Мені 25,вже стало і зміни так, і не завітали. Розмовляючи з родичами ось така фраза вийшла з їхніх вуст " та я в твої роки вже дітей мав " ,тобто з їхньої точки зору, що мені вже давно пора заміж за будь кого, головне заміж . А якщо заміжжя не складеться, то можна на розлучення подати, а для них головне щоб штамп в паспорті стояв . Іноді слухаю їхні поради, і не вірю що люди можуть ще мати такі застарілі стереотипи. Мало того, ще й мамі моїй голову крутят, мовляв " дивись,їй давно пора взятися за розум "
Ну як кажуть ,родичів не вибирають ! А обмеження в спілкуванні з ними ,і те тільки по святам можна. А то їхні токсичні ідеї до руйнування життя довели б!

Коментарі
анонім 0 15 жовтня 2020 о 9:01
Тому що це боти системи яким навязали установки і моделі поведінки в соціумі, вони не мають свого розуму, думають шаблонами, і їх дуже дратує коли хтось живе як йому хочеться.
анонім 0 15 жовтня 2020 о 16:04
На жаль, але то так. Вони ніби в іншому вимірі живуть. У першу чергу розмноження, а не щастя. Люблю коли радять "взятися за розум", тільки цей "розум" далі сім'ї-роботи-100 грам щотижня не простежується.