ОМОН, БЕРКУТІВЦІ та інші спецпідрозділи — це специфічна робота, на якій працюють зовсім звичайні люди, які виконують свої обов'язки та отримують зарплатню. Багато хто з вас вважає їх нелюдами та вбивцями, які калічать та стріляють у мирних людей, які збираються великими групами під адмінбудівлями і кричать відрепетирувані та заучені слова та лозунги, які не є вже такими безобідними, як здається на перший погляд. І мало кому відомо, що цим мітингарям заплатили певну суму грошей. А ті і раді підзаробити, погорланити. А на підпитку чи під дією наркотиків ситуація може вийти з під контролю і стає некерованою. Викид адреналіну переростає в агресію. І безобідний мітингувальник перетворюється на дебушира та хулігана. Він починає все трощити на своєму шляху, нищити чуже майно: бити автомобілі, вітрини магазинів. А дехто і накидуватись з арматуроми, а подекуди і з ножами та каміннями на спецпризначенців. То чи мають право спецпризначенці у такій ситуації використовувати зброю та затримувати таких мітингарів, коли на кону стоїть не лише їхнє життя, але й життя інших людей?

Коментарі
анонім 0 16 серпня 2020 о 13:24
А хіба каструлям і порохоботам поясниш? Вони вірять пропагандистам, що аніжедєті і мирні терористи боряться з диктатурою. А ОМОН і Беркут просто наводять порядок і захищають країну від майданутих.
анонім 0 16 серпня 2020 о 15:55
1. Люди мають право на провдення мирних мітингів.
2. Життя та здоров‘я людини є навищою цінністю.
3. Майно, здоров‘я та гідність людини є недоторканими.
(С) Конституція України.

Коли мусорня нападає на людей перша – це пряме порушення закону та свобод і цінностей людей. Того не неси xернi, разом з таким самим відбитим коментатором вище. Хіба що ти хочеш жити в мусорській державі, але тоді ти помилився країною.
анонім 0 16 серпня 2020 о 16:36
Все вірно ти сказала: право на мирні мітинги. Що таке мирні мітинги? Це дотримуватись попядку і тримати свій плакат. Свій плакат, який був написаний тобою. Ти маєш чітко розуміти чому ти прийшла на мітинг, за чию ідею. І коли питаєш таких мітингарів як ти, то вони булькочуть собі під ніс. Особливо якщо це школярі які стоять завжди в перших рядах і які найбільше вигукують гасла нашкалт тих що були на помаранчовій революції: "разом нас багато, разом нас не подолати". А знаєш чому на цих мітингах завжди присутні учні та студенти. Бо так їм сказали вчителі і взамін пообіцяли їм хороші оцінки. Це теж саме, що дорослих підкуповують грошима, а учнів та студентів- оцінками. Піти постояти годинку-другу, покричати і на додачу помахати державним стягом. А дехто найсміливіший може собі дрзволити кинути яйцем у Януковича. А що якби цьому студенту замість яйця у руку всунули гранату. Думаєш він би її не жбурнув. Жбурнув ще й як жбурнув. Тоді б це була диверсія, замах на життя. Але ти й надалі будеш заперечувати той факт, що ти іншла на всі ці мітинги по власному бажанню....
анонім 0 16 серпня 2020 о 18:42
тупим каструлям нема що говорити. Що їм скажуть їхні єврейські вожді, які продають країну заокеанським друзям, те вони і будуть кудахтати.
анонім 0 17 серпня 2020 о 6:11
До чого тут Янукович? Ти в часі загубився. Мирні ненасильницькі мітинги без гранат і каміння, які зара розганяє газом та кулями ОМОН в Білорусі.
анонім 0 17 серпня 2020 о 8:19
Ага, про тітушок забула написати. Але хулі тобі пояснювати, ти плоско мислиш- яйцеголова ти наша.
анонім 0 17 серпня 2020 о 14:41
Звідки тут стільки дурної вати повилазило. Гранати, янукович, єврейські вожді... На якій наркоті треба сидіти, щоб виписувати таке?!

Коли до вас довбнів дійде: мусора не мають права бити людей! Це порушення закону і перевищення ними ж службових обов‘язків. Вчіть закони, кретини їбaнi.

P.s. Джерелом влади в країні є народ, того нєxyй маніпулювати, немаючи жодних аргументів. Шуруй в московію, тупорилий манкурт, там все, як тобі подобається.
анонім 0 17 серпня 2020 о 19:36
тупорила каструля, не лізь туди, де ти повний нуль, манкурте. За спробу державного перевороту і масові безпорядки вони зобов"язані діяти так, щоб зберегти державу. Уже в нас майдануті наскакали.
анонім 0 17 серпня 2020 о 21:20
Просто ватним балаболам невідомо, що всі силовики, вступаючи на службу, складають присягу на вірність народу України, адже ватні балаболи насправді дуже тендітні для служби своєму народові. І присяга закінчується словами - "присягаю ніколи не зрадити українському народові". Є такі ще речі, як злочинний наказ. Якщо злочинний наказ явно суперечить законам України, то військовослужбовець керуючись власною совістю та принципами вирішує, виконувати його чи ні. Підтримувати порядок та забезпечувати виконання законів України - доцільний наказ. Бити дубцями та топтати кірзою беззбройних студентів, як це сталося в ніч з 30 листопада на 1 грудня є злочинний наказ. Стріляти гумою та поливати водою людей у мінусовий мороз - злочинний наказ. Нагадую, станом на 30 листопада, Беркут зненацька напав на мітингарів, на Майдані не було ані палених шин, ані щитів, ані сотень самооборони. Який переворот могли здійснити шістдесят сонних молодих людей у четвертій ранку на майдані Незалежності? Ти взагалі знаєш чого вони там опинилися та чого він називався "євро"?
анонім 0 17 серпня 2020 о 22:14
вір і далі каструлям, скачи, дякуй, цілуй зад американським хазяїнам і продавай Україну жидам заради світлого європейського майбутнього. Мова фактів не для тебе. Ти каструля, каструлі не мають чим думати. Як їм скажуть, так і будуть скакати.
анонім 0 17 серпня 2020 о 23:21
Бляяяя, у тебе мозок не капає з носа? Визнай вже свою орієнтацію та не перенось на сторонніх людей свої гомосексуальні проекції, тобі ж тільки легше від цього буде.Ти щось маєш проти жидів? Ти що нацист? Знаєш, що тобі загрожує за пропаганду нацистської ідеології в такому разі? Я був 30 листопада 2013 року на Майдані, тому твій переказ картинок із зомбовізора викликає сміх та подив, ну як же ти живеш із гівенецем замість мозку? Відкрию неочевидний для ватного балабола секрет, якби довбойоб Яник підписав Асоціацію з ЄС, він би увійшов в історію, як євроінтегратор України. Але ж він довбойоб, тому зара гниє у страху в золотій клітці на Рубльовці. Мова фактів прозвучала - у листопаді не було ні палаючих шин, ні самооборони, вони з'явилася внаслідок зухвалих та підступних дій беркутні та різних тітушок, коли навіть випадкових людей на вулиці хапали та чавили у СІЗО. Чи ти краще за мене знаєш як то було?
анонім 0 18 серпня 2020 о 0:30
Та я зрозумів, що ти проскакав колись нормальну Україну, скачи і далі. Каструлю на голову і скачи, дякуй вальцману за розвал України. Які ж тупі майдануті))))
анонім 0 18 серпня 2020 о 2:35
Зате добре що ти дуже розумний ватний балабол, із словниковим запасом у 20 слів, які повторюєш у різному порядку як попка. Я так поняв, по суті відповіді як завжди не буде. Тобто нормальна Україна для тебе - це коли братва Яника віджимала бізнеси по всій країні та цементувала одноосібне управління? О, ні, такої України не треба, і більше її не буде, скільки б ти не заходився піною під кожним постом.
анонім 0 18 серпня 2020 о 10:36
Ти ще щось знаєш, крім цього? Просто ватний зомбак, з обмеженою мозковою активністю. Довбойоб, себто, і позмовляти з тобою треба, як з кацапським довбойобом...
анонім 0 18 серпня 2020 о 10:56
іди ще раз поскачи і подякуй вальцману за нацистську Україну, манкурте.
анонім 0 18 серпня 2020 об 11:06
Все, поплававився у тебе мозок, або там просто гівно. Тобі вже як дауну останньому пояснюють, аргументи наводять. І тобі все одно не ясно. Скачи і дякуй... І все ти не можеш більше нічого навести. Абсолютно нічого, крім беззв‘язної і непідкоіпленої нічим маячні.
Ти просто сциклива підстилка, яка не має мужності відстояти власну позицію, тому так ненавидить тих, хто має свою думку і вміє аргументовано її наводити. Сором породжує страх, заздрість, а потім і ненависть. Того ти й сциклива кацапська сучка.
анонім 0 18 серпня 2020 о 16:03
манкурте каструльний, які можуть бути аргументи при суперечці з такими, як ти? Ти тупий валянок, ним і будеш. Іди поскачи і подякуй, каструля. Я не збираюсь пояснювати чому 2*2=4 і інші зрозумілі речі для думаючих людей.
анонім 0 18 серпня 2020 о 18:20
Вата і думаючі люди – несумісні. Не маєш ти аргументів, а «очевидні» на твою думку речі – маячня
анонім 0 18 серпня 2020 о 18:30
ну так, висновки слідства, відеодокази, свідчення людей - маячня, а от що скаже вальцман, палубій чи ще яка гнида рошенівська - це факт стовідсотковий. Не позорся, каструля. Ти тупий. І кожного разу це доводиш. Іди поскачи і подякуй.
анонім 0 18 серпня 2020 о 19:46
Ватний балаболе, де рішення суду про будь-яку провину Порошенка чи Парубія? Нема. Було слідство, і були свідчення. Я свідок, як беркутня нападала на беззбройних людей, чим викликала спротив громадян та подальший перебіг подій. Ти в той час під якою шконкою ховався, борець диванний? Що для тебе нормальна Україна, ти так відповіді не дав. Це коли Яник та Клімченко рейдерили бізнеси? Коли підприємців кидали у СІЗО у 2011-2012? Коли син Яника стає за рік мільйонером? Для порівняння, ти знаєш скільки робочих місць створено на підприємствах "Рошен" та скільки податків сплачено до бюджету? Тому будь слухняним хлопчиком і замість хоч якоїсь притомної відповіді скажи мені ще раз про скакання та дякування, бо це максимум на що здатна твоя убога бєстолковка. Не дивно, що кремлєвата приречена з такими розумово відсталими прихильниками.
анонім 0 18 серпня 2020 о 20:09
потуши пукан, манкурте. Ти тупий як валянок. Можеш хоч зализати зад підрошенка і палубія, як тупим є, так і залишишся. Остатки розуму проскакав на майданах.
анонім 0 18 серпня 2020 о 20:54
Свідчення слідства без судового вироку – нічого не варті, манкурте диванний. Відеозаписи, кажеш. Весь ютюб повниться мусорським свавіллям, що у нас з 14-го, що в білорусів зараз. Перестань цитувати своїх кремлівських ідолів. Роздуплись, шмара ти москальська, бо потім пізно буде. Квиток поїздом за попєбрік тобі заброньований. Плацкарт, верхнє бокове біля туалету. Вата ж любить гівно, тобі не звикати...
анонім 0 18 серпня 2020 о 21:04
Молодець, слухняний попуга))) Тільки пліз, не треба розказувати широкому загалу про свої латентні гомонахили. Якщо твоя безсмістовна маячна - це ознака розуму, то дай Боже всім ватанам такий "розум")) цікавіше буде вас тролити)))
анонім 0 18 серпня 2020 о 22:23
а що ще робити каструлеголовим манкуртам? Країну розвалили, проскакали, можна і тролити. Ідіоти є в кожній країні, тільки у нас ідіоти хочуть мати цілу країну.
анонім 0 18 серпня 2020 о 22:33
Ні, в нас ідіоти хочуть повернення совка. І чомусь занадто ліниві, щоб здриснути за порєбрік.
Вата, чий Крим?
анонім 0 18 серпня 2020 о 22:44
манкурте тупий, за порєбрік ти будеш їхати, щоб скакати на польських городах і євроінтегруватись, миючи зади італійцям. У тебе хобі таке, виставляти себе повним ідіотом?
анонім 0 18 серпня 2020 о 23:09
Не міряй всіх своїми плебейськими уявленнями, опудало ватне. Якщо ти нічого в житті не досягло, то це не значить що інші такі ж самі. Ти називаєш співбесідника тупим, а при цьому пишеш із помилками та синтаксисом прогульника з ПТУ, я вже не кажу за причинно-наслідкові зв'язки та аргументацію. Трудова міграція - світове явище, ті самі італійці та поляки їхали на початку XX ст. в США та Аргентину, тоді як в Україні завдяки Совку була "залізна завіса" та фіктивна "диктатура пролетаріату".
Ми зараз на етапі, який властивий усім країнам, що розвиваються, але ти певно не чув такої термінології, бо читав тільки те, що на заборі написано. Поясни, чому ти вживаєш слово "манкурт" з якою метою ти його запозичив? Якщо ти дійсно українець та справжній патріот, то скажи, кому має за міжнародним правом та Будапештським меморандумом належати суверенітет над Автономною Республікою Крим?
анонім 0 19 серпня 2020 о 1:08
манкуртами я називаю тих, хто підтримує знищення України і ідіотизацію населення каструлями і їхніми "змі". Тобто, таких як ти. Ми зараз в процесі розколу і втрати незалежності, а не розвитку. який же ти тупий(((
анонім 0 19 серпня 2020 о 1:23
Добре що ти такий "розумний", особливо коли повторюєш увесь набір пропагандонських штампів 112 каналу, News One інших та кремлівських сучок. То хто тоді зазіхає на нашу незалежність? Приєднання Криму до Рашки всупереч законам України - це зазіхання на незалежність чи ні?
анонім 0 19 серпня 2020 о 12:41
Давай домовимось, манкурте. Спочатку ти знімаєш каструлю, перестаєш скакати, дякувати і поклонятись майдану, визнаєш, що ти тупий як валянок. Я бачу, що ти хочеш розібратись у ситуації і перестаєш повторювати пропаганду підрошенівських злочинців і пояснюю тобі про Крим і про що хочеш.
анонім 0 19 серпня 2020 о 13:31
Вхаха, я пропоную простіший варіант. Ти просто посилаєшся нахуй. Я давно вже розібрався хто є патріотом, в хто є зомбі із розжиженим мозком, бо відстояв свою правду. Для свідомого українця не треба ніяких умов, Рашка, Путін хуйло їбане, ну а ватасоси - нікчемне дно, що демонструєш щоразу. Хай там як, Україна переможе, продовжуй труїти себе безсилою злобою, манкуртина безмозгла. І до речі, слава Україні!
анонім 0 19 серпня 2020 о 15:53
Ти далі кацапського лайна під носом ніц не бачиш. І я приєднаюсь до коментаря нижче.
Ти посилаєшся наxуй, бажано в східну сторону, поближче до своїх ватних кумирів.
анонім 0 19 серпня 2020 о 18:52
Ти ні в чому розібратись не можеш, бо ти тупа каструля, яка лиже зад своїм численним хазяїнам, як пес вошивий. Не забудь поскакати і подякувати, каструльний манкурте.
анонім 0 19 серпня 2020 о 19:25
В сортах кремлівського гівна, яке ти виливаєш у ноосферу, будуть розбиратися санітари, бо я наразі спостерігаю невиліковного зомбойолопа, який не може написати жодного речення без матів, дитячих образ та гомосексуальних проекцій. Сферичний екземпляр любителів сильної руки, ковбаси по 2.20 та долара по 8, зберігати у Головній Палаті мір та ваги як золотий стандарт довбойоба. А тепер, попужка, на біс) отримаєш смачний бублик.
анонім 0 19 серпня 2020 о 20:52
каструльний манкурте, не лізь туди, де ти повний нуль. Твоє призначення - приносити бабло і цілувати зади хазяїнам. Цим і займись.
анонім 0 19 серпня 2020 о 21:33
Боюся, ватне кохання до "сильної руки" та халяви важко перевершити кому-небудь у світі, окрім ДНР та Північної Кореї. Та чого, в мене якраз дуже добре виходе демонструвати, як жалюгідно виглядаєш ти, закомплексоване та нерозвинуте опудало. Дякую за плідну співпрацю, ватний балаболе. Ніхто так не сприяє поширенню правди про Революцію гідності, як її убогі хейтери.
анонім 0 19 серпня 2020 о 23:02
правда про деражавний переворот давно відома усім, крім таких лохів, як ти, манкурте. Потуши пукан і перестань показувати свою тупість, е усі уже зрозуміли.
анонім 0 20 серпня 2020 о 0:38
Скільки країн світу та міжнародних організацій визнали так званий "державний переворот"? Наведи хоч одну, балаболе.
анонім 0 20 серпня 2020 о 8:14
Вата не знає країн, не знах законів. Взагалі, крім кацапської пропаганди ніхера не знає. Але у вати є дивний фетиш до каструль. Травма дитинства мабуть.
Або просто били нею постійно по кумполу, ось тепер і маємо потоки москальського гівна від нього.
анонім 0 20 серпня 2020 об 11:57
копрофіле каструльний, так це такі як ти скакали в каструлях, дітей у школах вдягають в каструлі. Каструля це символи майдану, манкурте. Тому йди поклонись каструлі, скачи і дякуй.
анонім 0 20 серпня 2020 о 12:42
Іди проспись, манкурте. Бояришником похмелись, почитай про систему освіти в Україні.
Про міжнародне право і закони ти не чув і чути не хочеш, то вже на твоїй совісті. Цивілізований світ підтримав Україну в 14-му, підтримує білорусів зараз. І засуджує диктаторські замашки вусатого таргана. Але є такі ватні гомункули, як ти, в яких кацапи то братній народ, і які не можуть сказати, чий Крим. Ти просто зрадник свого народу, але зрадник диванний і сцикливий, того що користі, що шкоди від тебе – нуль цільих, нуль десятих. Ти всього лише зайвий доказ, що совок треба викидати з країни. Прочитає хтось твою маячню і побачить наявну різницю, бо ти просто приклад тупого ватного бидла. Щоб не сталось в країні, ти ніяк не повпливаєш ні на що. Бо тихенько сидітимеш на дивані і все. Живи з цим.
анонім 0 20 серпня 2020 о 15:28
Зрадниками є вальцман і ті, хто підтримує шоколадного жлоба і інших нацистських мудаків, манкурте. Іди поскачи і подякуй, каструлеголовий.
анонім 0 20 серпня 2020 о 15:38
А про білорусів ти не тявкай, Україну уже проскакали. А Лукашенко не такий як Яник, він країну не віддасть майданутим і їхнім спонсорам з Європки і штатів.
анонім 0 20 серпня 2020 о 16:31
Сам майбауном був признаю, алєнь я, євро хрінь вона тільки донищує країну і розбещує жінок, а нація.
анонім 0 20 серпня 2020 о 16:32
А нація зникає
анонім 0 20 серпня 2020 о 16:57
Яка нація? Ти що націоналіст? А може ще й нацист, бо жидів не любиш. Я досі не почув, коли у нас був переворот, і які країни визнали передачу влади незаконною? Ти за себе думай, а не за жінок, у тебе в кожному повідомленні тільки збочення та гомонатяки, Європа до таких ставиться толерантніше)) Так і нема жодного аргументу від балабола, не тобі, тупій істоті, теж розказувати шось за білорусів, вони самі визначаться, як їм бути. Не зрозуміло тільки, чому ти досі сплачуєш податки у бюджет майданутої України, он же поруч є прекрасні Л/ДНР та Расіюшка, там нема ні майданів ні соросів, тільки мир, злагода та процвітання.
анонім 0 20 серпня 2020 о 17:48
ватний манкурте, ти бачу винятково тупий. Не знаю який раз пишу. Ваша так звана революція, коли ви скакали і проскакали Україну, якраз і є держ.переворотом. Аргументів я наводив багато, до розумово відсталого каструлеголового скакуна не доходить, тому просто я допомагаю тобі виставити себе черговий раз тупим. І ще раз для тебе, тупого майдауна напишу. Я не сплачую в бюджет майданутої України, я сплачую в бюджет України. А вас, майданутих, 4%, тому ще повторю: майданутою Україну у вас зробити не вийде. Як би ваш вальцман і його бандити не хотіли. Іди поскачи і подякуй, ватан тупий.
анонім 0 20 серпня 2020 о 19:15
Хааха, невмілий ти стрєлочнік. Ватний манкурт це якраз аудиторія 112 каналу, Ньюз Ван та шаріївці, як і ти, по суті. Що зробити, якщо ти попуга, який повторює кремлівські методички без логічного осмислення. Вата, то і є ти, так вас назвали бо ватна тужурка раба тобі приємніша за свободу та гідність. Джерелом влади є народ, а коли йдеш проти народу та кийками б'єш беззахисних людей замість діалогу, то отримаєш закономірну відсіч. Хто перший застосував неправомірну силу, хто викрадав та катував людей на Майдані? Усунення від влади "зека" відбулося внаслідок голосування у Раді відповідно з Конституцією, тому ти вчергове обісралося, ваториле. Ти наведеш приклад хоч однієї країни, яка визнала зміну влади внаслідок Революції Гідності незаконною? Приєднання Криму до Рашки усупереч законам України - це зазіхання на незалежність чи ні? З твого боку лише булькотіння "ууу, наскакали, наприсідали, настояли". І ще всілякі збочення. Тому ти пародія на самого себе, безідейна нікчема, яка ширить кремлівську брехню та хоче повернення яниківського бєспрєдєлу. Я радий, що з часом вас буде все менше і менше, тож тобі саме час звалити до любих ЛДНР до братів по розуму. Щоразу вспливатимеш тут - готуйся отримати шматою по писку, ватний балаболе. До нових зустрічей)))
анонім 0 20 серпня 2020 о 19:23
Каструльний ватане, давай покажись, ти заслужив премію Дарвіна. Я тобі багато разів наводив аргументи. Але більше не буду метати бісер перед свиньми. Вата це ти, бо твій вальцман є другом і партнером Путіна. Отже, ти ватний проросійський дурачок. А тепер каструлю на голову, заводи "Україна цеєвропа, цеєвропа, хто не скаче той мацкаль", скачи і дякуй за розвал України, манкурте відсталий.
анонім 0 20 серпня 2020 о 22:46
Ватний балаболе, ти такий грозний, як жук навозний. Я мушу тебе розчарувати, бо я нормальної орієнтації, краще звертайся до гомоватників зі свого оточення коли тобі сумно. Тепер я зрозумів, божевільний брєд кремлівських зомбо-тв зрозумілий тільки до певного рівня інтелекту. Правильно, не треба більше метати нічого, побережи екологію)
анонім 0 20 серпня 2020 о 22:48
Ватан, я тебе не питав якої ти орієнтації, але твоя орієнтація називається "каструльний синдром тупого порохобота".
анонім 0 20 серпня 2020 о 23:13
За твою і питати не треба, лише один комет прочитати, стане зрозуміло. Манкурте, твої стрілки такі саме як і твої божевільні твердження - достойний матеріал для якутського скульптора. Йдеш у правильному напрямку, успішної деградації!
анонім 0 20 серпня 2020 о 23:31
Ватний манкурте, ти на майдані весь розум проскакав і продовжуєш скакати і дякувати. Унікальний телепень.
анонім 0 20 серпня 2020 о 23:47
Нам давно відомий ватний балабол уже розмовляє сам із собою, дійсно непересічний випадок у практиці дослідження шизофренії. Ще трохи і він буде сам себе лупцювати від протиріч. Продовжуйте в тому дусі і тоді досягнете ватної нірвани.
анонім 0 21 серпня 2020 о 7:57
Лукашенка ніхто не буде питати. Буде в яника новий сусід. І тебе, вато, ніхто не питатиме. Безсилля, воно таке. Сиди і спостерігай, як ми проскакуємо країну. Як проскакаємо країну подалі від свинособак. І доскакуємо її до західної цивілізації. Вгадай, що ти з цим можеш зробити? Нічого, йолопе, нічого. Просто можеш сидіти і кудахтати. Тобі самому не набридло повторювати слова ворогів твоєї країни? Той "братній народ" вбиває твоїх співгромадян, знищує націю. І буде знищувати, доки ти повторюєш ту риторику. Хоча... Ти ж навіть не розумієш цього, думаєш, що то твої думки. Спойлер: ніт, не твої. Давай, манкурте, ще: про скачи і дякуй – це веселить навіть. Єдине що ти можеш взагалі: просто плюватись з дивану. Тож, повторю: або за порєбрік шуруй, або сиди і спостерігай, безсилий що-небудь зробити...
анонім 0 21 серпня 2020 о 12:05
ватан каструльний, ніяк не заспокоїшся? прагнеш, щоб усі зрозуміли, що ти тупа каструля? Знищують націю і вбивають громадян ті, кого ти називаєш патріотами, козел. Іди поскачи і подякуй, манкурте. А Лука не Яник, буде ганяти майданутих як скажених.
анонім 0 21 серпня 2020 о 12:47
Тобто Лука зараз не вбиває своїх громадян, хочеш сказати? Не знищує націю, чий добробут мав би забезпечувати? Абсолютно схиблена ватна логіка. Чого ти, до речі, інших називати ватниками? Мабуть, щоб сторонні читати не зрозуміли, хто з нас анонімів є те саме брехливе чмо, що щоразу городить все більшу маячню. Клініка. Йобнуте, убоге, озлоблене та неграмотне створіння. Я гадаю, більше нема сенсу тобі, манкурту, відповідати. Ти сам про себе все розказав. Від такої плісняви ніде не буде користі, ні в Україні ні в абажаємих диктатурах, проте і нема великої шкоди. Як я казав, успішної деградації.
анонім 0 21 серпня 2020 о 17:25
ватане каструльний, Лукашенко захищає своїх громадян і не допускає в Білорусі українського сценарію, коли такі як ти, проскакали Україну, манкурте.
анонім 0 21 серпня 2020 о 17:53
Такі, як я вберегли країну від мусорського терору януковича. Майдан дав зрозуміти: кацапи нам не друзі. Майдан це наслідок, вато. Це наочний доказ, що не можна вічно плювати на права людей. Так само в Білорусі: 6 тисяч затриманих, оголошений загальнонародний страйк, що вусатий домовляється з пуйлом про допомогу, як яник колись звернувся за допомогою в 14-му. Тепер у нас війна. А такі дії вже державна зрада. Того немає ніякого захисту громадян, хіба захист мусорських псів системи.
А в принципі: називай, як хочеш – що тобі ще залишається, сидячи з дивану...
анонім 0 21 серпня 2020 о 18:36
майдан це наслідок деградації і невміння аналізувати, ватане каструльний. І наслідок майдану - Україна розвалена і перебуває під зовнішнім управлінням. Іди поскачи і подякуй за розвал і розруху, каструле.
анонім 0 21 серпня 2020 о 20:31
Приплети ще Соросят, дурнику. І госдеп Сша.
Де ти бачиш розвал і розруху? Ти живеш в спокійному місті, маєш мирне небо над головою. Поки що. Україна визнана світом і має легітимну владу, бо паламент в 14-му був втриманий і навіть риги голосували за імпічмент теперішнього жителя ростова. Навіть попри те, що до влади прийшла зелена шмаркля – вибори визнані чесними. Ордло ніким не визнане, Крим все ще територія України згідно з міжнародним правом.
Але є такі як ти, ватні манкурти, котрі сповідують відверту анти-українську позицію, повторюючи кацапську пропаганду. Добре хоч далі дивану і дурнуватих та беззмістовних коментарів це не йде. Ти зрадник свого народу і зрадником будеш, але сподіваюсь не в Україні, а десь за порєбріком. Чим їхатимеш туди – вже знаєш. Паспорт залиш на таможні, щоб держава немало нічого спільного з тактм лайном, яким ти є. Просто нагадую тобі про твою зрадницьку ватну натуру, щоб ти раптом не забув, як люблять забувати батьківщину манкурти. Кожний раз, коли ти квакатимеш своєю ватною риторикою, нагадуватиму тобі, що ти таке.
Україна – понад усе! Але не для тебе...
анонім 0 21 серпня 2020 о 20:50
манкурте, штати ваші поскакульки на майдані якраз і фінансували. Переставай лизати зад друга Путіна і колишнього рига підрошенка. Іди ще поскачи для повного розвалу України, як ви, майдануті, любите.
анонім 0 21 серпня 2020 о 23:08
соси у саші Грей клітор обкінчаний лисим із бразерс - сука ти паскудна.
анонім 0 21 серпня 2020 о 23:09
Сша фінансували майдан і помагали другу Путіна...
Важко тобі жити без логіки. Якшо Петя друг пуйла, ти б мав любити його. Кацапську пропаганду он як любиш, зраднику безтолковий.
анонім 0 22 серпня 2020 о 0:41
зрадник це ти, манкурте. І інші майдауни.
анонім 0 22 серпня 2020 о 7:51
Хіба з перспективи кацапів на яких ти так иолишся. Тоді так, зрадники московії, що сказати.

Вато, ану нагадай чий Крим?
З ким веде війну Україна?

Знов з‘їдеш, не в змозі назвати очевидні речі? Того ти й манкурт, ще й стрєлочнік.
анонім 0 22 серпня 2020 об 11:55
Тебе знову тикати тупою мордою в мінські? Там написано з ким веде війну Україна. Щось не подобається - оголошуй війну, шуруй воювати. Тільки от в разі війни ти б так скакав в Польщу, що ніяка ракета не наздогнала б.
анонім 0 22 серпня 2020 о 13:49
Знов з‘їжджаєш, нічого нового. Оголосив би ти свою позицію публічно, вже були б до тебе питання від компетентних органів. Того сиди, вато тихенько на дивані і бризкай слиною. Що тобі ще залишається...
анонім 0 22 серпня 2020 о 15:48
ватане, у вас не вйиде зробити з України каструльний шабаш. Тобі залишається лише скакати і дякувати.
анонім 0 22 серпня 2020 о 18:19
Як не вийде, якщо вже вийшло і все проскакали і продали Соросу? Чи ти заплутався у своїх ватних мареннях, балаболе дурний? Ти знову белькочеш щось про Мінські, за які ти окрім назви не знаєш. Давай, тикни мене у факти з ким ми воюємо, а саме: до якої країни було приєднано Крим? Та до якої країни хотіли приєднатися Л/ДНР, що аж референдум проводили 11 травня 2014 р.?
анонім 0 22 серпня 2020 о 20:20
Ватане, я тобі не знаю який раз пишу, фактв було багато, всі відбиваються від твоєї каструлі. Для тебе фактом є лише брехня вальцманенка. Ти ж тупа каструля.
анонім 0 22 серпня 2020 о 20:28
Ти жодного не навів, взагалі. Мінські ти не читав, це видно. А якщо читав, то значить дуже погано. Який вальцман, дурнику? Ти зрадник, нагадую тобі. І зрадник ти не свідомий, того й ватним манкуртом звешся. Просто диванна маріонетка.
Питаю знову твою думку, якщо вона в тебе є (бо щось під сумнівом) чий Крим?
З ким веде війну Україна. Раджу тобі загуглити закони України та міжнародне право. На стільки сцикливий, з‘їдеш з теми навіть тут. В тз є ще один такий манкурт: калафтюк. Не родич твій? Не брат по ватності часом?
анонім 0 22 серпня 2020 о 21:03
Каструля тупа, ти читати не вмієш чи пам"ять погана? Брат по ватності? Ти даун чи прикидаєшся? Давай покажись, сцикливий манкурте. Я тобі усе напишу ще раз, бо тут усі побачили, що з головою ти не дружиш. І тут не один Калафатюк, нас, розумних, більшість. А вас, тупих каструль 4%.
анонім 0 22 серпня 2020 о 21:41
Та не напишеш ти, сцикло диванне, не плети казок. Ти вже тут клеймив людей порохоботами, то хоч одному написав? Ні, бо засцяв. Диванні зрадники, вони такі. Якось давно двічі писав в коментах калафтюку, коли воно (або таки ти) лише вилізло – реакції нуль. Хоча я не здивований.
Сцикливість і зазомбованімть не дають навіть Крим назвати українським. В нагадаю знову: ти зрадник свого народу. Зрадником був, зрадником і залишишся.
анонім 0 22 серпня 2020 о 21:57
Зрадник це ти, каструльний манкурте. Я не скакав по майданах для того, щоб потім віддати Україну під зовнішнє управління, ватане.
анонім 0 22 серпня 2020 о 22:25
А кацапські канали, мпц і цілі партії це по твоєму що? Ми віддали? Не спроба маніпулювання, пропвганди та гібридної війни? Це ми віддали. До того не було, але після 14-го з’явились. Завдяки нам. Це так ти це бачиш? Чи це не кацапи вбивають наших громадян на нулі, а все витівки Сша? Це ти маєш на увазі?
Молодець, ти просто казковий дебіл. От стрілки переводити умієш, визнаю. Але все одно ти зрадник і москальська підстилка. Твоя блядська риторика збігається з кацапською пропагандою, як ти це поясниш? А, зачекай, я знаю – ніяк. Бо ти манкурт, котрий з незрозумілих причин не звалив до своїх ватних братів по розуму. Може ти тугодоходящий ватнік просто...
анонім 0 22 серпня 2020 о 22:35
що за бороняє написати петицію власникаму супутника хтоберт 13е що б ті вілключили частоти рос каналів? тоді На Україну світитимуть тільки супутники амос та сіріус, тоді щоб дивись рус канали тарілку треба повертати на схід а це не вигідно бо пропадуть укр канали що ще не кодовані, + доставляти додадковий супутник дорого і цього робити ніхто не буде, а як будуть то одиниці які мають гроші. Решта чи взагалі мають т2 і їм пофіг на рос канали, а іншим пофіг бо мають інтернет і срать срали на супутник. Отож, петиція іноземним власникам супутників які ретранслюють рос канали, щоб ті відключили, і тоді москалі віщатимуть на власних супутниках - котрі в Україні просто не вигідно буде налаштовувати, бо не показуватимть залишок наших каналів.
анонім 0 22 серпня 2020 о 23:15
манкурте ватний, ти не лізь туди, де ти повний нуль. Вмієш лише пропаганду повторювати. Іди поскачи і подякуй з каструлею на голові, це у тебе добре виходить.
анонім 0 23 серпня 2020 о 1:31
Ти всюди повний нуль, вато. Щоб ти не плів, xyйня виходить. Просто безтолковщина. Що користі від тебе, що шкоди: 0 цілих, 0 десятих. Просто квакаючий непотріб.
анонім 0 23 серпня 2020 о 1:34
манкурте ватний. Іди поскачи і поцілуй зад підрошенка. Це в тебе найкраще виходить.
анонім 0 23 серпня 2020 о 4:28
Знову свої сексуальні девіації тут тулиш? Це у всіх зрадників проблема якась з задами чи лише в особливо ватних манкуртів? Не плутай, дурнику. Щоб ти не забував, нагадаю – ти совковий диванний манкурт, зрадник і вата. Не забувай.
анонім 0 23 серпня 2020 о 19:47
ватане каструльний, переставай цілувати зад підрошенка. Це тобі не йде на користь. Краще поскачи і подякуй за розвал України, манкурте.
анонім 0 23 серпня 2020 о 19:51
Не все впирається в Пороха, але тобі не зрозуміти. Перестань пхати всюди свої гомонахили. Мало того, що ти тупий сцикливий зрадник – так ти ще й сексуально збочений ватний манкурт.
анонім 0 23 серпня 2020 о 20:32
звичайно не в підрошенка, а і в його банду , в інших олігархів і мародерів. Але ви, каструльні манкурти найбільше любите його зад цілувати. Йди поскачи, рогуль ватний, може решту розуму проскачеш.
анонім 0 23 серпня 2020 о 23:10
Ти так і не зрозуміа, дурна вата. В тебе немає честі, немає гідності, як і немає любові до своєї країни. Ти судиш всіх по собі, своїми гнилими мірками. Того люди в тебе можуть боротись за ідею, якщо вона проплачена і щоб за це не відпиздили, бо ти розумієш мову жадібності та страху. А накласти на це все ще твою любов до цілування задів... Серйозно, готовий особисто тобі оплатити квиток за порєбрік. Там ніхто не дякує і не скаче, бо мирний омон надає по нирках. Люди там гнилі і сцикливі з розподілом всього на чорне і біле. Про Крим ніхто тебе не питатиме. Будеш там, як риба у воді.
P.s. Квиток в один кінець. І, як типовому промоскальському зраднику, можу купити тобі в дорогу пляшку горілки і бояришнік. Думай.
анонім 0 23 серпня 2020 о 23:14
Та ні, ватане каструльний, це ти не зрозумів. Я люблю Україну, але нормальну, а не нацистську, як тупі порохоботи. Промоськальским є ти і твій хазяїн підрошенко. Тому, каструлю на голову, скачи, дякуй, лижи зади порохоботам, як ти любиш.
анонім 0 23 серпня 2020 о 23:16
Тоді чий Крим?
анонім 0 24 серпня 2020 о 1:10
Твій. Іди забирай ,вали в Крим і відвойовуй його. Разом з підрошенками і іншими турчиновими-яйценюками, манкурте. Чого в коментарях кудахтаєш, вата?
анонім 0 24 серпня 2020 о 12:58
От того ти ссаний зрадник і манкурт. Міжнародне право? Суверенність України? Ні, не чув. Кишка в тебе тонка назвати речі своїми іменами.
З тобою більше немає про що розмовляти. Ти, совкова вата – ганьба для своєї держави. І ще раз, щоб до тебе дійшло: ти – зрадник. Був, є і залишишся.
анонім 0 24 серпня 2020 о 14:18
Манкурте, я називаю речі своїми іменами, я не тупий порохобот, як ти. Ти не питай чий Крим, Крим ви проскакали, як і суверенність. Тут уже потрібно питати чия Україна і хто її справжні хазяїни. МЕНШЕ СКАКАТИ ТРЕБА, ідіоте каструльний.
анонім 0 24 серпня 2020 о 16:47
Мало того, що ти дурна вата, так ще фанат теорій змови. Зовсім дурник. Так-так, висить чорна рука рептилоїдів над країною. То все майдан довів, звісно...
Дякую, повеселив. Але ти все одно зрадник і манкурт, так, нагадую.
анонім 0 24 серпня 2020 о 17:31
дурна вата це ти і твій підрошенко. Звичайно, повеселив. Україну проскакали, промайданили, можете і веселитись.
анонім 0 25 серпня 2020 о 2:38
Ватна крємлєсоска каже: майдануті все проскакали, але їх 4%, а "нас адекватних" (тобто путінососів та телезомбі) більшість. Але майдануті все проскакали і далі скачуть. При цьому Пороха скоро посадять і все скоро"буде по-правильному". При цьому крємлєсоска далі живе у "розваленій країні" і платить податки Соросу та користується плодами трудів майданутого Пороха - тарифами на комуналку, безвізом, європейськими продуктами та рівнем послуг, що з'явилися внаслідок Асоціації з ЄС. Ти неміч ватна) рибку вже з'в, то можеш сідати на хуй))) Жартую, хоча тобі з твоїми нахилами може і сподобається.
анонім 0 25 серпня 2020 о 12:10
ватане тупий, ти ще раз довів свою недалекість і убогість. Ти на майданах проскакав розум чи був таким тупим завжди, манкурте? В тебе як не майданутий то агент Кремля? Нацик тупий. Менше цілуй зад підрошенка, може порозумнішаєш.
анонім 0 26 серпня 2020 о 0:16
Дурна совкова наволоч, в тебе всі, хто любить Україну – нацики? Ти просто нікчемний мізер, котрий лише плюється москальською риторикою. Можеш пояснити, чому те що ти виписуєш – один в один звучить з проросійських помийок? Якщо ти не проросійська гнида, чому ти виписуєш, те що й ті промоскальські шмари? Це ти в стані пояснити?
Хоча, навряд чи ти на що-небудь здатний. Які в тебе взагалі можуть бути пояснення? Ти ж диванний манкурт, непотріб і все.
анонім 0 26 серпня 2020 о 0:55
тупий манкурте, для мене нацики - це гниди, у яких нацистський світогляд. Такі, як ти і твої підрошенівські хазяїни. Іди поскачи і подякуй, проскачеш заодно залишки розуму, каструле. Не вийде у вас повністю розвалити Україну, як би не старались.
анонім 0 26 серпня 2020 о 3:09
Тобто виявляється ми ще Україну не повністю розвалили і не здали під зовнішнє управління? Як швидко в тебе змінюються показання, ватний балаболе. Добре,передам в Держдеп що ватайоби з дивану помічають недоліки. У понеділок отримую транш від вуйка Джорджа та приступаю до роботи.
анонім 0 26 серпня 2020 о 12:02
Я розумію, що ваш вальцман і його пси стараються розвалити повністю, щоб лише одна назва залишилась. Але такого не буде, ватний манкурте. В держдеп ти можеш лише передати, що ти тупа каструля і готовий зробити Україну колонією США уже повністю, разом з такими ідіотами рогульськими, як ти.
анонім 0 26 серпня 2020 о 13:05
Не подобається, то попіздував би ти до дирляндії або до скрєпних братів, там нема ні псевдопатріотів, ні соросят, ні майданутих. Але ніт, ти платиш податки тут, отримуєш субсидії тут та користуєшся здобутками Майдану, наприклад правом на свободу слова. Може ще і на євроблясі їздиш, тому будеш і далі робити те, що і всі, так що не вийобуйся, балаболе. Ти, до речі, через американський Інтернет тут хуйню свою виписуєш, не забув? Асоціація з ЄС є, поглиблене партнерство з НАТО є, і цього ніхто не зможе переграти вже у найближчому майбутньому.
анонім 0 26 серпня 2020 о 14:45
їдь в Польщу і смокчи польському пану за 14 z/l в годину.
анонім 0 26 серпня 2020 о 14:52
О, любитель членів намалювався. Ти або до психотерапевта сходи, або здійсни нарешті свій камінг аут.
анонім 0 26 серпня 2020 о 15:17
цій попередній гниді гомосячій видно набридло в чат тз видавати себе ха дівчат хлопцям от і біситься.
анонім 0 26 серпня 2020 о 16:04
головним здобутком майдану є розкол Україниі передача України під зовнішнє управління. Я живу в Україні і тупорилий каструльний рогуль не буде мені вказувати. Не вийде у вас зробити Україну країною для ідіотва, як би не старались. Іди поскачи і подякуй, вата підрошенівська.
анонім 0 26 серпня 2020 о 19:59
Манкурт-балабол біситься, значит розуміє свою нікчемність. Зовнішнє управління - це те, що робе Хуйлопутін зі своїми сателітами Білоруссю та Вірменією. Тоді прийми Україну такою як вона є, народ зробив свій вибір, і ти користуєшся ним прямо зараз, у тому числі правом на самовираження. Але ти істота настільки тупа, аби це помітити. Зрештою, в тебе нема жодних принципів, адже ти здатен тільки тявкати з дивану на людей, до яких тобі як амебі до кроманйонця, мільйони років. Ну тобі й дорога як і всім совкам та ваті - на звалище історіі.
анонім 0 26 серпня 2020 о 20:45
у нас нема права на самовираження, каструльний ватане. Зовнішнє управління - це те, що робить Америка з Україною. Який народ зробив вибір? Майданні "мирні" аніжедєті-терористи це не весь народ. І держ.переворот не приніс нічого доброго, крім розколу України.
анонім 0 26 серпня 2020 о 21:52
Це вже якась ватна біполярка пішла.
То ми розкололи Україну і віддали під зовнішнє управління штатам. То в нас не вийде цього зробити. То ми знову проскакали і розкололи країну. І це все з твоїх висерів. Ти, манкурте, визначись, розкололи/проскакали, чи нам не вдастся цього зробити?
анонім 0 26 серпня 2020 о 21:55
І ще, манкурте: якщо вигадані тобою аніжедєті-терористи, себто, небайдужі громадяни це не весь народ – чого ти на анти-майдан не виходив? Або до оплотівського бидла не приєднався тоді? Чого не відстоював свою позицію? А, точно, бо ти диванний манкурт.
анонім 0 26 серпня 2020 о 22:03
вони не вигадані мною, тупото. Небайдужі громадяни розбудовують країну, працюють, а не скачуть по майданах. Тому і я не скакав. Ні з одної сторони, ні з іншої. Бо я думаю головою, а не каструлею, як майдануті. Ти занадто тупий, щоб самостійно думати. Ти гірше від амеби, вона хоча б не шкодить. А ти, манкурте, скачеш і дякуєш за розкол України.
анонім 0 27 серпня 2020 о 2:57
Не вигадані, еге ж як і рука Госдепа та соросята, ти по зомбовізору з дивана краще бачив))). Не жартуй так жорстко про голову, вона в тебе для дурнуватого повторювання шарієвсько-кремлівського лайна, за тебе вже давно подумали в Кремлі, аполітичний ти нащ працювальник. Не весь народ, звісно, бо ще є ватні гниди типу тебе, які підспівують вбивцям українців. Ну то шо поробиш, в сім'ї не без урода, буває.
анонім 0 27 серпня 2020 об 11:30
+.
Здається, манкурту не розповіли, що майдан давно завершився...
анонім 0 27 серпня 2020 о 12:21
каструльни манкурте, менше треба було чаїв пити на майдані. Мабуть туди щось підмішували, раз ти таку херню мелеш роками. Більшість тих, хто були на майдані, давно зрозуміли що таке майдан. Але ти винятково тупа каструля. Скачеш і дякуєш за розвал України. Продовжуй деградувати і тупіти, ватна нацистська гнида.
анонім 0 27 серпня 2020 о 14:07
З багатьма все ще спілкуюсь. Розумні люди, не те що ти. Жодний не скурвився, як ти. Так ми вже розвалили країну, чи ще ні?
Ти зрадник, вкотре нагадую. В тебе немає ні честі, ні гідності – це для тебе пустий звук. Ти просто путінська сучка, хоч і не розумієш цього.
анонім 0 27 серпня 2020 о 15:14
Розумні на майдані не скакали, а якщо і були на майдані, то тепер розуміють, що таке майдан і що ваші поскакульки принесли Україні. Манкурте, закінчуй скакати і дякувати, тупієш не по днях, а по годинах.
анонім 0 27 серпня 2020 о 19:41
Не тільки чаї, ще і апельсинки накололи. А валєночкі - всє як адін амєріканскіє. Дурний папуга, який повторює хуйню зі 112 та інших помийок та примішує свої девіації - це признак розуму тільки серед розумово відсталої вати, науковий факт. Тоді нехай так і буде, зовнішнє управління - це шлях незворотній, ти ще сам будеш дякувати і скакати, вже 5 років як користуєшся і здобутками Асоціації з ЄС, тому роби що хочеш, ти проти прогресу не підеш. У нас не розкол, у нас нарешті зрозуміло, хто за розвиток, а хто за руцкій совковий мір. Ти свою позицію обозначив, тому можеш зливатися, одоробло. На біс, скажи за кастрюлю, будь слухняним папужкою)
анонім 0 27 серпня 2020 о 20:51
у нас нема здобутків асоціації з ЄС і прогресу тим більше нема. Ти настільки тупий, що в політиці не маєш найменшого уявлення. Так і будеш скакати і цілувати зади своїм господарям, манкурте каструльний.
анонім 0 27 серпня 2020 о 21:52
взаглі прийшов тут почитати то скажу що сам тако ж прозрів - дарма на той майдаун я ходив колись ой стидно бліннн
анонім 0 27 серпня 2020 о 23:13
бо до нормальних людей з часом доходить, що таке той майдан насправді.
анонім 0 27 серпня 2020 о 23:34
А до всіляких ватних дегенератів – ні. Для них майдан то поскакульки, бо вони неуки, манкурти і зрадники. В політиці повний нуль лише ти, манкурте совковий. В тебе вже звичне явище – обсиратись від нестачі аргументів, ще й у власних твердженнях плутатись. Скласти тако гімнотези твої до купи – то психіатр за голову зловиться. Вата, тобі час за порєбрік. Пам‘ятай, манкурте: Крим це Україна, Путін Xyйло, а ти совкоголовий зрадник.
анонім 0 28 серпня 2020 о 0:40
ватан каструльний, ти знову взявся скакати? Мало того, що Україну проскакали? Так, ти нуль. Твоя тупість і необізнаність не має меж. Мені все рівно твій путін, каструле. Це друг вальцмана і ідол тупих порохоботів, як ти.
анонім 0 28 серпня 2020 о 2:38
Бачити сенс у кремлівському телелайні можна тільки до певного рівня інтелекту. Ватний істеричний балабол все міряє зонівсько-москальською шкалою 'нагнути-прогнутися', так він і судить про все на світі. Лишається ще залити ще кісєля зі 112 каналу в його напівпусту бєстолковку - от і маємо
колєрований екземпляр. Зрадник, невіглас, ганебний блазень - запам'ятай хто ти є. Радий, що ви дедалі більше стаєте маргіналами, інакше б ті 4%, як ти балаболе стверджуєш не перемогли б яника та його псів.
анонім 0 28 серпня 2020 о 10:07
Ви Україну перемогли і проскакали на майдані, тупото ватна. Тепер тобі залишається скакати, дякувати, цілувати зади своїм господарям і пишатись, що не маскаль. Мушу відмітити, ти ще раз пробив дно і довів, що ти дуже тупий, навіть як для майданутого ідіота.
анонім 0 28 серпня 2020 о 20:42
Вата, тебе не взяли ведучим на newsone чи на 112? Дарма, ти б чудово вписався. Срєпи свої братні не порви випадково. Україна з осені буде в дірі не через Пороха, а через таких ссаних манкуртів, як ти. Наголосували. Кажеш, просуакали, розвалили. Я б сказав: навпаки. Але тобі не пояснити. Проте про розвал ти вчасно згадав: буде осінь, будеш офігівати від цін, податків та економічної сраки. Я то залишусь, бо люблю свою країну. І багато патріотів свідомо залишаться. А ти поволі пакуй манатки і шуруй за порєбрік. Бо потім не матимеш за шо.
А зрадники в час майбутньої кризи тут не потрібні. Чи і осінню ліпитимеш дурня: майдан довів? Хоча, знаючи, що ти пишеш... Не здивуюсь, якщо в тебе знову Сша та майдан до того доведуть. Ти ж ще в 2014-му живеш, або туго до тебе доходить. Або і те, і інше.
анонім 0 28 серпня 2020 о 20:54
Дурнику ватний, через підрошенка і майдан Україна в дірі уже 6 років. А за порєбрік будеш ти котитись разом з так званими каструльними "патріотами" і своїми шоколадними хазяїнами. Продовжуй скакати і дякувати за розкол України, за перше місце по бандитизму і по бідності в Європі.
анонім 0 29 серпня 2020 о 0:11
Як ти з дивану зробиш, щоб я кудись котився? Сиди і пригорай, совкова наволоч.
До тебе так і не дійду, шлунку диванний. Ти взагалі відстрілюєш, що ти все ще жалієш за часами януковича? Ти ж за це топиш. Для тебе майдан, внаслідок якого він звалив це все – урадок. І похуй, шо кацапи напали, шо в нас війна і ти живеш в часи, коли на нулі луплять гради. І живеш тихо, спокійно і не чекаєш з неба прилетить 120-ка чи щось поменше. Тобі все гірше, бо ти ссаний квакаючий манкурт. Ти про Крим і війну не можеш нічого відповісти, коли тебе запитують. Ти не вийдеш відстоювати свої права, бо тобі їх не треба. Тобі б на стіл та до столу. Типова вата. Мізки промиті хуітою з кацапських джерел. І про твоє зовнішнє урравління, точніше спосіб подачі, теж ясно звідки ноги ростуть. Не здивуюсь, якщо це відоси з ютюбу на кацапській мові. Але ти ж, гнида, типу прошарений, хоча мозок твій давно забитий москальським гівном. Того й аргументів у тебе тут не було жодного. Повторю, зраднику, ЖОДНОГО. Ти навіть лексику перейняв, забувши, що вата і манкурти то лише такі, як ти. Забув, манкурте, що ти почав тут з захисту «мирного білоруського омону». Забув, бо манкурти лише забувати й вміють. Але забувай на здоров‘я, бо ти нічого не зробиш. А такі як я, «каструлеголові, майдануті» чи інші люди, котрим не байдужа доля країни будуть і далі гнути свою лінію. Тому, якщо ти ще ламаєшся перед поїздкою нах...за порєбрік — сиди і спостерігай. Бо більше ти не можеш нічого. Нешкідливий ти непотріб, та й по всьому.
анонім 0 29 серпня 2020 о 0:28
каструльний манкурте, ваш майдан перетворив країну, у якої колись був великий потенціал на країну, де розвивається бандитизм, тероризм і нацизм. За часами Януковича не жалію, але порівняно з підрошенком, Яник - свята людина. Про аргументи я писав. Зніми каструлю, перестань скакати, лизати зади своїм хазяїнам і будуть аргументи. Просто до такого тупого ватана, як ти, нічого не доходить. Скачи і дякуй за перше місце в Європі по бідності і бандитизму, манкурте. Тобі підрошенко скаже, що на тебе марсіани напали - будеш кидати в них каструлями і пишатись, дурнику каструльний.
анонім 0 29 серпня 2020 о 8:30
А нагадай мені, за кого ти голосував? За зеленського в часи якого ми й отримали перше місце. І дефіцит бюджету. І ще одну осінню отримамо. Ватний балабол своїми руками долучився до творення хуйні, а тепер спригує на 2014-ий. Я не вибирав нову владу, а «святою людиною» в мене язик не повернеться назвати людину, на чиїх руках кров моїх співгромадян. Навіть в порівнянні з кимось. Повторюсь, ти зрадник свого народу. Звичайна, дурна вата, котра постійно обсирається і пхає всюди свою нездорову любов до лизання задів.
анонім 0 29 серпня 2020 о 9:37
Іване у тебе нацистські погляди. Через прогалини в осітній системі
анонім 0 29 серпня 2020 о 10:43
Система освіти, йолопе, не роби архаїчних пасивних конструкцій. Загугли, що таке нацизм, а тоді розповідай. Взагалі, дивно щось слухати від совкової вати, котра проектує тут свої девіації про лизання задів і не може дати прості відповіді: Чий Крим, та з ким веде війну Україна. Одні лише з‘їжджання.
анонім 0 29 серпня 2020 о 13:27
До розколу України приєднались усі, хто голосував за підрошенка, ватний манкурте. Як після державного перевороту, так і на останніх виборах. А любов до лизання задів спостерігається у тебе і іншої тупої порохоботви.
анонім 0 29 серпня 2020 о 13:29
про Крим уже була відповідь і про війну була, нацик недолугий. Знову тебе тикати тупою мордою у мінські домовленості? Там усе написано, каструльний дурнику.
анонім 0 29 серпня 2020 о 18:46
Потикай себе об гугл та міжнародне право. Можу ще потикати тебе лицем об кулак, або об здоровий глузд. А ще можу потикати тебе об карту України, щоб ти, манкурте, розумів до окуповані кацапами лднр, а де Крим. Бо мінські це угода про тимчасове перемир‘я на сході України. СХОДІ. Ти хоч знаєш, де Крим, вата? Врегулювання ситуації не передбачає ситуацію по Ар Крим. Шо, тормоз совковий, лізь тепер їх читати. Вкотре обісрався.
анонім 0 29 серпня 2020 о 19:19
ватний манкурте, здоровий глузд ти проскакав на майдані, як і Україну. Для тебе весь гугл і міжнародне право - це те, що сказав вальцман на своїх пропагандонських помийних ямах. лднр не окуповані ніякими кацапами, там живуть українці, нацистський ти мудаче. Вкотре показав себе тупим, здеградованим порохоботом.
анонім 0 29 серпня 2020 о 20:55
Те, що там все ще живуть українці – так, ти правий. А нічого що, завезена російська техніка, російські офіцери, начебто у відпустці, вбивають наших громадян. Гіркін в нас давно громадянин України?
Не неси шарієвської хуйні, манкурте.
анонім 0 29 серпня 2020 о 21:14
каструлеголовий манкурте, ти настільки тупий, що навіть не розумієш, що несеш. Тебе варто тикати мордою у мінські домовленості. Але підрошенко скаже, що їх придумали агенти Кремля і 5 колона, і ти одягнеш каструлю і поскачеш дякувати. Боїшся Шарія. Правильно робиш, усі нацики його бояться.
анонім 0 29 серпня 2020 о 22:08
Ти плутаєш боязнь та презирство. шарій просто кремлівська сучка, а такі як ти, манкурти, ведуться.
Іди читай мінські, в тоді покажи: де? А ще поцікався різницею між мінськими і територіальною цілісністю держави. І що означає сувернітет. Якби ти був юристом – ти був би юридичним дном. А так, ти просто пробите совкове дно. Нічого нового. Іди, дивись шарія, ватна наволоч.
анонім 0 29 серпня 2020 о 22:27
каструльний дурнику, тупі нацисти бояться не просто Шарія, а правди, яку він каже. Він вщент розносить вашу брехливу пропаганду. Шарій, не Шарій - не має значення. Ви боїтесь правди, хто б її не казав. як вампір сонячного світла. А про суверенітет навіть пащу не відкривай, завдяки вашим поскакулькам Україна під зовнішнім управлінням, тому поскачи і подякуй за це своїм господарям.
анонім 0 30 серпня 2020 о 8:03
Ясно звідки такий потік тупої херні. Власне, що й варто було довести – ти зазомбована кацапська вата, як і твій шарій. Дві проросійські сучки. Бояться? Нагадати тобі, як азовці відпиздили його тітушню, яку той перед тим закликав виходити на вулицю? шарій палився на брехні стільки разів, що не перелічити. Інтерв’ю на російських каналах і на каналах медведчука. Ось така в тебе правда? Nice move, Tolya, але ти навіть не знаєш, про що я.
А паща в тебе, манкурте. Паща набита кацапським гівном. Того й несеш ти хуйню, а потім з’їжджаєш. Ведешся на відверту брехню і радієш.
анонім 0 30 серпня 2020 о 13:50
як неофашисти з навозу нападають на людей не потрібно нагадувати, нацистський манкурте. Це все, що ви вмієте. Тому ви, гниди рогульські так боїтеся правди. Ні, я знаю, про що ти. Ти думаєш, що вбивця і викрадач людей стирненко сірожа, якого такі шизіки, як ти, вважаєте героєм каже правду. Бійся Шарія, манкурте. Одягай каструлю і дякуй за розвиток бандитизму і тероризму в Україні, рогулю ватний. Це єдиний розвиток, до якого призвели ваші поскакульки на майдані.
анонім 0 30 серпня 2020 о 15:06
Твій кремлівський гуру сидить за бугром і носа боїться показати. Така сама вата, як і ти. Тільки шарій за москальське бабло працює, а такі дегенерати, як ти, його підтримують. Зверни увагу, шарій жодного разу не зачіпав Авакова... але логічне мислення не для тебе, тож що тобі підказки давати. Іди, зраднику, толя нове відео насцяв тобі в очі. Час їсти кремлівське лайно.
анонім 0 30 серпня 2020 о 16:14
зверни увагу на те, що ти тупий мудак, копрофіле каструльний. Шарій багато разів критикував виплодка майдану авакяна, просто ти тупий, тобі так сказав дьрганий щур і нацик стерня. Але мова не про Шарія, я розумію, що у тебе до нього почуття. А про правду, яку каже багато хто, крім Шарія. А як відомо, каструльні мудаки (як ти) і ваші хазяїни найбільше бояться правди. Тому скачи і дякуй за перше місце по бандитизму і бідності, а тим часом правда буде перемагати.
анонім 0 30 серпня 2020 о 16:57
Не розумію про совок. СРСР правили ліваки. Тоді як путін і шарій і дурський є правими реакціоністами, і білецький з ярошем та азовом також. Шарій з тої ж київської правої тусовки яка хоче знищувати циган.
анонім 0 30 серпня 2020 о 17:22
Ти вже в мінських Крим шукав, вато. В тебе шарій говорить правду... ти вкотре пробив дно. Просто ватна маріонетка, слухає другу ватну маріонетку. дубінського ще послухай.
Поясню простіше: шарій – брехун і здочинець, котрий відкрито несе анти-українську хуйню, знаючи, що дурнуваті манкурти, котрі його дивляться, не будуть перевіряти його слова. А якщо перевірити – вийде, що це брехня. Той самий фінт з cameo, коли Вуйчіч попросив його видалити своє звернення. Або колись третій номер в його партії раділа анексії Криму. Чи коли його тітушня кидалась на людей. А потім красиво відгребла. Коли він дає інтерв‘ю скабеєвій. Це по твоєму нести правду, манкурте? Тобі брешуть, а ти й радий чути брехню.
Покажи хоч один випуск де він гнав прямо на Авакова при каденції зеліболи! І тут ти обісрешся, як завжди, в принципі.
анонім 0 30 серпня 2020 о 17:30
Совкова репресивна машина знищувала українців. Від її слідів потрібно позбавитись.
шарій не правий і не лівий, це просто маріонетка, каже що скажуть.

Стосовно правих... країни різні ось і все.

Стосовно Білецького: Азов підпорядковується мвс. Офіційно. А мвс у нас Аваківське...

Східний сусід не може запропонувати нічого толкового, лише репресії та корупцію, як у них. І нові смерті до вже більш як 13 тисяч військових. Тому від кацапів потрібно дистанціюватись, бо "братнім народом" вони не були і не будуть. Ніколи.
анонім 0 30 серпня 2020 о 21:08
Ватане каструльний, я зрозумів, що ти боїшся правди. Шарій - це один з проукраїнських політиків. І правду не приховати, правда все рівно переможе. Як би ви не старались. Антиукраїнську діяльність , спрямовану на розкол держави ведуть твої підрошенівські хазяїни. Але ти тупий ватан, ти в політиці не просто нуль, ти мінус. Поскачи і подякуй за бідність і тероризм в Україні.
анонім 0 30 серпня 2020 о 23:24
Вхахах, толік політик, насмішив. Поцікався, дурнику, хто в тій партії перший в списку. толя сидітиме за бугром і квакатиме, ще й російською мовою. Жаль з макдональдсом в нього не склалось: то в спину вистрілить комусь, то вякати почне: а чого то немає російської мови на панелі вибору. То начеюто в туалет прокрадається і в зеліболи аналізи краде і шантажує потім цим (скріншоти не горять). На Ніка Вуйчича наїжджає, коли той попросив продажного толіка видалити відос від сервісу cameo. Капєц політик. Nice move, Tolya!
В одному ти правий, манкурте: правда переможе. Переможе і медведчук, шарій, Коломойський, дубінський і працівники каналів: наш, zik, newsone та 112 будуть отримувати вироки за анти-українську діяльність. Але ти вже тоді будеш за порєбріком. Якщо пощастить, на таможні перетнешся ще з кількома такими ж зрадниками та манкуртами. Разом вам буде веселіше покидати Україну.
анонім 0 30 серпня 2020 о 23:29
Потуши пукан, псевдопатріоте каструльний. Іди краще поскачи і подякуй за тероризм і бідність в Україні. Рано чи пізно правда переможе, як би ти не скавчав і не вилизував зади своїм господарям, як паршивий пес. А про російську ти навіть пащу не відкривай, адже це рідна мова вальцмана і усіх твоїх ряжених "патріотів".
анонім 0 31 серпня 2020 о 12:00
Не диванній ваті розказувати що і як. Кому чия рідна мова. Для мене це мова ворога і трлерувати її – значить тодерувати все мракобісся від східного сусіда. Сидиш на дивані – сиди, обсирайся від дірявих аргументів, бо нормальні у тебе відсутні. Ти ж не коментуєш, коли тебе лицем тикають в брехню яку ти взяв з кацапських пропагандиських джерел. Ось вона, та правда, від якої ти з‘їжджаєш на каструлі і Вальцмана. І вона переможе, бо ти і тобі подібні хоч і вата, але вата диванна та нешкідлива. Сидиш, остаточно перетворившись на манкурта – то й сиди. На мітинги чи майдани ти не вийдеш, тітушнічати проти активістів засциш, бо знаєш, як потім тітушня відгрібає, бо замовники відхрещують швидше, ніж збирають те кодло. Тож повторю, сиди і спостерігай. Можеш квакати, можеш мовчки – нікому від того ні холодно, ні жарко.
І перестань проектувати свої сексуальні нахили на всіх. Є в тебе нездорова любов до лизанні і до чужих задів – тримай її при собі.
анонім 0 31 серпня 2020 о 13:17
Любов до лизання задів чітко видно у тебе і тупих порохоботів. На майдани не вийду, бо я люблю Україну. Нормальну, а не нацистську, як ти і інші порохоботи. Продовжуй скакати і дякувати за бідність і тероризм, каструльна вата.
анонім 0 31 серпня 2020 о 15:03
бальник - закрой ябальник і вали з своїм зелею в ростов, де засуньте в зад один одному голову
анонім 0 31 серпня 2020 о 17:24
в Ростов будемо відправляти таких каструльних дурчачків, як ти і твої господарі.
анонім 0 31 серпня 2020 о 17:33
Шановний, я іноді думаю, що цей ватний балабол - просто бот. Не може людина бути таким їбанутим попугою без логіки та глузду. Якщо це все ж таки людина - сгляньтеся, він вже живе у власному пеклі, темний та обмежений, оточений з усіх боків ненавистю та уявними ворогами. Думає, що за щось бореться, а для його кураторів він просто одиничка в статистиці манкуртів та його доля прикра. Як оберуть наступним президентом Турчинова або того самого Пороха і вичистять телеефір від Мертвечука - він же просто вдавиться.
анонім 0 31 серпня 2020 о 18:12
Видно, ти проскакав останки розуму. Ні одного з цих сатаністів, ні вальцмана ні лисого нациста президентом не виберуть. Який же ти тупий. Медведчук - це партнер вальцмана по бізнесу. Який же ти тупиииий, каструльна вата.
анонім 0 31 серпня 2020 о 18:29
Поставлять когось з кварталу знову😁бо й так ці вибори підтасовані і інші будуть, скоро українці вимруть як мамонти, бо тут робити нічого і відтік родючого грунту, ой дівчат звісно ж🙃показує що украї6ський хлопець нах не треба якшо зароблятиме 5000 грн лише, тому й не дивно що т.зв. Переписку населення прибільшили і як завжди пишуть що хлопів в країні менше чим дівок. Хрінь собача хлопів багато а дівчат мало, от і все тут. Крапка.
анонім 0 31 серпня 2020 о 19:17
Турчинов протестант. Порох виборов незалежність для нашої церкви. Але якшо ти, манкурте, ревносний прихожанин мпц, тоді так – для тебе сатаністи.
Взагалі, ватний балабол таки схожий на бота. Одні і ті самі речення, жодного конструктиву. Жодних контр аргументів. Набір букв. Або варіант, що в 2013-му ти, манкурте, був на заробітках у кацапів, коли почався майдан. Ось ти і наслухався про нацистів, бендерівців і побиття мирного беркуту. А потім приїздиш в країну, де йде війна і нема Криму. І в твоїй голові одразу ж заклалось: якби не це, нічого б не було. Спойлер: було б ще гірше. Проффесор і так плавно віддавав Україну, було б не так боляче, але було б гірше. Все, припиняю спойлерити. Від війни ти автоматично стомився, політики в тебе всі бариги і крадії. А тут весь пакет каналів медведчука, інтер та шарій тобі з екрану кричать, що то все майдан винен і це перетинається з твоїми думками, бо ти думав так само. І все, толя тепер за правду, а ми всі нацики. Як тобі версія?
Біда лише в тому, що такий світогляд показує дві речі: інфантильність і відсутність бодай якихось історичних та політичних знань.
Ти ж не знаєш, як на кожний день народження Севастополя приїжджали кацапські політики і кричали, що крим їхній. Не знаєш, як янукович продовжив договір з кацапами про розміщення флоту в обмін на газ по заниженій ціні. Ти не в курсі, що долар по 8 штучно утримувався, доки сімейство теперішнього жителя ростова деребанило державу. Майдан це наслідок анти-народної політики. Підписав би яник угоду з Єс, не вийшли б студенти. Не прлізла б беркутня з палицями на беззахисних студентів – не вийшли б люди.
А війна з кацапами якраз і показала лице східного сусіда. Гидке, страхітливе обличчя, котре заглядається на нас та на братів білорусів. Тому, запам‘ятай, манкурте: хочеш жити в хорошій державі: плати податки, не вибирай ідіотів і завжди відстоюй свої права. А росія ворог.
анонім 0 31 серпня 2020 о 21:10
Ти міг не писати стільки маячні, яка легко спростовується, манкурте. Я давно зрозумів, що ти тупий і цим пишаєшся. І люди, які думають головою, все це розуміють. Але тільки не каструльні ідіоти, як ти. Наслухався про нацистів? Та я тут з одним з них переписуюсь. Про політичні знання навіть пащу не відкривай, ти в політиці мінус. Поскачи і подякуй за бідність і тероризм, за передачу України під зовнішнє управління.
анонім 0 31 серпня 2020 о 22:54
Дурний ватний бот.
анонім 0 01 вересня 2020 о 1:01
Давай, одягнув каструлю і поскакав звідси.
анонім 0 01 вересня 2020 о 1:53
Хіба тобі по квитки за порєбрік. Плацкарт, верхній боковий біля туалету. Паспорт залиш на кордоні. Країні не потрібні диванні манкурти.
анонім 0 01 вересня 2020 об 11:43
Ну так, країні потрібні лише тупі нацики, як ти, манкурте.
анонім 0 01 вересня 2020 о 15:22
Точно не потрібна совкова вата. Я не нацик, вато. А от ти як був зрадником, так ним і залишишся.
анонім 0 01 вересня 2020 о 16:19
Це ти зрадник, ватан каструльний. І нацик типовий. Ще і тупий дуже. Скачи дякувати за зовнішнє управління Україною.
анонім 0 01 вересня 2020 о 23:09
Доведи, що я нацик. Наведи приклади та аргументи... Але докази та аргументи то не твоє.
А от довести, що ти манкурт і зрадник досить легко. Достатньо просто переглянути твої коментарі. А ще в тебе проскакує антисемітизм, та сексуальні відхилення. Так що, вато, мені починати доводити, що ти просто зрадлива наволоч? Чи і тут з‘їдеш? Чомусь я впевнений у другому варіанті. А, точно, бо ти все тікаєш, коли тобі в лице кидають докази твоєї сцикливої та зрадницької позиції. Нічого нового.
анонім 0 02 вересня 2020 об 11:20
Ватний дурнику, що тобі ще довести? Що 2*2=4? Що трава зелена? Прочитай яку ідеологію сповідують нацики і ще раз прочитай свої коментарі. Яке ж воно тупе! І не забудь поскакати і подякувати.
анонім 0 02 вересня 2020 о 12:36
Ватний балабол знову з‘їхав. Nice move, Tolya.
Я розбираюсь в ідеологіях достатньо, щоб розуміти різницю. Хоча, називай як хочеш, кого це хвилює. А от ти зрадник і манкурт. Не забувай.
анонім 0 02 вересня 2020 о 12:36
Для зебіла і його фанів 95 аналу ой😁кварталу
Малороси підараси ви ганьба вкраїнської раси (с) Орест Лютий
анонім 0 02 вересня 2020 о 17:37
Ти в політиці зовсім не розбираєшся. Ти в політиці навіть не нуль, ти мінус. Я не забув, що ти манкурт і каструльний ідіот, тому скачи дякувати за бідність і бандитизм.
анонім 0 02 вересня 2020 о 17:49
Коли зелю обирали, вхаті з сорому пси поздихали😵
анонім 0 02 вересня 2020 о 17:58
та у тебе талант. Таких, як ти, потребують на прямому, 5 каналі, складеш компанію Олені Самбул, пояркову, карпову. Якраз їхній рівень.
анонім 0 02 вересня 2020 о 18:03
Ти заступався тут за білоруський омон, Лукашенка та беркутню. За виродків, котрі порушують права людей. Котрі відповідальні за незаконні арешти, вбивства та катування
Ти нівелюєш здобутки революції гідності, нівелючи заслугу людей, котрі постраждали там. Не можеш визнати, чий Крим, з‘їжджаєш з питання: з ким воює Україна. Ти плюнув сім‘ям 13-ти тисяч українців, котрі загинули захищаючи нас від кацапів. Так, до речі й журналісти 112 та newsone роблять. А чиї вони, знаєш. Ще ти приплітав політикам єврейські корені, що вже антисемітизм. Так хто з нас нацик після цього?
В твоїх коментарях видно анти-українську позицію. І жодного, повторю, ЖОДНОГО аргументу чи доказу ти не довів. Якби не було в нас Аваківського дурдому, а було б нормальне правосуддя – ти б сидів, або тікав за порєбрік. І того підараса, Калафтюка з собою б прихопив заодно. Дивились би звідти шарія...
анонім 0 02 вересня 2020 о 18:38
підараса ти бачиш у дзеркалі, мавпо нацистська. У нас не було революції гідності, у нас був державний переворот, здообутками якого є розкол України, бідність і тероризм, ну і ще багато чого, але ти своєю каструлею не здатен думати і аналізувати. Лише повторювати за кимось, як мавпа. Які аргументи можна показати каструльному ідіоту, як от ти? Ти ж тупий. Поскачи і подякуй, не забудь поцілувати зади своїм хазяїнам.
анонім 0 02 вересня 2020 о 20:39
Якби ти цікавився, ти б знав, що буда певна організація: Донецька народна республіка, документально ГО, що існувала з 2005 року. Тепер відома більше, як днр. Майдан не призвів до війни. До анексії ще плавно йшов Кучма з Медведчуком, тодішнім головою АП. Фальсифіковані вибори в 2004-му, коли проффесор оголосив себе президентом ДО оголошення цвк.
Продовження договору про розміщення флоту кацапів у Севастопольському порту і плановий розвал армії фактично дали плацдарм для наступу.
Побиття людей мусорами і тітушнею в 14-му. Медалі за взяття Криму датовані кілька днів до вторгнення. Чому, говорячи про тероризм, манкурте, ти не згадуєш цього!? Не знав? Чи знав, але подумав, що з цим важче буде кричати: майдан довів?

Це не майдан призвів до тероризму на сході. Це люди вибрали злочинну владу Кучми, а в 2010 Януковича, котра плавно дрейфувала в бік росії. І весь час грабувала країну.

А коли народ вирішив, що досить, вирішив рухатись в інший бік – раптом вистрілюють всі пригріті на грудях змії. Якби не було розвороту в бік росії – люди не вийшли на вулиці. Якби беркутня не побила людей – не піднявся б спротив. Майдан це наслідок, а не першопричина. Ти от втираєш про зовнішнє управління. А покажи но мені, вато докази, як Сша катують українців на окупованих територіях! Як викрадають та вбивають за українську мову. А прокацапське бидло це робить, і робить без жалю. Тому твої розмови про руку госдепу в нас – фуфло, допоки кацапи вбивають наших з тобою співгромадян. А ти, вилупку, зрадник, бо закриваєш на це очі. Зрадник, бо толеруєш все це. Толік не розповідає про сотні закатованих? Про зниклих безвісті при режимі Януковича?

Кажеш, правда вийде назовні... Ось тобі правда, манкурте, закривай і далі на неї очі.
анонім 0 02 вересня 2020 о 21:04
Ватний дурнику, таке враження, що я преписуюсь з тупим і ще тупішим. Це тому, манкурте, що ти деградуєш постійно. Продовжуй скакати і дякувати. Чи ти вже остаточно проскакав розум?
анонім 0 02 вересня 2020 о 23:47
Іди нахуй. А краще нахуй в сторону порєбріка. Серйозно, ти ідіот. Обмежений запас виразів, котрі ти просто тасуєш в довільному порядку. Ти ж більше ні на що не здатна вата. В одному ти таки правий: немає змісту тратити аргументи на дебілів. Тож я не стану більше витрачати їх на тебе. Просто пам‘ятай: ти зрадник і манкурт. І рано чи пізно тобі доведеться шурувати геть, або тихо сидіти на дупі, безсило спостерігаючи, як названі тобою нацики, а по факту проукраїнськи налаштовані люди, змінюють країну, позбавляючись від всієї постсовкової нечисті. Повикидай з тієї діри, в якій живеш, всі каструлі і не стрибни випадково. Слава Нації!
анонім 0 03 вересня 2020 о 0:17
манкурте, вилизування задниць своїм хазяїнам - це не є проукраїнська позиція. Аргументи в тебе відсутні. Повторяти за вальцманом - це не аргументи, дурнику каструльний. Продовжуй скакати і дякувати за бідність і тероризм, за тотальну деградацію. Яке ж воно тупе...
анонім 0 03 вересня 2020 о 8:42
Дивно слухати про повторяння від манкурта, що повторює за шарієм. Ти, вато пащу про повторяння краще не розкривай, бо просто переказуєш відео Толіка, 112, newsone та іншого кодла.
І сходи до лікаря, бо нездорова схильність до задів уже всюди. Або ти просто гей, бо згадуєш чоловічі задниці. Серйозно, ти перший ватний підар з ким доводиться спілкуватись.
І тут вираз: підараси нам не друзі – отримала новий зміст.
анонім 0 03 вересня 2020 о 10:45
Підараса ти бачиш в дзеркалі, ватний манкурте. Я писав, щоб ти переставав скакати і дякувати, вилизувати патріотичні зади своїм хазяїнам. Ти не послухав і знову став ще тупішим.
анонім 0 03 вересня 2020 о 14:43
Йооой, треба дійсно перевірятися, бо тільки шо в дзеркалі побачив Калафтюка, а це відомий підарас, в вузьких колах, а може вже і не вузьких.
анонім 0 16 серпня 2020 о 18:56
ти тільки про конституцію не пиши. Майдануті знищили конституцію під час державного перевороту. Витирани витирали об неї черевики. Відтоді єдиний закон, який діє в Україні - закон земного тяжіння.
анонім 0 17 серпня 2020 о 6:07
Чому тоді цей державний переворот визнали всі держави світу, включно з міжнародними організаціями?
анонім 0 17 серпня 2020 о 14:44
Бо дурні ватні підстилки не розуміють, що таке легітимність влади. Кацапські повії (шарій і ко) не розказали — от вони і не знають.
анонім 0 29 серпня 2020 о 19:02
Украины НЕТ! И никогда небило!👹👹👹👹
анонім 0 29 серпня 2020 о 20:52
Ага-ага, звісно.
анонім 0 30 серпня 2020 о 17:12
Хуй врот тебе нога👹
анонім 0 30 серпня 2020 о 17:22
В школу готуйся.
анонім 0 17 серпня 2020 о 6:06
Скільки магазинів пограбував Олександр Тарайковський? Чи є свідки злочинів Сергія Нігояна? Є хоч одна експертиза тестів на наркотики? Я як учасник Євромайдану пам'ятаю що жодного магазину на Хрещатику не було пограбовано. Чи можеш ти довести зворотнє?
анонім 0 17 серпня 2020 о 8:29
Твоя наївність не знає меж. Невже ти реально думаєш що телебачення покаже в прямому ефірі як мітингарі бють вітрини чи автівки(читати навчись бють а не грабують. Читай уважно, а то шось почув і відкриваєш свого рота). Чи може вони покажуть як вони провокують спецпризначенців. Це все вони не покажуть навіть якщо й зняли на камеру, а потім вирішуть і покажуть те що потрібно. А ти вчерговий раз схаваєш цю брехню і вкотре зроблять лоха. Хоча ви і тае всі лохи.
анонім 0 17 серпня 2020 о 13:16
як так? Головацька, яка усе знає написала ж як ОМОН б"є невинних святих мітингарів. Вона разом з Дурським усе знає. Вона вивчила багато розумних слів, треба їй вірити (ні)
анонім 0 17 серпня 2020 о 14:59
А кому вірити? Таким анонімнин нитікам як ти. Які в одну мить відмовляться від всіх своїх вище сказаних слів, як тільки їх добряче припече в одне місце і запахне смаленим. Краще вже залізь поглибше в свою нірку і не висовуй звідти свого поганого носа, якщо немаєш сміливості висловити свою думку не анонімно.
анонім 0 17 серпня 2020 о 16:00
Не знаю до кого це було адресовано, але вважаю за свій обов'язок Вас поправити, бо Ваш ймовірно поважний вік та специфічне уявлення про сучасний світ демонструють логічну невідповідність. Телевізійні канали - є безумовно сумнівним джерелом інформації, але вони не є ПЕРШОДЖЕРЕЛОМ. У нас в 2020 більшість людей користується мобільними телефонами, які через прямий доступ до світової мережі Інтернет можуть поширити зафільмовані/сфотографовані події з будь-якої точки світу у будь-який момент часу. Прямий ефір неможливо відзняти, він транслюється безперервним потоком у режимі реального часу, якщо Ви цього не знали, але спишу це на неуважність, кінець-кінцем своя думка має бути в кожного незалежно від рівня грамотності. Бити та грабувати - а яка різниця, якщо обидві дії кваліфікуються як ч. 1 стаття 296 КК України. Є докази про подібні навмисні дії, скоєні учасниками Євромайдану у епіцентрі подій упродовж зими 2013-2014? Байдуже, чи йде мова про Україну-2014, чи Білорусь-2020, усюди канали та журналісти переважно черпають данні зі стрімів, відео очевидців, учасників тощо, позаштатних кореспондентів тощо. Наразі у відкритому доступі є зафіксовані кадри неправомірного застосування сили з боку правоохоронних органів, що зрештою призвело до відповідної реакції протестувальників. Найяскравіший приклад подій Білорусі-2020 - вбивство Олександра Тарайковського напередодні, беззбройної людини без засобів захисту, яка наближалася до кордону ОМОНу з піднятими руками. Чи є данні про хоч одне вбивство мітингарями співробітників міліції - з офіційних джерел чи навіть просте відео? Я чудово пам'ятаю зиму 2014, коли вбили Жизнєвського та Нігояна, а наприкінці січня так звані правоохоронці викрали зі шпиталя Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, якого доречі шпиталізували через влучення гумової кулі в око. Згодом Юрія знайшли мертвим. Про правову сторону питання треба говорити, про презумпцію невинності та процесуальний статус учасників кримінально провадження? Я, як учасник подій, пам'ятаю про спроби провокації з боку випадкових осіб, які своїми діями намагалися скомпрометувати Майдан, натомість у сотнях самооборони будь-яка шкода суспільному майну каралася виключенням. Тепер ще раз, хоч один магазин був пограбований на Хрещатику упродовж подій Євромайдану? Чи спалена автівка? Виключенням є ментовози та автозаки, у які так звані "правоохоронці" закидали людей аби потім знищити. Тепер підрахуємо, близько 100 смертей євромайданівців, не враховуючи десятки зниклих безвісті та скалічених - проти офіційно вбитих 13 солдат ВС та Беркуту, які начебто мали захищати порядок. Хоч одне відео очевидців де катують та вбивають полонених міліціонерів? Натомість свідчення вбивства протестувальників облетіли весь світ. На кому більше крові, скажіть мені? На громадянах, яких замість того щоб вислухати по звірячому хотіли зламати через коліно наплювавши на закон, чи на виконавцях наказів, чиї начальники кинули напризволяще свій народ та свою країну?
анонім 0 17 серпня 2020 о 16:48
То чому ти ДИВАННИЙ ЕКСПЕРТЕ нк пішов в АТО, підтвердити свій патріотизм, а втік до Польші.
анонім 0 17 серпня 2020 о 18:08
Диванний експерт тут хіба ти. Ватний, кацапський диванний експерт, точніше...
анонім 0 17 серпня 2020 о 21:02
По-перше, ми особисто не знайомі, тому приписувати мені Ваші фантазії виглядає щонайменше неадекватно. По-друге, я розмовляю мовою фактів, а не емоцій та ницого хамства, та моя дія чи бездіяльність ніяк не змінює ані вищенаведених фактів ані випливаючих з них висновків. Ваші неодноразові спроби образити мене свідчать про Вашу закомплексованість та глибокий когнітивний дисонанс. Таке стається, коли власна картина світу не збігається з дійсністю, що дуже характерно для любителів совку, "руського миру" та різних ОПЗЖшників.
Стосовно альтернативного трактування подій Революції гідності, уся "регіоналівська" брехня розсипається від неупереджених фактів, що Ви щойно довели своїм останнім повідомленням. Нагадайте, скільки позовів висунуто було у міжнародні суди стосовно, хмм, "захоплення влади" в Україні? Якщо "майданна" українська влада утискає справедливість, то чому незалежний від неї міжнародний арбітраж не мав шансу розглянути легітимність та правомірність дій уряду Арбузова та рішень президента Януковича?
анонім 0 17 серпня 2020 о 16:50
Узнаю по почерку Харлампія Спіридонича. Пишиш свої коментарі з лівої сторінки і бздиш на когось. Перечиш сам собі.
анонім 0 18 серпня 2020 о 10:38
Вата, йди вчи закони! Це на стільки тупий пост, що навіть нічого не треба заперечувати. Манкурт-автор справляється самостійно.
анонім 0 03 вересня 2020 об 11:00
Хто зеленського обирав той Путіну відсосав!
анонім 0 03 вересня 2020 о 14:09
вірш на рівні Притули. З таким талантом можеш вступати в банду підрошенка "мародерська солідарність".
анонім 0 03 вересня 2020 о 14:34
сасі манкурт
анонім 0 11 грудня 2021 о 9:34
Пройшла акція по підтримці іміджу піліції "Мєнт ліпше педераста"