Хочу поділитись історією про 22 пижик. Вона трапилась близько 2 роки тому, ще не було ТЗ.

Одразу додам , що я сидів в цьому пижику...вертався з танців. колись ходив, бо нічо не заважало..І не було ніяких передумов на якісь конфлікти... на дворі була спека. так як зараз..
І зайшовши в дуже душний пижик, бабця одразу зрозуміла. що треба зачинити всі вікна...Всі зрозуміли ,шо прийдеться їхати на одному диханні.
Але з нею ніхто не сперечався, просто , щоб не уступати їй місце всі зробили вигляд, що вона спить..
Одним словом все було ок.. І раптом.проїхавши залізничний міст, що на вокзалі, на повороті нас нахабно обганяє 22 пижик..
22 пижик обганяє 22 пижик..Шофер з нормального мужика перетворюється на якогось гонщика. ну чи псіха!!

Із словами " шо ти бл*ять твориш" починає давитти на газ, І що б наздогнати іншу маршрутку йому прийшлось їхати з дуже високою швидкістю, навіть вітерець звідкись появився!! Догнав інший 22 миттєво, почав йому піпкати. і кричати "стань сука, стань сука"
Збоку виглядало як на якусь погоню, гонка переслідування, бо швидкості як на пижики були шалені. тимбільше між ними була відстань близько метра. що було дуже небезпечно!!

Люди спочатку просто офігівали!!, коли трішки оговтались, почали матюкатись " Х*ю як ти їздиш, та тут діти в салоні, тобі пздц!! в бивати таких треба!" А доречі шофер настільки захопився, що не зупинився на одній із зупинок. а саме на дивізії. І основна маса людей виходили на Хоткевича біля Дарницького, то кожен старався висловити своє невдоволення шоферу. навіть бабаця , яка позакривала всі вікна в салоні. сказала " ти підор довго не проживеш". Не знаю чи справдились слова старої ,але більше цього шофера на 22 пижику я не бачив., мжливо він перейшов на якийсь інший більш швидкісний маршрут.

Коментарі
Коментарі відсутні