Бути заміжньою це тупо. Кожного дня прати , варити жерти. Зварив вже з'їли. Прибрала в хаті насмітили. І так кожного дня. Чоловік лиш думає про себе і ходить з друзями на рибалку і ще кудись там. Не пам'ятаю коли з ним десь були разом. Секс ніякий немає страсті, на початку старався задовільнити , тепер всерівно. Говорила з ним на цю тему доходить , але не на довго. Мій висновок. Всі чоловіки про себе й думають і не хочуть змінюватися. Є можливість поїхати за кордон, а того придурка лишу. Дітей заберу , а він лишиться сам. Так йому й треба.

Коментарі
анонім 0 14 жовтня 2021 об 11:25
Невже до когось дойшло що чоловіки одружуються лише заради бесплатної кухарки прибиральниці і шлюхи)))
Vadim_UA 0 14 жовтня 2021 о 12:51
Так. Хочу таку
анонім 0 14 жовтня 2021 о 12:54
а краще стань геєм
анонім 0 14 жовтня 2021 о 12:58
Іди на хуй, кончуга бля
анонім 0 14 жовтня 2021 о 12:59
ти підеш Вадік ще й як сядеш на чийсь хуй!
Vadim_UA 0 14 жовтня 2021 о 13:30
Підставляй пизду під хуй
Vadim_UA 0 14 жовтня 2021 о 13:30
Але, не під мій, а під псячий
Евгения 0 14 жовтня 2021 об 11:28
Та не так це все, тільки ТИ так хочеш бачити, я теж готую, прибираю( через раз ) правда 😅
І зовсім все по-іншому і він ДОПОМАГАЄ у всьому, все залежить від тебе і як ти до цього ставишся! Не роби з себе жертву, і тоді ти нею не будеш , повір
анонім 0 14 жовтня 2021 о 12:11
Таке враження ніби ти десь там за 3 км носиш лахи прати в річці в 20 градусний мороз, прибираєш дім в якому 100500 кімнат, і вариш їсти роті солдат... А по факту ходиш кнопки надимаєш,і від нудьги лізуть дурні думки в голову. Мужик то ж ніфіга не робить, йому гроші платять тільки за рибалку і посиденьки з друзями, інфа сотка))
анонім 0 15 жовтня 2021 о 12:29
Педофіли вибирають професії, де робота пов'язана з дітьми, їм з ними цікаво. Люди, які мають нездоровий сексуальний потяг, вважають за краще працювати в школах, дитячих таборах.

Педофіл - це найчастіше у якої не склалося життя, часом не зумів створити сім'ю, дєвственнік і вважає за краще компанію дітей та підлітків. У сексології є термін "затримка сексуального розвитку" - це про них. В юності вони зазвичай грають з дітьми молодшими за себе, не зустрічаються з дівчатами, як однолітки, їх ображають в класі.

У таких людей не складаються стосунки з жінками, вони можуть довго жити з мамою, часто педофіли страждають затримкою в розвитку - вони вчасно не прожили якісь речі, спілкування, відносини. Іноді ці люди навіть не усвідомлюють свій потяг.

Злочини вони роблять не так, як скажімо, наркомани: вони не чинять насильства над своїми жертвами, а здійснювали дії сексуального характеру. Дії педофілів схожі на дитячі, вони примітивні.
анонім 0 15 жовтня 2021 о 19:07
от тому я і хлопець чайлдфрі - це одна з причин, щоб дівка мені не вказувала і не тицяла в морду дітьми(які можуть бути і не від мене), і побутом. Я готовий жити 50/50 в побутових справах з жінкою але тільки чайлдфрі. ну вас нахир з женячками і тими дітьми. Ти то і зробиш що його на аліки і кинеш, це лише справа часу. але і тут питання де ти дивилась коли заміж за нього йшла? Але й так знаю він типу аля борзий якийсь "Вася" чмирить додітків і очкариків, поводився як в 90х з тобою, бив морди за твою пизду звичайно ж слабшим від себе, бо воно лише перед тобою герой коли на дискотеці чмрить і лупашить слабкого ботана перед тобою, бо такі борзі алкаші і курильщики як паровози курящі, завжди у вас в пріоритеті, і ти лярво тако ж не краща, зкурвлена сука, яка перше клеїться і строчить глазки хлопцям (у вас є така категорія хлопців де ви мамкиних синків і ботанів слабаків) на дискотеці самі використовуєте аби такі "Васі" вас ревнували, ти ж лярво не полізеш до альфача, який тому твоє просмердженому єбарю з агресію дебіла всі ребра переламає з своїми друганами і піздець Васі, ні ви варті одне одного такі, ид суко і Підітрись одна з другою своєю Стамбульською конвенцією! Бо любіть хлопців слабких , а ні то живіть з тим биждлом яке по молодусі ти обрала, сосала в його машині і з ним по ночах іскала пріключеній. Мені тебе не жаль суко!
анонім 0 17 жовтня 2021 о 10:29
Прикол в тому що так звані інцели і дєвственніки навіть подрочити не можуть повноцінно. Бо під час дрочки уявляють секс з жінкою, якого у них ніколи не було. А значить це просто проекція їх мозку.