Привіт, ТЗ :D
Останнім часом бачу дуже багато публікацій в яких у меншій чи більшій степені порушується тема расизму, нацизму і згадується про різні радикальні організації, діяльність яких спрямована в цьому векторі.
Так от, начитавшись подібного, я вирішив вставити і свої 5 копійок)
Що ж, браття, я хочу висловити свою шану і похвалу такій організації, як "white pride" (WPWW). От чесно, змалку захоплююся вашою діяльністю, яка просякнута глибинним сенсом, натхненням й людяністю. Господи, як же елегантно виглядають ваші короткострижені (лисі) голови, накачані торси і камуфляжні костюми. Плюю в лице ідіотам, які вважають, що головне не брутальний вигляд, а інтелект.
Особливу шану віддаю тим адептам вашого братства (а їх, на благо, чимало), які допомагають відстоювати честь чистої білої раси попри своє єврейське, циганське чи навіть молдаванське коріння. Честь і хвала вашим героїчним постам у вк. І зовсім не важливо, що від ваших рук здебільшого страждають не ці брудні нігери, а звичайні білі люди, адже, головне - відданість своїй справі.
Щоб внести і свою частку у вашу, наповнену надважливим змістом, діяльність, пропоную список цих тупорилих недолюдей, які за рівнем свого розвитку не годяться вам й у прислуги, браві парубки у берцах.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_African-American_inventors_and_scientists

Коментарі
Коментарі відсутні