#14005 Зізнаюсь 30 листопада 2017 о 17:55

А я б на місці адмінів виклала казочку про Бастіон. Зате є з чого посміятися. А не постійно читати тупе і безглузде ниття. (До речі, той пост - рекордсмен по кількості лайків). Задумайтеся.

#13967 Зізнаюсь 29 листопада 2017 о 15:50

Вирішив я, значить, сьогодні поснідати у Мілк енд Пінк в Бастіоні. Заходжу, вітаюся з красивими офіціантками, сідаю за столик. А в кафе ще хтось є. Я роздягаюся, обертаюся - а то Османоглу! Сидить і какао п'є. Я вже хотів іти привітатися, запитати, чого у ВК не сидить, у ТЗ не коментує. Аж тут вона дістає капелюшок, одягає його і я бачу перед собою вже не Османоглу, а Барн! Вона дістає телефон і починає щось писати, потім витягає з сумки тонелі, одягає їх і перетворюється на Козачненко! Я сиджу в шоці, офіціантки не звертають увагу. Пройшло дві хвилини, і тут вона дістає розкладний ді-джейський пульт і перетворюється на Синишина! Я ледь не посивів, коли він подивився на мене в упор і сказав: "Ти не серйожний. Тобі потрібно розібратися всьобі". Але раптом до нього підходить мульташна бабка і він перетворюється на Бабусиного Внучка! Сміється, посміхається, потім дістає з сумки балаклаву, одягає її і перетворюється на Царукова! Сидить, тут бац - дрочити починає! Я такий в шоці, а офіціантки вже не офіціантки - вони перетворилися на Ежена та Теслю і просто дивляться! Потім він знімає балаклаву, не кінчивши, і перетворюється на Головацьку! Раптово приходить Соломуд з фотоапаратом і лопатою, вдаряє її по голові і вона перетворюється знову на Османоглу! Соломуд просто бере і тягне її за ногу, я сиджу в шоці, до мене підходить Ежен з Теслею і Тесля каже: "Попався, голубчик". І темрява.
P.S. Я пишу це з підвалу.

#17184 Новини 03 квітня 2018 о 9:51

Не лякайтесь, це той же сайт ТЗ, тільки трохи змінений в зовнішньому вигляді. Поточна тема буде коригуватися, і вже є змога перемикатися між темним і світлим оформленням (в меню "Додатково").

Для тих, кому не сподобається, а такі точно будуть.
Не поспішайте лити злобу в коментах: для вас залишена стана версія (доступна в меню або за адресою old.ziznannya.org).

Для всіх інших.
Захотілось трохи модернізувати сайт, і в першу чергу із зовнішнім виглядом. Старий вже приївся, та був морально застарілий. В цій версії планується декілька "тем", які будуть редагуватися, а згодом залишиться лиш одна (або декілька) — та, яку найбільша кількість відвідувачів використовувала. А ще тепер є пошук по записах.

Ідеї та пропозиції в коменти ;)

#12406 Дістало 27 серпня 2017 о 2:53

От зацікавило. Чому супермаркети продають пакети зі своїм логотипом, а не дають їх до покупки безкоштовно? Накуплю я такий мівіни, візьму пакет, заплачу за нього і по дорозі додому зроблю їм безкоштовну рекламу? Точніше, ще й сам заплачу за неї. Чому не зроблять ці "рекламні" пакети безкоштовними?

#12410 Новини 27 серпня 2017 о 6:16

Привіт, ТЗ-шник! Нещодавно було запропоновано додати на сайт лайки до коментарів, а також дизлайки.

Тож ми додали лайки і дизлайки не тільки до коментів, а й до постів. Тож будемо раді бачити вашу активність у оцінці записів, оскільки це деякою мірою буде впливати на долю цих постів чи коментарів (наприклад, на швидшу публікацію в групі або навпаки видалення звідси).

Ці оцінки є анонімними, можливість переглянути хто як проголосував за запис відсутня. Але щоб поставити оцінку потрібно авторизуватися на сайті.

#12910 Дістало 21 вересня 2017 о 23:29

Забаньте Франка за флуд

#14232 Шукаю 17 грудня 2017 о 0:13

Привіт всім) незнаю чи реально на моє зізнання хтось відгукнеться та я напишу, Дівчина, 19 років, живу в ІФ, шукаю хлопця, простого, веселого, такого який буде любити і цінувати, мені не важливий матеріальний стан, може бути як і з села так і з міста. Мудаки і пантові пареньки прошу не писати.

#14286 Дістало 20 грудня 2017 о 22:27

за науковими дослідженнями, найбільше кричать проти гомосексуалізму саме латентні геї, в собі це визнати не можуть, роками пруть не любиму жінку і всюди де мож називають їх "гомосятиною"

#14767 Інше 10 січня 2018 о 0:57

Нарнія вже не та... Зникло останє місце, де не модерувались пости і коменти. Ви ще забороніть анонімно писати і всьо, нарнія вмре!

#15366 Інше 05 лютого 2018 о 14:58

Став лайк на цей пост хто скінчив нафтигаз і дизлайк хто рахує що в пну тоже можуть чомусь навчити.

#12832 Дістало 18 вересня 2017 о 12:09

Коли буде топ-тз 20 коментаторів за рік чи весь час?

#13858 Зізнаюсь 24 листопада 2017 о 10:21

Хто за те, щоб пости з сайту не видалялися взагалі? Пропоную адмінам зробити шось жощє, ніж "нарнія". Наприклад, "помийна яма". Щоб там взагалі був треш трешовий, який видаляється з сайту. А я пропоную його не видаляти. Навіть найдибільніше - в "помийну яму"

#14168 Інше 11 грудня 2017 о 21:04

Пропоную зробити в ТЗ розділ тіпа зал слави чи шось таке. Там будуть посилання на профілі коментаторів і невеликий саркастичний опис, туди потраплять коментатори, котрі чимось запам‘ятались.. типу марика, мінда, єви, можна зробити публікацію де коментатори самі будуть обирати кого туди внести чи пропонувати варіанти і голосувати. Як вам така ідея? (Можете критикувати за граматику та формулювання)

#14325 Інше 22 грудня 2017 о 15:53

Давайте організуємо таку акцію... виберемо день і зберемось на годинку біля ялинки для фото. Так от, в чому суть. з ким з коментаторів хотіли б зробити фотку? Все б узгодили з коментаторами і адмінами ТЗ. Вартість 5 грн, всі зібрані кошти пішли б на лікування геїв, чи там на візу Вірі в Америку, або ваші пропозиціЇ? Я би й 200 відвалив на благочинність за фото з собою.

#14492 Інше 29 грудня 2017 о 20:56

Бажаю в новому році всім топовим коментаторам побільше лайків під їхніми коментами, гарних постів вам, щоб мали що коментувати і хорошого vpn/proxy з'єднання. А також, бажаю, щоб Денис зробив пропозицію Тетяні і переїхав до неї в хрущовку, для спільного щасливого сімейного життя. Кучірку побільше пасажирів і по менше зайців, Єві капелюшків, Лілії стипендії, Синишину збільшення пенсії, Анастасії і Валентині знайти своє кохання, яке зовсім поруч але вони його ще не помічають. Всім іншим пересічним коментаторам бажаю пробитися в топ і з наступаючим Новим Роком Вас!

#14922 Зізнаюсь 16 січня 2018 о 15:27

В дитинстві мій тато часто напивався до гарячки і лупив маму, і нас з сестрою, а одного дня він спав бухий в хаті, а ми з сестрою відкрили кран з газом і сиділи на вулиці, спостерігаючи у вікно, як він помирає. Ми думали в нього почнуться конвульсії, шума з рота а він просто заснув і не проснувся ублюдок

#14954 Порадьте 17 січня 2018 о 15:17

Що відповідати на "ким ви себе бачите через 5 років?" на співбесіді? Для чого ці питання? Мені блін гроші треба, а не поклонятися начальству магазину і творити на тему розцвітання супермаркету і мою неабияку участь у його добробуті.

#15011 Зізнаюсь 21 січня 2018 о 16:20

Хто скучив за Станкевичем ставте лайк.

#15083 Інше 24 січня 2018 о 19:19

До уваги всіх поціновувачів саги про Станка! Сьогодні, в одному з коментарів, виконавча продюсерка анонсувала, після феєричної першої частини "Зваблення Станка", вихід в світ другої частини блокбастера. Називається "Повернення Станка". Всі прихильники першої частини, яка вже стала культовою, а головні персонажі якої набули статусу легенд, з нетерпінням очікують продовження. В подальшому очікується вихід в світ і наступної частини трилогії з робочою назвою "Народження легенди: становлення Станка".

#15284 Інше 03 лютого 2018 о 6:47

Давайте відкинемо весь щоденний негатив, і напишемо декілька теплих приємних слів у коменти як відповідь попередньому коментатору. Кожен бажаючий пише приємності попередньому, а потім йому і так далі. А перший напише будь-що хороше :)

Адмін, кинь в групу, думаю, буде приємно, особливо таким як я, у якої зараз деякі труднощі і поганий настрій. Дякую!

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?