Ці велоп..ари їдуть по краю автомобільної дороги і не знаєш що з ними робити. Якщо вже такий фанат роверів чи просто бідний, то їдь як повноцінний транспорт, по середині крайньої правої смуги і нехай тебе беруть на обгін, а то потім із за цих хрустиків можна аж на 3 роки сісти. Це і скутеристів стосується

Коментарі
анонім 0 04 квітня 2021 об 11:37
Я повністю тебе відтримую! Треба написати петицію, щоб роверистів змусили вивчити правила дорожнього руху і заборонили цим ніщєбродам їздити по пішохідній зоні.
анонім 0 04 квітня 2021 о 14:34
А ти в курсі що років за 10 авто з двз будуть заборонені у європах, а у всіх інших років 20-25, і мавпам за рулем скоріше за все заборонять керувати авто, буде автопілот рулити, бо ви воділи бухаючі ще й при тому в сраці бачили всі правила вбиваєте людей і один одного більше ніж на війнах. А те як ви їздите, це взагалі цирк, ніби злого пса закрили в буді і він постійно гавкає і гризе все що попадеться під ніс. Ще й всі жирні як кабани бо навіть до магазину за 50 м впадлу перейтись, а ваші жінки зраджують з тими ж велосипедистами, бо з такими кнурами гидко не те що сексом займатись, а навіть бути поруч.
анонім 0 04 квітня 2021 о 15:20
в Європі і так в місті немає сенсу на своєму кориті виїжджати - по-перше, парковку якщо і знайдеш, то дуже дорого, по-друге, громадський транспорт ідеальний. По-третє, для велосопедистів створені всі умови. По-четверте, вони ведуть здоровий спосіб життя, тому й живуть набагато довше ніж ми.
анонім 0 04 квітня 2021 о 15:18
О, дебіл купив євробляху і велосипедисти тепер для нього "ніщеброди".
Після того, як ти в 50 від інфаркту загнешся, велосипедист ще років 30 буде жити.