Давайте поговоримо про чинного президента. Ось 75% голосувало за нього, вірили в те, що обравши Зеленюгу - стане жити краще. От давайте зараз серйозно, кому з вас стало жити краще від його правління? Перелічіть, що він доброго хорошого він зробив за час свого президенства)

Коментарі
анонім 0 04 квітня 2021 о 19:28
Смішні ті, хто вазагалі вірить, що за нового президента одразу житиметься краще.
Загляньте, пліз, у конституцію і перечитайте про його статус і повноваження. А то багато хто думає, що президент сидить в ощадкасі і роздає пенсії та зарплати)))
анонім 0 04 квітня 2021 о 21:17
Повноважень клоуна вистачило, щоб розставити на всі посади своїх людей, щоб статки олігархів за 2 роки зросли на 7 млрд. доларів, а всі держ.підприємства знову стали збитковими, хоча за Пороха вони були досить прибутковими.
анонім 0 04 квітня 2021 о 19:59
Наївно думати і сподіватись, що в Україні, яка перебуває під зовнішнім управлінням, може бути краще життя і якісь позитивні зміни. План по знищенню української нації і зачистці території від "нерабів" давно розроблений нашими так званими "друзями і партнерами". Після державного перевороту він безперешкодно втілюється в життя. Цe знищення освіти, ідіотизація населення (а особливо молодого покоління), знищення медицини, а через кілька років голодомор, утилізація працездатного населення на війні, війна проти пенсіонерів з допомогою тарифів і з допомогою фармацевтичних корпорацій - і це тільки ті речі, які найбільш очевидні. Про це давно відомо, але "нераби" і далі ідуть і голосують за персонажів, які найголосніше кричать про свою любов до України і патріотизм. Не здивуюсь, якщо на наступних виборах нам всучать якогось Сенцова чи йому подібного придурка. А загалом нас чекає дуже невеселe і ганебне майбутнє, якщо це можна назвати майбутнім. A нe простим нецензурними словом піз...ц.
анонім 0 04 квітня 2021 о 20:08
Амінь, іди з миром, брате мій.
анонім 0 04 квітня 2021 о 20:20
так уже склалося, що сучасний політичний світ поділений на блоки, де є великі держави і держави, які корстуються їхнім протекціонізмом. Це тягнеться ще з часів Антанти і Троїстого союзу. Після розпаду СРСР колишні республіки залюбки завернули до Заходу. Їм погано живеться? Один із яскравих прикладів Польща. Там проблем, звичайно, ще багато, але нам до цієї країни дуже далеко. І хто став першим президентом незалежної Польщі? Ану? Лех Валенса - такий собі Сенцов, умовно кажучи.
анонім 0 04 квітня 2021 о 21:22
Оно Польша, яку ви там любите під зовнішнім управлінням США прекрасно живе. Вся Європа була після другої світової під зовнішнім управлінням. Краще так ніж горда і незалежна Північна Корея, куди тобі пора збиратись.
анонім 0 04 квітня 2021 о 21:28
Польща живе за німецькі інвестиції. Але німці колись спитають)
анонім 0 04 квітня 2021 о 21:15
Він повний придурок, який крутив сракою перед москалями під час війни. Повірити, що клоун, якого висунули оліграхи може чи хочеш щось зробити могли тільки повні кретини. Країна кретинів.
анонім 0 04 квітня 2021 о 21:20
Ви, придурки, після Пороха, який заставив світ поважати Україну, вибив з Європи безвіз і асоціацію, легалізував церкву, заставив захід ввести санкції Пуйлу по самі помідори, ви після цього вибрали тупого недоумка!.. Ви заслуговуєте жити в лайні все життя.
анонім 0 04 квітня 2021 о 23:23
Ти тупа каструля, у якої в голові солома. Вальцман робив усе можливе і продовжує робити для знищення України. І чим більше у нас таких даунів, як ти, тим довше ми будемо вибиратися з ями, в якій опинилися після майданних поскакульок. порох ху*лo, ла-ла-ла-ла-ла))
анонім 0 05 квітня 2021 о 1:40
здохни вже нарешті
анонім 0 05 квітня 2021 о 2:05
Пригорає, каструля? Вальцман був би тільки радий таких, як ти, утилізувати в АТО, а ти йому співаєш хвалебні оди.
анонім 0 06 квітня 2021 о 4:31
В АТО українські воїни утилізують русню та сепарів-малоросів, ось таку плісняву як ти, Калафатюк.
анонім 0 06 квітня 2021 о 14:46
Лікуй башку, тупорилий імбіцил. в АТО утилізують неправильних українців з обох сторін при підтримці господарів України. А якщо ти віриш хeрні, яку несуть ЗМІ, то ти повний ідіот. Маєш любовні почуття до Калафатюка - пиши йому в приват, про твої гомoсяцькі нахили не обов'язково усім знати.