Сьогодні закінчив проходити медогляд в воєнкоматі. Підписую контракт на службу і дав повну згоду проходити цю службу на сході. Я чудовисько, яке немає права на життя серед нормальних людей, я ніколи неміг побудувати, але майстерно вмів зруйнувати. Я наважився на цей крок бо мені 26 років і я абсолютно один. В мене не лишилось друзів, мав чергову можливість завести стосунки, але як завжди через свої поняття і принципи все зруйнував, про рідних і мови бути не може бо не завжди людей з однієї крові можна вважати рідними. Який сенс тоді жити? Гадити, жерти і спати? Не по мені таке. Порізати вени як дівчинка гімназистка в приступі? Смішно. Смерть в бою зі зброєю в руках якось краще звучить. Коли мені випаде можливість з кістлявою зустрітись, я це зроблю з посмішкою. Давно пора.

Коментарі
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:15
урааааааа!!!! одним ніщебродом уродом менше!!!! попутної тобі кулі в голову як найшвидше = від всіїх дівчат України! добре-добре тобі б навіть і проститутка не дала б) Бачте дєвствінніки ніщеброди синки мамкині як робится - як здихати треба!
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:26
Ти далбайоб, я теж таким був, надіявся що щось в тому світі можна змінити. А насправді це все велика гра, театер, кіно для тих хто цим світом править сотнями років. Єдиний спосіб щось змінити в цьому житті, це змінити себе, забити на систему, на цей весь тупий соціум, ті моделі поведінки. Що таке країна? Це народ, територія, нація? Серйозно, чи просто корпорація під назвою україна, як і інші, росія, польща, сша? Куди податки йдуть, пдв, різні побори, де нахуй детальний список що кули пішло, нема блять. Земля і природні ресурси належать народу україни, де той народ, бо я походу не народ, мені просто так ніхуя не дали, ні кусок лісу, ні нафти, ні корисних копалин, ніхуя, а як йти воювати за жидівськи бізнеси, то піздуй, це ж твоя земля, твій народ. Який нахуй народ, тут кожен другий хоче тебе наїбати, кожна друга шмара бушна після 10+ хуїв, а решту синки голів міст, дипутатів, бачте по доках інваліди, неположено їм воювати. Ти за те гамно хочеш воювати йти, я ще щрозумію якщо є принципи свої, поняття, але не за цей зброд єбаний, хоча ти скоріше ща все такий й ж зброд тупий, не в обіду, бо це факт, сам таким був. Короче подумай краще над цим
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:27
і хай стає геєм) як ти)
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:30
Я не гей, тепер йди здохни від злості)))
Якщо не віриш, можу тобі в рот дати і гарно виїбати, але це тільки якщо ти не страшний бегемот, бо у мене на таке не встає
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:31
та як не гей?) натурал би таке не написав())
анонім 0 02 квітня 2021 о 22:35
Давай провірим, приїдь до мене, я тебе гарно виїбу, може добріша станеш. 3 раз пропонувати не буду, а то буде там у тебе між ногами як гарне вино, сухе 10 річної видержки)))
анонім 0 03 квітня 2021 о 0:39
Ти не інцел, ні. Ти мізантроп, якому всі щось винні і який думає, що він кращий, що він пізнав життя, а ми тут гімно якесь. Був би ти таким самодостатнім - не сидів би тут, не брискався би гнівом. Ти залежніший від соціуму, ніж хочеш здатися.
анонім 0 03 квітня 2021 о 9:36
Я кращий за тебе в сотню разів, в тисячу, а тепер йди втопися з горя. Такому як тобі гамну це нестерпно чути, що є люди з совістю, поняттями, моралью, тому щи ти суче племя можеш бути тільки паразитом в цьому житті, ти ніхуя не вмієш, ти позакінчувало ті універи але шукаєш дядю на якого будеш працювати, ти лише раб тупий, який нічого неможе створити своїми руками і розумом, максимум то своєю піздою на білий світ ще одну личинку народити, от і все на що ти здатне.
анонім 0 02 квітня 2021 о 23:54
З такими думками треба йти не на війну, а до спеціаліста звертатися. Я серйозно. Ти не хочеш пройти курс психотерапії?
анонім 0 02 квітня 2021 о 23:59
І що ти доброго зробиш, запропастиш своє життя, себе, станеш гарматним м'ясом у війні одних бандитів проти інших. А потім у кращому випадку якесь чмо, таке як шоколадний виродок чи зелене непорозуміння присвятить тобі, нібито героєві (а насправді ти для них створіння, якe взагалі немає своєї думки, cвободи і повністю належить їм) цілий пост із двох абзаців у соціальних мережах. Алe ж герой! A кілька тупих квочок, у яких в голові солома, напишуть коментарі типу cлава Україні і нашим захисникам, a через 10 хвилин забудуть про тебе, про той пост і ніколи не згадають.
анонім 0 07 квітня 2021 о 0:45
Як ти з такими думками пройшов комісію у психіатра?