Привіт, ТЗ-шники. Цей пост я адресую для чоловічої (ну, або майже чоловічої) частини аудиторії.
Змусило мене настрочити це зізнання сильне нагрівання у нижній (дуже нижній) частині спини при виді одного явища - плазуванням хлопців за дівчатами (хоча, в БІЛЬШОСТІ випадків, уміснішим буде слово "шкурами").
Коли спостерігаю подібну картину, до горла різко підступає рвота і стає дуже соромно за того чувака, який втратив голову. О боги, хлопче, якщо "дама" продинамила тебе з першого разу - будь ласка, плюй в ту сторону і дуй далі й не обертайся. І зовсім не важливо, чому вона це зробила: якщо хотіла, щоб її добивались - значить велика вірогідність того, що є просто ТПшкою, яку змалку нагодували ванільними історіями; якщо випендрюється, вагається чи вертить носом - плюй в напрямок той двічі та ще словом смачним й соковитим добав і виходь на новий рівень. Ну, а якщо обнагліла шкура до ручки й старається насолити тобі чи допекти (як це часто буває) - не гріхом буде й гарного ляща прописати, щоб наука була. (Звісно ж, диванні лицарі й капелани протестуватимуть зараз, але, як не крути, так ти знімаєш всю злість й давку зі своєї душі за мить, а не ковтаєш образу, як послушний песик).
Як на мене, найміцніші стосунки будуються на взаємній вигоді, а не на романтичній дурні. Так що мужики (й майже мужики), витирайте шмарклі й досить вам кружляти навколо дівчат. Займіться собою й вибирайте супутника свого рівня (тоді й слюнитись не прийдеться).

Коментарі
Коментарі відсутні