У мене світ рухнув, просто перевернувся догори ногами. Місяць тому, як вийшла заміж, з чоловіком до цього разом не жили, просто зустрічалися, все було добре, поки сьогодні щось не сталося з трубою біля умивальника, вона почала протіками, я почала збирати воду, вирішила зробити це сама, щоб його не відволіками поки він працює, воду всю позбирала, все посушила, потім, коли він вже був вільний вирішила розказати, почала розказувати, він охуїв, був такий вираз обличчя так якби незнати що сталося і такий каже до мене якого хуя я це голосно розказую, сусідка може почути і взяв вдарив мене в плечі в цей момент. Удар був не сильний, але люди, він був і це було з агресією, сказати, що я в шоці це нічого не сказати не знаю що мені робити, я навіть нічого йому на це не змогла сказати, бо була просто в ступорі. Потім на мене нахлинули емоції я почала плакати, він побачив і почав випитувати чого це я плачу. Я сказала чи це нормально що він мене і на мене руку піднімає, а він сказав на це, що він мене легенько штовхнув і сильно не бив і ще й накричав після цього.
Люди добрі мені криша їде я не знаю що мені думати і що робити? Може дійсно нема в цього нічого такого, а якщо є і це тільки початок і далі буде тільки гірше? 6 років зустрічання, весілля і отаке, ну як так?
Чесно, я не знаю, бажання зараз тільки зробити з собою щось, тримає тільки те що батьків жаль, бо я єдина дитина у них😓

Коментарі
Vadim_UA 0 31 жовтня 2021 о 23:48
Йди до мене жити. Я так не вчинятиму
анонім 0 01 листопада 2021 о 0:37
Думаєш я після такого захоче ще стосунків? Закохатися в людину, витратити на неї найкращі роки свого життя і щоб зараз ось таке терпіти?
Чесно, мені після цього взагалі вже не треба ніяких стосунків
Vadim_UA 0 03 листопада 2021 о 0:08
Значить, пальчики в поміч
анонім 0 01 листопада 2021 о 0:36
Поговори спочатку з ним. Якщо не дійде, тоді треба діяти. Можливо в нього від роботи згоріло і в пориві злості вже не тямив нічого. Поки нема що судити по одному випадку.
––––––––––––––––––––––––––––

Андрію, я з ним говорила, сказав мені, що він нічого такого не зробив він не те що не вибачився, він взагалі накричав ще на мене, він взагалі свою вину не визнає, ще вирячився чого це я ображаюся. Однмм словом роки зустрічання, весілля - все просто в пизду і все. Я вже жалію, що не йшла з ним жити до весілля, думала, шо за ці роки і так достатньо знаю його.
анонім 0 01 листопада 2021 о 8:52
Я не вірю . Ну мусіли бути перші дзвіночки агресії коли ви зустрічалися
анонім +1 01 листопада 2021 о 10:07
То ви жінки завжди були агресорками-абюзерами в стосунках ВИ! Ви ведете шантажне життя проти нас, обзиваєтете нас за малий статтевий орган, малу зарплату, принижуєте за здоров'я, ви нас кидаєте якщо ми вас нікуди не возимо, ви найбільші абюзери в стосунках тепер не ми. Адже в цьму терміні і є маніпуляція грошима - ви нам не дасте кохання поки ми вам не платитимемо на побаченні, часто без причини можете обізвати і вдарити, на від міну він нас чоловінків. Ви самі де не плюнь курите, бухаєте, поводите себе як шлюхи. Але чогось як абюзери то ми. Ви самі обираєте чоловіків котрі вас б'ють, бухать то і описувати не буду яких ви обираєте. а потім лізете до тих котрих ви відшивали називали мамкиними синками і взагалі готові жити з тим мамкиним синком в його селі, бо тебе вже ніхто не хоче. Ви жінки найбільші тирани в сім'ї, морально нас принижуєте - не хочеш заробляти більше, ти кидаєш і йдеш до того тирана, а потім кажеш що так і має бути, з кожного бляха кутка ненавидять мамкиних синків і хлопців ніщєбродів, але як вас з вашими личинками від альфа-алкашів брати то хто має - правильно абюзер із зп охранніка, бо він бач должен! Ви самі обираєте хлопів котрі вас б'ють. а тих хто трішки фізично слабкий і мало заробляє тебе "пані" він не цікавить. А потім той мамкин синок котрий в 30 таки першу дівчину отримав, не дивуйтесь що він став таким самим тираном. Ви винні що потім той дєвствіннк вас б'є, бо треба було давати коли вас краль хочуть, а не термінами в інтернеті бризкатись тепер - ніщєброди, інцели і абюзери. Ви жінки самі нас монстрами робите. Тільки є для вас погані новини, тепер вам за нами треба бігати, а ми за вами не будем. Ви терористки тепер всі. Що не так? Як ні! Не даси сексу, бо ще на побаченнях на тебе не потратив певну суму, не вийду заміж бо живеш не сам і не маєш машини, бо чим я перед подружками, що як лохушка. Не так?! НЕ ТАК!
анонім 0 01 листопада 2021 о 10:39
Мій тато бив маму відколи я пам'ятаю, десь ще мені 4 роки було, а женились вони по зальоту. І бив він її ногою по хребті, запускав магнітофоном, а раз вона не давала йому йти випити з братом і він її штовхнув і вона падаючи вдарилась потилицею до бордюра, отоді він злякався бо вона відключилась, і почав бити слабше долонею по шиї, так як мене. Але він і вона це нормально сприймали, бо б'є значить любить. От мій брат тоже почав бити свою жінку, і вона його десь після другого побиття покинула
анонім 0 01 листопада 2021 об 11:45
Хлоп аж 6 років терпів)
Evgeniya Ivanochko 0 01 листопада 2021 об 11:54
скажи такому допобачення ))) тай все, поки немає дітей, щоб все пройшло гладко та без сварок))
анонім 0 02 листопада 2021 о 12:12
Він виправиться, якщо ти покажеш, що не будеш це терпіти, прощати і що для тебе це серйозно.
анонім 0 06 листопада 2021 о 16:19
Ніфігашечки він не виправиться. Мені шкода дівчини
анонім 0 06 листопада 2021 о 16:27
Якщо не дурак, то може її залякати, затравити щоб вона боялась втекти
анонім 0 12 листопада 2021 об 11:55
я скажу так: якщо в нього є внутрішній гнів, котрий тригериться настільки безневинною ситуацією, як описала дівчина, і котрий проявляється агресивною реакцією, як фізичні штурхани, то чого від нього можна очікувати у складніших умовах: конфліктах і сварках - коли в хід підуть не лише його емоції, але і її? Як думаєте, у справжній сварці він буде спокійніший і проявить емоційний інтелект чи просто в'їбашить їй добряче куди попало, давши своїй агресії повний вихід?
Або дівчина розставить кордони і чітко вкаже, що таке недопустимо і що це вже провокує тріщини у їхніх стосунках, або вона далі буде жити в ролі жертви і страждати. Бо будьмо реалістами - нікуди вона не втече. рано чи пізно він її зламає (по ній це вже видно), і коли зламає, тікати буде нікому.
анонім 0 12 листопада 2021 о 12:02
Моя знайома втекла від знайомого. Але він реально кончений і бив її зі всьої сили, так що вибір був або стаття або розвід
анонім 0 12 листопада 2021 о 12:31
Я тоже свою Галю деколи б'ю. Коли довго буваю в Коломиї то вона розпускається
анонім 0 06 листопада 2021 о 16:14
Тікай! Нічим не можна таке виправдати. Далі буде гірше :( побачиш