У мене з батьком були хороші стосунки. Він завжди придумував клички з тюремного жаргону, злився коли я його перепитував де стоїть якась річ і кричав щоб я вуха мив шутром. Стояв наді мною коли я умивався в умивальнику і стукав по крану коли я відкривав засильно кран бо треба економити.

Рахував всі витрати на мене зокрема на зошити, одяг, науку, хоча все-таки купував мені все. Заставляв мене працювати задурно в його сімейному бізнесі щоб я відробляв йому гроші коли всі мої однолітки ходили на річку чи ще кудись.

Коли сварився з іншими членами сімї або щось накосячив то завжди звалював все на мене і я мав мовчки взяти на себе вину інакше мене потім чекали крики і погрози коли нас дома було тільки двоє. Підслуховував коли я говорив з мамою чи бабулею що я з ними говорив і потім кричав на мене якщо я говорив щось не те.

Коли ми ходили в гості до його мами то він мене завжди там обзивав останніми словами і це напевне приносило йому задоволення. Також любив мене принизити десь в гостях, щоб це всі бачили.

А які були у вас стосунки з вашими батьками?

Коментарі
Коментарі відсутні