Зізнаюсь.
Останнім часом почав помічати за собою деяку "залежність". Досить дивну саму по собі, а саме залежність від ТЗ.
Спочатку, коли тільки долучився до цієї спільноти, ставився до неї досить скептично: "Є та й є собі, нехай буде". З часом все більше і більше починав приділяти їй уваги. Все це можна помітити за такою тенденцією:
1. Інколи зайти почитати щось коли нудно.
2. Частіше заходити до спільноти і читати зізнання.
3. Читати не тільки зізнання, а й коментарі.
4. Починати самому лишати коментарі.
5. Писати власні зізнання.
Зараз я знаходжусь на 5 кроці, хто зна, можливо, є куди далі йти.
До чого я вів, запитаєте ви? До того, що я зізнаюсь у власній залежності, яка призвела до написання таких от постів. Хочеться уваги, більше уваги. І лайки.. більше, бііільше лайків.
З появою соціальних мереж, такі можливості як "розповісти друзям", "запропонувати новину" зазвичай є лише способом показати себе, нагадати про себе, виразити свою думку та позицію, що на мою думку є наслідком самотності. Суджу по собі: було б більше спілкування, в мене не з`явилась би потреба писати сюди. Все, що я хотів би сказати, що довести іншим - я б казав вживу, в очі, тет-а-тет. Вибачте, якщо десь незрозуміло написано, інколи досить важко виразити свою думку.
Спілкуйтесь, бережіть себе та головне не будьте самотніми, якщо вам це не підходить. Робіть для цього все можливе.
Що ж до мене, то я не жаліюсь що я самотній, зазвичай я отримую від цього задоволення, від тиші, від спокою. Є певне коло осіб, з якими можу спілкуватись про все на світі. Цього мені і вистачає. На даний момент, невідомо що буде завтра.
P.S. Те, що я написав "Бережіть себе", не означає мою приналежність до ім`я Артур..)
^-^

Коментарі
Vadim_UA 0 16 серпня 2021 о 16:48
А я останній рік залежний від цього чату на ТЗ і на Тг