Дівчата, я не вірю у любов. То на початку все добре , подарунки , увага. А пізніше коли ви живете разом, починаєш розуміти, що це просто ілюзія придумана хто зна кимось. І виникає бажання, а для чого то все.? Навіщо чоловік, щоб нервував тебе і притензії виставляв. То роби так, як я хочу, йди не мішай. Навіть сексом не хочеш з такою людиною займатися. Щоб гроші давав. До сраки його гроші , як він себе поводить як мразь. Краще бути вже одній і жити спокійно і нічому собі не відказувати. Щоб якесь недорозвинуте розказувало як мені поступати і що робити. Спалити тих ідіотів

Коментарі
анонім 0 02 листопада 2021 о 14:55
Гадаю тобі і 60см ділдак вже замалий 😱🤣
анонім 0 02 листопада 2021 о 18:31
Краще дрочити хуй і жити з мамкою, чим з вами курвами мутити. Спалити вас шлюх нахуй
Evgeniya Ivanochko 0 02 листопада 2021 о 21:43
Значить не той хлопець , пам’ятаю ще колись в мене теж були хлопці які в прямому сенсі задарювали хотіли моєї уваги та зустрічання, ну душа не тягнулась до них, бо не твоя людина і нічого не зробиш, але є той який може і нічого не дарувати , але закохаєшся і все , приїхали )))))
анонім 0 03 листопада 2021 о 13:03
Як там Білак
анонім 0 02 листопада 2021 о 22:29
Що це за мода і флешмоби останнім часом у хлопців пішли у тіктоці. Коли жінка погрожує розлученням і тим що забере машину і квартиру, виявляється чоловік все записував на маму, а в нього нічого немає! Уроди думають що так жінка у них не відбере все при розлученні!