#2433 Порадьте 24 травня 2015 о 9:48

Привіт, хто може допомогти з кресленням терміново?(ціна договірна)

#2432 Зізнаюсь 24 травня 2015 о 4:57

Шукаю дівчину на імя Оля з якою танцював повільний танець на плазі.навчається в нафті

#2431 Зізнаюсь 24 травня 2015 о 3:03

Привіт, ТЗ. В момент, коли пишу це, на дворі вже пізня ніч і, як правило, в цей період мою голову полонять різношерсті роздуми про те як жив, жию і хотів б жити. Так от, хочу виговоритись хоч комусь (хоч якось), прагну вилити на вас всі шмарклі, які назбирались, а то вже давно їх не розпускав і, головне, отримати хорошу пораду від дорослої людини, яка знає, що говорить. Але для початку потрібна коротка (наскільки це можливо) передісторія мого минулого від самого старту.
Від самого народження виховувала мене тільки мати. Жили в лютих злиднях. На моїх очах ледь два рази не померла від рук її брата, який напивався до білої гарячки. Шкільні роки були жахливими. Страшнуватого астеніка, якого цінували вчителі і виокремлювали його з поміж інших тільки завдяки його ж рівню знань, ніхто не любив і, як ви вже здогадалися, стадо практикувало публічну травлю. Я читав дуже великими обсягами. Серед стада це, звісно ж, вважалося чимось принизливим і недостойним.
У книгах я шукав притулок і ховався від світу. Передбачувано, що зі школи вийшов із цілим букетом комплексів, фобій і перекошеним (з точки зору здорових, себто звичайних людей) світоглядом. Маючи здоровенну базу знань, банально провалив співбесіду в коледжі, завдяки своїй зацькованості й невмінню педагога відрізнити стуленого "ботана" від дитини з дебільністю. Далі два роки навчання у гімназії і життя у гуртожитку, що дало мені змогу позбутися частини страхів і ілюзій. Вступ в університет був надто простим. Я недооцінив себе (хто б подумав) й із захмарними балами залетів до лайно-вузу (але це не надто суттєво, адже в Україні освіти, як такої, не існує). Тут й почався творитися найсоковитіший інфернальний пиздець. Переїхавши у чуже місто я втратив всіх (двох) друзів . Грошей, звісно ж у мене катма і щоб прогодувати свій зад, приходиться працювати на заводі в тваринних умовах по вихідних, а також вибірково в будні (інколи нічні зміни). Але найбільше давило не це: недавня зима була найгіршою у моєму житті. Так відчай і смуток мене ще ніколи не накривали. Представ собі відчуття, коли близько десяти тижнів (канікули) підряд, день у день (крім неділі) о пів на сьому лютим холодом добираєшся у ненависне місце де ледь не обморожуєш пальці кожного разу.Після роботи, йдучи пітьмою, вертаєшся додому і розумієш, що там тебе ніхто не чекає, ніхто не заговорить до тебе і ти, вмившись, приготуєш вечерю й вляжешся в ліжко, щоб заснути і повторити цикл. Але заснути не так то й просто, адже твій мозок роз'їдає ціла купа думок за дією, схожих на висококонцентровану сірчану кислоту. Вночі снилися кошмари, я кричав й бився об стіни. Днем ходив із жахливими синцями під очима від недосипання.
Я став копією головного героя фільму "Машиніст". Від тоді пройшло півтори року, я сильно загартувався і справи пішли помалу вверх, але й досі дуже рідко сміюся і сную у пошуках ідеї, як облаштуватися у цьому світі, маючи тільки незначний капітал, майже закінчену безкорисну вищу освіту, величезне бажання відігратися й супер-джерело живлення у вигляді тих, хто у мене не вірив чи не вірить.
Мені не потрібні настанови типу "не ний" від "мужиків", які виросли в класичній благополучній сім'ї, або яких природа нагородила хоча б милим личком.
Мені давно вже класти на таку курву, як суспільна думка й, зокрема, на ваші якісні оцінки моєї персони
Я хочу почути змістовну пораду від людини, яка вигребла із аналогічного (а краще більшого) за густиною й глибиною лайна та добилася поваги хоча б декількох десятків осіб стартувавши не просто з нуля, а з від'ємного показника.
Рано чи пізно я доб'юсь успіху і, можливо, стану у пригоді людині, яка б допомогла мені уникнути майбутніх помилок навіть за допомогою змістовної підказки чи направлення.
P.S. якщо хтось із інтелектуальної еліти ТЗ плюватиметься на велику кількість тексту й питатиме, що там написано - кажіть, що "автор описав свою любов до дітей сонця"

#2430 Порадьте 24 травня 2015 о 0:30

Народ, де у Франк1вську Можна вил1зти на дах будинку, щоб був гарний краэвид ?дякую)

#2429 Зізнаюсь 23 травня 2015 о 22:17

Зізнаюсь, ненавиджу домосєдів, вважаю їх недорозвиненими і обмеженими..... Я рада, що я гуляка, не говорю що треба спати зо всіми підрят чи валятися п'яною хз зна де.....Краще всюди ходити чим тухнути дома. Домосєди не ображайтесь. Хто гуляка - лайк, подивимось, скільки нас.

#2428 Порадьте 23 травня 2015 о 21:25

Короче така в мене історія ,яб сказав проблема.
4 дні назад ,в актуальних фотографіях вибила фотка дівчини , ну вирішив переглянути ,хто вона , і звідки.
Зайшовши до неї на сторінку вперше ,порадувало ім'я Вікторія - моє улюблене , зацікавила фамілія Маріонда , більш за все Угорське позодження . розтроїло ,побачив фото з пацаном , по фотках видно ,що вони зустрічаються.Дівчина симпатична брюнетка , все як я люблю. Всі ці 4 дня ,я заходжу до неї на сторінку , просто переглядаю.((
Що робити ,як думаєте ви ,варто щось пробувати??? Анонімно ,не анонімно як бажаєте

#2427 Шукаю 23 травня 2015 о 21:14

Шукаєм дівчат які хочуть провести гарно вечір пишіть номера

#2426 Шукаю 23 травня 2015 о 21:11

Шукаєм дівчат які хочуть гарно провести вечір

#2425 Шукаю 23 травня 2015 о 16:40

Всім привіт)
Пишу сюди тому, що набрибло бути самій, хочеться якоїсь моральної підтримки від коханої людини. Не берусь оцінюввти себе дуже самовпевнено, але багато хто казав, що досить симпатична, слухаю рок, люблю подорожувати і шукати пригод на свою задницю, багато читаю літератури,займаюся вокалом, отже, якщо ти самотній хлопець і шукаєш те, що і я, тоді лайкай, напишу в приват)
Група просто супер, сиджу практично цілодобово)

#2424 Шукаю 23 травня 2015 о 16:17

Шукаєм компанію 2-3 хороших хлопців щоб гарно провести сьогоднішній вечір) до 23 р. Опублікуйте, будь ласка.

#2423 Порадьте 23 травня 2015 о 0:46

(ЗВЕРТАЮСЬ ДО ТОГО ГУЛЯЩОГО)ну і не мудило!?????цей пост,мене просто збісив,сука...є люди до яких окрім як матюків, нічого адекватнішого застосувати просто не можливо(((( спасаю свою подружку, вже від такого урода довгий час ,що тільки не прийшлось їй пережити через то "нещісті"(ЧУТЬ ВІКУ СОБІ НЕ ВКОРОТИЛА,БО ВІДІТЕЛІ, ЛЮБИТЬ...,НЕ МОЖУ ДИВИТИСЬ ВЖЕ НА ЇЇ СТАН,ВИМОТАВ ВСЮ ДУШУ ЇЙ),блін слів не вистачає...ще б воно того вартувало,а то дивитись нема на шо,ходить піря собі тикає,спортсмен страшний, хвалько і пидздун,ще над ногами попрацюй а-то ходиш як "губка боб" фу...бля),чому є моральні уроди на світі...накипіло!Так знай прорікаю тобі,ти ще наплачешся,пізно буде! ДОСТОЙНОМУ-ДОСТОЙНУ,ГУЛЯЩОМУ-ГУЛЯЩУ!!! Це важливо, будьте ласкаві не проігноруйте!!! Я не чекаю адекватної реакції від мудила і що це переверне його свідомість,бо воно нещасне і не достойне створіння,Господи прости,але я в Боженьки, прошу прозріння для своєї подруги.Що ви скажете на таке люди!??,що через отаких м...зів,люди втрачають сенс життя,або зі світу йдуть??????Хто право вам таке давав????? анонімно ,вельми вдячна!!!

#2422 Шукаю 22 травня 2015 о 21:51

Привіт ТЗ!!!
Два хлопці,шукають двох симпатичних дівчач з якими вчора 21.05 двіжували в PLAZA ви класні ставте сподобайки подвіжуєм ще раз!!!Автор хлопець який був в чорній сорочці.Знайдіться пліз!Анонімно!дякую

#2421 Шукаю 22 травня 2015 о 21:44

шукаю красиву дівчину щоб піти сьогодні погуляти до до клубу ельдорадо плаза пашас ітд

#2420 Порадьте 22 травня 2015 о 20:57

Анонімно. Маю подругу. В житті надійна, але як тільки вона знайомиться з хлопцем, який мені подобається, своєю поведінкою безкомплексною привертає на себе увагу і я опиняюся на 2 плані. Відносин не заводять, але і у мене появляється антипатія до них. В кінцевому результаті спілкування або повністю зупиняється, або спілкуємося як просто малознайомі. І так у мене на любовному фронті застой.

#2419 Шукаю 22 травня 2015 о 20:49

хлопці які виходили з 22 шк,до вас заговорила моя подруга, вона була у хвостіку, а ти був з другом, ти ше сказав нам:"чекаю вас на штучному полі в 22шк, одізвись;3 ти милий;3

#2418 Шукаю 22 травня 2015 о 20:09

Шукаю дівчинку яка каталась по вул. Шевченка на велосипеді, я той хлопець якому ти посміхнулась у відповідь...)

#2417 Шукаю 22 травня 2015 о 18:36

Була сьогодні на концерті в Народному домі в Коломиї. Там вітали хлопців, які повернулися з АТО. Один хлопець,який повернувся звідти зацікавив. Він не був одягнутий у воєнну форму , молодий ще, і мав світле волосся, одітий був в куртку і джинси. Не мала можливості познайомитись, бо бачила його тільки на сцені. Хто знає, хто він напишіть , будь ласка, просто дуже хотіла б поспілкуватися з ним

#2416 Шукаю 22 травня 2015 о 18:14

Підкажіть будь ласка, де в Франківську можна роздрукувати з нету?!

#2415 Шукаю 22 травня 2015 о 17:20

Хлопчик років 20-25 з борідкою який їхав в 46 приблизно 15:30-16:00 вийшов біля вопака на топольній відізвись я та дівчинка що стояла біля тебе в білій кофточці і безрукавці з рюкзаком*

#2414 Зізнаюсь 22 травня 2015 о 16:55

В нашому місті продовжується прояви страшенної корупції: щоб одержати четвірку з державного екзамену потрібно заплатити 1000 грн. Хто не заплатив більше як на трійку не надійся, незалежно від знань. Люди, схаменіться!!!!

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!