---
І в третій раз пишу сюди, але цього разу без сумних, меланхолічних думок. Так-так, в цьому зізнанні не буде нічого такого, що було в попередніх постах (не всі зрозуміють, не всі згадають).
Можна сказати, що після висловлення своїх негативних думок, в цій групі, мені вдалося зрозуміти і почати щось робити, щоб змінити себе. Весь негатив вилився у мої попередні зізнання і не турбує мене, і зараз він непроханий гість. Тепер коврик у моїй голові з надписом "Welcome" тільки для гарного, веселого настрою і позитиву.
Так, я починаю розумію, що щастя не було десь далеко за обрієм, воно було за моєю спиною і зовсім близько. Так, тепер я почуваю себе щасливо і усмішка завжди зі мною. І ось почався четвертий день моїх змін... Не довго і не багато, але це тільки початок чогось більшого...
Зайнятися спортом це була класна ідея, він дуже допомагає і завжди дає гарантію гарного настрою і почати у всьому шукати позитив теж найс, дуже допомагає не засмучуватися, якщо щось сталося.
Зараз це можна описати, як втеча із в'язниці, яка тримала мене у своїх, мною створених, кайданах дуже довго.
Проблеми, комплекси і перешкоди тільки в голові і тому треба почистити свою голову, свої думки, зробити там генеральне прибиранння.
Я біжу на зустріч свободі! На зустріч свободі, яку так давно втратила моя душа...
---

Коментарі
Коментарі відсутні