Баба це сама лицемірніша істота на цій планеті. Вона вміє так гарно говорити як любить тебе, говорить який ти хороший, розумний, а потім з такою ж легкістю кидає тебе, або зраджує з іншим. А от у наш час це взагалі щось з чимос, бо раніше хоча б були якісь рамки у вигляді релігії і традицій. А ще чим красивіша і молодша дівчина, тим більше чекай від неї горя в майбутньому. Але вихід є, на жаль ще багато чоловіків думає що жінка це їхня власність, що типу є модель патріархату, але тієї моделі вже давно нема, в цьому світі правлять гроші, не для всіх ці гроші є істина, але точно для 95+ процентів людей, гроші одночасно і можливості, і ярмо на шию. Так от, баба вам не належить, і ніколи не належала, і цей весь час, гроші, ресурси який ви тратити на неї це лише ваша ініціатива, і ви тут лохи. А це, добиватись дівчини, це ж самий настоящий оленізм, як ті мдшники говорять, о це вислужування перед самкою, як в шалашовок, аж смішно. Якщо вже і мутити якісь стосунки то повинен бути вклад з обох сторін, а не ця вся ваша хохляцька природа, баби хочуть розвести на гроші і ніштяки, а холопи хочуть лише мокрих пісь побільше переібати, так ви одне одного варті всі, нація тварин і далбайобів)

Коментарі
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:00
ну чому в тебе все так темно і гнило, що й просвітку не видно? Хочеться щось написати, але ти скомкав все у суцільну кашу з узагальнень та упереджень. Сам, видно, помішаний на тих грошах, і постійно тут про них виписуєш.
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:13
Тому що це все правда, хоча та правда нікому не подобається, і єдине що я почую у відповідь, це лише звинувачення у свою сторону, те що я неповноцінний, всі смертні гріхи на мене повісять, скажуть що це лише моя правда. Але сам факт того що це викликає таку реакцію у вас і є підтвердження цього всього вище написаного, тому що правди ніхто не любить, правда, а тим більше істина, яка по своїй суті є недосяжна показує всю вашу гнилу суть. І так, вашу, я не вважаю себе частиною вашого соціуму, так що мене мало цікавить ці ваші мавпячі крики і та тупа шаблонна писанина в мою сторону.
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:29
Зинувачуєш тут тільки ти. Не перекидай м'яча.
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:36
Звісно що я, а як інакше, тільки но почнеш говорити не так як всі, без цього лицемірства, те що домаєш, відразу на розпяття понесуть, або спалять на кострі, бач, посмів тут свої думки писати, в сибір науй...
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:41
не видумуй те, чого нема
анонім 0 02 квітня 2021 о 13:08
Цибуля, якщо ти не можеш себе забезпечити, то хто тобі винен, рептилоїди?
анонім 0 02 квітня 2021 о 13:15
смішний той, хто голосдівно кричить про правдивість та істинність. Правди, як і істини не існуєю Точніше, вони в кожного свої. У моєму світі, наприклад, повно чоловіків, які зраджують і дружин, і дівчат своїх. Але ти вибрав простий шлях - однобоко звинувачувати всіх жінок. Це квінтсенція твоїх життєвих поглядів?
анонім 0 02 квітня 2021 о 13:19
Я вважаю що зрада це як піти в магазин за хлібом. Просто одна із сторін стосунків. У Швеції та інших країнах це нормально і живуть краще
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:26
бо там хлопці не ніщеброди і є кому давати? а тут - одне в 30р сре у селі у відро і живе з купою родичів, інше живе на ніщебродну зп в місті в ніщебродній квартирі, а може і зйомній, і що року на підзаробітки до пшеків чи ще десь в європку на літо... То як вам не зраджувати, чи не відшивати таких!!!
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:39
По твоїй логіці якщо негр народиться в африці десь, де постійно війна за ресурси, немає води, немає жратви, то то його вина, сам винен? І ти вважаєш себе розумною істотою, та ти просто макака яку навчили говорити, от і все, біоробот без аналітичного мислення і логіки))
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:48
В Швеції жінка працює, а чоловік виховує дітей. А є ще варіант коли двоє чоловіків у однієї жінки, а вона працює, і один з чоловіків працює, шведська сімя
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:51
ми не в африці, тому не треба ля-ля, тепер хлопці вже після 9го класу працюють за для дівчини так, аби все їй і на неї потратити. Макака тут ти! Розумово відстала! Йди подрочи і поний що ти лох і інщеброд з такимиж слабаками-обіженками і мамкиними синками. Замість того аби після 9го класу ви хлопці виїхати з села, робите як ті негри чекаєте поки стане краще, а не буде краще - Бо ти хлоп і маєш тяжко працювати, відпочиватимеш коли дівчина буде на рівнні матеріальному своєї подружки і завжди чуть чуть кращи бути її хлопця, але такому як ти пуцьвірінку ніколи дівчини немати і не мати весілля, бо ти ніщеброд, як і більшіть хлопів котрі, гадають що жінка має заробляти і працювати!!! Йди роби - інтернет створений для жінок, а не для хлопців!
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:57
Ти мавпа поїдь у швецію і спитай їх про шведську сімю, бо вони не в курсі, а мені от доводилось поїздити по скандинавії, і так, там є така штука що чоловік з дітьми, але це лише фінансова вигода, бо так держава більше бабосиків дає, холодний розрахунок, такий ж як і холодний менталітет північних народів. І я ні разу не бачив там скандалів і істерик, а тим більше щоб там хтось дітей лупцював ще й на вулиці, я к у нас це яжмами роблять. І ти х підерасів там не відрізниш від звичайних людей. І якщо вже тобі мозок виїбали журналюги, різні писателі статей в інтернетах і голівуди, то це не означає що так є насправді, попугай ти кімнатний.
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:58
Вам би дівки як у швеції, то взагалі б між ногами чорні діри такі були що вже б вас трахати треба було б космічним шатлом. Швеція блять, чергове виправдання свого хохлятського блядства... я не раз тут писав, вам баби щось не подобається - зйобуте в Європу і не вертайтесь, а нє поєбалась, по жила з європейцем, він лишив - бо нахир йому така кончена транжира. А потім приїжджаєте сюди і починається, ніщеброди, синки мамині і тд.. Пиздуй з піздою у свю Швецію і не виписуй тут свої виправдання. Ще не бачив жодної жінки, що б закохалась в хопця безробітного, без машини, і твоє найстрашніше - живе з мамкою в селі. За те вас бабів бери, ніяких, безробітних ( а нахир ти ж студентка), бери потім роби на ваших дачах - бо твоя ж мамка то святе!
анонім 0 02 квітня 2021 о 15:01
Тобто ти визнаєш що ти сприймаєш чоловіків лише як рабів і обеспечунів, і якщо не той олень поведеться то інший точно. Значить ти лише підтверджуєш мої слова. Дякую тобі за правду і відвертість)
анонім 0 02 квітня 2021 о 15:43
не піньтесь хлопці, вам й так дрочити до старості)) таким як ви недають навіть проститтуки!
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:24
Я тебе розчарую, от якраз то потім ви всі починаєте бігати самі, бо альфач з дітьом кинув вас, або самі його сплавили, а тепер шукаєте хорошого і дорого чувачка для свого потомства, щоб і спокійний був, і гарно заробляв. Але пприкол то в тому що ті хто гарно заробляє виявляються не такими то і дурачками, їм лапшу на вуха не навішаєш, ну і потім починається, та він напевно підерас, йому не дають, і взагалі він якийсь не такий, бо нехоче таку потаскану принцеску з прицепом, в якій вже побував хто хотів і не хотів))
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:02
то ставай геєм, як не хочеш свою зарплату на дівчину тратити. Хоча яка в тебе зп. Сидиш тут анонімно ти тут тільки "бог", а у житті ти ніщеброд, селюк, мамкин синок, дєвствіннік і лох!
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:35
О, ще одна істота обділена інтелектом, не здивуюсь якщо жіночої статі. Давай по порядку, геями не стають, а скоріше народжуються, я думаю ти чуло що таке гендери, і скільки їх в наш час є. Зарплата, або заробітна плата, тобто зарплату отримує людина якій не хватає розуму працювати на себе, зате є розум працювати на дядю за 5 копійок, хіба це не взаємодія пана і холопа, як думаєш, холопка? Слова ніщеброд в укр мові немає, як люблять говорити патріоти чемодан , вокзал, і нахуй за поребрик. Селюк, має бути образливо, от тільки ти століттям помилилась, тому що ту ж канаду, данію, австралію, називають великим селом, бо щастройка малоповерхівок, а не тих ваших курятників з 10+ поверхами один біля одного, без інфраструктури, з тонкими стінами, без стоянок, дитичях майданчиків, і тд і тп, не кажучи про якісь дерева і озеленення з влаштуванням територій навколо. Мамкин, і татовий теж синок, що дальше амеба? Дєвственнік, вже писав, нахуй за поребрик до кацапів підстилка ти тупа. Лох, має бути образливо, ану скажи но мені звідки це слово пішло, і що воно означало? Але скоріше у тебе навіть не виникало бажання дізнатись що означають слова якими ти користуєшся, тому що ти тупа хуйня, в реальному житті такі слова комусь скажи, чи героїзму не хватить, бо по єбальнику дадуть.
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:58
типовий ти інцел вонючий. Закрийся!
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:51
Нема що сказати, закінчились ті 64 кбайти оперативної памяті, чи тротлінг на ардуіно нано почався?)))
анонім 0 02 квітня 2021 о 23:05
треба змастити спермопастою
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:07
Є жінки які нелицемірні, і завжди говорять правду. Але їх у нас називають повіями, рспхами, які зі всіми сплять і дають. Однак вони щирі і відкриті
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:17
Блаженний той хто вірить і не бачить суті речей, так по правді легше жити, чим більше розуміння всього, тим більше смути в серці і розумі.
анонім 0 02 квітня 2021 о 12:34
+100500 - тільки нормальний не каблук слова зрозуміє, і лише гомики і хлопці-ідіоти тут будуть срати що не так!
анонім 0 02 квітня 2021 о 20:35
Попахує типовим обивателем яких знаю десятки. Можна сісти в машину часу і побачимо що автор навіть через 10 років на тому ж щаблі соціальної драбини, просто на 10 років старший