і комфортно, любов буде, якщо вам стане з вашим партнером некомфортно то все, шукається заміна, пара розводиться чи розходиться. Тому не треба зациклюватися на одній людині і возвишати її, і також не треба говорити що любов буває лише раз і живе вона вічно. Як може любов конкретної людини жити вічно, якщо сама людина не вічна. Думайте що говорите, для чого таку явну брехню нести в маси.

17 березня 2018 о 14:26
0
0
497
4

Мені 26 і у мене ще не було сексу. Як тільки знімаю з дівчини трусики і бачу що там у неї мені робиться гидко і мій агрегат відразу в'яне. З цієї рожевої дірки зі складками яка так близько розташована до очка, тече кров, слиз і невідомо що там ще робиться. Не одноразово пробував без світла, але тільки торкнувшись відчував яке воно бридке і слизьке і в мене знову в'янув. Мені бридко, але потягу позбутись не можу.

17 березня 2018 о 13:05
0
0
609
16

Діти і люди путають кохання з любов'ю. Кохання - це гра в любов, і поверхневе зацікавлення цією особою, і це всо на емоціях (пристрасть). Та вона між партнерами довго не триває. А любов – це зацікавлення особою, як особистістю, і любить цю особу як людину. Любов - це почуття на постійній основі, коли партнер приймає мінуси другого партнера, і тоді ці два партнери трудяться і працюють між собою, щоб знайти середину взаєморозуміння. І несуть відповідальність одне за одного.

17 березня 2018 об 11:45
0
0
597
1

Питання до дівчат. От понятнр шо більшість сірої маси то тупенькі, ой всьо, він не такий гопнік, араб і козел. Але от є красавіци інтелектуалки, худенькі студентки в окулярах скажем так. Вони тож такі? Бо перше враження гейби файне)

17 березня 2018 о 9:49
0
0
657
3

Щодо посту про дівчат з малими грудьми, або без них. Дівчата з малими грудьми, або і без них насправді більш підліші, стервозніші і зрадливі. Коли такі дівчата перебувають в стосунках, з радістю приймають увагу від інших хлопців, мотивуючи в своє виправдання це тим, що а я ще не заміжня, а хлопець це просто хлопець. Це моє спостереження, субєктивне спостереження, але яке дозволяє робити певні висновки, тому що мені попадалися достатньо дівчат з малими грудьми або без них. А якщо точніше то було таких три. І навіть коли доходило до інтиму, то не знімали ліфчик. Я серйозно, я ніколи навіть не мацав такі голі груди. Боялися чи комплексували, я не знаю яке слово більш підходяще. Але чому комплексувати, якщо і так все зрозуміло і від того, що в неї там пуш ап, картина і сприйняття її грудей не поміняється. Але я ніколи б собі не дозволив обізвати таку доскою. Коротче казусів трохи мав з такими. А взагалі то дівчина повинна бути з грудьми, щоб ви не говорили. Це поперше естетика, жіночнісь, витвір мистецтва,на яке здатна природа, навіть так можна сказати, інтимна зона від дотику до якої в твій менший товариш просипається. А ну і з мозгами звичайно дівчина повинна бути.

17 березня 2018 о 7:50
0
0
731
3

Я не клоурофоб, але мені стало цікаво, чому клоунський образ повинен підсилювати або взагалі створювати комічні ситуації та емоції? Хто це придумав? Чому неприродній одяг та нетипові риси гриму мають допомагати сміятися чи сприймати жарти? Хто ці люди, кого вони веселять? Приведіть до мене їх, я їм покажу те, що я бачила наяву і не дуже, точно посмішки посохнуть. Ну а я що? Далі занурююсь в тему і вивчаю практично все, що з цим образом пов'язано.

17 березня 2018 о 3:25
0
0
822
0

Якщо хлопця пробують закадрити дві нічогенькі лесбіянки, то це норм чи ні? І які дії робити у відповідь?

17 березня 2018 о 1:23
0
0
884
1

16.03.2018 року в місті Бурштині в 3 годині дня 10 хлопців з молотком віком 14 до 16 років увірвалися у супермаркет Гулівер. Почали сильно кричати і розбивати скло, де лежать смартфони, і почали красти. Охорона це побачила, і ці хлопці почали матюкатися. Охорона викликала поліцію. Поліція дуже швидко приїхала, і ці хлопці почали тікати і бігати по сумермаркету, а поліція за ними. Поліція тих хлопців злапала.
(Я це на власні очі бачив. Вибачте, будь ласка, мені, що я розділові знаки не поставив, або зробив помилки у написанні. Дуже швидко писав, бо мав власні справи).

Нічого, виправили)

16 березня 2018 о 20:50
0
0
1211
3