Мені здається, що всі хто мене оточує багатші та успішні. Ще з дитинства, я відчувала себе меншовартісною, мої подруги мені здавалися багатшими. В мене було відчуття, що вони одягаються, харчуються, розважаються, краще, ніж я.
Зараз я так само копмлексую, свої фінансовими статусом. Аудиторія Т.з мені здається багато, в мене складається відчуття, що вони щомісяця заробляють шести значні суми, судячи по їх коментарях, де вони, купують собі креми для обличчя за 2000 грн. Не знаю чи вони їх справді купують, чи просто понтуються, чи вони їх купують за свої гроші чи за кредитні, але мені всеодно соромно. Не знаю чи варто цього соромитися.

Коментарі
анонім 0 28 березня 2021 о 21:08
Чим тобі не угодила аудиторія ТЗ?
анонім 0 28 березня 2021 о 21:32
Я просто спитала, я не маю нічого проти них
анонім 0 28 березня 2021 о 22:35
8 років назад я також подумав що не хочу працювати за трьох за мінімалку і попри крики батьків, та інших родичів звільнився з першої роботи. Далі були роки поневірянь, онлайн та оффлайн бізнесу коли я мав або багато або нічого. І тільки тепер сильно підтягнувши скіли в програмуванні, сисадмінстві, маркетингу, фінансах, я вийшов на стабільний заробіток річної франківської зарплати за місяць. При цьому пожертвував друзями, стосунками, розвагами, вкалував днями і ночами. Чи готова ти до такого от питання