Всім привіт.😊
Давайте поговоримо про інші, не менш цікві теми, а саме про сковородки)) Так-так, саме про них.
Опис
Подивився я сьогодні фільм Dark Waters 2019р. в якому розповідається про адвоката який береться за справу проти великої корпорації в якій він раніше працював. Компанія DuPont винайшла речовину яка відштовхує воду. Ця речовина(матеріал - тефлон) спочатку використовувався в воєнних цілях, а саме в танках. Та з часом вони придумали використовувати його і в побуті. Як ви вже зрозуміли - це протипригарне покриття в сковородках, тефлон. Також вони виливали хімічні відходи в місцеві води.
Дослідження компанії на тваринах довели шкоду, зокрема, що вона збільшувала органи тварин та практично не розчинялася, накопичуючись у крові, але прихлвували ці матеріали. 7 жінок які там працювали народили дітей з різними відхиленнями, наприклад з однією ніздрею. Інші люди які жили в тих районах і пили ту воду, частіше хворіли на рак і інші захворювання.

У 2018-му р Агентство захисту навколишнього середовища EPA (Вашингтон, США) опублікувало інформацію, що крихітні частинки противопригарного покриття відриваються і потрапляють в наші організми. Цьому передувало дослідження, яке встановило можливий зв'язок між раком і кислотою PFOA, використовуваної для синтезу тефлону.

Кажуть, що зараз у 99% людей в крові є ця речовина яка не розщеплюється в крові.

А у вас є такі сковородки і чи будете їх й надалі використовувати?
Хто дивився цей фільм, як враження?

Коментарі
анонім 0 22 травня 2020 о 9:17
А що робити з сотнями інших факторів які мають ще більший вплив на природу і людей в цілому?