А вас теж вчили тати діди і знайомі чоловіки, що якщо жінка пхається керувати у якусь роботу наприклад будівництво хати, то діла не буде? Мені здається щось у цьому є. Спостерігав раз у супермаркеті таку картину, чоловік і жінка купляли шуруповерт. Видно що чоловік такий трохи каблук. І продавець порадив хороший шуруповерт однієї німецької фірми. Але тут втрутилась жінка і сказала що у нього негарний колір і ящик не дуже красивий. А краще той гарно розмальований. І чоловік купив те що сказала жінка, хоча і знав напевне що вона неправа.

Коментарі
анонім 0 26 квітня 2021 о 12:47
Ну коли ми з хлопцем вибирали пилу, він хотів еклектро, я теж втрутилася і сказала, що в нас по сусідству живе відомий тзешнік-троль, який пише весь час ідіотські постики, і електро буде за слаба, треба брати одразу бензопилу.
анонім 0 26 квітня 2021 о 16:44
Я от коли хату будував, довірив жінці вибрати керамічну плитку для ванної.
Потім довелось її знімати і клеїти нову, бо вона вибрала таку темну, шершаву і матову, на якій залишались сліди від води і вона погано милась.

P.S.: те, що я вибирав я сам,теж багато потім переробляв, бо з першого разу зі всім не вгадаєш. Так що справа не в жінці))
анонім 0 26 квітня 2021 о 19:10
Ок, бумер
анонім 0 27 квітня 2021 о 2:42
Старих дідів треба пиздити, але по чорному. Бити їх в ніс, бити по колінах молотком, ламати їм ребра, відкручувати вуха, ламати пальці, тикати ножем в м'язи ніг, бити чимось металевим по яйцях, піднімати їх на висоту і кидати їх з висоти.