#17456 Інше 15 квітня 2018 о 21:45

Людей заманює психологічна зрілість, розум і впевненість. Саме такої консервативної, але трохи наївно дитячої і моментами божевільної натури мені не вистачає ось уже тривалий час. Ті нечисленні знайомі, що відбували наш час поруч, все-таки пішли. Одні йшли самі свідомо, інші - віддаляли мене своїми вчинками, регулярно підтверджували остаточність рішення йти різними шляхами. Багато хто терпить, навіть в колективі здавалося б кращих приятелів така гризотня випливає, що мому дивуванню нема кордону. В моєму випадку мова навіть не про близькі стосунки. Так.. звичайні дружні. Це були як дівчата, так і хлопці. Через це і довіра не виникає спонтанно, треба часу, і з кожним разом все більше.
Сказати що це лякає.. трохи. Питання де шукати цих талановитих і щасливих, аби заразитись дозою соціальності, останнім часом навідує більш інтенсивно. Такі дають іскру і надихають. Їх бракує, бо гасну. Не зовсім, але вже не як було.
До чого веду? Підкажіть чим надихаєтесь і де варто шукати таких незвичайників (може ви десь тут поруч?). Любителям світити нездоровим гумором - гортати далі.

Коментарі до запису
  • Коментарі відсутні.
Додати коментар

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом?