Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Хочеш гарантованої анонімності? Тобі до нас!


Багато чого з сьгоднішніх культурних і наукових досягнень виглядало б дико для жителів 19 століття. Особисто я думаю що вже не за горами той момент коли продовження роду стане можливим без участі жінок. Їхній головний аргумент який вони наводять щоб терпіти їхню стервозність стане мильним пузирем. Тим більше чи задумувалися кого можуть виховати(хлопчика) ті ж самі баби? Раба для наступних поколінь своїх наступниць. А смисл давати бабі свій днк а потім можливість портити психіку своєму потомству і робити з нього розмазню для маніпуляцій. Секс,ну так це ніби щось мега божественне. Тільки жінки добре знають як зразу після цього падає їх востребованність - бо це штучна накачка як курс біткоїна. Особисто я корись парився своєю неповноцінністю через той секс, а потім спробувавши раз, другий поняв що фізіологічно жодних відмінностей нема від дрочки, просто от продають моральне задоволення статус шо от яка самка та з тобою. Але це психологія вашу мать, це все можна рішити по іншому,це крючьок за який баби ципляють,його треба ломом виривати. Тим більше скоро появляться секс роботи,і будуть досконалюватись,притому-не вимахуватись,завжди свіжо виглядати і фізіологічно то саме якшо не краще(на заводі "відра" робити не стануть). Реально баби приречені - феміністок буде все більше,вони будуть вити і завивати як вовк на місяць - ще,ще, ще нових законів про утиски а мужики найдуть вихід за допомогою технологій,ну а араби і негри будуть по старінке,тільки не теперішній а первісно общинній. А собачка собі хай гавкає -караван повільно но йде!

10 січня 2018 об 11:32
0
0
1285
1

Як гадаєте, звідки у нас взимку так більшає дощів? Це все через вейперів!

10 січня 2018 о 7:20
0
0
1398
0

Зі мною часто знайомляться іноземці з універу, переважно з Африки. Вони ніби й симпатичні, я й не проти спробувати разок, але я параною про рівень самі знаєте якої інфекції в тих країнах. Або я расистка, або здоровий глузд оберігає моє здоров’я.

10 січня 2018 о 7:13
0
0
1384
1

Коли у мене закінчуються теми для розмов, а пауза у цій ситуації трохи незручна, використовую фішку: питаюсь у людини щось, про що вона може тараторити годинами. В результаті розмова мінімум на годину (скоріше монолог), а мене ще й комунікабельною назвуть XD

10 січня 2018 о 7:11
0
0
1329
0

Наш "зимовий" дощовий самотній вечір, настрій ніякий, ще й голова болить. Вирішила раз в n років залізти в аптечку. Від головного болю лишились лиш старі таблетки від колишнього. Дивлюсь, а там його заначка у 100 доларів. Про колишнього вже давно забула, але йому вдалось швидко вилікувати мій головний біль, адже гроші зараз просто ну надзвичайно вчасно)

10 січня 2018 о 7:09
0
0
1323
0

Є справедливість на цьому світі. Мене в школі часто били і знущались однокласники. Я віддав своїх дітей на бойові мистецства і всіляко натравляю на дітей своїх однокласників щоб вони над ними знущалися.

10 січня 2018 о 0:48
0
0
1578
0

Допоможіть порадою ... я зустрічаюся з одруженим вже більше року. ( він говорить що сексу немає живуть з жінкою заради дітей) Ми живемо в різних областях ( приблизна відстань між нами до 100 км) через тиждень він повинен був приїхати ... але ми посварилися. Справа в тому що для мене кожне свято травма так як він там з сім'єю. А я одна мені захотілося теж зробити йому неприємно, і я сказала що відзначала Новий рік з колишнім як друзі. Він природно дуже почала ревнувати і сказав що мій колишній страшний, і що у мене немає смаку. На що я сказала що його дружина теж не красуня (це так і є) і запитала чи є у нього смак? А він сказав такі: Подивися на моїх дітей Хіба не видно (нібито вони красиві)

І тут мене накрило ... він завжди говорив що не дивиться на неї як на жінку і так далі ... мені стало дуже неприємно ще й дітей приплів ... Загалом я пішла з усіх соцмереж він дзвонив я не відповідала писав моїй сестрі Я теж попросила їй не відповідати вже другий день не виходжу на зв'язок Що робити Як вести себе далі розлучатися не хочу а й приймати таке теж .... Щоб Ви робили далі?

09 січня 2018 о 23:57
0
0
1408
0

Якщо ти з Березова і не гуцулка, а біла хорватка, став плюс.

09 січня 2018 о 19:33
0
0
1824
0

Взагалі москалький VK, який знімає "персоналку" українців, мав би був закритий!

09 січня 2018 о 18:57
0
0
1832
0

А хтось взагалі уважно читав: "Запитання до івано-франківських студенток: обов’язково «пікапити» одруженого викладача? Чи то вас справді "веде" безтямне кохання?".І там жодної студентки! Навіть фейкової. Ай-яй-яй...

09 січня 2018 о 18:40
0
0
1875
1

От прикиньте собі так - тато в мене ніколи не курив, не пив, трішки зажатий, зовні не урод досить таки здоровий, трохи скупий. Стараюсь бути максимально об'єктивним. Мама у мене правильна - приправильна, все життя парила мені мозг, подавляла мене, як того не хватало то вже давила на тата а він на мене хотя і не хотячи. Кого з них більше люблю сказати важко, так і більше 20-ки мені, і дома зараз тимчасово. Само собою розуміється шо через таке от виховання з дівчатами мягко кажучи не дуже, і з цією проблемою працюю вже другий рік десь, читаю літературу, психологію, розвіюю ту ауру божественності навколо жінок шо мені мама вселила і якби напираюсь вередині на внутрішню протидію, шо це неправильно що вони все таки божественні. Слід відмітити що тато мій заробляє десь так непогано скажем, ну і обом біля 50. І тут находжу в телефоні в мами пару смс цікавих де ясно то що вона має іншого причому позвонивши по тому номеру і запропонувавши зустрітисьале на контакт я не вийшов сидів просто на лавиці спостерігав за ним то це місцевий альфач-алкоголік. Чому так не питайтесь, хоча я перечитував таке де воно пояснюється. Більше того в мене є особистий досвід тогоі не один як то кажуть ти з дівчиною по людськи а вона. І зараз така суміш - з одного боку срана аксіома що мама то святе, з другого обідно за батю з третього особисте щось похоже з четвертого розжовано по полочках чого так буває бо цікавився цим питанням. Короче жінкам я вже не повірю точно це я для себе рішив, але спілкуватись буду та вірити всередині ні, завжди чекатиму пакості і підстраховуватимусь. А от за решту чи казати татові чи ні, чи поговорити з мамоюхоча вона любляча, добра душа але це ще більше дивує як таке вживається разом. Ну добре, якось жити буду!

09 січня 2018 о 13:07
0
0
2203
0

Ви напевно бачили ті ролики які гуляють по інтернету,набирають тисячі переглядів, де одна дамочка, тренер по сімейних відносинах Ю.Печарська вчить на своїх семінарах, як правильно вибирати собі чоловіка, і по яких критеріях. Справа в тому, що вона тій всій масі жінок і дівчат розказує, що не треба розглядати чоловіка на роль своєї половинки, який заробляє в місяць менше 50тис.рублів( 25 тис приблизно в грн) і спати з ними тим більше не можна. Що такі чоловіки невдахи, і з ними їм нічого не світить. І саме страшно, що та вся маса жінок схвально кивають головою і щиро вірять в те, що їм каже той тренер. А ще скільки дівчат це дивляться в інтернеті і також починають в це вірити. Інший відомий і популярний тренер по сімейних відносинах і по стосунках з чоловіками Д.Байгужин, також це саме вчить дівчат на своїх платних семінарах, але він ще додає, що якщо чоловік не має своєї квартири, то він бомж, от так і говорить прямо їм, що чоловік який в свої 27-30 не має своєї квартири і зп у 50 тис.рубл він бомж, і з такими серйозні відносини заводити не можна категорично. Вони обидвоє постійно збирають величезні семінари, де платно вчать цього дівчат. Я думаю, таких тренерів по побудові стосунків з чоловіками є багато. Просто ці найбільш розкручені. І в результаті тисячі дівчат які пройшли такі тренінги виходять з їхніх навчальних класів, і стикаються з реальністю, що насправді таких чоловіків в такі молоді роки в Росії тамісвУкраїні є дуже мало, і вони або зайняті карєрою, або вже зайняті дівчатами. І просто в результаті тратать свої роки на пошуки такого чоловіка, і обминаючи справді нормальних хлопців, які мають скромніші статки, але з якими можна спільно чогось досягнути.

09 січня 2018 об 11:58
0
0
2269
3

Я дівчина. Мені 21 рік, і мені дуже подобається один хлопець йому 25 років. Ми вже з ним знайомі, познайомились взагалі дивно. Минулого року зимою я йшла з університету, хотіла швидко перебігти дорогу, але не вийшло... Поїхала нога, і я впала. У той час проїжав цей хлопець на автомобілі, допоміг мені та завіз у лікарню ( бо мене досить сильно боліла ного). Переживання не були марними у мене виявили перелом. Довелось місяць бути у лікарні, а решта днів ходити на костилях. В цей час він мені активно допомагав, а якщо не допомагав, то писав, дзвонив... У цей час я не розуміла для чого це йому, адже у мене до нього не має почуттів. А зараз я відчуваю, що він мені дуже сильно подобається, і я хочу зустрічатись з ним. Порадьте будь ласка, як йому сказати про це, чи не варто робити перший крок, просто я ще ніколи серйозних стосунків не мала.

09 січня 2018 об 11:19
0
0
2289
1

Чи є якась безплатна програмка яка відновлює видалені фото з карти пам*яті і видалені з компа?

09 січня 2018 о 1:59
0
0
2572
5

В дитинстві у нас в дворі жила жінка, у якої було не все гаразд з головою (жив тоді в районі братів, може хтось ще пригадує її). Вона якось підійшла до нас на вулиці як завжди сваритися, а ми дали їй "канапку" з листя і землі, і вона його почала їсти. Зараз соромно за себе і шкода жінку, а тоді це було весело.

08 січня 2018 о 20:28
0
0
2851
2

Як ви вважаєте, варто доводити початі справи до кінця, навіть якщо вони вже не настільки актуальні? Наприклад, закрити нудну книгу/фільм, піти з одноманітної роботи, що втомила і набридла, хоча на вас ще купа планів на три місяці вперед, або банальна нецікава вечірка/святкування?

08 січня 2018 о 20:24
0
0
2724
1

Порадьте топ-10 фільмів ну просто must-to-see в 2k18

08 січня 2018 о 20:20
0
0
2640
0

А взагалі, чому зараз у час, коли спілкування надзвичайно доступне і просте, так багато самотніх людей? Це особисте бажання кожного чи проблема 21 століття?

08 січня 2018 о 20:19
0
0
2347
0

Що робити, якщо хочеться живого і теплого спілкування, хоча ти самотня?

08 січня 2018 о 20:15
0
0
2285
1

Чим зайнятися у вільний час? Дістали серіали і гортання стрічки в соцмережах.

08 січня 2018 о 20:14
0
0
2227
1