#18303 Порадьте 13 червня 2018 о 16:39

Друзі, чи було у вас таке, що ви дивилися на своїх знайомих, які між собою не були знайомі, і розуміли, що вони скоро одружаться? Потім вони випадково знайомилися і справді одружувалися.

Чи було таке, що ви дивилися як двоє людей терпіти одне одного не можуть і зустрічаються з іншими, але ви розуміли, що незважаючи на всі сварки і образи, ці двоє врешті-решт зрозуміють, що вони створені одне-для одного? І справді, через пару років поневірянь вони розуміли, що лише втрачали час на інших і одружувалися. Всі спільні знайомі були в шоці, а ви лише всміхалися і шепотіли кожному на вушко: "а я ж казала, що ви одружитеся!".

Чи було у вас таке, що ви дивилися на дві пари, які дружили сім'ями і розуміли, що вони всі розлучаться і дівчина з першої пари вийде за хлопця з другої? Хоча зараз вони просто друзі і не бачать одне в одному сексуальних партнерів. І так ставалося. Чоловік подав на розлучення, а дівчина пішла до свого друга шукати підтримки і як наслідок, друг пішов з сім'ї і вони побралися?

Як це важко, коли інтуіція ніколи не підводить. Ти не можеш порадіти за людей, бо бачиш що вони розстануться, хоча зараз в них все добре. А ще важче, коли ти хочеш бути з певною людиною, але ти не бачиш себе в майтуньому тої людини, навіть якщо зараз все супер. Я не вірю в ворожбу, минуле не повернути, а майбутнє ще не настало. Я матеріаліст до мозку кісток, але оце передчуття мене морально виснажує. Чому все збувається?

Коментарі до запису
  • анонімний #21355
    15 червня 2018 о 0:12

    "." Welcome to the Matrix.

  • анонімний #21419
    18 червня 2018 о 3:54

    ти відьма

Додати коментар

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!