Час швидкоплинний,час як вода,а може час як пісок? Перебираючи через руки , його майже не лишається ,він зникає ,не відомо куди,і так життя тухне і здається вже нічого не потрібно. Всі люди своє життя кудась спішать,а коли життя проходить вони задумуються,а куди ж то спішили ?Навіщо спішили?Що шукали,а що знайшли?А час уже не повернути ,не виправити помилки.
Проходять століття змінюються люди,змінюється час,нове покоління живе своїм життям.Що таке життя ,як його прожити?Кожен думає по- різному і це його власна думка.Життя -це квітка ,яка росте повільно ,життя-це сон, рано чи пізно треба проснутися,життя -це зірка ,яка світить ясно.Дехто каже ,що життя-це погано,може й так ,але це не життя погане ,це ми ускладнюємо його.
.......... ...........
Деколи здається, що не хочеш жити, але потім приходиш в себе.Деколи сльзи так душать ,так хочеться плакати ,так хочеться поїхати далеко при далеко, де ніхто не знайде.Хочеться вийти на дощ без парасолі,щоб ніхто не замітив що на лиці сльози ,хочеться закричати на повний голос ,хочеться заблудитися .,зануритися у воду,стрибнути з висоти.Мене мучить багато запитань про які я навіть ніколи не задумувалася ....Я виходила на двір ,але ніколи не замічала найменших дрібниць,природа дивовижна лиш треба замічати її красу.
Інколи кажу хай буде те ,що має бути,хоча знаю ,що всеодно не буде так, як хочу я. Хочеться танцювати від радості і плакати від розпачу.Виходжу вдень на двір ,а потім вночі і відчуття зовсім інше
Як? Анонімно.

Коментарі
Коментарі відсутні