#14005 Зізнаюсь 30 листопада 2017 о 17:55

А я б на місці адмінів виклала казочку про Бастіон. Зате є з чого посміятися. А не постійно читати тупе і безглузде ниття. (До речі, той пост - рекордсмен по кількості лайків). Задумайтеся.

#13967 Зізнаюсь 29 листопада 2017 о 15:50

Вирішив я, значить, сьогодні поснідати у Мілк енд Пінк в Бастіоні. Заходжу, вітаюся з красивими офіціантками, сідаю за столик. А в кафе ще хтось є. Я роздягаюся, обертаюся - а то Османоглу! Сидить і какао п'є. Я вже хотів іти привітатися, запитати, чого у ВК не сидить, у ТЗ не коментує. Аж тут вона дістає капелюшок, одягає його і я бачу перед собою вже не Османоглу, а Барн! Вона дістає телефон і починає щось писати, потім витягає з сумки тонелі, одягає їх і перетворюється на Козачненко! Я сиджу в шоці, офіціантки не звертають увагу. Пройшло дві хвилини, і тут вона дістає розкладний ді-джейський пульт і перетворюється на Синишина! Я ледь не посивів, коли він подивився на мене в упор і сказав: "Ти не серйожний. Тобі потрібно розібратися всьобі". Але раптом до нього підходить мульташна бабка і він перетворюється на Бабусиного Внучка! Сміється, посміхається, потім дістає з сумки балаклаву, одягає її і перетворюється на Царукова! Сидить, тут бац - дрочити починає! Я такий в шоці, а офіціантки вже не офіціантки - вони перетворилися на Ежена та Теслю і просто дивляться! Потім він знімає балаклаву, не кінчивши, і перетворюється на Головацьку! Раптово приходить Соломуд з фотоапаратом і лопатою, вдаряє її по голові і вона перетворюється знову на Османоглу! Соломуд просто бере і тягне її за ногу, я сиджу в шоці, до мене підходить Ежен з Теслею і Тесля каже: "Попався, голубчик". І темрява.
P.S. Я пишу це з підвалу.

#17184 Новини 03 квітня 2018 о 9:51

Не лякайтесь, це той же сайт ТЗ, тільки трохи змінений в зовнішньому вигляді. Поточна тема буде коригуватися, і вже є змога перемикатися між темним і світлим оформленням (в меню "Додатково").

Для тих, кому не сподобається, а такі точно будуть.
Не поспішайте лити злобу в коментах: для вас залишена стана версія (доступна в меню або за адресою old.ziznannya.org).

Для всіх інших.
Захотілось трохи модернізувати сайт, і в першу чергу із зовнішнім виглядом. Старий вже приївся, та був морально застарілий. В цій версії планується декілька "тем", які будуть редагуватися, а згодом залишиться лиш одна (або декілька) — та, яку найбільша кількість відвідувачів використовувала. А ще тепер є пошук по записах.

Ідеї та пропозиції в коменти ;)

UPD: не актуально.

#12406 Дістало 27 серпня 2017 о 2:53

От зацікавило. Чому супермаркети продають пакети зі своїм логотипом, а не дають їх до покупки безкоштовно? Накуплю я такий мівіни, візьму пакет, заплачу за нього і по дорозі додому зроблю їм безкоштовну рекламу? Точніше, ще й сам заплачу за неї. Чому не зроблять ці "рекламні" пакети безкоштовними?

#12410 Новини 27 серпня 2017 о 6:16

Привіт, ТЗ-шник! Нещодавно було запропоновано додати на сайт лайки до коментарів, а також дизлайки.

Тож ми додали лайки і дизлайки не тільки до коментів, а й до постів. Тож будемо раді бачити вашу активність у оцінці записів, оскільки це деякою мірою буде впливати на долю цих постів чи коментарів (наприклад, на швидшу публікацію в групі або навпаки видалення звідси).

Ці оцінки є анонімними, можливість переглянути хто як проголосував за запис відсутня. Але щоб поставити оцінку потрібно авторизуватися на сайті.

#12910 Дістало 21 вересня 2017 о 23:29

Забаньте Франка за флуд

#14232 Шукаю 17 грудня 2017 о 0:13

Привіт всім) незнаю чи реально на моє зізнання хтось відгукнеться та я напишу, Дівчина, 19 років, живу в ІФ, шукаю хлопця, простого, веселого, такого який буде любити і цінувати, мені не важливий матеріальний стан, може бути як і з села так і з міста. Мудаки і пантові пареньки прошу не писати.

#14286 Дістало 20 грудня 2017 о 22:27

за науковими дослідженнями, найбільше кричать проти гомосексуалізму саме латентні геї, в собі це визнати не можуть, роками пруть не любиму жінку і всюди де мож називають їх "гомосятиною"

#14767 Інше 10 січня 2018 о 0:57

Нарнія вже не та... Зникло останє місце, де не модерувались пости і коменти. Ви ще забороніть анонімно писати і всьо, нарнія вмре!

#15366 Інше 05 лютого 2018 о 14:58

Став лайк на цей пост хто скінчив нафтигаз і дизлайк хто рахує що в пну тоже можуть чомусь навчити.

#12402 Зізнаюсь 26 серпня 2017 о 23:57

Вік дівчини як оприділяти? По зубах? Коли спереду два великі. Чи по кільцях? По розміру грудей не дуже визначиш

#12413 Зізнаюсь 27 серпня 2017 о 10:50

Значна помилка багатьох хлопців що вони ідеалізують дівчат - вона така красива і автоматом переносять ту всю красу на всі решта риси характеру. Але то не так, це взагалі не діє. Це просто шлях до маніпуляції тобою, це вразливість. Почитайте жіночі форуми чи підслухайте розмови подружок коли там нема ні одного пацана - ви ох*їте з того що у тих красивих тендітних в голові і почнете АДЕКВАТНО відноситись. Я не говорю про женоненависників бо воно самі себе в задоволенні обмежують, хлопчики-романтики-ідеалізатори-любоф-на-всю-жизнь приречені на довічний безплатний волонтаріат для жінок як дворецький чи психолог-консультант і так далі. Не такі вони, таких нема. Я коли це поняв і почав міняти то це так як злам себе, ти головою усвідомлюєш що ця красива дівка ну геть чисто не білосніжка, але щось глибоко заставляє приймати тебе ту роль для себе і то бачення неї чи то вихованням чи то стереотипами суспільства. Але і це ламається! Просто треба більше контактувати з дівчатами у менш офіціозних ситуаціях і починати бачити побут, буденність, суєту, мати, егоїзм - короче все то що у всіх людей є, і ви зразу уб’єте ореол божественності довколи красивих дівчат. І ті глибокі почуття до ідеалу (і приписувались насамперед внутрішньому складу характеру) які виникали колись в мені і накладались на реальний прототип тепер просто поділись десь далеко. Від багатьох дур з завищеним ЧСВ я відійшов, тіпа дружили, перестав слухати їх болтовню і постійно виручати. На диво появилось багато подруг з якими можна випити пивка, пошлятись десь містом і зовсім інші відносини коли ти бачиш людину реально а не казково. Тверезійте романтики і життя налагодиться!

#12421 Дістало 27 серпня 2017 о 19:56

Цікаво як міркують люди, що залишають сміття в лісі, або ж навмисно вивозять його туди. Я частково розумію ситуації, коли сміття залишають десь поруч із сміттєвими баками. Комунальники приберуть і тд. Бидлувато, але ситуації різні бувають. А хто ж прибере сміття в лісі? Хто? Білки? Бобри? Накипіло, чесслово. Не будьте бидлом, підписота ^_^

#12832 Дістало 18 вересня 2017 о 12:09

Коли буде топ-тз 20 коментаторів за рік чи весь час?

#13858 Зізнаюсь 24 листопада 2017 о 10:21

Хто за те, щоб пости з сайту не видалялися взагалі? Пропоную адмінам зробити шось жощє, ніж "нарнія". Наприклад, "помийна яма". Щоб там взагалі був треш трешовий, який видаляється з сайту. А я пропоную його не видаляти. Навіть найдибільніше - в "помийну яму"

#14168 Інше 11 грудня 2017 о 21:04

Пропоную зробити в ТЗ розділ тіпа зал слави чи шось таке. Там будуть посилання на профілі коментаторів і невеликий саркастичний опис, туди потраплять коментатори, котрі чимось запам‘ятались.. типу марика, мінда, єви, можна зробити публікацію де коментатори самі будуть обирати кого туди внести чи пропонувати варіанти і голосувати. Як вам така ідея? (Можете критикувати за граматику та формулювання)

#14325 Інше 22 грудня 2017 о 15:53

Давайте організуємо таку акцію... виберемо день і зберемось на годинку біля ялинки для фото. Так от, в чому суть. з ким з коментаторів хотіли б зробити фотку? Все б узгодили з коментаторами і адмінами ТЗ. Вартість 5 грн, всі зібрані кошти пішли б на лікування геїв, чи там на візу Вірі в Америку, або ваші пропозиціЇ? Я би й 200 відвалив на благочинність за фото з собою.

#14492 Інше 29 грудня 2017 о 20:56

Бажаю в новому році всім топовим коментаторам побільше лайків під їхніми коментами, гарних постів вам, щоб мали що коментувати і хорошого vpn/proxy з'єднання. А також, бажаю, щоб Денис зробив пропозицію Тетяні і переїхав до неї в хрущовку, для спільного щасливого сімейного життя. Кучірку побільше пасажирів і по менше зайців, Єві капелюшків, Лілії стипендії, Синишину збільшення пенсії, Анастасії і Валентині знайти своє кохання, яке зовсім поруч але вони його ще не помічають. Всім іншим пересічним коментаторам бажаю пробитися в топ і з наступаючим Новим Роком Вас!

#14922 Зізнаюсь 16 січня 2018 о 15:27

В дитинстві мій тато часто напивався до гарячки і лупив маму, і нас з сестрою, а одного дня він спав бухий в хаті, а ми з сестрою відкрили кран з газом і сиділи на вулиці, спостерігаючи у вікно, як він помирає. Ми думали в нього почнуться конвульсії, шума з рота а він просто заснув і не проснувся ублюдок

#14954 Порадьте 17 січня 2018 о 15:17

Що відповідати на "ким ви себе бачите через 5 років?" на співбесіді? Для чого ці питання? Мені блін гроші треба, а не поклонятися начальству магазину і творити на тему розцвітання супермаркету і мою неабияку участь у його добробуті.

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!