#17945 Зізнаюсь 18 травня 2018 о 12:15

А це правда що чим швидше рухатись під час сексу, тим більший оргазм?

#17944 Зізнаюсь 18 травня 2018 об 11:46

Все частіше помічаю що дівчата волонтаріатом займаються, благодійні стю, в церкву ходять, в парку прибирають. Але це щось подібне до айфона. Це актуально, це популярно, це ніби новий маркетинг, ребрендинг торгової марки. Проект пафосних клубних тусовчиць провалився. Хлопи клюють на красивих,природньо,молодих потєряшок-няшок. І то факт. А в середині особисто я переконався шо то всьо перераховане в першому реченні якесь плоске, не глибоке, а критерії на які клюють такі дівчата ні чим не відрізняється від критеріїв успіху у пафосних шлюх. Це тупий лицемірний образ. Цікаво шо от цей штучно створений ареол беззахисності, чистоти і невинності обезброює пильність, відключає моніторинг на підлість, брехню, зраду. А зря... Як каже піп на проповіді-Будьте уважні!

#17943 Шукаю 18 травня 2018 о 10:13

Я дівчина шукаю, хлопця для серйозних стосунків, 20 +, пишіть в коментарі, буду рада познайомитись)

#17942 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 23:44

Ну, дівчатам подобаються веселі хлопці. Не зустрічатимуться вони ж з тобою, бо ти можеш пояснити когерентність світла, дисперсію, чому дорівнює протилежна сторона до кута 30 градусів в прямокутному трикутнику, фізичний зміст потенціалів та їх залежність, рівняння напів розпаду радіоактивних елементів, градацію ґрунтів та розподіл за родючістю, пірокумулятивні хмари та їх характеристику, конвективний теплообмін, що таке автотрофність і гетеротрофність, ботаніку, плазму, чорну матерію, явище антиматерії та феномен анігіляції, будову атомів, типи випромінювання, фізичне пояснення курпускулярно-хвильового дуалізму, вивести рівняння Клопейрона-Менделєєва, Шарля,Бойля-Маріотта, Гей-Люсака та їх застосування для ідеальних газів, теорему Бернулі, принцип зародження зірок та смерть наднової, пульсари і багато іншого)

#17941 Шукаю 17 травня 2018 о 22:00

Вітаю прекрасну половину цієї спільноти.
Хочу знайти собі тут подругу, а може і дівчину. Я хлопець, мені 25, хоч і виглядаю старшим через бороду та вуса. Люблю в більшості важку музику, але нічого проти інших стилів не маю.
Полюбляю вилазки на природу та посиденьки біля вогнища, навіть якщо це просто один вечір.
Також люблю почитати та час від часу пограти за компом.
Я палю та інколи після роботи виходжу на кухоль якогось пива, ну це щоб потім не було новиною)))
Тому якщо все ж, знайдеться хтось кому цікаво, ставте +, чи будь що інше, в коментарі, і я відпишу))
Всім гарного настрою та вдалого дня.
Адміни - ви кращі)

#17939 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 16:08

Я завжди мріяла про справжнє кохання на все життя. Та, вийшовши зі свого безхмарного світу, зіткнулась з жорстокими реаліями. Тепер я цього не хочу) мені подобається гратись з хлопцями, вдавати наївну дівчинку, якою я була раніше, а потім просто кидаю їх. Головне, що вони мені вірять, і від цього я ловлю кайф. Я знаю, що доброго нічо нема, але не можу по-іншому.

#17937 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 15:53

Людям які вживають термін чорнильниця. Імхо, місце у вязниці.

#17936 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 15:51

Насправді куріння не шкодить здоров'ю. Це все придумали люди з корпорацій. Мета у них проста. Люди помирають через викиди з заводів та Тес, а все звалюють на куріння

#17935 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 15:18

Як зняти корону з голови жирної, некрасивої дівчини з бідної родини?

#17934 Зізнаюсь 17 травня 2018 о 15:08

У нас ще панують якісь серелньовічні звичаї. Приїхав у приміське село до дівчини, а місцева братва нависла і каже, плати викуп за целку, став могорич. Прийшлось тратитись грошима

#17932 Інше 16 травня 2018 о 23:00

Мої рідні - наче чужі для мене. Ніколи не отримувала підтримки, а на якісь найменші і незначимі дрібнички(якими я дозволяла собі ділитись з ними) чула у відповідь: "Ти сильна, зі всім завжди справляєшся". Коли я це чую, хочеться просто розревітись, але я знаю, що вони мене не зрозуміють, бо звикли, що я постійно в русі, мене "всюди повно" скажем так. Але знали б вони, яких тотальних зусиль мені коштує кожен вихід кудись. Старша сестра зациклена тільки на собі, їй байдуже, що відбувається в моєму житті; головне лише, щоб я "розрадила" її навіть в самих безглуздих ситуаціях. А мама... теж зациклена на "проблемах" сестри.
Мені так хотілось, щоб бодай раз вони поцікавились мною, але.... Знали б вони, як я справляюсь.... І навіть не здогадуються, наскільки мені важко долати найменші труднощі, які для будь-якої людини мабуть викликали б відверте здивування та насмішки. Коли я спробувала розповісти сестрі, що зі мною коїться в психологічному плані, вона просто пожала плечима і продовжила свої особисті "тиради", які я вже звикла вислуховувати. Іноді хочеться зірватись, закричати, і наплювати на її "такі суттєві проблеми". Але мовчу. Терплю.
Я довела себе до того, що відчуваю дискомфорт, просто виходячи на вулицю, спілкуючись з людьми; за останні кілька років набрала 20 кіло та скільки б не пробувала схуднути, постійно зриваюсь та знову впадаю в депресію.
Я втомилась. За 5 років боротьби з собою, пошуків самовдосконалення та виводу себе з того л@йна, - я розумію, що не прогресувала ні на крок. Замкнутий круг. Я у відчаї. Для них я сильна, самостійна. А насправді тону у самотності, косплексах та самобичуванні.

#17931 Зізнаюсь 16 травня 2018 о 22:51

Як добре сидіти самому дома, їсти жарену картоплю з сметаною і дивитися серіали. Я працюю сутка через дві, охранніком. Дівчина має вихідний лише в неділю. Так шо більшість часу я проводжу дома сам і є можливість релакснути

#17929 Інше 16 травня 2018 о 18:07

Го фото що зараз робите:)

#17927 Зізнаюсь 16 травня 2018 о 10:27

Дівчата, які не їдять те, не їдять се - для довготривалих і серйозних стосунків не годяться. Так хіба, на разок, другий.

#17926 Шукаю 16 травня 2018 о 9:58

Людоньки допоможіть! Отець Михайло, той, що з Чукалівки, звернувся до мене з проханням знайти йому нівесту. Вже який час шукаю, неможу знайти, а людина чахне на очах. Ви ж знаєте, отцям потрібно форму тримати. Тож, можливо хтось має або знає жіночку, років 40-60, самотню, яка знається на ліпці вареників і господарці. Про отця: є машина, хата, велика господарка, дуже добра людина. Говорить, дістала самотність і сірі будні кладовища. Адмін запость будь ласка, а отець за тебе помолиться.

#17925 Зізнаюсь 16 травня 2018 о 9:32

Для ,борців за зелені насадження в місті.
70% кисню на планеті дають водорості, інші 30% торф'яні болота. Цифри відносні і не треба починати боротьбу за уточнення цифр, але вони дають бачення загальної картини. Ліси в сенсі кисню, майже не приносять користі.
У місті пара десятків дерев тим більше не приносять користі в цьому сенсі. Я не проти дерев в місті, навпаки ЗА, але для мене людина цінніше дерев, якщо людям ніде жити треба рубати дерева і побудувати будинок або прокласти дорогу або якщо у людей алергія.
У місті зелені насадження більше носять естетичний характер, тінь дають, мікроклімат і т д.

#17923 Порадьте 15 травня 2018 о 23:58

Привіт. Я з Коломиї, веду спокійне заурядне життя з дівчиною вже 4 роки. І тут вона почала вчити мову програмування php і я просто не знаю що робити. 99% вільного часу вона сидить за комп'ютером, не допомагає по господарству і моя мама на неї злиться злиться і думає що хтось погано впливає на дівчину. Підкажіть, що робити? Коли я пробував відговорити дівчину, то вона тільки взлилась. Деколи показує мені свої сторінки і досягнення, але я не можу розділити її захоплень.

#17919 Порадьте 15 травня 2018 о 20:32

Якщо прокип'ятити свячену воду, то вона втратить свої властивості чи навпаки? Бо з водохреща трохи затхлася, хотіла прокип'ятити

#17918 Інше 15 травня 2018 о 20:22

Давайте поговоримо про їжу. Хто як харчується? Чого дотримуйтесь? Як часто? Яке місце їжі у вашому житті? Ітдітп
Прошу опублікувати

#17916 Інше 15 травня 2018 о 15:58

Колись хотів поступити до коледжу, щоб мати якусь освіту для початку. На що почув від рідних "Пи**уй на будову ішачити, заробиш собі, підеш вчитись". Зате як брату приперло в універ поступати через пару років і башляти, так і гроші знайшлися і зв'язки. Як і після того найшлись зв'язки запхати його паралельно на козирну роботу, по профілю навчання.

Тепер воно відоме "тєло". Гордість сім'ї. Вивчили і виняньчили. Так що не всім світить в сім'ї бути "одарованим" і цілованим з дитинства в дупу дітьом.

Від тоді не хочу знати ні його, ні рідних. Знаю декілька професій від тих часів. В декількох добре розуміюсь. Що в принципі тепер нахер здалось, з вбитим в хлам здоров'ям після десятка років по будовах і заробітках. Себе після того так і не знайшов, як і сенсу життя. Зате маю добрий урок від "рідних" і життя.

Давно то було... Та й хер з ними. Нема за чим шкодувати, є в тому і свої плюси. Не раз ще пошлю їх всіх на х** при нагоді.

Згадалась чогось ця історія з життя за філіжанкою кави...
П.С. Тупі коменти і срач можете лишити при собі.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?