Пару раз зтикався в автобусі з дівчатами фроттеристками. А це виявляється хвороба

Фроттеризм, або фроттаж (від франц. Frottage - натирання) - сексуальне збочення, при якому задоволення досягаються тертям об тіло іншої людини. Як вести себе, якщо «тіло іншої людини» - це ви (або ваша дочка, або подруга)? Швидше за все, у ваші плани не входило доставити комусь сторонньому задоволення в міському транспорті. За МКБ-10 (міжнародній класифікації хвороб), фроттеризм відноситься до розладів сексуального потягу поряд з некрофілією, непристойними телефонними дзвінками, зоофілією, аутоеротичним повішенням і потягом до людей з анатомічними дефектами(привіт Таня). Фроттеристи - це інфантильні (незрілі) люди, тому вони і вибирають такий специфічний спосіб отримання сексуального задоволення. Вони можуть бути прекрасно адаптовані в професійній сфері і навіть займати серйозні посади, але ось в сфері відносин терпіти фіаско.

При відсутності лікування таке відхилення йде по шляху будь-якої нав'язливості (обсесивно-компульсивного розладу). А точніше, ускладнюється. Якщо на початку присутня боротьба, а почуття сорому є стримуючим фактором, то згодом імпульс виявляється сильнішим розуму - і ось стороння тітка або красива дівчина притирається до вас у автобусі або у черзі в аптеці.
Чи завжди фроттерист - це одинак ​​без сім'ї? Ні. Є цілком собі «звичайні» люди, що мають відношення і секс. Ось тільки під час сексу вони фантазують про свою «маленьку таємницю» - як вони потираються до іншої людини в натовпі. І тільки в такому випадку вони здатні вступати в інтимні стосунки і навіть отримувати задоволення від процесу. У важких випадках, у міру прогресування і ускладнення девіації, звичайний статевий акт для фроттериста вже неможливий.

Коментарі
анонім 0 04 травня 2021 о 2:59
До мене в забитому людьми транспорті постійно дівки терлись дупами, навіть доходило до того що доводилось відвертатись в іншу сторону бо починав малий вставати.
анонім 0 04 травня 2021 о 9:11
Просто у дівчат інше відчуття дистанції. Вони настільки звикли до сексу з десятками партнерів що навіть не помічають що труться до когось
анонім 0 04 травня 2021 о 9:12
Завидуй молча
анонім 0 04 травня 2021 о 9:12
Тебе випадково штовхнула дівчина, а ти написав цілу поему