Живу з хлопцем два роки разом. Двоє працюємо. Він свої гроші тримає і ховає по закутках. Неодноразово говорила на цю тему, що я не заберу в нього в мене є свої. Як купить мені дорогу річ то потім десять раз мені згадає. Чому з ним? Тому що він роботящий . Ніколи не сидить без роботи , не курить і не п'є. Мої подруги твердять що я можу кращого знайти. Але я не хочу іншого, його люблю. Як знайти до нього підхід щоб не був таким скупим. Я ж дівчина і хочу гарно виглядати. А в нього гроші є і багато. Говорив що у нього вже була дівчина і вона його розкрутила на гроші. Скільки мені ще з ним жити щоб він повірив . Якщо так буде надалі то лишиться сам при своїх інтересах.

Коментарі
анонім +1 17 жовтня 2021 о 17:21
Кожен нормальний тато перед весіллям вчить сина ніколи не вірити своїй дружині
анонім +1 17 жовтня 2021 о 17:35
Ну так і правильно робить, я у твоїй писанині побачив як мінімум три критичні помилки за які вже тебе можна вважати зрадником. Перша,це подруги, які подруги така і ти сама. Друга, ти його ціниш не як людину,а як біоробота який роботящий і гарно рацює. Третя, лишиться сам при свої інтересах, тобто ти через невизначений час готова його кинути, розвестись, якщо він не зміниться, ти хочеш підлаштувати його під себе, а вже чистий егоїзм. Він теж егоїст, бо гроші свої тримає при собі, але в наш час інакше неможна, бо обдеруть як липку, і він не зазіхає на чужі гроші, а лише свої береже, що є логічно, на відміну від тебе.
анонім 0 17 жовтня 2021 о 20:22
Respect, брат
анонім 0 19 жовтня 2021 о 19:46
Наречені зареспектували і тепер можуть відсмоктати одне одному.
анонім 0 18 жовтня 2021 о 19:24
Казав Головацька, давай будем жити, разом, буду абьюзити, шантажувати ще однією дитиною, але і гроші давати
анонім 0 19 жовтня 2021 о 19:45
А вона до чого?
анонім 0 19 жовтня 2021 о 20:13
Високомірна динамщиця
анонім 0 19 жовтня 2021 о 15:06
Я йшов, і мокрий асфальт відображав сіре небо, яке ще більше посилювало мій і так сумний настрій. Я йшов я по вулиці, а в голові була тільки одна думка: "Хочу, когось гарненько виє...". Блін, я, звичайно, добре вихований, але тоді іншого слова підібрати не міг, я був готовий піти на будь-які вчинки заради хоча б краплі задоволення.

Раптом я помітив, що на моїй вулиці відкрили нове кафе, ніби як кондитерську, ну а я дуже люблю солоденьке, і тому відразу ж, відкинувши всі свої думки, вирішив зайти і з'їсти щось смачне.

Відкривши двері і сівши за столик, я побачив хлопця трохи старшого за мене, він теж сидів один, а на столі біля нього стояла недопита кава, і, мабуть, сидів він тут довго. Він був одягнений досить просто, але у його погляді було щось, що відразу дало мені зрозуміти його орієнтацію та інтерес до моєї персони.
Це був Шкірко.
Ми дивилися один на одного, а потім він встав, голосно хмикнув і сів до мене за столик.
Я чисто механічно привітався, відповів на питання, як мене звуть і що я тут роблю. Шкірко взяв мене за руку і запропонував усамітнитися, я просто кивнув і пішов за ним, розуміючи, що він веде мене в туалет.
Ми зайшли і закрили двері. Він почав спускатися рукою вниз по моїх грудях, потім, я відчув його руку у себе на пресі і нарешті, на ремінь на штанах. Він заліз рукою під нього, розстебнув ремінь і обхопив пальцями мого красеня, який встав, 20-сантиметровий болт, з вибитими великими яйцями і гарною голівкою, на якій вже з'явилася крапелька смазки. Я був такий збуджений, що я чув серцебиття ппямо в члені.
Шкірко провів своїм язичком по моїй шиї, по грудях і животу, присів, злизав крапельку мастила з гарячої головки і обхопив губами мій болт, почав глибоко смоктати, ритмічно, даруючи мені задоволення, так що я аж почав стогнати. Потім я різко схопив Славіка за волосся, притиснув його голову до стіни, другою рукою взяв за горло і став сильно, глибоко і ритмічно трахкати в рот. Я просто насаджував його голову на свій член! Після 5 хвилин такого, я вже уявляв, що роблю це не з його ротом, а з його попкою, уявляв, як його анус обіймає цей твердий член і як головка члена входить глибоко в його тіло...
Я трахкав його рот, а Шкірко почав пальцями гладити мої яйця, і вони різко підтяглися до члена. Я зрозумів, що зараз буду кінчати, і вирішив зробити це з ним одночасно і подрочити йому. Але коли я взяв його член в руку, то відчув, що він весь мокрий. Він вже кінчив, він кінчив, не чіпаючи свій член руками!
Він знову став дрочити, і, коли Шкірко став глибоко та ритмічно дихати, я кінчив разом з ним. Моя сперма плавно заповнила його рот, я кінчав багато і довго, мій член млосно викидав порції солодкої сперми в рот Шкірка. Ось він і отримав порцію смачненького - навіть не зробивши замовлення...
анонім 0 19 жовтня 2021 о 21:09
Я хлопець середньої красоти але маю гарну фігуру. І тому мої друзі кажуть що тобі би ноги побрити, вбрати у колготи і можна трахати замість дівчини. А от дівчата до мене ставляться по різному, одні люблять, а інші чомусь мене не переносять

зізнаюсь