Пишуть що тут розвелось багато жінконенависників, та й в чатах теж, я згоден що є перебільшення, багато образ, прокльонів, але якщо серйозно, то диму без вогню не буває. І мені не потрібно статистики, чи слів інших людей, я на своєму досвіді зрозумів що жінкам немає віри, і вони в наш час майже всі поскурвлювались, і сприймають чоловіків як ресурс, банкомат на ножках, спочатку всі говорять що люблять, не лишуть, любов до гробу, а потім просто зраджують, самим наглим способом, хоча б перед зрадою стосунки розривали, а то як мавпи, доки за другу гілку не вчепиться першу не відпустить. А ще є фактор краси і привабливості, та що гарна завжди буде крутити шури мури, різні там інтриги плести, зраджувати по жосткому, бо знає що є попит на неї, не буде цей догоджати, на черзі ще 5, тільки свисни. А от тим страшненьким немає куди діватись, треба іншими брати. Але мені доводилось бачити як повненька бралась за себе, худала і тд, і буквально на очах з ще більш менш нормальної перетворювалась на сучку, а це значить що природа у вас одна у всіх, просто не у кожної є можливості і ніштяки від природи. Можете обсирати мене скільки влізе, я висновки свої на досвіді зробив, причому не тільки своєму.

Коментарі
анонім 0 10 січня 2021 о 22:34
Вчи психологію стосунків, якщо спершу любила, а потім кидає/зраджує або просто вийобується, значить ти повернув стосунки не туди. Найчастіша помилка - це завоювати, а потім розслабитись і думати, що вона тебе буде любити таким, як ти є в побуті - в смердючих трусах і з нечищеними зубами. Ще одразу бачу твою помилку: "догоджати". Ні і ще раз ні. Станеш на шлях догоджання - і рахуй роги в тебе в кишені, тобто на голові. Правильний спосіб - заохочувати за хорошу поведінку і карати за погану. Карати - мається на увазу не пиздити чи кричати, а наприклад, позбавити звичний привілегій. І тебе не повинно бути забагато. Легке нехтування, легка відсутність і деяка недоступність. Жінка живе почуттями і стадним інстинктом. Вона хоче популярного, того, якому є куди піти в разі чого. Навіть якщо тобі немає до кого піти, треба зробити видимість. Нехай регулярно тобі хтось дзвонить або пише, якісь подруги, а якщо зовсім нікого немає, то братана попроси. Бо чмо, яке приповзає до неї і СМСить, як він її любе і жити не може, їй нах не потрібне.
анонім 0 11 січня 2021 об 11:24
Якщо це та що її треба "завойовувати" то вони одне одного варті
анонім 0 11 січня 2021 о 12:30
Ясно, що в якісь мірі треба завойовувати, нормальна дівчина кому попало не дасть.
анонім 0 12 січня 2021 о 1:53
Тобто треба трохи примусити, надавити, щоб дала?) Типу залякати
анонім 0 14 січня 2021 об 11:03
Більше нема ніяких ідей окрім змусити-залякати?
анонім 0 10 січня 2021 о 22:43
Так, жінки сприймають чоловіків, як ресурс, як і чоловіки жінок. Але це ресурс емоцій і почуттів. А якщо чоловік настільки примітивний, що може дати емоції тільки подарунками, то що з нього взяти?
анонім 0 11 січня 2021 о 0:27
читай текст, вівця шаблонна.
анонім 0 11 січня 2021 о 10:45
догоджай далі, олень рогатий. Я хлопець.
анонім 0 11 січня 2021 о 10:45
Хахахах, бовдуре, ти порвався. Твої пиздостраждання - це найшаблонніший набір ридань невдахи. Догоджай пизді далі, йолопе.
анонім 0 11 січня 2021 о 10:42
Хто тобі винен, що не можеш бабу на місце поставити? Або хоча б побачити, що вона від тебе хоче. Це видно із перших тижнів стосунків, що в неї в пріоритеті. Те що ти робиш зара - це віддаєш добровільно свій гаманець і потім кажеш, які всі суки та бляді, але ж ти сам таку обрав, значить заслуговуєш на неї, тому пізно пити боржомі
анонім 0 11 січня 2021 о 12:13
Дякую всім за коментарі і тд, я в курсі за ці всі різні методи впливу на жінок, за ідеологію мд також в курсі, чудово розбираюсь в психології. Але питання в іншому, по суті взаємодія з жінками зводиться до того щоб показати хто в домі хазяїн, хто сильніший, не прогинатись під її хотілки, а це все по своїй суті негативні прояви, прояви сили і егоїзму, тобто жінки не розуміють добра, вважають це за слабкість, значить ті всі мусліми і наші предки як там типу в історіїї пишуть були праві, жінка це створіння яке потребує постійного контролю, бо дай їй волю і вона сядя тобі на голову і в ніщо не буде ставити, тому раніше в цому плані так все жостко було, а тепер завдяки пропоганді, рівності, толерантності, і тим всім хорошим речам всі поскурвлювались, і маємо те що маємо, навіть женитись небезпечно, бо закони практично всі проти тебе, і всеодно з тебе оленя зроблять якщо захочуть...
анонім 0 11 січня 2021 о 12:19
дрочи, жіноненависник і вмри! а ні то роби як всі хлопці у всьому світі - все роби і плати...
анонім 0 11 січня 2021 о 12:28
"все роби і плати" - це теж логіка оленя
анонім 0 11 січня 2021 о 13:11
Вдячний за твої побажання, але я їх не приймаю, залиш їх собі і своїм рідним
анонім 0 11 січня 2021 о 12:27
Приблизно розумієш, але недостатньо. Основна помилка хлопців - це "ставати кращим", щоб задобрити її, коли вона типу вистигла. А треба навпаки - ти можеш бути хорошим, коли вона себе добре веде. Наприклад, ти можеш дарувати квіти їй щотижня, просто тому, що тобі це подобається і це буде нормально. А коли вона виїбнеться, ти такий - раз і не подарував. І це вже їй буде відчутно. А от коли вона віддаляється - то найгірше, що можна зробити - це намагатись зблизитись, починати набридати, старатись і т.д. Віддаляється - віддались ще більше і т.д. в залежності від ситуації.
анонім 0 11 січня 2021 о 13:16
Та це все зрозуміло, але по суті це просто дресирування, це ніби з тигром в клітці, ти не можеш розслабитись, бути собою, а це вже затрати енергії, часу, емоцій, коли твоя справжня суть міняти світ, щось створювати, хоча б навіть будинок будувати, чи мати якісь захоплення, одним словом в тебе немає тилу, по простому ти не можеш повноцінно воювати якщо так можна виразитись, бо за спиною завжди потенційний зрадник.
анонім 0 11 січня 2021 о 14:11
Так-так, стосунки це складно, розслабитись не вдасться. Але чоловік це теж потенційний зрадник і за статистикою зраджують частіше. Хоча жінки роблять це цинічніше.
анонім 0 11 січня 2021 о 14:33
Зраджують, і я це не підтримую, але там скоріше фізична зрада, всунув і забув, і дуже рідко хтось з них руйнує сімю, про причини зрад теж не варто говорити, бо там переважно обоє в тій чи іншій мірі винні. А от жінки зраджують душею, а це набагато гірше, це вже підлість, ще й потім звинувачують що то він сам винен, і віджимають матеріальні ресурси, дітей, і тд. Хоча думаю будь кому відомо що чоловіки більше вкладуються, особлови матеріально, та й будь які серйозні питання на чоловіків валять, бо типу ти ж мужик, ти должен.
анонім 0 11 січня 2021 о 14:39
А всунув і забув - це не підлість тобто? Якщо вже жінки емоційніші, ніж чоловіки, то відповідно "всунув і забув" вони сприймають не так легковажно і безболісно, як чоловікові може здатися. Плюс, якщо зраджує чоловік, то він має на це право, бо в нього є якась поважна причина. А от жінка зраджує просто так, від нема їй більше чого робити.
анонім 0 11 січня 2021 о 14:48
що б всунути - треба мати зайвих 200-300 баксів, за 200 грн тобі дівчина ноги не розсуне... хоча... в селах і так по ночах трахаються - хлюпіків і слабаків лупашать арматурою перед дівчатами, і тим рагулям і дають місцеві ті в котрих чоловіки на заробітках...
анонім 0 11 січня 2021 о 15:05
Стереотип на стереотипові. Як усе плачевно
darling 0 11 січня 2021 о 15:19
Так, жінки зраджують з емоціями, а чоловік (частіше) просто фізично. Але жінка, коли дізнається про зраду чоловіка, приміряє на себе, тобто страждає не менше) І крім того - кількість сімей розбитих чоловіками, коли вони пішли до іншої набагато вища, ніж коли жінка пішла.
darling 0 11 січня 2021 о 15:20
ну оленям тільки за бабло і дають, що поробиш - не маєш харизми - плати)
darling 0 11 січня 2021 о 14:15
Хоча є такі, що не зраджують, навіть якщо обставини сприяють. Як чоловіки, так і жінки.
анонім 0 11 січня 2021 о 15:43
Як може бути кількість сімей розбита чоловіками вищою, коли на той ж розвод в основному подають жінки, і матеріальна нагрузка і осудження теж падають на чоловіка. Кожного разу це чую на людях, ой там вона така гарна була, чесна, добра, а він її кинув з дитиною, і докажи потім всім що ти не олень, а він з того всього і до пляшки припадає, а там всі потім давай говорити, та він ще і пияк, і напевно по курвах волочився, виходить якась призумція вини.
darling 0 11 січня 2021 о 16:07
Якщо чоловік таскався по бабах, то ясно, що жінка подасть на розлучення, але це не значить, що вона розбила сім'ю. А просто так чого їй подавати?
анонім 0 11 січня 2021 о 15:56
Та й і ні для кого не буде таємницею що жінки ще ті маніпулятори, і вміють виходити сухими з води, і в психології розбираються краще за типового чоловіка, бо чоловік то переважно про гроші думає, як сімю прогодувати, куди на заробітки їхати, як машину відремонтувати чи купити, щось там будувати, і тд, йому явно не до тих всіх інтриг. Та й думаю всі знають що у жінок психологічна стійкість вища, як і больовий поріг. І по факту, чи хтось довго витримає створіння яке постійно їздить по вухах, скандалить, свої думки і хотілки міняє по 5 раз на день, а ще коли ті дні, то взагалі кудись втікай, тому і втікають в різні гаражі, на рибалки, з такими ж по нещастю бухати і тд. Навіть по старих традиціях виходмло що жінка завжди відповідала за домашній очаг, злагоду в сімї, тобто по теперішньому головна по психоемоційному здоровю сімї.
darling 0 11 січня 2021 о 16:09
Ага, прям ідеальний чоловік - лежить на дивані, думає, як сім'ю прогодувати) головне, що думає)) а її проблеми і думки - це "їздить по аухах", від дум відволікає))
анонім 0 11 січня 2021 о 16:18
Слухай, ти маєш право на свою думку, і я це поважаю, але по своїх знайомих, по друзях, я бачу зовсім інші речі, і я переважно маю звязки з нормальними людьми, у яких щось в голові є, а не різного роду алкашами і маргіналами.
darling 0 11 січня 2021 о 16:24
Нормальні люди, професіонали, розумні, але в стосунках не розбираються і в силу чоловічої логіки, думають, що якщо вони забезпечують жінку, то вона повинна мовчки сидіти щаслива.
анонім 0 11 січня 2021 о 16:34
В тому і суть, що ніхто нікому нічого не повинен, але чоловіки всеодно все на собі тягнуть, хоч і не зобовязані, тому що це не середні віки, де виживати треба і розподіляти обовязки. А жінки постійно чогось хочуть, як не матеріального, то уваги, то любові, то емоцій. А що ви самі даєте? Ви хіба що постійно чогось хочите. Простий приклад, є багато чоловіків які беруть жінку з бідної сімї, не просячи нічого в замін, а щоб жінка взяла біднішого за себе, та немає такого, значить суть не в любові, чи повазі, чи суті людини, а перш зався в ніштяках, от і вся правда.
darling 0 11 січня 2021 о 16:42
По-перше, не "ви", бо я чоловік. А по-друге, ще раз питаю, чи достатньо буде чоловікові, щоб його жінка ПРОСТО заробляла гроші, забезпечуючи сім'ю?
З'являлась ввечері і йшла з подругами на тусовки або по салонах, бо, бачте, чоловік ниє, що хоче уваги, емоцій і любові)
А мав би сидіти мовчки, бо вона ж великий добувач))
darling 0 11 січня 2021 о 16:25
Чи буде чоловік повністю щасливий тільки тому, що його жінка заробляє гроші?
анонім 0 11 січня 2021 о 16:37
Не буде, рано чи пізно вона почне його морально давити. На даний момент таку ситуацію з другом спостерігаю, де він живе у квартирі подарованій їй її батьками, чувак вже собі навіть землю купив щоб щось свої будувати, бо каже що нема ради.
darling 0 11 січня 2021 о 16:43
Ну от, а що робити жінці, коли в поведінці і словах чоловіка постійно вгадується, що він її забезпечує, тому вона щось там повинна? Теж купувати землю?))
анонім 0 11 січня 2021 о 16:56
А хто їй мішає жити за свій рахунок, купити ту ж землю, чи вона все ж таки хоче жити за його рахунок і жалітись всім який він тиран. Він що її в клітці тримає?)
darling 0 11 січня 2021 о 17:30
Так він же хоче, щоб вона вдома сиділа і тили йому забезпечувала)
darling 0 11 січня 2021 о 16:54
От ти наче розумний, добре пишеш і грамотно, але суть стосунків все-одно не вловлюєш: треба знайти баланс між партнерством і "головуванням". Партнерство включає в себе розуміння жінки і її потреб, не тільки матеріальних. Вона в свою чергу теж повинна розуміти чоловіка і його потреби. З цього випливає, що запорука хороших стосунків - це здатність розуміти один одного. А з цим частіше проблема у чоловіків.
анонім 0 11 січня 2021 о 17:05
Поясню тобі на пальцях, розуміння це добре, але річ в тому що жінці легше знайти чоловіка ніж чоловікові жінку, навіть більше, їй навіть не потрібно докладати великих зусиль, просто треба бути більш менш красивою, нормально спілкуватись і поводитись. Подивись хоча б в чат. А звідси випливає що у жінки набагато вигідніший стан, більше можливостей, більше вибору, і в свою чергу вона діє як їй захочеться, і совість і мораль там далеко не на першому плані. І про яка партнерство ти пишеш, коли тебе з самого початку сприймають лише як одного із багатьох. Ти коли роботу шукаєш то вирішуєш сам де будеш працювати, чи все ж таки роботодавець вирішує?))
darling 0 11 січня 2021 о 17:33
з чого б це їй було легше знайти, а йому важче, якщо чоловіків за статистикою менше?)) Якого попало чоловіка так, легко знайти, як і "яку попало" жінку.
darling 0 11 січня 2021 о 17:35
один чоловік підбиває клинці одночасно до багатьох жінок, відповідно, одна жінка отримує увагу від багатьох чоловіків, баланс порушується, якщо жінка краща за середньостатичну
анонім 0 11 січня 2021 о 17:43
Ти про ту статистику там де бабки на пенсіях живуть коли їхні діди вже давно дуба врізали?))
darling 0 11 січня 2021 о 19:23
Сам подумай - якщо кількість мужиків і дівуль однакова, то як може бути таке, що до однієї дівки клеїться 10 чоловіків?
анонім 0 11 січня 2021 о 19:55
Сама подумай - якщо кількість чоловіків і баб однакова, то як може бути таке, що до одного чоловіка клеїться 10 жінок?
анонім 0 11 січня 2021 о 20:48
зараз все навпаки треба визнати, що вже хлопців більше - дівчат менше... на 1 жінку припадає - до 5, (може і більше) хлопців, де 4 просто дрочать по ночах... то що пишуть що навпаки просто фігня, якби було навпаки, то б дєвствінніків попросту б не було до 25, а зараз на жаль...не так. Які б там корективи не вносили війни і віруси 21 ст, Дівчат менше - хлопців більше. ИМХО.
darling 0 11 січня 2021 о 22:45
звідки в тебе така брєдова статистика про 1:5 ?) І я мабуть поспішив з висновками, що ти розумний, з логікою ти взагалі не дружиш)) Якщо 9 з 10 хлопів не можуть зрозуміти дівчину, то тому вони і ходять в дєвстєнніках, поки 1 з 10, такий як я, наприклад, має 10 за рік.
анонім 0 12 січня 2021 о 9:47
вмри від сніду ти і такі як ти)
darling 0 12 січня 2021 о 16:34
Вмри від спермотоксикозу, дрочер) я надаю перевагу целочкам, вони всі здорові) Колись може тобі попадеться якась після мене))
darling 0 11 січня 2021 о 16:13
Якби дружив з жінкою, брав її на рибалку чи хоча б кудись, то не треба було б втікати. Дружина від слова друг. Це ж не супруга якась. Треба мати спільні цілі і інтереси, а не думати, що ти такий турботливий, бо думаєш, як сім'ю прогодувати, а вона джижчить на фоні мухою.
анонім 0 11 січня 2021 о 16:25
Не сміши, що толку з жінки в сфері техніки, будівництва, та й навіть чогось простішого що повязано з роботою руками. Жінка не здатна елементарні несправності в машині визначити, те що колеса треба накачати, масло замінити. А рибалка, ой мене комарі кусають, ой холодно, ой дощ почався, їдем додому, і постійно те таліпання язиком, дорогенькі, риба тишу любить, спокій...
darling 0 11 січня 2021 о 16:27
Я не казав, що треба всі захоплення поділяти, навіть технічні, але знайти спільні можна і треба.
анонім 0 11 січня 2021 о 16:50
Згоден, але скажи но мені які захоплення в сучасної жінки чи дівчини? Сидіти в інстаграмах, соцмережах, в кафешки ходити, кіно, по шмотки в торгові центри, в салони краси. А от скажи першій попавшій, давай в похід підем на тиждень по горах з палатками, чи на велику покатаємся пару десятків км, та вона там через перших 5 км вже мявкати буде. Для неї подорож хоча б по тих карпатах це возити попку на машині, і ночувати в різних усадьбах з комфортом.
darling 0 11 січня 2021 о 16:56
От таких, як ти описав, і не вибирай. Нормальних, звісно, швидше розбирають, тому треба бігом брати, як попадається)
анонім 0 11 січня 2021 о 17:12
Ото ж бо, а нормальних чим раз тим менше, бо попортили інтернети, інстограми, тікатоки, тв, та й сама соціальна структура світова заточена на деградацію і війну між статями і тими всіма гендерами, расами, національносстями, релігіями, політ поглядами, тут можна до безкінечності рахувати. Розділяй і властвуй...
darling 0 11 січня 2021 о 17:42
загалом нічого не міняється і ті, що зараз сидять в інстаграмах, раніше сиділи за телевізорами. Був я в тік-току недавно, хлопів там не менше. Можна теж сказати, що отупіли, бо раніше вони на гуртки авіамоделювання ходили. Але то не вони, а їх розумніші братани.
анонім 0 12 січня 2021 о 21:25
Ну от чого відразу не здатна? Так наче вміння розбиратися в техніці вроджене і притаманне тільки чоловікам. Все, що ми вміємо, формується щоденними практиками, побутовим досвідом. Так, у жінок і чоловіків зовсім інші досвіди і практики, але ж це не означає, що жінка НЕ ЗДАТНА зробити те та се - вона зазвичай цього не робить, бо в неї інші соціальні ролі. Не думаю, що мати чи не мати справу з технікою, будівництвом та іншими сефрами, що потребують праці руками, залежить від біологічного, від статевої приналежності. Я от ніколи не мала справою із сантехнікою, навіть оком туди не кидала, навіщо - я ж типу не здатна до такого. Але якось припекло, не було того, хто здатний, і нічого - все нормально робиться, труби розкручуються, інструменти відповідні знаходяться і проблема легко вирішується.
анонім 0 12 січня 2021 о 23:34
Виняток із правил лише підтверджує правило. І так, є жінки що багато чого вміють робити, бачив на ютубі жінок які зваркою металу займаються, будинки будують, в машинах розбираються, але це настільки рідкісне явище що брати його до уваги немає сенсу. І тут взагалі діло не в цьому, а в тому що жінки хочуть уваги, і бісяться коли чоловіки не сприймають серйозно їхні хоббі і забаганки, і при тому теж не цікавляться чим займаються чоловіки, а часто і ставлять перед вибором, або я, або твій гараж і тд. Де тут справедливість, лише егоїзм і подвійні стандарти..
анонім 0 14 січня 2021 об 11:43
Подвійні стандарти - це ображатися на жінок, за нецікавість до чоловічих справи та одночасно не сприймати серйозно їхні справи - нехай інстаграм, шопінг та новини від подруг. І така сексистська маячня тут через кожний коментар, бідося.
анонім 0 12 січня 2021 о 12:05
Ще раз вдячний всім за коментарі, це був свого роду соціальний експеримент. На жаль висновки не втішні, ніхто нікому не довіряє, немає моралі, совісті, і практично будь яких хороших цінностей. І тільки дай привід щоб розвязалась ненависть між статями. Шляхи вирішення цього всього теж ніхто не запропонував, максимум це методи як вберегти свою попку від того всього лайна, і використовувати в своїх інтересах всіх навколо. Це називається хто кого перший наїбе, чи розведе, будь то матеріальний, духовний, чи емоційний план. І я все ж таки лишаюсь на стороні чоловіків, тому що вони більше праві, жінки виховують чоловіків з самого малку, в школах теж жінки вчать, в соціумі до жінки теж більше прислухаються в плані виховання, та навіть дітей при розлучені жінкам залишають, а це значить що вони самі створили своїми руками те що хотіли, і це лише один з багатьох аспектів.
анонім 0 12 січня 2021 о 17:11
Скільки тобі років?))
анонім 0 12 січня 2021 о 23:35
Всі що є, всі мої.
анонім 0 14 січня 2021 об 11:50
Ти так і не зміг жодного коментаря осмислити, що тобі притомні люди вище написали, і просто навалював стереотип за стереотипом. Так виглядає, що єдиний сенс допису - проговорити свої упередження і далі піти. "Я на стороні чоловіків, бо чоловіки праві" - діамант аргументації. Хоча може ще не все втрачено, емпатія теж тренується. Успіхів тобі у житті.
анонім 0 14 січня 2021 о 12:04
він просто каблук, і не на боці чоловіків, так сука продажна, за кусок вагіни душу диволу продасть... а комент то просто лицемірний висер, вибрати з мільйонів сайтів ТЗ і тут щось писати від сили 5-тьм людям ну дуже, хоче створити революцію проти сучасних дівок. Так, видно йому не дала його дівка бо на нову річ грошей не стало от і біситься від ломки, що тиждень в пизді хуйом не був.
анонім 0 13 січня 2021 о 12:17
стільки хлопці срачу - ставайте геями і все..
анонім 0 13 січня 2021 о 13:49
Діло не в срачі, а в суті речей. І свої дрогоцінні поради давай тим хто їх просить, так буде правильно.