Привіт. Як ваші справи? Я тут вирішила трохи виговоритись, але не знаю навіть з чого почати. Хммм, можливо стартом буде те, що вже певний період я думаю над самогубством. Так складаються останнім часом обставини що ти усе більше думаєш над тим, що може це щось змінить. Ситуація ось яка: я сама старша у сім'ї, а це значить, що ти маєш усе робити правильно і так як хочуть твої родичі. Це трохи напрягає, адже всі від тебе чекають того, що ти зробиш так, як вони вважають за правильне. І спробуй тільки піти проти них, одразу ж станеш ворогом номер 1. Далі те, що мій тато, скажімо так, веде себе як принцеса. Тобто усі мають його забезпечувати, піклуватися про нього, а він в свою чергу буде говорити як його ніхто не любить, і як без нього нічого не робиться. При цьому він "не просихає" тижнями і ставить із себе голову сім'ї. Хоча цю роль давно займає моя мама. Матеріальне забезпечення, робота по дому — грубо кажучи, усе лежить на ній. Я допомагаю, по мірі своїх можливостей, але на всю ситуацію я вплинути не можу. При цьому, останнім часом у мене були відносини з такими людьми, після яких ти переконувався, що краще взагалі жити десь в горах щоб не бачити нікого. Друзів у мене не багато, але я не розповідають їм це все (і про сварки вдома, і проблеми на роботі і навчанні), адже не хочу нав'язувати свої проблеми. Тому, я подумала, що можливо, якщо мене не стане, то це щось змінить в тих людях які мене оточують. Може змусить їх задуматись над своєю поведінкою і відношенням до інших, або їм навіть стане легше жити. Просто зараз я взагалі не знаю, що мені робити, і як вирулювати з усього цього.

Коментарі
анонім 0 22 листопада 2020 о 0:07
Забити на них, жити своїм життям. Це важливий етап у становленні людини, як зрілої особистості. Ти не повинна тягнути на собі ті всі родинні негаразди. З часом все внормується. Особливо коли будеш жити так, як хочеш ти, а не так, як від тебе очікують.
анонім 0 22 листопада 2020 о 0:59
Це просто осіння депресія у тебе, попий вітаміну D, зараз саме його не вистачає і тому у тебе такий настрій!!!
анонім 0 22 листопада 2020 о 1:05
Ти вище цього, в тебе є своє Я. В мене не була з татом подібна ситуація, мабуть, поки не дав йому відпір серйозно, то він не зважав на мою думку і мої рішення
анонім 0 22 листопада 2020 о 10:32
Так, вперед
Хробачки голодні, попіклуйся про них)
анонім 0 22 листопада 2020 об 11:40
нахуй йди! зі своїм мужык должен!
анонім 0 22 листопада 2020 о 14:32
Ти не зміниш життя інших ні своїми діями, ні своєю смертю. Своє життя зміни, якщо хочеш, або просто не скигли. Хоча, чим більше суїцидників - тим менше суїцидників.
анонім 0 22 листопада 2020 о 14:56
Не думаю,що цим ти допоможеш своїм рідним людям. Подумай про маму, якщо тебе не стане "що з нею буде?" Ти маєш жити своїм життям. Можливо ти скоро переїдеш. Я тебе прекрасно розумію і в самої не краща ситуація. Але все ж життя одне і вона тобі подароване Богом (не знаю чи ти віриш) але тобі потрібно боротися далі. В житті завжди є гнилі люди навчися їх уникати і бачити хороше. Ти це найважливіше думай про себе в першу чергу. Скоро обов'язково все стане краще
анонім 0 22 листопада 2020 о 15:09
Дівчина, ти дуже гарна й добра людина, я впевнена! Я бачу, так слалолся, що не дуже пощастило з відносинами в сім'ї й тобі погано від цього, але це все можна виправити. Самогубством ти зробиш тільки гірше, зрозумій. У тебе все вийде, треба просто прикласти більше зусиль! Постав собі мету: що ти хочеш змінити та як це зробити і здійснюй її! В тебе буде все добре і в сім'ї, і в відносинах, і на роботі. Просто треба не здаватися і прикласти зусиль. А ти ж сильна, не будеш здаватися) щастя тобі
анонім 0 22 листопада 2020 о 23:15
Забий, сім'я є цінуй. Друзі є нема пофіг, появляться/ зникнуть це життя. Кароч ти не переживай бо далі буде гірше) моя порада вчишся, вчись для себе, бери диплом і йди на роботу. Там вже буде набагато лекше в соціальному плані)
анонім 0 23 листопада 2020 о 0:17
Ти мені треба, чуєш) Не вздумай про таке навіть думати. Батьки, рідня, оточеня, знайомі, це лише люди, і кожен сам за себе буде відповідати перед богом, чи ще кимось, це вже залежить в кого хто вірить. Ти не знаєш для чого ти у цьому світі, а отже не тобі вирішувати щоб з ним прощатись, бувають різні долі, і повір, у тебе ще не найгірше з того що може бути. Постав пріоритети в житті, позбувайся різного роду паразитів і енерговампірів, це твоє життя, але якщо хочеш бути бідною і нещасною це твій вибір, твою волю ніхто не в праві порушувати, але ніхто не сказав що не можна впливати на тебе різними методами, дизінформацією, маніпуляціями. Знайди себе)
анонім 0 23 листопада 2020 о 10:41
дякую всім, але одна рука вже розрізана на момент написання... не переконали... бувайте...
анонім 0 23 листопада 2020 о 18:56
Ну-ну
анонім 0 вчора о 21:42
Ти ніяк не зміниш ситуацію на краще своїм самогубством.Зміни просто своє ставлення до даної ситуації, знайди з ким в твоїй сім'ї найкращий звязок і підтримуй його, обіймайся частіше,щиро.І щоб не сталось завжди шукай хороше.:)