Напередодні імовірних нових революційних подій ми маємо розуміти, хто наш друг, а хто ворог, щоб не повторити помилки Революції Гідності.

Топ-10 причин, чому Порошенко ворог України.

1) він злив Помаранчеву революцію, коли став секретарем Ради Національної Безпеки і Оборони при Вікторі Ющенко і замість реалізації гасла "бандитам - тюрьми" зайнявся боротьбою за повноваження і грошові потоки (дивіться прес-конференцію Державного секретаря Олександра Зінченко в 2005 р.).

2) в 2012, коли була зрозуміла проросійська природа режиму Януковича, Порошенко пішов працювати в уряд Азарова міністром економічного розвитку і торгівлі (фото з тих часів, де Порошенко чудово виглядає в компанії українофобів Табачника і Путіна).

3) 1.12 2013 р., в 1-й день Революції Гідності, Порошенко зупиняв правих революціонерів під час штурму АП і з його подачі усі опозиційні ЗМІ затаврували штурмуючих, як провокаторів. Під час Революції він виступав за компроміс з Януковичем, а не його вигнання.

4) Порошенко виграв вибори президента, обдуривши країну:
- "АТО не може i не триватиме 2-3 мiсяцi. Вона повинна i триватиме години" - "Солдат, який воює в бою, там строковиків не буде, там будуть добровольці, отримуватиме 1000 грн. на день. Його життя і здоров'я будуть застраховані на 1 млн. грн."

5) Порошенко після появи Айдару заборонив формувати добровольчі батальйони у складі ЗСУ, тому усі добробати були у складі МВС і не мали важкої зброї, що проявилося під Іловайськом.

6) Під час замкнення оточення під Іловайськом Порошенко готував, а потім провів абсурдний військовий парад в Києві, і не надав вчасної допомоги оточеним в Іловайську добробатам і ЗСУ. Після цього Порошенко дав наказ відступити з Маріуполя, дізнавшись, що про наступ армії РФ. Відмовилися виконати злочинний наказ лише батальйон Азов і загін прикордонників, які в боях 4-5.09.2014 зупинили армію РФ під с. Широкино.

7) Порошенко підписав антиконституційні угоди Мінськ-1 і 2 (2014-2015), погодив Формулу Штайнмаєра (2016), змусив ВР ухвалити Закон про ОРДЛО (2014), легалізувавши вимоги Кремля про автономію Донбасу, і впровадив це в законодавство України.

Коментарі
Коментарі відсутні