Хочу підняти тему про арабів, можливо вона тут уже обговорювалась. Одразу хочу запевнити, що я не расист, і відношусь до інших приїжджих досить помірковано та лояльно. Зокрема араби не викликають в мене нічого, хіба що неприязність.Але останнім часом їх стало надто багато, вони всюди - в Пасажі, в Гроті, на стометрівці - по всіх літніках, навіть в Арсені в кінці міста бувають,Вони збиваються у групи і мозолять очі.а ще їм притаманно гучно розмовляти, звідусіль чути щось на кшалт -" Ашля альджабахар хайфа вахбі".Але розізлився я коли дізнався ,що знайома подруга зустрічається з арабом і що ще болісно,що не якась пампушка чи ватрушка, а справді симпатична дівчина.І мене не злить той Джаміль чи Карім, скоріше сама ситуація, ну і вибір знаойомої.Просто звертаюсь до дівчат, які ведуться на цих приїжджих, до арабофілок, ну що ви в них знайшли? гроші? чи може вони вам сподобались через те,що станцювали лезгінку в червоних мокасинах. пообіцяли покатити на своєму верблюді?Такі стосунки здебільшого беззмістовні - по перше вони мусульмани. в Україні після навчання вони не залишаться,а якщо поїхати туди з ними - то ,що носити брезентовий халат по пяти і біле простирадло на голові? і щоб покататись на його верблюді стояти в черзі за Вардою і Фатімою? Але це побічна проблема.Основна це те ,що їх тут забагато, і як народ не дуже,хамський .індуси значно скромніші,Хіба Мед не буде вигрібати без цих резидентів, раніше якось обходився. Це питання до вузів. міністра освіти.Та й таке враження ,що вони сюди приїхали не навчатись, а курити кальян і вчитись знімати
баб! раніше не було так багато будок з лавашами, тауками, основні пожирачі -хачі.І взагалі шо не паб - там араб. Як на мене це для Франківька - біосміття, від якого треба позбавлятись.

Коментарі
анонім 0 10 січня 2018 о 16:03
В сети целый ряд полезных статей о беременности и роддомах, но они какие-то бестолковые. Не имеется названий перинатальных центров, адресов, рекомендаций реальных врачей. А хотелось бы посмотреть свежую информацию, жизненную в этом году – с свежими технологиями, тарифами и новинками.
Безупречно, чтобы вдобавок и нужная информация для будущих и настоящих матерей. Все это обнаружила именно здесь. Четко, определенно, с примерами из реальной жизни, рассказами специалистов. Частенько заглядываю на интернет-сайт, если ребенок недомогает.
<a href=http://mamatam.ru/akushery-govoryat-chto-chasto-rody-nachinayutsya-v-polnolunie>роды в полнолуние</a>