Зізнаюсь, мені 30 років і я алкоголік (ім'я називати не буду) після того, що я напишу більшість з вас зрозуміє, що ніякі ви не алкоголіки. =)
Ну почну з того що алкоголізмом страждають далеко не всі п'ющі люди, тобто вони діляться на пияків і алкоголіків. Пияк це людина яка любить випити суто на вихідних, після получки зарплати ну і на всі свята. Вони бувають в хлам бухі, але акуратні і вибриті...( ну як твій батя)) якого мама називає останнім алкоголіком)). Алкоголік же людина в якої вже зформувалась друга стадія алкоголізма, тобто і психологічна і фізична тяга, (абстинентний синдром, але про це іншим разом) починаються незворотні зміни на клітинному рівні, алкоголь стає потрібним елементом в обміні речовин організму (це дуже коротко). Тут і з'являється такий характерний стан у алкоголіка... як? правильно! ЗАПІЙ! Спочатку ти обмежуєшся маленькими 3-х дневними запойчиками (я в той період ще всім хвалився,що ніколи не стану алкоголіком, бо не можу пити більше трьох днів, дурачком був), але з часом запої стають довшими із кожним роком додається 1-2дні, на даний момент в мене "рекорд" 9днів.
Тепер про запій, всі ми знаємо, що таке запій.. коли дядя Федя з четвертого поверху ходить смирдєчий і не бритий, виганяє з хати дітей, жінку тай тому подібне.. я же хочу розказати про запій очима самого алкоголіка, але зроблю це іншим разом.
Дякую хто дочитав =)

ОМОН, БЕРКУТІВЦІ та інші спецпідрозділи — це специфічна робота, на якій працюють зовсім звичайні люди, які виконують свої обов'язки та отримують зарплатню. Багато хто з вас вважає їх нелюдами та вбивцями, які калічать та стріляють у мирних людей, які збираються великими групами під адмінбудівлями і кричать відрепетирувані та заучені слова та лозунги, які не є вже такими безобідними, як здається на перший погляд. І мало кому відомо, що цим мітингарям заплатили певну суму грошей. А ті і раді підзаробити, погорланити. А на підпитку чи під дією наркотиків ситуація може вийти з під контролю і стає некерованою. Викид адреналіну переростає в агресію. І безобідний мітингувальник перетворюється на дебушира та хулігана. Він починає все трощити на своєму шляху, нищити чуже майно: бити автомобілі, вітрини магазинів. А дехто і накидуватись з арматуроми, а подекуди і з ножами та каміннями на спецпризначенців. То чи мають право спецпризначенці у такій ситуації використовувати зброю та затримувати таких мітингарів, коли на кону стоїть не лише їхнє життя, але й життя інших людей?

Пост знову про анонімний чат.

Після останньої публікації тут, в чаті вже багато чого змінено. Є скарги, ретельніший вибір віку, розділення флірт і звичайного чату, вибір міст та ще декілька дрібниць.

Веб версія: https://chat.ziznannya.org/
Телеграм версія: t.me/AnonChatUAbot

В цій темі можна лишити фідбек, пропозиції та свої думки. Приймаються (майже) усі.

Сьогодні була свідком як відома франківська порохоботиня стукнула ззаді своїєю легковушкою дорогий джип. Здається сміятись з такого поганого, але ж як тягне

Хтось тут раніше писав що на ТЕС закінчується вугілля, по простому світло відключать. У мене є ідея, а давайте збудуєм на майдані скакальну електростанцію, люди будуть приходити і скакати по змінах, бо хто не скаче, той москаль, і нах його за поребрик.

Які самі зашкварні серіали ви дивились з точки зору моралі, соц програмування, і різного трешу що на даний час стає нормою. Особисто я споглядав: отброси, бесстижие, ігри престолів, пацани. Не раджу дивитись це тупим людям які не знають як працюють вікна овертона, і які по своїй суті легко піддаються пропоганді і маніпуляціям.

У мене знайомий коли вип"є, то починає кричати про реванш і капітуляцію, що підрошенко його гетьман. А зранку, коли у нього бодун, то він звинувачує у цьому кацапів.

Давайте поговоримо про педофілію. Один із моїх друзів притягувався за це, але умовно дали. Він чи то наївна чи то дурна людина, хоча уже 30 років. Дівчата яким по 12-13 років люблять самостверджуватись вітаючись з старшими чоловіками або щось їм кажучи. У них грають гормони в цьому віці. А він чомусь подумав що це до нього так проявляють любов а далі все завершилось для нього погано.

Пишуть що тут розвелось багато жінконенависників, та й в чатах теж, я згоден що є перебільшення, багато образ, прокльонів, але якщо серйозно, то диму без вогню не буває. І мені не потрібно статистики, чи слів інших людей, я на своєму досвіді зрозумів що жінкам немає віри, і вони в наш час майже всі поскурвлювались, і сприймають чоловіків як ресурс, банкомат на ножках, спочатку всі говорять що люблять, не лишуть, любов до гробу, а потім просто зраджують, самим наглим способом, хоча б перед зрадою стосунки розривали, а то як мавпи, доки за другу гілку не вчепиться першу не відпустить. А ще є фактор краси і привабливості, та що гарна завжди буде крутити шури мури, різні там інтриги плести, зраджувати по жосткому, бо знає що є попит на неї, не буде цей догоджати, на черзі ще 5, тільки свисни. А от тим страшненьким немає куди діватись, треба іншими брати. Але мені доводилось бачити як повненька бралась за себе, худала і тд, і буквально на очах з ще більш менш нормальної перетворювалась на сучку, а це значить що природа у вас одна у всіх, просто не у кожної є можливості і ніштяки від природи. Можете обсирати мене скільки влізе, я висновки свої на досвіді зробив, причому не тільки своєму.

Привіт фріки і невдахи. Які ж ви фріки та невдахи які видумують собі що у них все ще буде добре. Знайдуть вони другу половинку, розбагатіють. Просто ору

Я давно живу у Польщі, маю громадянство. І доволі забавно коли наші люди пишуть про засилля негрів та арабів. Однак нас у ЄС ввважають такими собі білими неграми. Особливо забавно спостерігати за моїми земляками з Радчі. Які ходять у бедрьонку в спортивних штанах, шкіряній куртці(о шкірянка це ознака забезпеченого сільського хлопа) і у мештах

В 70-х роках 17 століття козаки Дорошенка, турки і татари вторглись в Галичину. Встояли тільки фортеця Станиславів, тобто наше місто і Львів. Були спалені всі села і міста, вирізано пару сотень тисяч народу, згвалтовано купу жінок і дівчат, а решту кого могли відігнали у рабство в Туреччину. А в Камянці Подільському була заснована турецька провінція і побудований мінарет. А звідки взялись ми? Невже скільки людей змогло сховатись у лісах і 2 фортецях? Очевидно що спалені міста і села заселили, поляки, білоруси і гуцули.

Вважаю що Усика даремно обливають брудом в соцмережах. Лише тому що він висловлює свою думку та не боїться вголос про це заявляти. Договоритесь, що Саша прийме російське громадянство.

то правду говорять що робота за кордоном ламає сімї і стосунки. люди глибоко переконані, що тільки там можна заробити гроші і тільки там перспектива. в кінцевому рахунку втрачають двічі, залишаються без відносин - раз, і на тих загараничних роботах довго не затримуються - два. через впертість і погане розуміння ситуації та реального стану ринку праці дома, розвалюють стосунки, розчаровуються в роботі за кордоном і знову привіт Україна! дорогувато такі спроби та експерименти обходяться, страждають дальновидніші близькі люди, дуже багато спалених мостів позаду залишається і сказаних непотрібних слів з горяча... любіть Україну!

Найбільше дивують ті, що шукають в чаті "секс без зобов'язань", "дівчину для сексу", а також лизуни, що готові приїхати і "полизати пісю і попу".
Як можна дорости до такого віку і думати, що психологія дівчат така ж, як і в вас, і що те, що ви їм приїдете і потикаєте принесе якесь задоволення. Пояснюю для тупих: дівчина живе почуттями і без емоцій і мінімальних почуттів механічний секс не приносить їм задоволення.

Як доглядати за собою, коли в тебе алергія на будь-які засоби догляду, як на дешеві, так і на дорогі? Коли обличчя вмиваю простою водою і протираю тоніком, то все ніби нормально, як тільки наношу сироватку, молочко для обличчя,крем для обличчя, праймер, ВВ крем, шкіра починає дуже свербіти, червоніти і обличчя висипає. З фарбами для брів, тоналками та тінями , те саме.Перепробувала купу варіантів, але реакція одна і та сама. Але хочеться бути доглянутою, аби не казали, що я якась недоглянута.
Чи потрібно втирати в обличчя тону хімії аби бути доглянутою? І чи використання тони хімії від якої алергія— це догляд за собою?

Коли показують підаршенка, я один хочу дати по цій брехливій морді?

Чи хворіли ви коронавірусом? Чи дотримуєтeсь карантину? Що думаєтe про даний вірус?

- Массово перестав беречь девственность до свадьбы, бабы добились того, что их просто трахают и бросают, а не женятся.

- Извратив брачные законы, бабы добились того, что ценность брака за 50 лет упала в целых два раза и все больше мужчин предпочитают гостевой брак вместо официального, чтобы ничем не рисковать.

- Требуя равноправия с мужчинами, бабы добились того, что теперь ноют про свою необходимость ходить на работу и постоянно ищут дураков, которые позволят им не работать и вернуться обратно к "домашнему очагу".

- Мало чем отличаясь по количеству половых партнеров и поведению от проституток, бабы добились того, что их тоже считают такими же проститутками и относятся соответственно, покупая их за ужин в ресторане.

- Используя брак в корыстных интересах и перестав подчиняться мужчине, бабы массово оказываются разведенками с детьми и клеймом неудачницы, повысив своим недостойным поведением удельное количество разводов в десять раз за последние полвека.

- Разучившись хорошо готовить, убираться в доме и служить мужчине поддержкой и опорой, бабы снизили свою ценность до такой степени, что им чуть ли не силой приходится тащить мужчину в брак, используя многочисленные хитрости и запланированные залеты.

- Научившись курить, бухать похлеще многих мужчин, матерясь как сапожник и одеваясь вульгарно или неряшливо, бабы ноют о том, куда подевались настоящие джентельмены, способные на поступки.

А вас шторять людиська, які не ховають свої носи в маску? Вони мені скидаються на одну суцільну слизову оболонку, яка кишить злобними і зубатими вірусинками.