Я переїхав до Львова спеціально для того, аби чути більше української, та відчути, що я дійсно живу в Україні. Але з часом почав все більше помічати, що львів'яни ставлять досить позитивно, або нейтрально до росіян та русифікованих українців, а деякі з радістю переходять на російську, коли розмовляють з русифікованими українцями. Коли ж я кажу - що ненавиджу росіян, тому що вони вбивали і досі вбивають українців, та принижують українську культуру, то на мене дивляться великими очима і називають "расистом", тому що в Росії ж не всі погані, там є і хороші люди! А коли я питаю - скільки тих хороших людей? Мені нічого відповісти не можуть.
Якого біса??? Скільки росіянам потрібно вбивати українців, аби українці таки зрозуміли - що Росія та росіяни - вороги!?

Коментарі
анонім 0 14 грудня 2019 о 0:32
А як ти ставишся до українців, які вбивають українців? І ще, ти не расист, звичайний нацик.
анонім 0 14 грудня 2019 о 15:33
українці, які вбивають ураїнців - злочинці. Росіяни, які анексували нашу територю й воюють на Донбасі - нелюди. Коли вже рагулі зрозуміють, що треба за себе стояти?
анонім 0 14 грудня 2019 о 22:28
ти тепер назвав майже усіх атошників злочинцями(
анонім 0 15 грудня 2019 о 0:27
відколи це російські терористи стали українцями? менше гарія дивися, малоросе :)
анонім 0 15 грудня 2019 о 12:22
ти там був? Бачив російських терористів? Менше телевізор дивися, каструле.
анонім 0 14 грудня 2019 о 15:31
Аналогічна ситуація. Переїхав до Львова з Донбасу, а тут не БАндерштадт, а якийсь колгосп ім. Любові до Росіян. Слухають російську музику, дуже часто в убері доводиться просити перемкнути. Читають книги в російському перекладі. Росія росією, а я не розумію, звідки ця меншовартість.

Заходьте на kropyva.ch усі, хто проти російщення й пієтету перед росіянами.
анонім 0 18 грудня 2019 о 20:41
Та, та. 100000% погоджуюсь. Не люблю узагальнювати, але не дехто поки не прийде новина про загиблого родича чи не накриє ГРАДом, не зрозуміють, що єдина мета скрєпоросів - знищити та перетворити на собі подібну недолугу масу. Але рушієм майдану 2014, на якому я сам був, були переважно західяни. Як виявилося згодом, свідомих відсотково мала кількість будь де.