ОМОН, БЕРКУТІВЦІ та інші спецпідрозділи — це специфічна робота, на якій працюють зовсім звичайні люди, які виконують свої обов'язки та отримують зарплатню. Багато хто з вас вважає їх нелюдами та вбивцями, які калічать та стріляють у мирних людей, які збираються великими групами під адмінбудівлями і кричать відрепетирувані та заучені слова та лозунги, які не є вже такими безобідними, як здається на перший погляд. І мало кому відомо, що цим мітингарям заплатили певну суму грошей. А ті і раді підзаробити, погорланити. А на підпитку чи під дією наркотиків ситуація може вийти з під контролю і стає некерованою. Викид адреналіну переростає в агресію. І безобідний мітингувальник перетворюється на дебушира та хулігана. Він починає все трощити на своєму шляху, нищити чуже майно: бити автомобілі, вітрини магазинів. А дехто і накидуватись з арматуроми, а подекуди і з ножами та каміннями на спецпризначенців. То чи мають право спецпризначенці у такій ситуації використовувати зброю та затримувати таких мітингарів, коли на кону стоїть не лише їхнє життя, але й життя інших людей?

Пост знову про анонімний чат.

Після останньої публікації тут, в чаті вже багато чого змінено. Є скарги, ретельніший вибір віку, розділення флірт і звичайного чату, вибір міст та ще декілька дрібниць.

Веб версія: https://chat.ziznannya.org/
Телеграм версія: t.me/AnonChatUAbot

В цій темі можна лишити фідбек, пропозиції та свої думки. Приймаються (майже) усі.

Сьогодні була свідком як відома франківська порохоботиня стукнула ззаді своїєю легковушкою дорогий джип. Здається сміятись з такого поганого, але ж як тягне

Які самі зашкварні серіали ви дивились з точки зору моралі, соц програмування, і різного трешу що на даний час стає нормою. Особисто я споглядав: отброси, бесстижие, ігри престолів, пацани. Не раджу дивитись це тупим людям які не знають як працюють вікна овертона, і які по своїй суті легко піддаються пропоганді і маніпуляціям.

Вважаю що Усика даремно обливають брудом в соцмережах. Лише тому що він висловлює свою думку та не боїться вголос про це заявляти. Договоритесь, що Саша прийме російське громадянство.

Чи хворіли ви коронавірусом? Чи дотримуєтeсь карантину? Що думаєтe про даний вірус?

Коли показують підаршенка, я один хочу дати по цій брехливій морді?

Пост про анонімний чат.

В чат приходять з різними цілями. Дехто поспілкуватись, вилити душу, запитати поради, познайомитись, інші – розважитись, потролити, поспамити, за віртом тощо. Коли з'єднює людей з різними цілями – некомфортно двом. Тематичні чати, як виявилось, проблему не дуже вирішують.

Тому питання: що і як краще зробити, щоб всім було комфортно? Що робити з тими, і як їх визначати (не порушуючи анонімність) тих, хто розсилає фото 18+ без взаємної на те згоди і т.д.

Пост для обговорення, ідей, думок та пропозицій. Велком у коменти.

Все йде до того, що осінню нам слід чекати на хвилю протестів яке може перерости у антимайдан. Де люди вкажуть на двері нинішньому президенту. І той змушений буде піти, а на його місце повернеться Петро Олексійович і скаже "я повернувся з відпустки. Пора працювати".

Привіт! Хочу розповісти про одну дуже приємну, як на мене, історію. Якось одного дня в мене не було настрою, я сиділа дивилась мелодрами. Мені написав друг "що робиш?" І я на швидку руку не задумуючись відписала "дивлюсь фільм) потім відпишу, зараз нема настрою" і вийшла з мережі. Через годину до мене в кімнату заходить мама і каже:" Тебе там на дворі чекають". Виходжу, а він каже "збирайся, поїдем тобі настрій піднімати"
Здається дрібниця, але це так приємно і неочікувано. Як на мене, варто берегти таких друзів😌

Франківськ одне із найбільш прогресивних міст України. Сюди переїздять жити навіть зі Львова, особливо багато їде айтішників. Франківськ неодноразово признавався найкомфортнішим містом для життя. Цього року Форбс визнав Франик найкращим містом для започаткування та розвитку бізнесу. Ведучий програми Орел і Решка був наскільки вражений красою міста коли знімав про нього передачу, що траслював це прямо на камеру. Тут один з найвищих рівнів відкритості влади, найнижчий рівень злочинності в Україні, місто дуже безпечне, сприятливий мікроклімат для ведення бізнесу, зокрема у нас дуже розвинений ресторанний бізнес, де ціни у півтора - два рази нижчі за ті ж львівські, про київ, одесу, промовчу. Сильно розвивається ІТ галузь, також по будівництву ми перші в Україні. Будівельна галузь дала тисячі робочих місць, так як девелопери співпрацюють з великою кількістю підрядників та субпідряду. У нас чисте повітря, дешеві квартири, поряд величні Карпати, чисті річки, чиста вода. Саме місто хоч і людне, нас уже майже 300 тисяч і цифра постійно росте, зате компактне. А компактність у пересуванні в сучасному світі де дорога кожна хвилинка, просто на вагу золота. І на завершення Франик це місто, де тихо, затишно і спокійно, сюди хочеться повертатися знову і знову, тут хочеться просто жити. Любіть своє місто франківчани, через років 10 воно буде ще крутішим і прогресивнішим.

Скоро осінь і призов в армію.От недавно була суперечка з однією урапатріоткою.Чи є сенс йти захищати країну?Особисто мені втрачати тут нічого.Роботи нема,нерухомості ,бізнесу,в мене нічого немає.От який мені сенс захищати вас і ваш бізнес, і вашу сім‘ю ?

Хакерство - це звичайно круто. Є чим пишатись (ніт).
Інтервю Гордона...ну, такое: 50 на 50.
А що можете сказати про аудіозаписи Порошенка і Байдена? Держзрада? Чи наклеп і чергова російська провокація?
Також, сьогодні відбулася пресконференція Зеленського який вже натякнув, що можливо, буде йти на вибори на слідуючий термін президентства. Що скажете з цього приводу і взагалі з його прескнференції?

Спостерігав сьогодні як дві істоти стояли біля терміналу привату десь хвилин 15, і не могли перевести касу на якусь там карточку, і ці істоти потім підуть на вибори і будуть вибирати наше майбутнє.

Я не знаю,що мені робити...Надіюсь тут мені хтось допоможе(
Мій брат мене принижує.Вдома,на вулиці,при його друзях,при моїх друзях,в школі,але я ніяк не можу це комусь сказати(
Можливо,я боюсь наслідків...
Сьогодні він сказав мені(скажу на російській,так,як було)«Ты конченый,уродливый дебил.Зачем мама вообще тебя рожала?Ты никому не нужен.»После этого он ударил меня.
Я в прямом смысле НЕ ЗНАЮ,ЧТО С ЭТИМ ДЕЛАТЬ.Мне реально очень не приятно это слышать.(Мне 11 лет.)

Я відслужив відразу після універу і не жалію анітрохи. Мав лише один рік служби, оскільки випустився магістром. Важко йшов період КМБ (курс молодого бійця) в Десні, та потім перший місяць в частині - слухатися в усьому "старших", хоч я і був старшим за віком навіть за деяких офіцерів. Плюси: маю військовий квиток та виконаний обов'язок перед державою, тепер я знаю, що таке армія, і які в неї задачі, прокачав стресостійкість та адаптувався у великому колективі, знаходив спільну мову з різними людьми, мав змогу проявити лідерські якості, також відчув, що більшість моїх переживань на "гражданці" стали далекими та незначними, виявилось, людина може пережити все, їй комфортно може бути і в палатці взимку на полігоні, аби лише поруч була добра компанія та піджарений хліб). Зона комфорту, що утворилась вдома, нас розбещує. Мінуси: монотонність. Робити щодня одне і те саме, план, розпорядок, задачі, нормативи і т.д. Все робиш за розпорядком, який не можна порушувати, бо існує законний та ідеальний механізм покарань. Так простіше тримати дисципліну, і я розумію, що цей механізм є ефективним, хоча іноді не справедливим. Зарплатня маленька, у моїй частині була десь 540 грн на місяць, хоча можна просто поїхати на сезонні зарбітки, не втрачаючи гроші та час. Ще мінус - твоє его отримає удар під дих, не всі на таке можуть погодитися. Тобтою можуть керувати менш чесні, менш розумні та менш компетентні люди. Малограмотні маргінали серед солдат, які на півроку більше прослужили ніж я, вказували мені що і як робити. Я з цим змирився, розуміючи, що більше втрачу, якщо влаштую зарубу з ними. Кінець-кінцем, всі чвари забулися і ми під кінець нормально спілкувалися. Стрес - стресу багато, бо багато відповідальності через зброю, через різноманітність колективу та різну мотивацію у солдат та офіцерів. Багато криків, мат-перемат, перекладення відповідальності. Ще у нас поки що лишаються деякі елементи радянської армії - днювальні, що стоять на тумбочці цілий день або постійне прибирання території, на Заході це вважалося б марним витрачанням людського ресурсу та часу, тому усі прибирання території там здійснюють підрядні організації. Останній мінус: рік або півтора часу ти проводиш у середовищі з усіма вищеперерахованими факторами. Якби це відбувалося у форматі підготовки резерву , тобто навчання на 3-4 місяці і потім регулярні збори - це б дало більшу віддачу, бо по факту ми живемо в воюючій країні з крайнощами - частина молоді волонтерить, допомогає фронту та підписує контракти, а частина через непоінформованість та відверту байдужість косить від простої "срочки", повторюючи мантри кацапопропоганди про те, що "сліпа покора вбиває особистість". Так, вбиває, мої любі, але кацапські РСЗО та "ополчєнці Донбасу" у підвалах ОРДЛО вбивають теж, і від них нас в змозі захистити тільки ЗСУ.

Дружу з хлопцем вже дуже довгий період часу(майже 3 роки) Коли ми лише познайомилися, він дуже мені подобався і якось він запитав про це, я йому призналась, але на той момент в нього була дівчина(чого я й не можу зрозуміти, навіщо питати, якщо була дівчина😂) ...
А зараз, ми доволі багато часу проводити разом. Ну і як же ж без поцілунків. Але я не хочу знову ж на ті граблі😅І починати розмову про симпатію боюсь і взагалі якось не по собі. Та і він не починав подібних тем.
Як думаєте, варто поговорити?

Минулої осені познайомилася з хлопцем в чаті «зізнання». На той час був в АТО, до того — працював барменом (думаю, відомий у своїх колах). Навчався на психолога, але кинув одразу. Ім'я та вік, на жаль, пам'ятаю сумбурно. Здається на В (може, Віктор), вік в межах 21-24! Світле волосся, високий.
На 100% впевнена, що хтось та й знає його! Або ж напишіть щось втішне :) дякую.

В свої 19 років маю 0 розмір грудей. Через це в мене комплекси і відчуваю себе неповноцінною. Хлопці, наскільки вам важливо щоб у дівчини були груди?

Як ьи ви тут спермотоксикозники,дєвстенніки-інцели та мамкині синки не пінились, всеодно буде так як в цивілізованому світі, де такі як ви є лиш відходами суспільства, для жінок сучасних. Змирітся вже що проживете целе життя з рукою! Нема дурних.