#19209 Дістало 07 серпня 2018 о 17:56

А що вас так роздратувало в моєму пості про пошук дівчини ? Те, що вона має бути прогресивною, розумною і прагнути до самовдосконалення ? Чи те, що вона має вміти займатись тими речами, якими мають вміти займатись всі дорослі та самостійні люди ? Чи може те, шо вона повинна бути людиною з високою мораллю і не зіпсованою відсутністю моральних цінностей ? Напевно з цього найбільше бомбануло у малолєток, які втратили незайманість в 15-17 років і тепер не можуть змиритись зі своєю вторинністю на ринку людських ресурсів.
Про те, що кожна людина має могти сама себе забезпечувати та бути здоровою - я вже мовчу, хоча у декого і це викликало незадоволення.
Люди, я в шоці з вас. Мої вимоги не є якимось нереальними чи недосяжними. Мені шкода, що більшість звикло вибирати гірше, коли можна знайти краще, трохи постаравшись.
Дівчата, які звикли завищувати свою цінність, знайте- ви притягуєте собі подібних. Отож потім не плачте, коли ваше сімейне життя не складеться, бо обоє з вас виявляться гіршими, ніж ті, ким ви себе позиціонували при зустрічах до спільного проживання. Всім успіхів)

Коментарі до запису
  • Коментарі відсутні.
Додати коментар

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!