Я була зовсім малою, коли нас з мамою покинув батько. Зараз я стала дорослою і хочу знайти свого батька. Поговорити з ним і узнати, чому він покинув нас. Мама мене відговорює, каже що він поганий і не заслуговує на прощення. Але я твердо вирішила, що мушу його знайти.

Коментарі
анонім 0 06 листопада 2021 об 11:45
90% ймовірність, що погана мама. Тато ніколи не настроює дітей проти мами
анонім 0 06 листопада 2021 об 11:56
Не 90, 100, бо жінки самі роблять так що їх кидали, або самі зраджують з багатшим. Лише 10% чоловіків кидають жінок перші. Бабнота ініціаторки розлучень. Я б лишив дівчину лише після того якби мої бажання зиінити її стали марні ну там не хоче кинути курити, пити от якби взагалі наркоту почала вживати то кинув би з разу, ну і звичайно ж зрада, а а так то..
анонім 0 06 листопада 2021 о 12:22
А жінки терплять і алкашів, і курящих, і наркоманів. Навіть коли чоловік її б'є - виправдовує його. Лише 1% жінок наважується кинути чоловіка. А так 99% розлучень за ініціативою чоловіків.
анонім 0 06 листопада 2021 о 13:35
написала пиздорвань яка розуміє що її ніхто не захоче. І певне не захоче тебе і твоїх личинок.
анонім 0 06 листопада 2021 о 14:47
Помилився, ідіоте. Я хлопець
анонім 0 07 листопада 2021 о 9:20
Гомосєкам підмихайлівським ванючим слова ге давали👹
анонім 0 06 листопада 2021 о 21:59
Мінд, Федорняк, Луцишин.Два лікарі і хімік. Успішні і розумні хлопці. Кожен мав не одну і навіть не 5 дівчат. Ех була б моя воля, я би змусила як мінімум продовжити рід по 100 дівчат кожному з них. Діти мають родитись від нормальних хлопців, а не від таких як Царуков, Руслян чи прости Гоподи Гаріджук, цей взагалі недостоєн навіть сексу зі свинею
анонім 0 07 листопада 2021 о 9:19
А Царуков гей, просто чогось то приховує😒
анонім 0 04 лютого 2022 о 20:50
Важко не помітити як бабам пече гало з хлопців-целкарів від 25 років. А все тому що то такий вік, коли одиниці досі одержимі жагою "натягнути пілотку на голову". Переважна більшість заспокоюється з кожним роком і у повній мірі, щодня, починає жити для себе та своєю головою, а не волею гормонів.
А що це означає для бабів? Чому у них butthurt? Суто економічна причина. Ні для кого з адекватів не секрет, що так зване жіноче кохання розповсюджується лише на всякий маргінальний біонепотріб чоловічої статі, бо там чисті інстинкти працюють на всю. Для решти, для небидла - імітація "кохання" до тих пір, поки є поток грошиків. Або доти, поки не з'явиться більший дурень-товстосум. Збільшення кількості вікових целканів прямопропорціонально у наш час збільшує кількість "нетакісь", яких ніхто не будет утримувати, а йти самим хуярити по 8 годин 5/2 не хочеться у тисячі разів більше ніж чоловікам. ЧСВ не дозволяє про таке думати. Але завдяки целканам-бойкотурникам для них не лишається вибору))
І це добре, бо скільки б вони не базікали про арабських нафтових шейхів та цукербергів на ролі "чоловіка", реальність це 400-500 долларів/міс., які до того ще й самій доведеться заробляти)
Піхви поливають лайном дєвствєнніків - ті забивають на них болт - перші сидять у ще більшому тепер лайні ні до цього. Як кажуть: "по мощам и елей")
Затарюйтесь попкроном, бо далі така тенденція буде лише розвиватися. Вже самоходні пілотки ниють) А все цікаве ще попереду) Тільки відійдіть на безпечну відстань від цих "дамочок", щоб не заляпало вас лайном)