До уваги учнів 11 класів, які цього року збираються поступати у ВУЗ на природничі спеціальності (біологія, фізика, хімія і т.д.). Хочу розповісти, як можна отримати додатково по 20 балів до балу сертифікатів ЗНО , що може стати вирішальним для проходження на держзамовлення. Зараз в університетах проводяться олімпіади для абітурієнтів з профілюючих предметів, потрібних до вступу на вибрану спеціальність. Вони відбуваються у два етапи: перший - дистанційний, завдання виставляються на сайт, ви їх розв'язуєте і відправляєте по електронній або по звичайній пошті на перевірку в університет. Хто правильнозробив певний процент (наприклад 75%) всіх завдань першого етапу, проходить в другий тур (очний) , який відбувається в університеті і вже його переможці, яких може бути багато, отримують додаткові 20 балів при вступі.
Знайти такі олімпіади можна наприклад, через гугл, набравши в рядку пошуку наприклад таке "олімпіада для абітурієнтів прикарпатський університет" або "олімпіада для абітурієнтів львівська політехніка" чи просто зайти на сайт вибраного вузу і пошукати в новинах або в розділі з інформацією для абітурієнтів. Бажаюм всім цьогорічним абітурієнтам поступити на омріяну спеціальність!!!

Коментарі
Тетяна Павлюта 0 16 лютого 2018 о 23:26
Не знаю як у Львові, а у Харкові недобір на фізичному, фізико-технічному та радіо-фізичному факультетах. Ліцензіонований обсяг на держбюджет по 50 чоловік на кожен з факультетів, документів (оригіналів) подають від сили 40 у третю хвилю (у першу - 10-15 оригіналів). В Одесі на той же самий обсяг 10-20 студентів. Якщо ви не мамині синки, пакуйте валізи і їдьте на інший берег Дніпра. Україна єдина!