Ну чому таке несправедливість? Чому комплект гарної нижньої білизни розміру L знайти легко, а комплект XS або XXS дуже важко або нереально? Невже розмір XS не сексі?

Коментарі
анонім +1 08 листопада 2021 о 12:30
давай разом шукати 😉
анонім +1 09 листопада 2021 о 15:04
давай разом шукати, я хлопець якщо що 😉 а XS-очкт навіть дуже сексі
анонім 0 14 листопада 2021 о 2:04
Навіщо тобі нижня білизна? Без неї краще
анонім 0 25 грудня 2021 об 11:31
Знаєте, от коли настають от вже такі свята, де любов доказуть подарунками, то як дівчина розумієш, що хлопця треба обирати з сімей де вміють заробляти гроші, де хлопець з 16-18 років почав на себе заробляти, а до 25 років не заробляє копійки в цій країні (якщо не з гарний сімей суддів чи інших держ службовців), а закордоном. Ну можна ще з приватних підприємців що тримають магазини чи синки фермерів, якщо дівчина там окрім виховувати їх дітей і нічого важкого робити не буде, а займатись саморозвитком і якось там сучасною рлботою - онлайн, чи нігті робити, або щось пов'язане з салоном краси. Але поки наші дівчатка чомусь обирають як кажуть на селах - життє де хлоп на заробітках, хоч п'є, курть, але за рік копійку привезе, бо секс то зараз до весілє і післє бо треба ту дитину зробити, а далі 2-3 рази і в рік, бо гроші хлоп має робити, а ті городи то таке, хлоп робит тєжко на роботі, то жінка має в селі на нього робити, бо гроші висилає, і так сі жиют, будуютсі, може потім наші діти будут жити в місті, маючи наувазі дівчат, бо хлопця з таких сімей, нафіг треба міській дівчині, як мені, я сучасна і мені то не нервує що хлопець сучасний працює надому , лиш би та ай ті онлайн робота на місяць приносила мінімум до пів мільйона гривень на місяць, більше то взагалі супер. А так ті селюки зроблені по польщах делі охранніка з мінімалочкоми до 10 тис. гривень, нафіг такі всрались. Головне для лопця не його тіло для жінки і розмір того самого - а вміння заробляти великі гроші, а не жити мінімалочками. Бо за кохання треба платити вам хлопці, а з мінімалочками то й матимите сексу 1 раз в рік і то не факт. Зараз більшість вас скаже дешевше дрочити, раз так то чи ти вважаєш себе чоловіком - бо в сучасномі суспільстві хлопець що не може оплатити собі секс 2-4 рази на тиждень, є або хворий психіно тупий, просто гей (але актив, хоча геї скажуть такий селюк лише пасивом бути може), і просто мамкин синок, жлоб якому вже не знайти таку дурну як його мамка і став у безвиході дрочером, замість того аби бути як всі хлопи, і або по польщах і не нити за міськими кралями, або вчити ай ті і косити бабло і мати міську лялю. Інакшого у 21 столітті 2022 НЕ ІСНУЄ! ну можеш стати геєм і пити на утримання, просто сосати навчись)
анонім 0 08 квітня 2022 о 18:58
треба всіх незайманих хлопців за 25+ виловлювати і трахати на очах в їх родичів чи мамців у всі можливі місця, привязавши родичів щоб ті дивились, як той непотріб стає хоч для геїв сукою, але гроші потім зароблятиме в борделях, а не валятиметься на дивані і у тз чи де інде в інтернетах вже не нитиме що йому 30 а йому не дають бо воно безробітне і сре у відро в селі!!!
анонім 0 11 травня 2022 о 1:04
Дистрофія це не здорово