шукаю собі гарного лизуна
Якшо тут ще є норм хлопці які згодні задовільняти дівчину ставте лайки
Напишу сама і не фейкам
Всіх чмокаю *

Не лякайтесь, це той же сайт ТЗ, тільки трохи змінений в зовнішньому вигляді. Поточна тема буде коригуватися, і вже є змога перемикатися між темним і світлим оформленням (в меню "Додатково").

Для тих, кому не сподобається, а такі точно будуть.
Не поспішайте лити злобу в коментах: для вас залишена стана версія (доступна в меню або за адресою old.ziznannya.org).

Для всіх інших.
Захотілось трохи модернізувати сайт, і в першу чергу із зовнішнім виглядом. Старий вже приївся, та був морально застарілий. В цій версії планується декілька "тем", які будуть редагуватися, а згодом залишиться лиш одна (або декілька) — та, яку найбільша кількість відвідувачів використовувала. А ще тепер є пошук по записах.

Ідеї та пропозиції в коменти ;)

От зацікавило. Чому супермаркети продають пакети зі своїм логотипом, а не дають їх до покупки безкоштовно? Накуплю я такий мівіни, візьму пакет, заплачу за нього і по дорозі додому зроблю їм безкоштовну рекламу? Точніше, ще й сам заплачу за неї. Чому не зроблять ці "рекламні" пакети безкоштовними?

Привіт, ТЗ-шник! Нещодавно було запропоновано додати на сайт лайки до коментарів, а також дизлайки.

Тож ми додали лайки і дизлайки не тільки до коментів, а й до постів. Тож будемо раді бачити вашу активність у оцінці записів, оскільки це деякою мірою буде впливати на долю цих постів чи коментарів (наприклад, на швидшу публікацію в групі або навпаки видалення звідси).

Ці оцінки є анонімними, можливість переглянути хто як проголосував за запис відсутня. Але щоб поставити оцінку потрібно авторизуватися на сайті.

Значна помилка багатьох хлопців що вони ідеалізують дівчат - вона така красива і автоматом переносять ту всю красу на всі решта риси характеру. Але то не так, це взагалі не діє. Це просто шлях до маніпуляції тобою, це вразливість. Почитайте жіночі форуми чи підслухайте розмови подружок коли там нема ні одного пацана - ви ох*їте з того що у тих красивих тендітних в голові і почнете АДЕКВАТНО відноситись. Я не говорю про женоненависників бо воно самі себе в задоволенні обмежують, хлопчики-романтики-ідеалізатори-любоф-на-всю-жизнь приречені на довічний безплатний волонтаріат для жінок як дворецький чи психолог-консультант і так далі. Не такі вони, таких нема. Я коли це поняв і почав міняти то це так як злам себе, ти головою усвідомлюєш що ця красива дівка ну геть чисто не білосніжка, але щось глибоко заставляє приймати тебе ту роль для себе і то бачення неї чи то вихованням чи то стереотипами суспільства. Але і це ламається! Просто треба більше контактувати з дівчатами у менш офіціозних ситуаціях і починати бачити побут, буденність, суєту, мати, егоїзм - короче все то що у всіх людей є, і ви зразу уб’єте ореол божественності довколи красивих дівчат. І ті глибокі почуття до ідеалу (і приписувались насамперед внутрішньому складу характеру) які виникали колись в мені і накладались на реальний прототип тепер просто поділись десь далеко. Від багатьох дур з завищеним ЧСВ я відійшов, тіпа дружили, перестав слухати їх болтовню і постійно виручати. На диво появилось багато подруг з якими можна випити пивка, пошлятись десь містом і зовсім інші відносини коли ти бачиш людину реально а не казково. Тверезійте романтики і життя налагодиться!

Забаньте Франка за флуд

А я б на місці адмінів виклала казочку про Бастіон. Зате є з чого посміятися. А не постійно читати тупе і безглузде ниття. (До речі, той пост - рекордсмен по кількості лайків). Задумайтеся.

Привіт всім) незнаю чи реально на моє зізнання хтось відгукнеться та я напишу, Дівчина, 19 років, живу в ІФ, шукаю хлопця, простого, веселого, такого який буде любити і цінувати, мені не важливий матеріальний стан, може бути як і з села так і з міста. Мудаки і пантові пареньки прошу не писати.

за науковими дослідженнями, найбільше кричать проти гомосексуалізму саме латентні геї, в собі це визнати не можуть, роками пруть не любиму жінку і всюди де мож називають їх "гомосятиною"

Став лайк на цей пост хто скінчив нафтигаз і дизлайк хто рахує що в пну тоже можуть чомусь навчити.

Молода, красива, струнка, ніжна, з прекрасними очима, добре готую, голова не болить ... Нікого не шукаю ... Так ... Хвалюся ...)))

Вік дівчини як оприділяти? По зубах? Коли спереду два великі. Чи по кільцях? По розміру грудей не дуже визначиш

Цікаво як міркують люди, що залишають сміття в лісі, або ж навмисно вивозять його туди. Я частково розумію ситуації, коли сміття залишають десь поруч із сміттєвими баками. Комунальники приберуть і тд. Бидлувато, але ситуації різні бувають. А хто ж прибере сміття в лісі? Хто? Білки? Бобри? Накипіло, чесслово. Не будьте бидлом, підписота ^_^

Чому нам девственнікам та асексуалам не поступаються місцем у автобусі? Адже ми так само постраждали від гонінь, як чорношкірі, євреї, геї та інші меншини. Наприклад колись втственників вважали неповноцінними і одружені не ставали з ними до розмови. А також таких водили з хомутом на ярмарках. Та і зараз по селах відбуваються різні насміхання над такими у вигляді поховання як жениха на весіллі. Тому нашою перемогою буде парад асексуалів та дєвственників під охороною поліції в центрі міста на стометрівці.

Бажаю в новому році всім топовим коментаторам побільше лайків під їхніми коментами, гарних постів вам, щоб мали що коментувати і хорошого vpn/proxy з'єднання. А також, бажаю, щоб Денис зробив пропозицію Тетяні і переїхав до неї в хрущовку, для спільного щасливого сімейного життя. Кучірку побільше пасажирів і по менше зайців, Єві капелюшків, Лілії стипендії, Синишину збільшення пенсії, Анастасії і Валентині знайти своє кохання, яке зовсім поруч але вони його ще не помічають. Всім іншим пересічним коментаторам бажаю пробитися в топ і з наступаючим Новим Роком Вас!

Нарнія вже не та... Зникло останє місце, де не модерувались пости і коменти. Ви ще забороніть анонімно писати і всьо, нарнія вмре!

Що відповідати на "ким ви себе бачите через 5 років?" на співбесіді? Для чого ці питання? Мені блін гроші треба, а не поклонятися начальству магазину і творити на тему розцвітання супермаркету і мою неабияку участь у його добробуті.

До уваги всіх поціновувачів саги про Станка! Сьогодні, в одному з коментарів, виконавча продюсерка анонсувала, після феєричної першої частини "Зваблення Станка", вихід в світ другої частини блокбастера. Називається "Повернення Станка". Всі прихильники першої частини, яка вже стала культовою, а головні персонажі якої набули статусу легенд, з нетерпінням очікують продовження. В подальшому очікується вихід в світ і наступної частини трилогії з робочою назвою "Народження легенди: становлення Станка".

Давайте відкинемо весь щоденний негатив, і напишемо декілька теплих приємних слів у коменти як відповідь попередньому коментатору. Кожен бажаючий пише приємності попередньому, а потім йому і так далі. А перший напише будь-що хороше :)

Адмін, кинь в групу, думаю, буде приємно, особливо таким як я, у якої зараз деякі труднощі і поганий настрій. Дякую!

Доротенко, зроби міні-серіал про ТЗ, взявши за основу якийсь бразильський серіал, наприклад клон.
Хай це буде постійна рубрика)