Давайте і тут флудилку влаштуємо :)
Тема вільна, розмови хоч весь день.

ТЗешніки, це Павлюта. Досить мені підберати мажорів. Якщо справді хочете побачити мої весільні фотки, допоможіть знайти простого, роботящого хлопця з робочої сім'ї.

Маєте бажання поділитися ідеями та пропозиціями? Будь ласка, чекаю коментарі під цим постом або у приватних повідомленнях. Перетворювати стрічку постів сайту на ваш блог ображеного підписника, до кого не прислухалися — не треба. Також будь-яка не обґрунтована критика, типу "адмінів на мило", чи "%admin_name% — шкура", "скотилось" видалимо.

Робити на сайт можливість додавати зображень?

Дівчата, скільки повинен заробляти хлопець з яким ви зустрічаєтесь? Чи є для вас нормою, коли хлопець заробляє менше, ніж ви? Чи зустрічалися б ви з хлопцем, що займає нижчу за вас посаду або є вашим підлеглим?

масовий репост #ГОМОСЯКУНАГІЛЛЯКУ геть гомовиродків з країни!

BREAKING NEWS !!! Павлюта порвала зі Станком, про це свідчить її сімейний стан у ВК - "в активному пошуку". Ваші думки на рахунок цього?

Лановська вже малою була гарна

Планую займатись сексом тільки після весілля. А якщо його не буде то і займатись не буду

Зато Головацька красотка с файнов сраков. Її ніхто не критикує ))

Останні події в нарнії нагадали Джуманджі, Ден і Таня як той лисий з рижою, франк як зоолог, та що з селфі палкою як Яна, радиш пілот і всі вони дружньо спасли країну нарнію.

Цікаво які проблеми у Валі Косатченко і їй подібних дівок. Чого вони так вперто переконують всіх, що їм нікого не потрібно, вони не вірять в любов і їм ця любов не потрібна? Може їм ніколи не відповідали взаємністю і вони озлобились? А може щось інше, що з ними не так? Що вони хочуть цим доказати?

Хто вгадає день (а можливо годину), коли Станок повернеться до коментування, тому пиво! Ніби нормальний пацик, а захандрив.

Дівчата, признайтесь якого розміру ваш клітор

Ala Leya хоче щоб її взрочнув Кучірко. А він латентний

Зробіть окремий розділ публікацій про Таню і все що з нею зв‘язано, бо то не нарнія і не нормальні* публікації. Заї**ло вже. Немає схожого ні про кого з інших коментаторів, бо вони ігнорують, або скептично до того ставляться, а це відмазується, щось пояснює.. та кому то н**уй треба. Бабо візьмись за голову.

Тим часом у Вовчинцях
https://pp.userapi.com/c845019/v845019780/2945f/YS0a5WuoLK8.jpg

Без Павлюти і Станка, жизнь у хаті не така
Не така!

Сьогодні про мене було накатано стільки постів, що у мене з'явилася можливість проаналізувати їх. Я дійшла висновку, що вони написані у одному стилі, а власне: побудова речення, знаки пунктуації, хід думок. Вони всі написані однією людиною. І я здається зрозуміла хто вліз у моє життя. Це не Лановська. Ні, це Руслан з Білої Церкви (якщо не набрехав про себе у профілі ВК).

Ми познайомилися через мій ютуб-канал два роки тому. Він вже тоді мене тролив. Вживу жодного разу не бачив,тому і вважає мене "бурьонкою", бо зробив банальне співвідношення "зріст-вага", йому не подобалося відсутність професійності у моїх відео, а зокрема, відсутність мікрофону. Тому він в кожному коменті писав, що я погано розмовляю і картавлю (до речі, ще ні один гуцул, який все життя прожив у Франківську чи Закарпатській області мені цим не дорікнув, навпаки хвалили мою українську мову, але що взяти з пацанчіка, який українською не володіє, патамушта в києвє всє гаварят по-рускі).

Він не одноразово натякав, що має купу акаунтів ВК і що я не зможу всіх перебанити. Всі ці "тролі" у нарнії - то все розмови Руслана самого з собою. З ТЗешніків сюди заходять, певно, лише діючі особи.

Чому тут більше нікого не обсирають крім мене? Банально - автор цих постів і коментів одна людина, якій цікаво обсирати лише мене. Дехто з діток заходить, пробує підняти теми про інших дівчат, але вони не йдуть. Правильно. Бо ніхто сюди не заходить, а всю активність створює Руслан (якщо це його справжнє імя).

Блін, як соромно, що я повелася на його провокації. Просто з моїм графіком роботи (то на 8 ранку, то на 14, то на 18, то на 21) голова геть не варить. А він - безробітній маменькин синочок, якщо має час сюди день і ніч строчити про мене пости.

Я звинувачувала всіх: Лановську, Дениса, Валентину і навіть Ежена. А насправді весь цей сир-бор заварив чувак з київської області, про якого я вже давно забула. Але він тут в коментах сам себе зпалив. Як же я легко піддаюся на провокації! В мої-то роки. Блін.. Тепер розумію бабульок, які за кульок гречки йдуть голосувати за певно кандидата.

Руслан, ти не бачив мене в живу, не тобі виносити тверження щодо моєї ваги.
Руслан, ти не бачив мене на вулиці, не тобі виносити тверження щодо мого стилю.
Руслан, ти не тримав нам з Денисом свічку, не тобі лізти у наші стосунки.

Руслан, якщо я тебе відшила і не захотіла їхати до тебе в село київської області, це не дає тобі права мене тут обсирати. Схаменися! І женися врешті-решт. Ти своїми тупими коментами довів мене до того, що я звинувачувала ні в чому невиних людей.

Ти - справжній троль! Налаштувуєш людей проти одне-одного і тішишся там собі у київській області. У вас що, місцевих пабліків нема? Чого ти приліз сюди?

Давайте обговоримо розміри грудей иа форму учасниць спільноти.
Головацька - 4 розмір приблизно.
Аля алея - десь 2,5
Настя Макарова - приблизно 3
Додавайте свої вимірювання