#20964 Зізнаюсь 19 березня 2019 о 8:48

Про історію з велосипедом. Одного разу до мене на районі підійшли студенткки, що мешкають в сусідньому під'їзді. Одна з них попросила в мене мого велосипеда, щоб проїхатись довкола будинку. І хто ж міг знати, що в цеї дівчини було в голові на той час. Поїхала вона, тай пропала. Нема ні її, ні мого велосипеда. Пройшло півгодини, нема її. Пройшла година,а її все нема тай нема. Аж дивлюсь їде з-за поворота, така вся довольна. Та й питаю де вона так довго була . А вона мені каже, шо їхала до подружки по конспект. Коли я ближче придивився до велосипеда, а в ньому руль викривлений та переднє колесо вісімковане стало. І тут я не витримав та почав на неї голосно кричати. Тепер, коли вона мене бачить, то відвертає голову і не вітається зі мною. Мабуть їй неабияк встидно за свій вчинок.

#20963 Зізнаюсь 19 березня 2019 о 0:32

2017 - рік зрад у стосунках, 2018 рік - максимальний по розлученнях. впізнаєте себе

#20961 Інше 18 березня 2019 о 23:32

Життя зводить нас з різними людьми і часом стосунки закінчуються, тому що так потрібно. І це не означає, що потрібно обливати брудом колишніх, бо вони так з нами поступили.. кинули.. Можливо в них своя історія, пройшла любов, інш. зустріли когось, іншого виходу не бачили , це їх вибір. І це потрібно поважати. Не тримаючи образи, відпускати бажаючи знайти кращого (у). Всі люди, які появляються не з проста, а вони завжди чомусь нас вчать. А ображати колишніх, це не повага до самого (ї) себе, тому що якщо були разом то були щасливі.

#20960 Дістало 18 березня 2019 о 23:18

Для чого дивитись фото колишньої? Треба було тоді думати коли не була колишня. Їй тепер і без вас добре. В минулому все там без змін. На понтах кидаєте, а після бухаєте і друзям та вона була хороша і секс з нею був класний, який я лох, яку я втратив, де таку найти ? А вона любила, а вона цінила, дорожила, а я дурак втратив, тоді якщо про**в її то нема чого по сторінках лазити. Для чого цей цирк?

#20959 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 20:56

А ви також заходите та сторінку колишніх та згадуєте, як були разом? І стає сумно. Це почуття не згасли чи просто спогади?

#20958 Порадьте 18 березня 2019 о 20:41

доброго вечора, в мене така ситуація, декілька місяців почав зустрічатись з дівчиною, спочатку все було класно і т.д, але з часом почав взнавати про неї не дуже хороші речі! Наприклад що вона розійшлась з попереднім хлопцем в той самий день що почала зі мною зустрічатись, а мені сказала що останні стосунки в неї були майже пів року до нашого знайомства, ну але це якось вирішилось! Потім я з діалогу з її подругою взнав що вона декілька років тому ( а саме 2-3роки), вона одночасно спілкувалась з трьома хлопцями, і спала з ними як там виходило! і що вона зраджувала хлопцю своєму!Взнавши це я вирішив з нею поговорити, і почав розпитуватись, і задавати запитання типу чи вона колись зраджувала , і т.д, вона сказала що такого бути не могло і що вона ніколи б такого не зробила! Я сказав що я знаю правду і що не потрібно мені вбрехати, і що ми розходимось! Вона почала плакати, і казати що це все в минулому , і що вона усвідомила свої помилки і що вона хоче бути тільки зі мною, і якщо потрібно вона видалить всі акаунти в соц мережах, тільки щоб я був з нею! Як ви думаєте, чи міняються люди, чи з людини не вибити бл...тва і гівна? Чи не буду я "оленем" в майбутньому якщо продовжу наше спілкування!Чи краще забути її і жити собі дальше!

#20957 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 20:41

Ми з моїм найкращим другом дружимо вже 3 роки. Він старший за мене на пів року і ми дуже схожі, вчимося на одній спеціальності, але в різних містах. Кожень день ми з ним говорили по телефону, переписувалися, весь час були на зв'язку. Але вчора сталося щось незрозуміле. Він змінив фотку на сторінці, я її прокоментувала, у коменті звернулася до нього "бро". Він чогось дуже розізлився, розпсіхувався, по телефону накричав, щоб я його більше ніколи так не називала. Цілу ніч проплакала, на пари не пішла, на душі так мерзенно. Що могло його так рознервувати?

#20955 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 19:03

Нарешті потепліло і на дворі справжня весна. А це означає, що мій велосипед пройшовши техогляд, готовий до нових захоплюючих покатушок. Також мені не доведеться добиратись на роботу в переповнених автобусах. І байдуже, що на велосипеді я добираюсь на 10 хвилин довше. А якщо погода раптом поміняється і піде дощ, то в такому випадку у мене в рюкзаку є дощовик, який захищає мене від негоди.

#20954 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 18:46

Щойно, знайшов фото колишньої однокурсниці, яка вона красива, Я кохав її таємно, але так і неосмілився її добитись, ми кожного дня гарно спілкувались, вже пройшло років 4 а вона знову сьогодні мов вперше мені сподобалась. Гадаю вона тепер щаслива, бажаю їй в житті тільки щастя, і дякую небу, що дав можливість її кохати.... Та що там, ще й досі тліє.

#20953 Дістало 18 березня 2019 о 18:23

Хлопці, які не працюють ніде, чого ви лізете знайомитись, перше нормальна розмова в чаті, та й не тільки в чаті, а потім виявляється що ніде не працють. Ти собі одне з другим перше роботу знайди, а потім вже приставайте. На що ви надієтесь взагалі.

#20952 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 18:02

Зрада це не тільки переспати з іншим чоловіком. преспавши з іншим можна дальше любити свого чоловіка, виховувати разом дитину. сімя зберігається. бо любов це ментально-психологічна близькість, а секс - це похоть. інша ситуація - жінка подає на розвід і лишає чоловіка, вона цим також зраджує. І стається непоправне, рушиться сімя, рушаться стосунки. потім суди, дільожка майна, аліменти. обіцянка любити чоловіка все життя, шлюб - на все це ставиться хрест. так же і в чоловіків. яка різниця спить він на стороні чи не спить. важливо, що вертається до жінки, несе гроші в сімю, забезпечує дитину. це зрада, але сімя зберігається. всі бізнесмени мають коханок, але їх сімї зберігаються. жінка доглянута, забезпечена. то яка ж там зрада, це звичайна похоть на стороні. зрада це покинути свою жінку заради іншої подавши на розвід.

#20950 Інше 18 березня 2019 о 13:32

Прикарпатська прокуратура довела в суді вину жінки, яка позбавила життя свою новонароджену дитину.

Богородчанський відділ Надвірнянської місцевої прокуратури підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 25-річної жительки Богородчанського району за вчинення умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини ( ст. 117 КК України).

Нагадаємо, 15 жовтня зранку до Богородчанського відділення поліції зателефонувала жителька одного із сіл району та повідомила про те, що вона вбила свою новонароджену дитину. 

Жінка, перебуваючи на території подвір’я за місцем свого проживання, самостійно, без допомоги сторонніх осіб та медичних працівників, народила живу дитину, відразу після пологів нанесла декілька цілеспрямованих ударів ножем у шию та завушну ділянку голови немовляти, внаслідок чого воно померло.

Вироком Богородчанського районного суду зловмисницю засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі

#20949 Інше 18 березня 2019 о 13:13

Радив би адмінам просто видаляти хрінові публікаці а рубрику нарнія просто видалити з сайту навіщо вона взгалі, і срачу бубе по менше.

#20947 Інше 18 березня 2019 об 11:34

Мені 14. Маю сестру старшу на 7 років. Останнім часом полюбляю підслуховувати їх розмови шоб краще розуміти дівчат. В них недавно зайшла мова про мужиків. Точніше про алєнів. Чого так говорю зараз зрозуєте. Моя сестра дуже гарна і їй часто пишуть і добавляються в друзі. Починають підкатувати до неї. Коли вона їм відмовляє бо їй ще не хочеться стосунків, стається так що за пару днів вона їх видаляє з друзів. Вони продовжують лайкати її фоткі і роблять це постійно. І от вона говорить зі своєю подружкою, яка часто до нас приходить і сміється з них. Я сам собі думаю, це ж принизливо їх бортанули а вони продовжують тертись на її сторінці. Що ви хочете цим доказати що ви не можете годину прожити шоб не зайти на її сторінку. А на що надієтесь що вона передумає. Ви алєні а не мужики. Я сам зайшов на її сторінку і там повно лайків тих хто був в неї в друзях і кого вона бортанула. Хлопці ой забув, алєні ви тряпкі а не хлопці. Своїми нещасними лайками ви показуєте свій відчай і то що ви не можете пережити що ви відкинуті. Її подружка а вона тоже нічо така говорить що в неї більше поваги викликають ті які просто пропадають і непозоряться своїми сра__ми лайками. І от насправді ви алєні показуєте лиш то що що не можете не зайти і неподивитись на фоткі тих дівчат які вас непотребують. Ви напевно на них _______? Ви позорище чоловічого роду. Для тих хто зараз напише бухай і почне кідатись образами, нічо я не обіжусь я розумію вас це зачіпило бо ви напевно тоже чіїсь алєні. Не переживайте буде свято і на вашій вулиці.

#20946 Інше 18 березня 2019 об 11:18

Кобзар, хто з вас його читав? Чому багато людей не любить Тараса? Кожен живе як хоче і має право говорити і писати все що думає. Люди різні і їхні погляди тоже різні. Шевченка не любили, в тюрму за погляди саджали. Зараз називають його іменем площі і вулиці. Франка недолюблювали і за шмат гнилої ковбаси продавалися. Теперка його іменем названий Франик. Тарасик був добрий, а ті які його цькували були злі, обіжені життям люди. Злі люди це нещасні невдахи по життю, тому і злі. Важкий був час 19 століття. Читайте Кобзар.

#20943 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 10:50

Жіночої зради не існує. Існує або помста за чоловічу зраду, або нова любов жінки.

#20942 Зізнаюсь 18 березня 2019 о 10:04

Спостерігаю за заміжніми коментаторками ТЗ, одну з яких знаю з пеленок. І ніяк не можу збагнути, що змушує їх кидати хатні справи, дітей, чоловіка і писати коменти в ТЗ?! Чого вам не вистачає?

#20941 Шукаю 18 березня 2019 о 8:20

Шукаю книжкових наркоманів, де ви, мої друзі?
Хто що зараз читає?

#20939 Зізнаюсь 17 березня 2019 о 18:15

Помітив, що коли покурю, то стаю дуже балакучий. При спілкуванні з дівчиною відчуваю легкість, розмова стає цікавою та змістовною. Складається враження, що ми знайомі вже досить давно. Але ейфорія швидко минає і коли я на другий день телефоную дівчині, то вона каже, що сьодні я якісь не такий. Не такий балакучий та життєрадісний.

#20938 Інше 17 березня 2019 о 18:06

Сьогодні був свідком, як хлопці на крутій машині, в прямому сенсі ципляли дівчат. Багато дівчат їх просто ігнорували та продовжували далі вміло крутити своїми сідничками. Але через деякий час, двоє дівчат приємної зовнішсті таки підсіли до цих хлопців в машину. Після чого вони скрились в невідомому мені напрямку.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!