Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Хочеш гарантованої анонімності? Тобі до нас!


Хто знає, чи має така вродлива, добра, вихована дівчина Тіна Любчик хлопця?
Просто вона мені дуже сильно подобається, я відчуваю до неї велику симпатію. Окрім того з її фото, коментарів у спільноті можна зробити висновок, що це дійсно хороша та щира дівчина, яку зараз дійсно важко знайти.
Якщо все ж таки, вона має хлопця. Тому, я хочу побажати їй тільки всього доброго, щоб він її цінував, і щоб вона була щаслива з ним, адже для такої дівчини робити приємне та щось хороше це не зобов'язання, а просто звичайний прояв кохання від щирого серця до неї. Адже така дівчина на це заслоговує.

13 січня 2018 о 16:20
0
0
1004
0

Шукаю дівчину для серйозних стосунків, для сім'ї, можна і з дитиною, вік 20-30р. мені 27р.

13 січня 2018 о 16:01
0
0
1000
0

Я ніколи не міг зрозуміти, для чого робити ці всі освідчення, з ставанням на коліно і думати скаже так чи не скаже. Збоку виглядає, що хлопець у цій ситуації виступає у ролі просящого, та ще і з позиції знизу вверх, з позиції ставання на коліна, нікого вам не нагадує з тих хто стоїть у нас біля церков і просить. От наприклад зустрічається пара рік, для чогось вона зустрічається, правда? Значить є любов, інакше який смисл бути разом, для галочки, для сексу, раді вигоди? Але ж так не цікаво, і такі стосунки ніколи щастя не принесуть, якщо кожен індивід у парі хоче серйозних відносин з прицілом на створення сімї. В такому випадку тільки час пройде, а любов так і не знайдеться. Можна просто це зробити навіть на кухні, сісти і обсудити це питання. Наприклад, хлопець каже дівчині, ми вже рік разом, давай весілля зіграємо. Дівчина відповідає, я не проти, ми любимо одне одного, давно пора вже. І хлопець в цей час каже, ану почекай, я для тебе щось маю, і бере витягує обручку і дарує їй. І все, процес офіційно запущено, без всяких цих цирків перед публікою і переживанням а скаже так чи не скаже, і без принизливого ставання на коліна. Бо як на мене це трохи по дибільному зустрічатися з хлопцем рік чи більше, і сказати ні. Тоді напрошується питання, а якої сраки ти з ним була скільки часу, голову йому морочила, щоб потім сказати Ні?. І тут є три варіанти чому, перше, їй не вистачало спілкування і сексу, вона це все отримувала і тим часом підшукувала того якого справді полюбить, друге, їй не вистачало спілкування, сексу і грошей, по третє їй не вистачало спілкування і ништяків(задурно кафешки, кіношки, поїздки різні та інше),не даючи при цьому секс, або строго його дозуючи, тому вона тимчасово з цим хлопцем і перебувала. За той час активно списується з іншими на баду чи у вк і можливо навіть таємно ходить на свіданки. Звичайна шкура і хлопець потім аналізуючи відносини з такою після її "ні" розуміє з ким був увесь час. В іншому випадку якщо дівчина адекватна, не шкура, для якої хлопець не тимчасовий варіант і якого вона любить і хоче сімї, вона після року зустрічань твердо скаже так і своє рішення не змінить, бо вона цього хотіла, інакше їй би не було смислу скільки з ним зустрічатися, якщо б вона бачила що то не її людина, вона би просто з ним розійшлася ще раніше не чекаючи пропозиції.

13 січня 2018 о 12:59
1
0
1093
1

А знаєте, заходжу я в ТЗ, читаю коментарі, і там реально все нормально пишуть, мій мозок навіть не кипить від тих тупих шкільних приколів від тих двох дебілів. Так от до чого я веду, баньте їх назавжди.

13 січня 2018 о 12:58
1
1
1129
6

Де б ви хотіли зараз бути?

13 січня 2018 о 12:20
0
0
1113
1

Я написав щиро свій пост про пошук дівчини. Все те що я написав є правдою. Сьогодні зранку зайшов в групу, передивився лайки, більшість малолітніх дівчат полайкало,або тих дівчат в яких є хлопці, коментарі також не порадували, одні пишуть що успішні люди тут нікого не шукають, хоч я і не писав що успішний, я до цього лише йду, бо маю мету. Дехто писав, що я сам себе перехвалив, декому мої параметри не підійшли, дехто шукав помилки в моїх словах і що я там писав через е, а не через и, хтось цікавився звідки в мене обручка, але ніодна не написала,що я б не проти познайомитися. Тепер чому я написав в ТЗ. Все тому, що я не зареєстрований на різних баду чи мамбах, і не збираюся це робити. Більшість свого часу я на роботі,на гульки не маю часу. Що ви пропонуєте, на вулиці знайомитися, чи в кафешках до незнайомих дівчат підсідати? Можливо 10 років назад це би дало якийсь результат, але не в наш час. Це не працює, не вірите, самі попробуйте. Чому ТЗ? Бо це одна з найпопулярніших груп україномовного контекту в Україні, тут сидить велика аудиторія дівчат різного віку, і серед тих десятків тисяч дівчат я впевнений є та, яка мене зацікавить. Єдине що засмутило, що мій пост лайкнуло лише 18 дівчат, з тієї всієї маси, хоча мого віку і самотніх я думаю є не менше сотні. Пишу анонімно, бо є люди з цієї спільноти які знають мене особисто, та і в місті маю повно знайомих,які не виключено що також цю групу читають.

13 січня 2018 об 11:40
0
0
1135
0

В мене мрія є перетворити Франківськ на Токіо, щоб тут творились ці всі збочення, а христануті бабки у хустках це все бачили і тікали

13 січня 2018 о 9:17
0
0
1210
0

Колись не розуміла навіщо люди палять свічки вдома, явно не для економії світла, бо свічки запалюють і при світлі) Думала, що для аромату, який виділяють. Купила якісь недорогі із запахом лимона, підпалила. Словом запаху вони не дають, хіба якщо нюхати сам віск, але атмосферою я заразилась. Вечеряю, дивлюсь фільми і приймаю ванну з ними. Тому якщо у вас поганий день, ніякий гастрій тощо, то купіть, бляха, свічок, не пошкодуєте)

13 січня 2018 о 6:18
0
0
1204
1

такий собі спосіб покаятись.
Я заміжня вже як місяць, вагітна майже три. справа у тому, що не знаю від кого. Була на святкуванні, де і зустріла вперше свого майбутнього чоловіка, але того ж вечора переспала з одним з друзів. Але він вірить, що точно він батько. Не тупа щоб казати це йому, але на душі важкий камінь, зізнаюсь вам на розтерзання...

13 січня 2018 о 6:10
0
0
962
0

Знімали з подругою квартиру разом. Вона вчиться в ІФ, сама з Коломиї, я не хотіла з батьками жити. За цей семестр те, що мали ділити порівну, платила я сама, включаючи їжу. На роботу не ходить, сидить у своєму макбуці і дивиться серіали. В грудні два тижні попрацювала і тепер, як отримала зп, накупила шмоту і така "ой, я все витоатила, вибач, заплатиш за мене?". Думаю її прогнати або переїхати не попередивши її, а замість себе поселити індуса чи негра.

13 січня 2018 о 5:57
0
0
835
0

А про які незвичні місця для заняття коханням ви знаєте?

13 січня 2018 о 5:50
0
0
815
0

Можливо хтось підкаже, де у нас обмінники, де можна обміняти шведську крону по хорошому курсу.

13 січня 2018 о 1:38
0
0
923
0

Шукаю дівчину для спілкування, а в подальшому для стосунків. Мені 18 років.
Адміну хорошого настрою!!!

13 січня 2018 о 0:20
0
0
900
0

Я хлопець, мені 25+ років. Хочу познайомитися з самотньою дівчиною. Пишу анонімно, бо тут так треба. Я якраз є тим хлопцем, якого ти шукаєш. Ти ж напевно все життя шукала хлопця, який може безкорисно любити, при умові, що ти його чимось зацікавиш. Ти ж напевно завжди хотіла хлопця від якого ти ніколи не почуєш запах перегару чи сигаретного диму? Ти ж напевно завжди хотіла бачити рядом з собою хлопця ростом 1.80 з гарною пропорційно складеною фігурою, який жме 130 кг і може віджатися 150 від підлоги? Ти ж напевно завжди хотіла мати хлопця, який любить подорожувати і хоче це робити разом з коханою дівчиною? Ти ж напевно завжди хотіла мати хлопця, який має в житті мету і гарно оплачувану роботу? Ти ж напевно завжди хотіла мати хлопця, який би тебе щодня привозив і заберав на машині з роботи? Ти ж напевно завжди хотіла такого хлопця, який би тебе поважав і не ображав? Ти ж напевно завжди хотіла мати хлопця, в якого є хатинка в Карпатах з усіма зручностями, де поряд гори і кришталево чиста гірська річка? Ти ж напевно хочеш заміж за такого хлопця, правда? А я вже маю готову обручку, яка чекає саме на твій пальчик! Але ти маєш мене зацікавити. Тому ти зараз поставиш свій гоноровий лайк, і я за деякий час тобі напишу.

12 січня 2018 о 23:21
0
0
850
1

Недавно вперше побачив так званих дівчат-фітонях, які щось купляли в магазині. І замість того щоб відчути якесь збудження до них, я відчув тільки страх.

12 січня 2018 о 19:45
0
0
1023
0

Щоб забивати цвяхи треба не вміння а практику. Якщо кілька років не забивав то або гнеш або по пальцях попадаєш

12 січня 2018 о 19:40
0
0
986
1

Познайомилась з хлопцем напередодні Нового Року. Відразу поцілувались (його ініціатива, ситуація, гормони та моя дурість зіграли вирішальну роль). З того часу дуже мало спілкуємось. Перший день півгодини, далі 10, а то й 5 хвилин в день. В вайбері нормальної переписки по суті немає, хоча він кожен день є в мережі. Не дзвонив два дні, після мого питання, чи все добре, подзвонив, сказав - випив з друзями, був не в адекваті, поговорили 5 хв. Потім знов два дні мовчання. Говорить, що зайнятий, хоча зараз вдома. Має приїхати 16, але я не впевнена, чи треба нам зустрічатись, адже не бачу якоїсь елементарної цікавості з його боку.

12 січня 2018 о 19:37
0
0
952
0

Дівчата, ви б зійшлися з своїм колишнім хлопцем через рік чи два після розставання? Можете навіть опитування відкрите провести, адмінчики

12 січня 2018 о 19:32
0
0
947
0

Можливо хтось знає чи є у місті банкомати які видають готівку валютою, тобто доларом або євро

12 січня 2018 о 16:53
0
0
1082
5

В анонімному чаті можна найти любов, хоть і різниця всього 5 років(19-15)

12 січня 2018 о 14:41
0
0
1093
0