Тут пішов якийсь тренд на Юлію Стасюк. Скажу вам, що з цією героїнею не так.
Саме з героїнею. Може, як людина вона аюхенна. Хз.
Вона просрала свій потенціал. Це людина з задатками іронії та аналітичного розуму, яка може посміятись з себе. Біда в тому, що потенціал просраний.
Юля починала як пародистка гламурних інстаперсонажів. Але потім вона ,, стала злом, проти якого боролась" Ржала з чакр, пише про гороскопи. Ржала з ведичних жінок і хвалиться, яка вона крута, що дійшла на акторські курси і розвиває емоційний інтелект ( і називає це АКТОРСТВОМ, як кажуть, fake it untill you'll make it) Ржала з простих смертних і підносить себе, бо знайшла роботу. Ржала з голожопих філософів - вічні фотки в трусах. Ржала з примітиву - пише про крекери, тупі цитатки і лєвих людей. Ржала з селебів - роздуває хайп на чорноті. Ржала з недалеких людей - осуджує незнайомих, бо вони ,, думають про нохті і пустота в очах". Просто ліві люди, які просто сиділи в кафе.

Дуже лізе в очі невпевненість, яку вона компенсує підгодовуванням власного его на чужому фоні. Агресія замінила енергійність. Заглядання в чужі вікна замінило власну ідеологію та цінність. Сподіваюсь, вона зрозуміє, що треба злізти з дохлого коня і самореалізується. Цього разу без жовтухи.

Коментарі
анонім 0 17 листопада 2020 о 23:11
Це як коровонька Литвин лізе до чужої зовнішності, бо заздрість роз'їдає