Зізнаюсь, мені 30 років і я алкоголік (ім'я називати не буду) після того, що я напишу більшість з вас зрозуміє, що ніякі ви не алкоголіки. =)
Ну почну з того що алкоголізмом страждають далеко не всі п'ющі люди, тобто вони діляться на пияків і алкоголіків. Пияк це людина яка любить випити суто на вихідних, після получки зарплати ну і на всі свята. Вони бувають в хлам бухі, але акуратні і вибриті...( ну як твій батя)) якого мама називає останнім алкоголіком)). Алкоголік же людина в якої вже зформувалась друга стадія алкоголізма, тобто і психологічна і фізична тяга, (абстинентний синдром, але про це іншим разом) починаються незворотні зміни на клітинному рівні, алкоголь стає потрібним елементом в обміні речовин організму (це дуже коротко). Тут і з'являється такий характерний стан у алкоголіка... як? правильно! ЗАПІЙ! Спочатку ти обмежуєшся маленькими 3-х дневними запойчиками (я в той період ще всім хвалився,що ніколи не стану алкоголіком, бо не можу пити більше трьох днів, дурачком був), але з часом запої стають довшими із кожним роком додається 1-2дні, на даний момент в мене "рекорд" 9днів.
Тепер про запій, всі ми знаємо, що таке запій.. коли дядя Федя з четвертого поверху ходить смирдєчий і не бритий, виганяє з хати дітей, жінку тай тому подібне.. я же хочу розказати про запій очима самого алкоголіка, але зроблю це іншим разом.
Дякую хто дочитав =)

ОМОН, БЕРКУТІВЦІ та інші спецпідрозділи — це специфічна робота, на якій працюють зовсім звичайні люди, які виконують свої обов'язки та отримують зарплатню. Багато хто з вас вважає їх нелюдами та вбивцями, які калічать та стріляють у мирних людей, які збираються великими групами під адмінбудівлями і кричать відрепетирувані та заучені слова та лозунги, які не є вже такими безобідними, як здається на перший погляд. І мало кому відомо, що цим мітингарям заплатили певну суму грошей. А ті і раді підзаробити, погорланити. А на підпитку чи під дією наркотиків ситуація може вийти з під контролю і стає некерованою. Викид адреналіну переростає в агресію. І безобідний мітингувальник перетворюється на дебушира та хулігана. Він починає все трощити на своєму шляху, нищити чуже майно: бити автомобілі, вітрини магазинів. А дехто і накидуватись з арматуроми, а подекуди і з ножами та каміннями на спецпризначенців. То чи мають право спецпризначенці у такій ситуації використовувати зброю та затримувати таких мітингарів, коли на кону стоїть не лише їхнє життя, але й життя інших людей?

Пост знову про анонімний чат.

Після останньої публікації тут, в чаті вже багато чого змінено. Є скарги, ретельніший вибір віку, розділення флірт і звичайного чату, вибір міст та ще декілька дрібниць.

Веб версія: https://chat.ziznannya.org/
Телеграм версія: t.me/AnonChatUAbot

В цій темі можна лишити фідбек, пропозиції та свої думки. Приймаються (майже) усі.

Сьогодні була свідком як відома франківська порохоботиня стукнула ззаді своїєю легковушкою дорогий джип. Здається сміятись з такого поганого, але ж як тягне

Які самі зашкварні серіали ви дивились з точки зору моралі, соц програмування, і різного трешу що на даний час стає нормою. Особисто я споглядав: отброси, бесстижие, ігри престолів, пацани. Не раджу дивитись це тупим людям які не знають як працюють вікна овертона, і які по своїй суті легко піддаються пропоганді і маніпуляціям.

У мене знайомий коли вип"є, то починає кричати про реванш і капітуляцію, що підрошенко його гетьман. А зранку, коли у нього бодун, то він звинувачує у цьому кацапів.

Пишуть що тут розвелось багато жінконенависників, та й в чатах теж, я згоден що є перебільшення, багато образ, прокльонів, але якщо серйозно, то диму без вогню не буває. І мені не потрібно статистики, чи слів інших людей, я на своєму досвіді зрозумів що жінкам немає віри, і вони в наш час майже всі поскурвлювались, і сприймають чоловіків як ресурс, банкомат на ножках, спочатку всі говорять що люблять, не лишуть, любов до гробу, а потім просто зраджують, самим наглим способом, хоча б перед зрадою стосунки розривали, а то як мавпи, доки за другу гілку не вчепиться першу не відпустить. А ще є фактор краси і привабливості, та що гарна завжди буде крутити шури мури, різні там інтриги плести, зраджувати по жосткому, бо знає що є попит на неї, не буде цей догоджати, на черзі ще 5, тільки свисни. А от тим страшненьким немає куди діватись, треба іншими брати. Але мені доводилось бачити як повненька бралась за себе, худала і тд, і буквально на очах з ще більш менш нормальної перетворювалась на сучку, а це значить що природа у вас одна у всіх, просто не у кожної є можливості і ніштяки від природи. Можете обсирати мене скільки влізе, я висновки свої на досвіді зробив, причому не тільки своєму.

Вважаю що Усика даремно обливають брудом в соцмережах. Лише тому що він висловлює свою думку та не боїться вголос про це заявляти. Договоритесь, що Саша прийме російське громадянство.

Коли показують підаршенка, я один хочу дати по цій брехливій морді?

Чи хворіли ви коронавірусом? Чи дотримуєтeсь карантину? Що думаєтe про даний вірус?

Пост про анонімний чат.

В чат приходять з різними цілями. Дехто поспілкуватись, вилити душу, запитати поради, познайомитись, інші – розважитись, потролити, поспамити, за віртом тощо. Коли з'єднює людей з різними цілями – некомфортно двом. Тематичні чати, як виявилось, проблему не дуже вирішують.

Тому питання: що і як краще зробити, щоб всім було комфортно? Що робити з тими, і як їх визначати (не порушуючи анонімність) тих, хто розсилає фото 18+ без взаємної на те згоди і т.д.

Пост для обговорення, ідей, думок та пропозицій. Велком у коменти.

Все йде до того, що осінню нам слід чекати на хвилю протестів яке може перерости у антимайдан. Де люди вкажуть на двері нинішньому президенту. І той змушений буде піти, а на його місце повернеться Петро Олексійович і скаже "я повернувся з відпустки. Пора працювати".

А вас шторять людиська, які не ховають свої носи в маску? Вони мені скидаються на одну суцільну слизову оболонку, яка кишить злобними і зубатими вірусинками.

Привіт! Хочу розповісти про одну дуже приємну, як на мене, історію. Якось одного дня в мене не було настрою, я сиділа дивилась мелодрами. Мені написав друг "що робиш?" І я на швидку руку не задумуючись відписала "дивлюсь фільм) потім відпишу, зараз нема настрою" і вийшла з мережі. Через годину до мене в кімнату заходить мама і каже:" Тебе там на дворі чекають". Виходжу, а він каже "збирайся, поїдем тобі настрій піднімати"
Здається дрібниця, але це так приємно і неочікувано. Як на мене, варто берегти таких друзів😌

Франківськ одне із найбільш прогресивних міст України. Сюди переїздять жити навіть зі Львова, особливо багато їде айтішників. Франківськ неодноразово признавався найкомфортнішим містом для життя. Цього року Форбс визнав Франик найкращим містом для започаткування та розвитку бізнесу. Ведучий програми Орел і Решка був наскільки вражений красою міста коли знімав про нього передачу, що траслював це прямо на камеру. Тут один з найвищих рівнів відкритості влади, найнижчий рівень злочинності в Україні, місто дуже безпечне, сприятливий мікроклімат для ведення бізнесу, зокрема у нас дуже розвинений ресторанний бізнес, де ціни у півтора - два рази нижчі за ті ж львівські, про київ, одесу, промовчу. Сильно розвивається ІТ галузь, також по будівництву ми перші в Україні. Будівельна галузь дала тисячі робочих місць, так як девелопери співпрацюють з великою кількістю підрядників та субпідряду. У нас чисте повітря, дешеві квартири, поряд величні Карпати, чисті річки, чиста вода. Саме місто хоч і людне, нас уже майже 300 тисяч і цифра постійно росте, зате компактне. А компактність у пересуванні в сучасному світі де дорога кожна хвилинка, просто на вагу золота. І на завершення Франик це місто, де тихо, затишно і спокійно, сюди хочеться повертатися знову і знову, тут хочеться просто жити. Любіть своє місто франківчани, через років 10 воно буде ще крутішим і прогресивнішим.

Скоро осінь і призов в армію.От недавно була суперечка з однією урапатріоткою.Чи є сенс йти захищати країну?Особисто мені втрачати тут нічого.Роботи нема,нерухомості ,бізнесу,в мене нічого немає.От який мені сенс захищати вас і ваш бізнес, і вашу сім‘ю ?

Давно спостерігаю за сектою порохоботів. Всі хто проти них, або не входять до порохоботів то вони ненавидять їх, обзивають, шукають їхні погані вчинки. Однак якщо якийсь порохобот колиться героїном, гвалтує дітей, чи давить людей автомобілем на переходах, то для них він не винний, хоч кіл на голові теши

Мої дідусь з бабусею разом вже більше сорока років. Вони напевно люблять один одного, але найбільше на світі вони обожнюють один над одним пожартувати. Мені здається, вони жити без цього не можуть. Справа в тому, що у бабусі поганий слух, а дід навіть в окулярах майже нічого не бачить. Нещодавно була у них в гостях і бачила картину, гідну екранізації.

Дід сидить за столом, чекає свою тарілку з їжею, дивиться на бабулю і ворушить губами, роблячи вигляд, що розповідає їй щось.
Бабуся біситься, кричить йому:
"Так говори ти голосніше! Чого ти шепочеш?".
Потім вона розуміє, що він її розіграв і настає вже її чергу жартувати.
Вона насипає мені тарілку з картоплею, а дідові в тарілку кладе стару ганчірку, яку він тут же намагається наколоти на вилку, але у нього нічого не виходить. Після декількох спроб, він розуміє, що в тарілці не їжа, повертається до бабці і починає ворушити губами, розмахуючи руками, ніби він кричить на неї ...
А бабуся знову злиться, повторюючи йому:
"Ти можеш голосніше обурюватися? Знаєш же, що не чую нічррта!".
По-моєму, це ідеальна пара ..)

У США зараз вибори, і невідомо хто переможе. Однак тільки уявіть як тажко нашим політикам. Кого підтримати, кому зад лизати, а якщо переможе інший. Ось де справжні пристрасті

Хакерство - це звичайно круто. Є чим пишатись (ніт).
Інтервю Гордона...ну, такое: 50 на 50.
А що можете сказати про аудіозаписи Порошенка і Байдена? Держзрада? Чи наклеп і чергова російська провокація?
Також, сьогодні відбулася пресконференція Зеленського який вже натякнув, що можливо, буде йти на вибори на слідуючий термін президентства. Що скажете з цього приводу і взагалі з його прескнференції?