#21091 Інше 03 квітня 2019 о 22:32

Хороші заклади та конкурси цікаві)
Скандал у КПІ. Студентки знялися у стилі БДСМ заради конкурсу

Київський політехнічний інститут опинився в центрі скандалу після того, як на сторінці в Instagram студради фізико-математичного факультету з'явилися фото студенток, зроблені заради конкурсу краси. 

#21090 Зізнаюсь 03 квітня 2019 о 18:58

Опишіть ваші улюблені місця у ІФ

#21089 Інше 03 квітня 2019 о 17:13

Як вам такі закони?
В Брунеї забиватимуть камінням за гей-секс та подружню зраду
Гей-громада Брунею шокована запровадженням "середньовічних" покарань.

#21087 Зізнаюсь 01 квітня 2019 о 3:43

Якби я молився хоча б половину того часу, скільки витратив на пошук порно в інтернеті, то був би спасенний. А ви часто молитесь?

#21086 Шукаю 01 квітня 2019 о 2:17

Де можна взяти книгу Талбота?

#21084 Зізнаюсь 31 березня 2019 о 21:26

Хлопці скільки квітів найбільше ви дарували дівчині?

#21083 Зізнаюсь 31 березня 2019 о 19:15

А ви сьогодні проголосували?

#21082 Інше 31 березня 2019 о 15:51

Можливо, ми всі живемо в комп'ютерній програмі?
Ідея про те, що наш Всесвіт є гігантською комп'ютерною симуляцією, неодноразово спадала й на думку вченим. Чи варто нам цим перейматися?

#21081 Інше 31 березня 2019 о 8:44

Про те, що колись діти находили собі різні забааки, граючись на вулиці, знають може і не всі, але більшість з вас. Оскільки будинок в нас старий, то можна було знайти багато хороших старовинних речей. Одного разу, я з друзями вирішили дослідити підвал нашого будинку. Він був такий великий, з різними закаулками. Одне приміщення було занедбане, двері в ньому були заржавілі та ледве відкрились. Полиці завалені різними радянськими книжками, іграшками, значками та монетами. Зібрааши ці всі речі у валізу, ми винесли її на двір. Однак не довго ми тішились нашим скарбом, сусіди викликали міліцію, яка конфіскували нашу валізу, а нам дали великого прочухана. Пройшло багато років після того, а дин сусід- старожила казав, що якби ми зберегли ту валізу і нікому б не показували, то на сьоднішній день були б дуже заможніми.

#21078 Зізнаюсь 30 березня 2019 о 16:30

Живу в багатоквартирному девятиповерховому будинку. В дитинстві з друзями часто любили квтатись на ліфті, то вверх, то аниз. Тоді нам було весело і ніхто не задумувався, що не дай боже з ліфт вийде з ладу. Одного разу воно таки сталось і ми з друзями застряли в ліфті. Світло погасло і ми почали кричати та кликати на допомогу. З нами також була одна дівчина і аона почала плакати. Так ми і просиділи в темному ліфті, налякані аж цілу годину, поки не прийшов монтер і не визволив нас. Пройшло багато часу, але коли і зараз користуюсь ліфтом, то часто згадую той випадок.

#21077 Дістало 30 березня 2019 о 14:06

Дістало , коли люди приходять в гості без попередження і ставлять перед фактом, давай, відкривай. І за законом жанру в хаті буде дикий срач, порожній холодильник, труси на плафоні. Ну ок, якщо друг, скажеш йому, ой іди нах, в мене срач ,на чай, соси лапу. А як приїжджі гості ще й з ночівлею, це пздц, треба усміхатися, гОстити, думати, де то розмістити, не вдягнешся, як зручно, а як порЄдно, не попрацюєш за компом, хтось вічно сидить. Або коли кажуть, що буде одна людина, а приїжджає троє! Бісить тупа безцеремонність! Їж скільки хочеш, пий, сиди, побазарим, але СКАЖИ, ЩО ТИ КУРВА ЇДЕШ ХОЧ ЗА ДЕНЬ І СПИТАЙ! Ця тяга родичів до ночівель, хоча нема де то покласти, одне ліжко . Це ламає мої плани, психіку і вихідні!

#21076 Зізнаюсь 30 березня 2019 об 11:20

Раніше я писав про зграю безпритульних собак, що орудують у мене на районі. Так ось історія з перцевим балончиком, який я змушений був застосувати до цих самих собак, наробила чималого галасу. Хтось пожалівся на мене у службу захисту тварин. Після чого мені почали погрожувати та переслідувати невідомі люди. Для того щоб урегулювати дану ситуацію я зібрав збори у нас на районі, де ми з сусідами приняли одноголосне рвшення, про ліквідацію безпритульних собак, що являють собою загрозу для мешканців нашого району. Н, ми їх не розстрілювали та травили. Ми найнали спеціальну службу, яка виловила цих собак і відвезла їх подалі від житлових будинків.

#21075 Зізнаюсь 30 березня 2019 о 8:20

Всі навколо кричать, що в Україні колись була ядерна зброя і ми її профукали. Пояснень цьому є багато, але найголовніша з них, що ми досих пір відчуваємо на собі наслідки аварії на ЧАЕС. Думаю тільки божевільні будуть тримати в своїй країні таку небезпечну зброю.

#21074 Інше 30 березня 2019 о 8:05

Не знаю як ви, але я вже не вірю,що Крим повернеться до складу України. Багато хто з вас буде мене критикувати і закидувати мене протиріччям власних думок, але якщо підняти архіви документів, то можна зрозуміти, що Крим ніколи не належав Україні. Його просто нам віддали в "оренду" покористуватись. Що стосується Донецької та Луганської області, то вони можуть повернутись до складу України. Але питання, чи потрібні вони нам в такому вигляді? На відноалення цих тереторій потрібен не один десяток років.

#21071 Інше 29 березня 2019 о 21:58

​​NASA пропонує два місяці лежати в ліжку за 19 тисяч доларів

Про це пише Mirror.

Агентства NASA та ESA хочуть дослідити, як тривале перебування в умовах штучної гравітації може вплинути на космічні місії у майбутньому.

Для експерименту відберуть 24 добровольців, які повинні будуть впродовж двох місяців взагалі не вставати з ліжка і трохи задертими догори ногами. Це потрібно для того, щоб кров відливала від кінцівок для деградації м'язів.

Час від часу добровольців відвозитимуть у центрифугу, яка провокуватиме зворотний приплив крові до ніг для ефекту гравітації. Так дослідники сподіваються дізнатися, які є переваги у штучній гравітації. За участь у такому експерименті кожному заплатять 19 тисяч доларів (517,7 тис. гривень). Добровольці повинні бути готові до психологічного та фізичного навантажень.

#21070 Інше 29 березня 2019 о 20:44

Рідня вважає, що я сильна, самостійна та незалежна ні від кого. А насправді слабка, дуже... Мені так потрібна підтримка. Але її немає. Мені потрібна мама! Та наші стосунки давно зіпсовані.
Так, я доросла самостійна людина, але мені настільки хирово, що я божеволію. Комплекси, щоденні турботи, постійні сварки та абсолютне непорозуміння з рідними... Нехай. Я змирилась. Вони мені зовсім чужі. Тим паче, я маю двох близьких друзів, котрі можуть розрадити. Котрі бачать мене наскрізь та можуть витягнути мене з цього стану. Хоча б на трохи. Вони мені рідніші за всіх. І я навіть не уявляю, що зі мною буде, якщо, не дай Боже, вони мене покинуть... Я тоді точно зійду з розуму.
Вони - моя єдина опора. Але навіть вони не можуть повністю звільнити мою душу від того тягаря...
Це важко! Дуже важко. Те, що для більшості людей елементарні речі, - для мене непосильні задачі. І мало хто, мабуть, зрозуміє. Сходжу з розуму. Стільки мрій, планів... А я стою на місці. Заганяю себе ще більше. Хоч і всякими способами намагаюсь врятуватись. Не витримую. Заживо себе закопую. Не потребую порад, навряд чи це мені допоможе. Просто наболіло. Болить.

#21069 Зізнаюсь 29 березня 2019 о 8:07

Бісить фраза людей які кажуть: "от прийде нова влада, от тоді в Україні все налагодиться і заживем ми щасливо та багато". Навіть якщо й прийдуть нові люди, з новими амбіціями, то нічого не зміниться. А знаєте чому? А все тому, що їм не дадуть нормально працювати, їм будуть приносити повні валізи грошей, щоб вони закривали очі і не пімічали того, що робиться у них за спиною. Більш жадібних та спокуса великих грошей змусить багатьох так вчинити. А ті ж хто не піддасться на цю спокусу і намагатиметься пручатися наживе великих ворогів, які будуть усіляко намагатись їх усунути від влади, щоб не заважали їм робити свої погані справи. Згадайте Саакашвілі, міністра поліціі- грузинку, міністра транспорту- поляка. Це люди які хотіли зламати цю прогнившу систему, але їм не дозволи цього зробити, тому вони змушені були піти у відставку.

#21061 Зізнаюсь 28 березня 2019 о 18:07

Хтось памятає часи Кучми? Долар по 5, бізнес так і пер, газ дешевий, всі ганяли на кредитних нових іномарках. Ото часи були, молодість, пиво по 50 копійок, мафію на той час загнали під шконку, не те що зараз

#21060 Шукаю 28 березня 2019 о 15:03

Народ, може хтось знає дівчину яка працює баристою на автостанції в Коломиї, якщо можна силку інстаграм
Дякую)

#21059 Інше 28 березня 2019 о 13:35

Світ деградує. Колись таврували повій рабів і худобу і робили це проти їх волі. А тепер люди самі хочуть цього і щей готові платити за це свої важко зароблені. А ви не помічали що в принципі нічого не змінилось, тату і зараз є задоволенням для низів суспільства, крім акторів і музикантів хоч вони по суті є високо оплачуваними блазнями. А представники бізнесових і політичних еліт такого ніколи не роблять, бо вважають себе вищими за це. Не хотіла нікого образити, просто хочу щоб ви задумались над цим.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!