УРА! УРА! УРААААА! ДІВЧАТА! СТАМБУЛЬСКУ КОНВЕНЦІЮ РАТИФІКОВАНО УКРАЇНОЮ!!! УРА! ВСЕ ХАНА ВАМ ХЛОПЦІ ДІБІЛИ ЗБОЧЕНЦІ!! СЕЛЮКИ ЩО В ЕКОНОМІЧНОМУ НАСИЛЛІ І СИХОЛОГІЧНОМУ НАС ТРИМАЛИ ЖІНОК!!! МИ ПЕРЕМОГЛИ! ТЕПЕР МОЖЕМО ЗА ЛЮБИЙ!! КРИВИЙ ПОГЛЯД КАСТРУВАТИ І САДИТИ ТОГО НЕДОХЛОПА!!! УРА!!! СТАВАЙТЕ ГЕЯМИ ТЗШНІ НЕДОХЛОППЦІ ЖІНКОНЕНАВИСНИКИ ІНЦЕЛИ! ХОВАЙТЕСЬ!! ЖІНКИ ТЕПЕР В УКРАЇНІ ПРАВИТИМУТЬ ЯК ХОТІТИМУТЬ!!! УРА!!!!! СЛАВА СТАМБУЛЬСЬКІЙ КОНВЕНЦІЇ!! СМЕРТЬ ТУПИМ НЕРОБАМ МУЖИКАМ!

/////СКАЖИ НІ! ЕКОНОМІЧНОМУ І ПОБУТОВОНУ НАСИЛЛЮ ВІД ТЗШИХ НЕДОХЛОПЦІВ! ХАНА ВАШОМУ АНОН ЧАТУ! ДРОЧЕРИ ВАНЮЧІ! ПІСЬКИ СОБІ СВОЮ МАЛІ БЕЗРОБІТНІ СОБІ ВІДРІЖТЕ ОДИН ОДНОМУ! УРА! СЛАВА СТАМБУЛЬСЬКІЙ КОНВЕНЦІЇ!
УРА! РЕВОЛЮЦІЯ! ХОВАЙТЕСЬ ЗЛИДНІ- НЕДОМУЖИКИ!
Скоріше б прийняли в УКРАЇНІ Стамбульську конвенцію, от тоді хлопцюрики за кривий погляд в сторону жінки, за навіть думку про секс з перехожою мною будеш кастровам, вам торба скоро, будеш тзшне чмо або по правилам жіночим жити (утримувати, гроші заробляти не бити, не кричати) або сукою для зеків будеш! Нам ніхто нічо не скаже за те що ми вас обдурили і на бабки розвели навпаки ще й з легкістю посадим якщо возбухатимеш одне з другим. От тоді і подивимось як ви дєвствінніки за 25 років або геями постаєте або як миленькі на колінах всі на гроші віддаватимеш і робитимеш щоб тебе в тюрмі не трахали! УРА! УРА! УРА! СЛАВА ЗАКОНАМ ЄС!!
Так-так - хлопці ваше безробіття чи мала зарплата там у 65 00 грн наприклад то для жінок у Стамбульскій ковенції має поняття як ЕКОНОМІЧНЕ НАСИЛЬСТВО! ханав вам хворі тупі і неспроможні заробляти гарні гроші рукожопні хлопці, можеш забути про жінок якщо ти дєвствіннік і тобі 30 років а твоя зп 10 000 грн +-, і ти живеш з мамкою чи в селі! Це все тепер НАСИЛЛЯ НАД ЖІНКОЮ!!! Берись гарно заробляти або ставай геєм НІЩЄТА БЕЗРОБІТНА РУКОЖОПНА НЕДОМУЖИКИ!!!
НЕЗГІДНІ!!! ДРОЧЕРИ! СТАВАЙТЕ ГЕЯМИ! СЕКС БЕЗ БОГОВОРІННЯ ЖІНКИ ТЕПЕР ВАМ НЕ СВІТИТЬ!
ВІЙНА ЗАЧИЩУЄ НІЩЄТУ СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ ХЛОПЦІВ! А ЗАКОН ЦЕЙ ВАС ЖІНКОНЕНАВИСНИКІВ ДЛЯ ЯКИХ ЛИШЕ СЕКС ДАВАЙ БО ТИ БАЧ НЕ П₴ЄШ НЕ КУРИШ І НЕ НАРИК А З МАМКОЮ ТАКИЙ ПРАВИЛЬНИЙ ЖИВЕШ - НІ НЕ БУДЕ!! ВСРАЛИСЬ! ВСІ НЕДОХОПИ ! УРА!////

Коментарі
анонім 0 20 червня 2022 о 14:36
Я би хотів бути сукою для зеків. Можна кожен день займаатись сексом за ніштяки бо секс має оплачуватись шоколадками та іншими передачами
анонім 0 21 червня 2022 о 0:29
Троль ти