Цікаво спостерігати за жонатіками, або тими у яких є дівчина. Перші живуть як раби, ходять на роботи, роблять ремонти, одним словом битовуха, практично ніякого часу на себе, на свої хоббі і захоплення, створення чогось своїми руками чи розумумо, лише виконують забаганки своїх жінок, бо типу сімя, та й самі думають що єдиний їх смисл в тому житті то лише чим побільше матеріальних ресурсів наколекціонувати, і як там кажуть виростити сина і посадити дерево, одним словом обеспічуни, при тому єдина відрада то зрідка втекти в гараж, побухати з такими ж як вони нещасними, або поїхати на рибалку. Не розуміють при тому що ці всі шаблони навязані бабами, бо це їхня основна функція, розмноження, навіть у більшості тварин самка практично сама відповідальна за розмноження, а самець тупо свалює геть. А у того що собі бабу знайшов то всі друзі і захоплення відразу відходять на другий план, дала разок пісю понюхати і все, приручений як домашня тваринка, ще й готовий принижуватись перед принцесою і догоджати у всіх сенсах)) Сам таким далбайобом був, думав що дівчатка то щось святе, какають метеликами і пукають запахом квіток)) Але там святості і моралі менше ніж в якогось зека. А це все я пишу лише для себе, не для вас, той й кому треба і так все знає, а той хто щось тут буде виписувати в коментах що все не так і все не то, хай живе дальше в своїх ілюзіях, але нехай потім не жаліється коли життя дасть по сраці))

Коментарі
анонім 0 02 квітня 2021 о 13:57
Не знаю, я бабу не нюхав, як каже моя мама, дєвственнік, вічний хлопець. Але поки годує і дає оплачує інтернет мені пофіг
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:17
твій пост "Баба це сама лицемірніша істота на цій планеті"?
тоді все ясно. Щоб ти сі всопокоїв троха, напишу тобі приклад мого батька, який не відмовився ані від хобі, ані від захоплення, ані від друзів - як ганаяв футбола холостяком , так і ганяє тепер до пізньої ночі, а коли зима - пропадає у спортзалах, копаючи м'яча; як ходив собі на хор, бо страшно любить, так і зараз ходить. Я пропадав цілими днями на роботі, яку дуже любить, так і далі пропадає. І ніц йому мама не зробить - навіть на хрестини доньки прийшов під кінець, і то із розсіченою бровою після матчу. Викинь ті свої шаблони, між білим і чорним є ще кольори.
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:32
Бачу ти не знаєш різниці між егоїзмом, і часом для себе, який не виключа участі тої ж сімї у своїх захопленнях. Дітям так чи інакше цікаво поїхати на рибалку, щось майструвати з татом , і тд. А от жінки у своїй більшості хочуть лише шоб здійснювались їхні забаганки, у чистому вигляді це егоїзм. В чому проблема приймати участь у житті один одного, але в розумних смислах, а не наприклад чекати коли твоя ненаглядна гроші потратить в торгових центрах, чи пазурі намалює, замість того щоб поїхати всією сімєю в маленьку подорож, на ту ж природу.
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:50
егоїзм - не егоїзм, немає значення. Ти пишеш, всі жонатіки пов'язли у битовусі і забаганках жінок. А я тобі пишу - не все так однозначно. Після роботи моєму батькові хочеться розслабитися, він іде розслаблятися. Ніхто йому не забороняє. Де його жінка, яка його прив'язала? А нема такої жінки.
Твої пости упереджені.
Я теж можу написати, що всі заміжні жінки потопають у побуті, догляді за дітьми, кухні, поки чоловіки водяться з колєгами, п'ють, ходять на роботу, де все ж таки можна розвіятися, приходять додому, їдять, вмикають телевізор і пухнуть в ньому (це тобі приклад мого брата). Але я такого не пишу. Не одна моя подруга мріє піти на роботу, але не може, бо в неї дитина, яку вони народили спільно з чоловіком, це їхня соціальна домовленість, договір. Обоє від чогось відмовились, створивши сім'ю.
анонім 0 02 квітня 2021 о 15:22
У тебе шиза, чи ще якась хвороба з сприйняттям дійсності? Вже не перший раз це помічаю, де блять там пише про всіх? Чому ви дауни постійно дідову сорочку на себе приміряєте? Якщо я і пишу, то пишу про більшість, а не всіх, тому що більшість хочеш чи ні , але вибирає напрямок розвитку. І те що є ті що сидять на диванах, бухають, нічого їм не треба, це лише логічний порядок речей, правило рівноваги в природі і світі. Тому що коли більшість жінок, вибачте за слово, гамно лицемірне і продажне, і бляді, то їх антипод так ж самі бабніки, алкаші, і різного роду маргінали і бидло. Так і має бути, неможе бути що одні святі, а інших щойно з пекла випустили, ви всі один одного варті. А мене лише цікавить тих 5% думаючих людей, з принципами, совістю, моралью, а ви хоч всі від того ковіду поздихайте, для планети тільки краще буде, а то з вас толку 0, живете аби жити, і таких самих калік з своїх дітей робите, рабів для системи, мясо для війн, для заводів що дяді мають. Самка людини це ідеальний мотиватор для системи, вона стимулює далбайобів просирати своє життя на важких роботах, тратити здоровя і час, а потім спиватись щоб недай бог до пенсії не дожив, щоб не прийшлось державі віддавати те що вона забрала раніше в раба. А сама самка то потратить на якусь фігню і забаганки, але якою ціною, їй насрати як ті гроші заробляються, хоч вбивствами, хоч обманами, головне щоб були, і чим побільше. То хіба ж ви дорогі жіночки не породження зла, що варта ваша краса, солодкий голос, ця вся ваша доброта і правильність яка лише транслюється в інфопросторі, а по факту не являється такою. Ви просто зло, більшість з вас, і навіть цього не усвідомлюєте, бо вам до сраки, головне щоб моїй жопі було тепло.
анонім 0 02 квітня 2021 о 15:30
Перечитай ще раз свій пост: "Цікаво спостерігати за жонатіками, або тими у яких є дівчина. Перші живуть як раби, ходять на роботи, роблять ремонти, одним словом битовуха, практично ніякого часу на себе, на свої хоббі і захоплення, створення чогось своїми руками чи розумумо, лише виконують забаганки своїх жінок, бо типу сімя, та й самі думають що єдиний їх смисл в тому житті то лише чим побільше матеріальних ресурсів наколекціонувати, і як там кажуть виростити сина і посадити дерево, одним словом обеспічуни, при тому єдина відрада то зрідка втекти в гараж, побухати з такими ж як вони нещасними, або поїхати на рибалку. Не розуміють при тому що ці всі шаблони навязані бабами" - хіба тут нема латентного "всі одружені чоловіки" - раби жінок?
анонім 0 02 квітня 2021 о 15:35
тут хіба не читається "всі": думав що дівчатка то щось святе, какають метеликами і пукають запахом квіток))
а тут: "То хіба ж ви дорогі жіночки не породження зла, що варта ваша краса, солодкий голос, ця вся ваша доброта і правильність яка лише транслюється в інфопросторі, а по факту не являється такою"

в тому й прооблема - ти узягальнюєш, узагальнення завжди викликають дискусії.
І ні, в мене нема шизи.
анонім 0 02 квітня 2021 о 16:03
Зрезюмую свої погляди, які десь збігаються із суттю твоїх: сім'я - це добровільне поєдання двох людей, це партнерство. Ніхто не має права обмежувати свободу іншого. Кожен розставляє свої особисті кордони, які мають поважатися. Свобода одного перестає бути свободою, коли вона устискає свободу другого. Партнери рівноцінно вкладаються в сім'ю, по-різному, але однаково цінно.

У стосунках рідко коли є один суто поганий, а другий суто хороший. Але в тебе у БІЛЬШОСТІ (напишу твоїми словами) - це жінка.

Ти пишеш свої однобокі провокативні пости, знаючи, що вони викличуть незгоду в багатьох.
анонім 0 02 квітня 2021 о 16:09
єдине що важливо - гроші, а сексом мають натрахатись до народження дитини. ВСЕ!
анонім 0 02 квітня 2021 о 16:12
ти так думаєш? Ок
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:07
Я вам нічого не доказую, і ніколи не докажу, та й у мене немає такої мети, як і немає мети робити війну між статями, чи сіяти ненависть, а все написане це лише спостереження за людьми, за рідними, за друзями. Ви ніколи не признаєте що така ваша тваринна суть, можливо це інстинкти, можливо виховання, можливо божа воля, я лише написав те що бачу, а якщо ви всі такі нетакі, то напишіть свій пост, як все насправді) А ви просто полізли мене обсирати, строчити коменти, в чомусь переконувати. Мені нема діла до вас, живіть як хочете. Але зазвичай ви цього не робите, бо вас все влаштову, так ж гарно жити, на чиїмось горбі в рай заїхати, хіба не так, мужиг ж должен, а принцеса не должна. Може як буде війна ви теж принцески підете воювати за свою країну, чи легше потім пристосуватись і сісти на хуй тим хто переможе. Ви ж всю історію так і робили, розмінний товар, як не для москаля, то для татаромонголів, то поляків.
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:40
дивись, я тебе не обсираю. З мого боку - це чисто спокійна дискусія. Не переходжу на особистості й обговорюю тільки суть написаного. Зауважу, що легка агресивність відчувається саме з твого боку: оце твоє риторичне питання про шизу, "ви дауни" тощо.
ти кажеш, що немаєш мети робити війну між статями, чи сіяти ненависть, але твої тези свідчать зовсім про інше. Це, знаєш, з того роду, що й "я не маю нічого проти лгбт, але...." і пішло-поїхало. Класика. Бо про що ж інше кажуть твої слова, як не про протилежне: "Ви ж всю історію так і робили, розмінний товар, як не для москаля, то для татаромонголів, то поляків". Це хіба не сіяння ненависті? ВИ - жінки.
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:54
Хто тобі сказав що я буду толерантним до тебе, до вас, до ціх всіх писак коментів, читачів. Знаєш що таке толерантність в своїй суті, це вимушена штука, бо в реальному житті коли говориш те що думаєш то тобі за це можуть шию скрутити, в дурку посадити, нещасний випадок станеться, залежно від того на кого посмів батон крошити. І так, ви для мене всі дауни і далбайоби тупі, по сумісництву раби і біороботи. Ти хочеш щоб я сам собі брехав, навіщо мені так робити, себе обдурювати, лицемірити, бути підлабузником, та й перед ким, перед дегенератами. Ти мавпо почитай тут хоча б з 20 постів, про що тут пишуть, ви бидло єбане, з тупими думками, інстинктивною поведінкою, ні логіки, ні розуму, ніхуя. Те саме і в тому твітері, і в інших соцмережах, де далбайоби на даний момент мають псевдовладу, бо до них прислухаються корпорації, бо можна заробити. А ютуби, хто в топах, скажи но мені, хіба не далбайоби?
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:21
Прочитай, будь ласка, свій власний допис трохи нижче, там, де "ого, скільки ненависті". Нехай він буде моєю відповіддю на твій оцей коментар.
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:22
Ти пишеш як інцел. Їм всі щось винні
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:48
Ти думаєш я вас ненавиджу)) За що, кожен має право жити як хоче, та ви мені неподобаєтесь, але я не збираюсь з вами воювати, ви як природні явища, пори року, є дощ, є сонячна погода, є зима, є літо, весна. Мені неподобається зима, особливо коли того болота купа, але ж я її не ненавижду, це лише пора року, те ж саме комарі, які кусають, за що їх ненавидіти, така у них природа) А ваша природа бути тягловим скотом для сильних світу цього. За пенсії чули напевно, ну так що, скільки з вас доживе до неї, при тому що у иайбутньому вік визоду то будуть пвднімати. А ціни за газ, світло, той ж хліб, вам сказали що буде ціна така то і така, без показу розрахунків, детельного пояснення, ви помекали, повозмущались, і пішли платити, хто ви є всі, якщо не раби тупі , які єдине що можуть то свого ближнього найобувати і втрптувати в гамно, бо коли проти дяді підеш, то голову відібють, і ти мене хочеш чогось вчити, рабиня ти ізаура))
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:53
і знову "ви всі". Потім знов скажеш, що не казав "всі"?
ти дуже злобна людина, з тобою неможливо нормально говорити. Тільки один осуд у словах.
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:59
дивись аби ти рабом не став, як аліменти виплачуватимеш)
анонім 0 02 квітня 2021 о 21:36
А як я маю писати коли хочу себе відокремити від вас? Я у своєму пізнанні цього світу зайшов так далеко що навіть з натяжкою можу назвати аас людьми, бо по факту ви гірше тварин. Ні один вид на цій планеті не знищує в такій кількості собі подібних. От взяти таке явища як війна, чому, за ресурси, за владу, за територію? А от ніхуя, просто одному далбайобу прошили мозок що от там живуть хуйові, дітей своїх їдять, і їх треба йти перебити, те саме з іншої сторони, або у них шкіра не того кольору, або вони бачте в нашого бога не вірять, не так говорять, та блять, тут тисячі причин можна придумати. А суть одна, один далбайоб хоче вбити іншого далбайоба, і похуй на заповіді мораль, думалка то не думає, очі стікляні стають, і пішли блять за царя, за родіну, за хуй на горі високій. Не було б далбайобів, не було б зла в тому саіті, а так, маємо те що маємо.
А жінок за своє життя, які вміють думати, щось сказати, і це я не кажу за їхні принципи , совість, людські якості, то можна на двох руках перерахувати, а решту то є шлак, тупо обєм для розмноження, ще й з запросами ніби там піся золота. От що з вас толку, ви в теперішній час майже всі бляді, мені гидко буде сімю заводити, щоб ця жінка мені дітей родила, яку хуй зна хто їбав і кому вона сосала. Хоча вам похуй, таким чином нормальні чоловіки повимирають, а лишуться куколди яких ви будете призирати і ненавідіти, що посієш те й пожнеш...
анонім 0 02 квітня 2021 о 21:54
скільки тобі років?
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:00
інцел що взяти
анонім 0 02 квітня 2021 о 23:57
не думаю. видно, що людина з досвідом.
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:45
Є така Костюк з Франківська, або Капусточка. Але таких мало
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:27
ти просто ніщеброд - от і бісишся
анонім 0 02 квітня 2021 о 14:35
Мене такі люди веселять) А ти тоді хто? Безмозглий хейтер який робить висновки і дає судження навіть не знаючи хто цей текст написав. Може це ИИ написав, який контролює всі фінансові потоки, інфраструктуру і зброю на планеті))
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:05
Я радий, що психо- і соціопатичний аффтар не розмножується і не буде калічити психіку своїх дітей тими хворими догмами. Не простежується жодної, моралі, совісті чи бодай зв'язної думки, лише графоманія, ненависть та комплекси.
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:16
Ого, скільки ненависті, особливо до моїх дітей) І як ти зроби ло висновки про людину лише по одному посту де купа дегенератів сидить. Ти далеко підеш, йди одразу в суд, в правоохоронні структури, в дипутани, буде вершителем людських доль, тиж хуйня тупа людей з першого слова розкушуєш, посадиш пару сотень невинних, хай гниють там по тюрмах. І запамятай, хто б ти не був чи не була, ти для мене лише кусок тупого гамна, яке ні логічного мислення немає, ні розуму.
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:08
Сама моральна і принципова у нас Яна. До весілля не спить, чесна, відповідальна і все у цьому дусі. Кльова казочка, шо нє ви всі повірили?
анонім 0 02 квітня 2021 о 17:15
у 14 вже давно не дівчина, а жінка, при тому що через того хлопця пройшло пів дівчат з села чи міста - бо шо, правильно тратить всі свої гроші і батьків на єбаньки, а потім ті (вже жінки) думають що то так має бути, а попадають на хлопця, що каже їй за себе платити)) і оп! і все по колу, хлопець думає що з ним не так, потім починає робити як той йобар, дехто залітає, потім аліменти, або зіпється. А ти й далі вір, що їй 18, а вона целка, може і целка, ротом і аналом точно ні, бо і такі є))
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:20
Часи міняються і очкастий задрот Руслян, якому Єва придумала поганяло Лалка, строїть дівчат в курятнику і вони навіть бояться кокнути
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:26
У інцелів проста філософія. Сама красива дівчина має розкинути перед ним ноги і сказати, о трахни мене мій некрасивий бідний жирний або горбатий психований красунчику. Я ж так тебе хочу, я вся палаю)
анонім 0 02 квітня 2021 о 19:56
йди нах!
анонім 0 02 квітня 2021 о 20:36
а
Попахує типовим обивателем яких знаю десятки. Можна сісти в машину часу і побачимо що автор навіть через 10 років на тому ж щаблі соціальної драбини, просто на 10 років старший
анонім 0 02 квітня 2021 о 21:44
Ти для початку спроектуй машину часу, чи слабо, краще хай хтось придумає, а я такий розумний зачекаю буду коменти строчити. Що ти хуйня ти тупа за своє життя зробило, дерево хоча б посадило? Чи тільки пакостило, сцяло по підїздах, пояшки розбивало на дорозі, лавочки в парку ламало? Ти ж ні на що не здатне, ти навіть прогером станеш, і різну хуйню штампуєш для обивателя, ті тупі ігри і застосунки, щоб хейті піднятись.