Спостерігав сьогодні як дві істоти стояли біля терміналу привату десь хвилин 15, і не могли перевести касу на якусь там карточку, і ці істоти потім підуть на вибори і будуть вибирати наше майбутнє.

Коментарі
анонім 0 16 жовтня 2020 о 17:06
Що тобі завадило підійти та допомогти цим людям? Чи може ти від народження все вмієш? І чому невміння чогось ставить їх вище за тебе? Право обирати є невідчудженим, його мають навіть засуджені на довічне злочинці.
анонім 0 16 жовтня 2020 о 17:20
невідчуджуваним*
анонім 0 16 жовтня 2020 о 19:20
А ти мавпа ніколи не задумувалась чому у всіх є право вибирати? Може тому що насправді ніхто нікого не вибирає, і це просто гарний спектакль, а ще я не враховую технологій впливу на соціум через інформацію і соціальне програмування, де якщо потрібно то чорта лисого оберуть
анонім 0 16 жовтня 2020 о 22:06
По-перше, юначе, образи та хамство не прикрашають нікого, і точно не додають ваги аргументам. Запам'ятай, у житті знадобиться. По-друге, у тебе, хммм, своєрідна логіка. Якщо ніхто нікого не обирає і це все спектакль, чому тоді взагалі існують технології впливу та соціальне програмування? Був би це спектакль - не викидалися би мільйони баксів на піар, опитування, рекламу і сотні контенту. Якщо ти і є автор посту, то чому тоді в тебе бомбить від тих людей біля банкомату? Виходить вони всеодно ніяке майбутнє не обирають, адже це спектакль. Не помічаєш протиріччя?
анонім 0 16 жовтня 2020 о 22:44
Образа не є образа доки її не приймуть, а ти скажи прямо рабам що вони раби, як думаєш, їм сподобається, що вони почнуть робити, самий кращий раб той який думає що він вільний. Мене бомбить тому що там на хвилину роботи, і я їм запропонував допомогти щоб скоріше було, бо сам спішив, а те бидло ще й доєбатись хотіло, нахуй вас всіх, українців сраних, і вашу йобану постійно нещасну україну
анонім 0 16 жовтня 2020 о 23:34
манкурте, через таких як ти, у нас кацапи анексували Крим і Донбас.
анонім 0 17 жовтня 2020 о 0:14
У нас це у кого? У мене особисто ні маєтків, ні лісу, ні землі немає, є квартирка яку я сам купив за свої гроші, і мені ніхто ніхуя не допомагав, ні держава, ні такі як ти дауни)
анонім 0 17 жовтня 2020 о 0:42
Зраднику, при чому тут ліси? Кацапи забрали у нас Крим. Чи ти не в курсі? Раз держава тобі не допомагає - за порєбрік! Там твій вова тобі допоможе.
анонім 0 17 жовтня 2020 об 11:00
Ти тупа біомаса навіть не можеш зрозуміти що тобі тут нічого не належить, ти тут просто обслуговуючий персонал, чи тобі нагадати як твоїх предків наєбали на совкових вкладах на книжках, а потім ще раз на ваучерах при прихватизації.
анонім 0 17 жовтня 2020 о 13:17
Тупа біомаса, якраз ти. Якщо ти нічого не вирішуєш, бо гадаєш, що за тебе все вирішено – хай так буде. Морально слабким людям це мабуть потрібно. Але не розписуйся за всіх у своїй безпорадності.
анонім 0 17 жовтня 2020 о 13:25
Конформіст ти єбаний, йди вивчай нові рухи що краще скакати, мене твої тупі оціночні судження мало хвилюють
анонім 0 17 жовтня 2020 о 17:23
Так чого ти тоді відписуєш, якщо це тебе мало хвилює? Який сенс взагалі твого існування, якщо всеодно за тебе все "хтось" вирішує? Моїх предків перед тим півстоліття винищували, морили голодом, загоняли у колгоспи та знущалися червонопикі зайди, а з твоїми не те саме робили? Чи може твої якраз і займалися оборудками за Совку, а тепер ти лишився без криші та зв'язків, нічого із себе не уявляєш і звинувачуєш "систему" у своїй нещасній долі?
анонім 0 17 жовтня 2020 о 17:47
Мого діда здав сусід, і його відправили в сибіра за те що він боровся з системою, він там вижив, потім приїхав в рідні краї нахлибавшись горя на декілька життів, а та сука, той сусід, сказав йому, я думав ти там вже здох як собака, тепер зрозуміло, мені насрати що буде з хохлами з україною, та хоч всі нахуй поздихайти дибіли йобані...
анонім 0 17 жовтня 2020 о 19:32
Тобто замість того, щоб наслідувати кращі приклади ти зараз говориш слова тої суки-сусіда, який бажав смерті твоєму дідові? Ти розумієш, що таким чином ти не вирішуєш, а поглиблюєш проблему, плодиш ненависть та, фактично, знищуєш сам себе. Чому саме "хохли"? Що тобі поганого зробила Україна?
анонім 0 17 жовтня 2020 о 20:45
Зрозумій одне, всі під богом ходим, і це все що зараз є, що було в історії, це все заслужено. Яка ненависть, мені всеодно що тут буде на цій території, в бога ні країн ні національностей немає, я просто дивлюсь з сторони як ви готові один одному глотки поперегризати, чи тим москалям дурним яким теж царьки в вуха насцяли. Все суєта, і нічого нового немає, все повторюється з разу в раз в віках...
анонім 0 17 жовтня 2020 о 21:26
Тоді чий Крим і хто агресор?
анонім 0 17 жовтня 2020 о 21:35
Це лише твої перебільшення та навмисні спрощення. Я ніколи не скажу кривого слова за захисників України, за однодумців, що ділом допомогли у скрутний час. Таких небагато, але їх і не може бути багато. Щодо Бога, то, якщо біблійне трактування вірне, він нас створив по своїй подобі, давши душу та розум, які ми зберегли попри гріхи Адама, Єви та Каїна, і які можемо прикласти аби створювати прекрасне, полегшувати життя та тамувати біль і смуток, що є невід'ємними частинами нашої смертної природи. У цьому ми подібні на самого Творця. То чого б тобі так не вчинити, замість безсенсовного нігілізму вдатися до кращої справи? У тебе є потенціал до будь-чого. Тож як "хохли", "тупі створіння" та інші твої уявні опоненти здатні завадити тобі? Тепер пропоную перейти до проблемного кейсу. Патріотизм. От дивись, японці у 1945. Їх давня, горда
країна зазнала впливу найсильнішої зброї яку знало людство, сотні тисяч біженців. Найталановитіші військові, патріоти, цвіт молоді, загинули у війні, а імператор вимушений відректися від свого божественного походження - страшна релігійна наруга та національне приниження. І що вони зробили? Вони продовжили працювати, вчитися, взаємно рятуватися та розвиватися. Не сиділи і не нили, що їм дісталося більше горя ніж німцям чи італійцям. Вони не опустили руки, а підняли кирки і стали довбати далі цю скалу, боротися із долею. Де тепер зараз японці? Як вони заробляють і що вони будують? А це японці, колишні імперці, які справедливо заслужили на таку долю через влаштовані геноциди по всій Азії. Ми українці, таку долю не просили, але треба всеодно працювати. Чужого навчатися і свого не цуратися, як заповідав Кобзар.
анонім 0 17 жовтня 2020 о 22:19
До тебе ще не дійшло, чув таку приказку, там де 2 українця зібралось там 3 гетьмани, або моя хата скраю. Де ти бачиш розум у людей на цій планеті, будь яка технологія створена людьми спочатку створювалась для знищення собі подібних. У українців немає поняття рідної землі, ти подивись як все позасирали мусором, в кожній річці, в кожному лісі, залиши десь телофон, думаєш тобі його повернуть, куди не підеш, всюди хочуть наїбати, розвести на касу і тд. Нахуя мені щось тут змінювати, для чого тратити енергію, ти думаєш я не пробував щось робити, всім насрати, хіба що тобі ще на голову насрають і зроблять дибілом. Мене тут нічого не тримає, залишились батьки, якби не вони то вже б давно забув за цю клоаку під назвою україна, благо є куди свалити хоч зараз, в свій час зробив дурницю що повернувся сюди, це йобана колонія з якої просто тягнуть ресурси, народ тут тупі раби які чекають на месію який за них все зробить, а вони ніхуя не будуть робити...
анонім 0 18 жовтня 2020 о 1:40
Ну так їдь до свого путіна, манкурте. І там будеш свою прокацапську пропаганду нести, вато.
анонім 0 17 жовтня 2020 о 0:56
Ти напився?
анонім 0 16 жовтня 2020 о 18:13
Я деколи так навмисно затягую час, дивлюсь рахунок, витягаю, знову запихаю карточку, вводжу завелику суму, знову пробую вже з меншою сумою, потім перевіряю скільки залишилось на рахунку, потім перевіряю чи карту поставив у гаманець
анонім 0 16 жовтня 2020 о 19:22
Ти схоже ще той тормоз, відкрию секрет, є проги на андроїд і іос, а ще сайт банку, де це все провіряється за секунди.
анонім 0 16 жовтня 2020 о 21:28
Ти не шарищ, люди поззаду дуже нервують а я таке люблю
анонім 0 16 жовтня 2020 о 22:47
Я шарю, ти просто звичайна хохляцка сука, жаль що німець тоді війну не виграв, а то може й би краще було, а то братья словяни навіть в якомусь сраному селі готові один одному горло перегризти за любу фігню, браво ти зробив мій день..