#20871 Порадьте 13 березня 2019 об 11:44

Про політику. Люди кількома постами нижче голосували за кандидатів на пост президента. Так давайте будемо розбиратись ху із ху.
Ляшко. Проект Рената Леонідовича Ахметова. Подивись Трк (теж канал Рената), насолодись піаром Олежки. Типова маріонетка з вилами.
Бойко. Собачка Кремля. Був, є і буде. Але на щастя аутсайдер.
Зеленський. Найбільш вдалий вибір Бені на роль маріонетки. Хто такий Беня? Ігорко, той що Коломойський. Тож коли ти голосуватимеш за Зе, ти голосуєш за Приват банк, що вертається до Бєні, і економіку в часи дефолту. Потім не жалійся.
Шевченко. Менш успішна маріонетка того ж Бєні.
Порошенко. Батько, гетьман, армія, мова, віра... Деребан. Раз корупцію не можливо перемогти — її треба очолити, укроборонпром тому свідок. Варто віддати йому належне — які-не-які, а реформи є, армія відносно боєздатна. Кремль його не любить, чого варті лише одні репортажі на кацапських каналах. Біда тільки в тому, що цікавить Петра Олексійовича гроші і влада, тож і реформи йдуть тоді, коли його інтереси і наші перетинаються.
Тимошенко. Юлія Володимівна то ще той казкар. Хто за нею стоїть — достеменно невідомо. Не то кремль, не то той ж Беня. Якщо повірити її економічній політиці, заживемо, як у Венесуелі, або ще гірше, бо там хоч нафта. Популіст, розкидається брехнею на ліво на право, обіцяючи нереальні економічні умови.
Гриценко. Здавалось би, кандидат непоганий, але хто з вас впізнав би його на вулиці? Піарщики його працювати не вміють, а люмпенів він не цікавить, бо не квартал 95. Вчасна підтримка Садового підняла його шанси, але з кола аутсайдерів він не вирвався.
Кошулинський. Заміна Тягнибока, бо ще після майдану репутація останнього пробила дно. Раз всі націоналісти, крім азовців згуртувались навколо нього... то все одно аутсайдер. Хороший він кандидат чи ні, достеменно невідомо, але праві та ультра-праві щось не приживаються на довго. Не те.
Про решту (або про цих ж) в коменти...

Коментарі до запису
  • Коментарі відсутні.
Додати коментар

Бажаєш виговоритися чи поділитися своїм секретом? Сміливіше, це анонімно!