Пост знову про анонімний чат.

Після останньої публікації тут, в чаті вже багато чого змінено. Є скарги, ретельніший вибір віку, розділення флірт і звичайного чату, вибір міст та ще декілька дрібниць.

Веб версія: https://chat.ziznannya.org/
Телеграм версія: t.me/AnonChatUAbot

В цій темі можна лишити фідбек, пропозиції та свої думки. Приймаються (майже) усі.

Вважаю що Усика даремно обливають брудом в соцмережах. Лише тому що він висловлює свою думку та не боїться вголос про це заявляти. Договоритесь, що Саша прийме російське громадянство.

Коли показують підаршенка, я один хочу дати по цій брехливій морді?

Все йде до того, що осінню нам слід чекати на хвилю протестів яке може перерости у антимайдан. Де люди вкажуть на двері нинішньому президенту. І той змушений буде піти, а на його місце повернеться Петро Олексійович і скаже "я повернувся з відпустки. Пора працювати".

Пост про анонімний чат.

В чат приходять з різними цілями. Дехто поспілкуватись, вилити душу, запитати поради, познайомитись, інші – розважитись, потролити, поспамити, за віртом тощо. Коли з'єднює людей з різними цілями – некомфортно двом. Тематичні чати, як виявилось, проблему не дуже вирішують.

Тому питання: що і як краще зробити, щоб всім було комфортно? Що робити з тими, і як їх визначати (не порушуючи анонімність) тих, хто розсилає фото 18+ без взаємної на те згоди і т.д.

Пост для обговорення, ідей, думок та пропозицій. Велком у коменти.

Привіт! Хочу розповісти про одну дуже приємну, як на мене, історію. Якось одного дня в мене не було настрою, я сиділа дивилась мелодрами. Мені написав друг "що робиш?" І я на швидку руку не задумуючись відписала "дивлюсь фільм) потім відпишу, зараз нема настрою" і вийшла з мережі. Через годину до мене в кімнату заходить мама і каже:" Тебе там на дворі чекають". Виходжу, а він каже "збирайся, поїдем тобі настрій піднімати"
Здається дрібниця, але це так приємно і неочікувано. Як на мене, варто берегти таких друзів😌

Скоро осінь і призов в армію.От недавно була суперечка з однією урапатріоткою.Чи є сенс йти захищати країну?Особисто мені втрачати тут нічого.Роботи нема,нерухомості ,бізнесу,в мене нічого немає.От який мені сенс захищати вас і ваш бізнес, і вашу сім‘ю ?

Хакерство - це звичайно круто. Є чим пишатись (ніт).
Інтервю Гордона...ну, такое: 50 на 50.
А що можете сказати про аудіозаписи Порошенка і Байдена? Держзрада? Чи наклеп і чергова російська провокація?
Також, сьогодні відбулася пресконференція Зеленського який вже натякнув, що можливо, буде йти на вибори на слідуючий термін президентства. Що скажете з цього приводу і взагалі з його прескнференції?

Я не знаю,що мені робити...Надіюсь тут мені хтось допоможе(
Мій брат мене принижує.Вдома,на вулиці,при його друзях,при моїх друзях,в школі,але я ніяк не можу це комусь сказати(
Можливо,я боюсь наслідків...
Сьогодні він сказав мені(скажу на російській,так,як було)«Ты конченый,уродливый дебил.Зачем мама вообще тебя рожала?Ты никому не нужен.»После этого он ударил меня.
Я в прямом смысле НЕ ЗНАЮ,ЧТО С ЭТИМ ДЕЛАТЬ.Мне реально очень не приятно это слышать.(Мне 11 лет.)

Я відслужив відразу після універу і не жалію анітрохи. Мав лише один рік служби, оскільки випустився магістром. Важко йшов період КМБ (курс молодого бійця) в Десні, та потім перший місяць в частині - слухатися в усьому "старших", хоч я і був старшим за віком навіть за деяких офіцерів. Плюси: маю військовий квиток та виконаний обов'язок перед державою, тепер я знаю, що таке армія, і які в неї задачі, прокачав стресостійкість та адаптувався у великому колективі, знаходив спільну мову з різними людьми, мав змогу проявити лідерські якості, також відчув, що більшість моїх переживань на "гражданці" стали далекими та незначними, виявилось, людина може пережити все, їй комфортно може бути і в палатці взимку на полігоні, аби лише поруч була добра компанія та піджарений хліб). Зона комфорту, що утворилась вдома, нас розбещує. Мінуси: монотонність. Робити щодня одне і те саме, план, розпорядок, задачі, нормативи і т.д. Все робиш за розпорядком, який не можна порушувати, бо існує законний та ідеальний механізм покарань. Так простіше тримати дисципліну, і я розумію, що цей механізм є ефективним, хоча іноді не справедливим. Зарплатня маленька, у моїй частині була десь 540 грн на місяць, хоча можна просто поїхати на сезонні зарбітки, не втрачаючи гроші та час. Ще мінус - твоє его отримає удар під дих, не всі на таке можуть погодитися. Тобтою можуть керувати менш чесні, менш розумні та менш компетентні люди. Малограмотні маргінали серед солдат, які на півроку більше прослужили ніж я, вказували мені що і як робити. Я з цим змирився, розуміючи, що більше втрачу, якщо влаштую зарубу з ними. Кінець-кінцем, всі чвари забулися і ми під кінець нормально спілкувалися. Стрес - стресу багато, бо багато відповідальності через зброю, через різноманітність колективу та різну мотивацію у солдат та офіцерів. Багато криків, мат-перемат, перекладення відповідальності. Ще у нас поки що лишаються деякі елементи радянської армії - днювальні, що стоять на тумбочці цілий день або постійне прибирання території, на Заході це вважалося б марним витрачанням людського ресурсу та часу, тому усі прибирання території там здійснюють підрядні організації. Останній мінус: рік або півтора часу ти проводиш у середовищі з усіма вищеперерахованими факторами. Якби це відбувалося у форматі підготовки резерву , тобто навчання на 3-4 місяці і потім регулярні збори - це б дало більшу віддачу, бо по факту ми живемо в воюючій країні з крайнощами - частина молоді волонтерить, допомогає фронту та підписує контракти, а частина через непоінформованість та відверту байдужість косить від простої "срочки", повторюючи мантри кацапопропоганди про те, що "сліпа покора вбиває особистість". Так, вбиває, мої любі, але кацапські РСЗО та "ополчєнці Донбасу" у підвалах ОРДЛО вбивають теж, і від них нас в змозі захистити тільки ЗСУ.

Дружу з хлопцем вже дуже довгий період часу(майже 3 роки) Коли ми лише познайомилися, він дуже мені подобався і якось він запитав про це, я йому призналась, але на той момент в нього була дівчина(чого я й не можу зрозуміти, навіщо питати, якщо була дівчина😂) ...
А зараз, ми доволі багато часу проводити разом. Ну і як же ж без поцілунків. Але я не хочу знову ж на ті граблі😅І починати розмову про симпатію боюсь і взагалі якось не по собі. Та і він не починав подібних тем.
Як думаєте, варто поговорити?

Минулої осені познайомилася з хлопцем в чаті «зізнання». На той час був в АТО, до того — працював барменом (думаю, відомий у своїх колах). Навчався на психолога, але кинув одразу. Ім'я та вік, на жаль, пам'ятаю сумбурно. Здається на В (може, Віктор), вік в межах 21-24! Світле волосся, високий.
На 100% впевнена, що хтось та й знає його! Або ж напишіть щось втішне :) дякую.

В свої 19 років маю 0 розмір грудей. Через це в мене комплекси і відчуваю себе неповноцінною. Хлопці, наскільки вам важливо щоб у дівчини були груди?

Памятаю з дитинства такого Колю з моєї вулиці. Він не те що поганий був, але такий що раз його залишали на другий рік у школі. А ще він ходив під себе і по психушках лежав. Недавно він мене добавив на фейсбук. І я побачив що він став активістом: бореться в мережі з як він пише "зелебобіками", незаконними парковками, відкритими магазинами і тому подібним. Напевне мітить у політики.

А ви теж маєте у знайомих якихось політичних діячів? Я так бачу що їхня лапша діє тільки на тих хто з ними особисто незнайомий. А сусіди , однокласники, і знайомі знають їх як гімнистих людей, які не дають нормально жити

Мрію стати моделлю, мені 15 і я навіть незнаю з чого почати і що взагалі потрібно робити щоб нею стати. Яке агентство обрати і чи потрібно взагалі боротись за свою мрію. У кого є знайома моделька, чи може хтось являється нею, чи просто знає з чого можна почати, допоможіть будь ласка, порадьте.

Колись мені пропонували влаштуватись на хлібну державну посаду. Однак я був молодий, наївний, і не хотів наживатись на простих людях. Зараз моя думка змінилась, я б обдирав простий народ як липку без будь-якого жалю і совісті, однак таку роботу мені вже не пропонують

як вважате, для чого підрошенко і його банда займаються розвалом України?

Працюю в цілодобовій аптеці. Не буду розказувати про те, що люди зараз скупляють всі підряд противірусні і т.д. Помітила закономірність: люди почали масово купувати контрацептиви різних видів. Найчастіше — презервативи і засоби екстреної контрацепції (таблетки, не буду писати назву). Чому люди так бояться вагітніти і народжувати? Що з нами сталося? Демографія і так залишає бажати кращого.

Пишу перший раз. Просто хочу поділитися, як то кажуть «наболівшим», бо у реальному житті, на жаль, ні з ким.

Так склалось моє життя, що з дитинства йдуть якісь втрати (маю на увазі рідних людей), постійні проблеми з грошима та багато чого іншого. За свої 18 років у мене не стало 4 рідних людини, залишилась тільки мама. Це так сумно. У всіх є тати, мами, бабусі, дідусі, а у тебе мама, якій часом, буваю непотрібною. Типу є рідня, але їм настільки все одно, що складається враження ніби їх і нема.

Життя мене занадто випробовує. Таке відчуття, ніби у минулому житті я настільки нагрішила, що у цьому за все відплачуюсь. Писати всього не буду, хоча це і анонімно. Тому я дуже часто задумуюсь про те, чи варто взагалі бути у цьому світі. По суті, мене тримає лише матір. Мене дістало таке життя. Постійні трабли та думки за що жити та як жити далі... Думаю, цьому світу було би краще без мене. І ні, я не скаржуся, просто захтіла комусь вилити душу чи що... По суті, у мене і друзів то нема. Є подруга, але вона часто на мене забиває болт. Коли хочу від неї якось підтримки, то лише чую: «Сама винна» або щось у цьому дусі. Є друг, з яким років десять дружимо, але йому про таке не розкажеш, бо по суті, він ще дитина, хоча на голову вищий за мене. І більше нікого і нема... Кому б можна було вилити душу, почути підтримку, а не дорікання. Тому я реально задумуюсь над цим питанням. Можливо, я хвора або ж у мене з нервовою системою не добре, але, що маємо, то маємо.

Сподіваюсь, цей пост не видалять. Просто реально з кимось захотілось поділитися... Дякую, якщо дочитав до кінця.

Тварини і люди хворі на сказ схожі на зомбі, і стараються когось укусити. А чи не додумались ще у секретних лабораторіях схрестити вірус грипу з вірусом сказу?