Йоу-йоу, привіт всім невезучим у любовній галузі чувакам :DDD.
В мене викликають співчуття і жаль немічні хлопці, які ниють, що всі дівчата клюють тільки на гроші й вроду. От я такий-сякий дрищувато-довгуватий парубок із середньостатистичною пикою ( трохи ближчою до тих, які погірше :D ) та ще й з прикусом, м'ягко кажучи, не ідеальним. Про свою нищебродність й говорити не буду. Так от, якогось біса, в мене ніколи не було проблем з дівчатами ? Точніш, деякі мене динамили, деяких динамив я, але щоб залипнути на якомусь одному нещастю й зациклитись на провалі - такого не було. З доволі симпатичними дівчатами я зустрічався в минулому, питався їх, що вони знайшли в такому жирафі, як я: одні казали, що "твоя харизма своє взяла", інших "почуття гумору й інтелект" покорив, треті просто були разом зі мною і, без лишніх признань, раділи життю :D
Але є один нюанс - маю алергію на ТП і оминаю їх десятою дорогою. Скажете, що зараз іншу знайти нереально? Дурня! С: Головне, шаблони з мозку викинути й соплі витерти.
Не важливо, де ти знайомишся, будь то вулиця чи інтернет, тільки не дави нікому на жалість й не тягни кота за хвіст :D
Ну ок, я свою життєвочку розписав, а ви вже, бідолахи думайте, чи то знову якийсь анонімчик казочку склав чи, насправді, хтось, залившись інкогніто, рульну пораду дав (лол, репчік хD ).
Чао :D

Коментарі
Коментарі відсутні