Алоха, ТЗ.
Перейду відразу до суті, вперше в житті націлено шукаю дівчину. Але не ту, яку десь бачив чи чув, а скоріш голку в копиці сіна, якої там взагалі може й не бути. Та й слово "дівчину" не надто й підходить. В мене "губа не дура", тож хочу відкопати людину, яка б могла стати бальзамом для моїх мізків, першим співрозмовником, духовним наставником, другом й основним джерелом обнімашок (на місці тзшника, я б кинув фото мила або губозакатувальної машинки у коменти).
Тепер, за класикою жанру, потрібно щось розповісти про себе, десь підфарбувати, дещо упустити, а деінде похвалити. Але канони я не надто й поважаю, тому спробую хоч трохи об'єктивно й правдиво (але там вже як вийде, бо й сам себе не надто розумію).
Повзаю й ходжу (хоча частіш таки повзаю) по світі цьому з 1994 року. Навчаюся у пну (чи то пту) ім. якогось Стефаника. Парубок я високий, худий, покищо доволі нищебродний, середньої привабливості лице (хоча декотрим подобається) і з доволі адекватною самооцінкою. Дівчат я мав небагато, адже кількість самок протягом життя для мене ніфіга не показник та й присвячувати свій недорогоцінний час можу тільки тій, до якої тягне не тільки інтимною зоною.
Спробую у пунктах про свої плюси та мінуси (хоча навряд можна так чітко все розсортувати).
Отож, плюси:
-дехто каже, що тямущий (але то відносно, бо хто його зна, з ким порівнюють то);
-говорять, що непогане почуття гумору маю (та інколи мій внутрішній петросян виривається на волю і трохи все псує);
-об'єктивно сприймаю критику і рідко відгороджуюсь від своїх ж косяків (хоча й сам люблю покритикувати за дрібку негативу, хоч і в самого його ціла гора);
-душа не надто ніжна й ламка (;D) і життєві негаразди масштабів дещо вищих від середніх значних турбот не викликають бо вже є невелика загартованість;
-рідко відмовляю у допомозі, хоч і часто граю роль егоїстичної злюки;
-зовсім не меркантильний (скоріш, навпаки навіть).
Тепер найсоковитіше, мінуси:
-холерик;
-різкі стрибки настрою (здебільшого, коли поряд немає нікого);
-часто суперечу сам собі;
-регулярні приступи кімнатного "філасафа" (але, буває і мудре щось стрельну);
-багато часу витрачаю ні на що (хоч і забезпечую себе МАЙЖЕ повністю сам);
-хамовитий (зрідка навіть бидлуватий).
До сумнівних якостей можна віднести прямолінійність (частенько вона є зайвою) і принциповість (інколи вона просто дитяча).
Плюси й мінуси, скоріш за все,враховані далеко не всі.
Хоч і є висока вірогідність, що я дарма це настрочив, але все ж, якщо заінтригувало - став " " у коменти і, можливо, хоча б потриндимо)
Удачі всім)

Коментарі
Коментарі відсутні