Спочатку батьки забороняють своїй донці, коли їй 16-ть, зустрічатися з хлопцем, а потім бідкаються: чого ж ти заміж не виходиш, весь час дома сидиш в свої 25-ть, коли ми онуків побавимо, часікі то-тікають!
Ну от як реагувати на таке лицемірство?

Коментарі
анонім 0 21 листопада 2020 о 9:29
даремно ти так, мені 27 дівчини не мав через от такі от тобі доню 14 йди їбись... А всього навсього чайлд фрі хлопець і мені насрати на розмноженні тільки секс. Але яка мама курва була така й її дочка. Так що пост ГАМНО і пропаганда ПЕДОФІЛІЇ!
анонім 0 21 листопада 2020 о 19:32
Дівчина не винна що ти не вмієш себе поводити адекватно. Народна мудрість мовить - зустрічають за одягом,а проводжають за розумом. Так от, якщо не буде "одягу", то тебе і не зустрінуть, і не оцінять твій розум, охуєнно багатий внутрішній світ і тд.
Те, що ти впадав за дівками, яким було на тебе похуй, або відлякув усіх нормальних дівчат - то твоя вина і тільки.
У 16 років хлопці/дівчата вже здатні відповідати за свої дії. І за законом, і самі перед собою. Те, що батьки не пущщають - то часто ускладнює адаптацію дитини до суспільства і побудови здорових відносин із протилежною статтю. Звісно, є різні виключення, але загалом в тому віці вже якраз час пізнавати світ та себе.
анонім 0 21 листопада 2020 о 20:47
сасі педофіл в камері пахана!
анонім 0 21 листопада 2020 о 14:20
Батьки комуністичної натури